Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι + τη συνταξη. Για καλή μου τυχη αυτό που διάβασα το πρωί πριν πάω να γράψω έπεσε :D 20 στρογγυλό έγραψα.

Θα προσπαθήσω και εγω αν ειναι να τελειώσω τα κείμενα νωρίς για να μου μείνει αρκετός χρόνος για συντακτικό.
Μπράβο :D
Εγώ πάντα 19+ γράφω. Όλο και κατι μου φεύγει. Ζητάνε ενικό βάζω πληθυντικό κλπ. Αυτά θέλω να περιορίσω. :/ Θα προσπαθήσω να το κοιτάξω αρκετές φορές αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ελπιζω 15+ στη λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προσπαθήσω και εγω αν ειναι να τελειώσω τα κείμενα νωρίς για να μου μείνει αρκετός χρόνος για συντακτικό.
Μπράβο :D
Εγώ πάντα 19+ γράφω. Όλο και κατι μου φεύγει. Ζητάνε ενικό βάζω πληθυντικό κλπ. Αυτά θέλω να περιορίσω. :/ Θα προσπαθήσω να το κοιτάξω αρκετές φορές αύριο.

Η μοναδική φορά που έπιασα το 100 ήταν στις πανελλήνιες. Και εγώ από βλακείες έχανα, έλεγε αρσενικό έβαζα ουδέτερο, ζητούσε αφαιρετική έβαζα αιτιατικη.. διάβασε καλα τις εκφωνήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παιδιά της τεχνολογικής..μια ερώτηση: Στο Α.Ε.Π.Π έχει παρατηρηθεί ότι η θεωρεία που 'πέφτει' αφορά συνήθως την αρίθμηση κάποιων στοιχείων..Υπάρχει περίπτωση να μας ζητήσει να αναπτύξουμε κάτι? Ή μόνο οι 'παυλίτσες' μπορούν να ζητηθούν στη θεωρεία? (δεν αναφέρομαι στα πολλαπλής και στα σωστό-λάθος).
Εσείς τι θα διαβάσετε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Η μοναδική φορά που έπιασα το 100 ήταν στις πανελλήνιες. Και εγώ από βλακείες έχανα, έλεγε αρσενικό έβαζα ουδέτερο, ζητούσε αφαιρετική έβαζα αιτιατικη.. διάβασε καλα τις εκφωνήσεις.

Μακάρι να συμβεί το ίδιο και στην περίπτωση μου :P

Ναι θα ειμαι προσεκτική. Στα Αρχαία ετσι έχασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακάρι να συμβεί το ίδιο και στην περίπτωση μου :P

Ναι θα ειμαι προσεκτική. Στα Αρχαία ετσι έχασα.

Στη γραμματική του αγνώστου ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στη γραμματική του αγνώστου ε;

Ναι. Στο απαρέμφατο έβαλα οξεια, στο ωετο ξέχασα την υπογεγραμμένη, έβαλα γ πληθυντικό αντί για γνοιη κ κάτι άλλο που δε θυμάμαι. Τσάμπα μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι. Στο απαρέμφατο έβαλα οξεια, στο ωετο ξέχασα την υπογεγραμμένη, έβαλα γ πληθυντικό αντί για γνοιη κ κάτι άλλο που δε θυμάμαι. Τσάμπα μονάδες.

Για το ωετο δεν παίζει να σου κόψουν τίποτα. Αν έχεις σωστό πνεύμα και τόνο δεν μετράει, ειδικά αν έχεις γενικά καλή εικόνα γραπτού και είναι θετικά προϊδεασμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jordipap

Νεοφερμένος

Ο jordipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να δεις πόσο θα του κοψουν όμως

σημασια δεν εχει ποσες σελιδες θα γραψεις....αλλα αν ειναι σωστα αυτα που λες...εγω 7 σελιδες εγραψα παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Για το ωετο δεν παίζει να σου κόψουν τίποτα. Αν έχεις σωστό πνεύμα και τόνο δεν μετράει, ειδικά αν έχεις γενικά καλή εικόνα γραπτού και είναι θετικά προϊδεασμένοι.
Μακάρι. Ελπίζω να ειναι τα αποτελεσματα όπως τα περιμενω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σημασια δεν εχει ποσες σελιδες θα γραψεις....αλλα αν ειναι σωστα αυτα που λες...εγω 7 σελιδες εγραψα παντως...
Δεν είναι δυνατόν να μην πλατειάσεις σε 14 σελίδες.
Μακάρι. Ελπίζω να ειναι τα αποτελεσματα όπως τα περιμενω .

Καλή επιτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πιάνεται το δικό μου (επειδή κάνω σχετικά μεγάλα γράμματα) αλλά στη βιολογία κατεύθυνσης έγραψα 16 σελίδες. Γενικά είχαν πολλά, πιάστηκαν τα χέρια μας να γράφουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγώ στο ΑΟΔΕ 4 σελιδούλες έγραψα :P

Παιδιά της τεχνολογικής..μια ερώτηση: Στο Α.Ε.Π.Π έχει παρατηρηθεί ότι η θεωρεία που 'πέφτει' αφορά συνήθως την αρίθμηση κάποιων στοιχείων..Υπάρχει περίπτωση να μας ζητήσει να αναπτύξουμε κάτι? Ή μόνο οι 'παυλίτσες' μπορούν να ζητηθούν στη θεωρεία? (δεν αναφέρομαι στα πολλαπλής και στα σωστό-λάθος).
Εσείς τι θα διαβάσετε? :)
Μπορούν να βάλουν ερώτηση ανάπτυξης αλλά γενικά, ακόμα και το α θεμα ασκήσεις έχει,δεν βάζουν πολύ θεωρία. Μάλλον δεν θέλουν να μας παιδέψουν άλλο και βάζουν απλή απαρίθμηση στοιχείων... Καλό θα είναι να έχεις μια γενική ιδέα τι λένε οι ερωτησεις ανάπτυξης και να μπορείς να τις αναπτύξεις μόνος σου, επειδή τις κατάλαβες και όχι παπαγαλία. Σοβαρά, πώς μπορείτε και μαθαίνετε παπαγαλία στο ΑΕΠΠ μετά το ΑΟΔΕ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε για χημεία κατεύθυνσης περιμένουμε κάτι διαφορετικό φέτος ;πιστεύετε ότι θα βάλουν δύσκολα σε σχέση με το 2013 βιολογία πως σας φάνηκαν σε σχέση με του 13;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Eγώ στο ΑΟΔΕ 4 σελιδούλες έγραψα :P


Μπορούν να βάλουν ερώτηση ανάπτυξης αλλά γενικά, ακόμα και το α θεμα ασκήσεις έχει,δεν βάζουν πολύ θεωρία. Μάλλον δεν θέλουν να μας παιδέψουν άλλο και βάζουν απλή απαρίθμηση στοιχείων... Καλό θα είναι να έχεις μια γενική ιδέα τι λένε οι ερωτησεις ανάπτυξης και να μπορείς να τις αναπτύξεις μόνος σου, επειδή τις κατάλαβες και όχι παπαγαλία. Σοβαρά, πώς μπορείτε και μαθαίνετε παπαγαλία στο ΑΕΠΠ μετά το ΑΟΔΕ; :P

ενα ειναι το κολπο..δεν τα μαθαινουμε παπαγαλια :P ενταξει κατι ερωτησεις του τυπου ποια ειναι τα πλεονεκτηματα του δομημενου προγραμματισμου,οι κανονες των υποπρογραμματων κτλ,τα μαθαινεις ουσιαστικα απεξω,αλλα ειναι λιγα.τα περισσοτερα μπορεις να τα πεις και με δικα σου λογια,αποδιδεται ευκολα το νοημα πιστευω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Eγώ στο ΑΟΔΕ 4 σελιδούλες έγραψα :P


Εγώ πρέπει να έγραψα 5 συνολικά και 4μιση θεωρία..

Παιδιά της τεχνολογικής..μια ερώτηση: Στο Α.Ε.Π.Π έχει παρατηρηθεί ότι η θεωρεία που 'πέφτει' αφορά συνήθως την αρίθμηση κάποιων στοιχείων..Υπάρχει περίπτωση να μας ζητήσει να αναπτύξουμε κάτι? Ή μόνο οι 'παυλίτσες' μπορούν να ζητηθούν στη θεωρεία? (δεν αναφέρομαι στα πολλαπλής και στα σωστό-λάθος).
Εσείς τι θα διαβάσετε? :)

Ισχύει αυτό που λες
Αλλά καλύτερα μην το ρισκάρεις, εγώ διαβάζω τα πάντα από θεωρία δεν θέλω να ρισκάρω γιατί η καθαρή θεωρία δίνει 2.2 μονάδες στα 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πιάνεται το δικό μου (επειδή κάνω σχετικά μεγάλα γράμματα) αλλά στη βιολογία κατεύθυνσης έγραψα 16 σελίδες. Γενικά είχαν πολλά, πιάστηκαν τα χέρια μας να γράφουμε!

Εγώ πάντως με τόσο γράψιμο ήμουνα τελείως αλλού και το τελευταίο που με ενοιαζε ήταν να μέτρησω τις σελίδες. Εχω μια κουραση, ενα πεθαμο. Και να κοιμηθώ δεν μπορω. Βλακεια. Αυτη τη μια βδομαδα εχω τελείως αποσυντονιστει. Δεν τρώω, ξυπνάω για εναν ανεξήγητο λογο στις 5 το πρωι κάθε μερα χώρις ξυπνητήρι, γενικα λιγο χάλια και κάθε πρωι που παω σχολείο οι σφυγμόι φτάνουν στο θεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Eγώ στο ΑΟΔΕ 4 σελιδούλες έγραψα :P


Μπορούν να βάλουν ερώτηση ανάπτυξης αλλά γενικά, ακόμα και το α θεμα ασκήσεις έχει,δεν βάζουν πολύ θεωρία. Μάλλον δεν θέλουν να μας παιδέψουν άλλο και βάζουν απλή απαρίθμηση στοιχείων... Καλό θα είναι να έχεις μια γενική ιδέα τι λένε οι ερωτησεις ανάπτυξης και να μπορείς να τις αναπτύξεις μόνος σου, επειδή τις κατάλαβες και όχι παπαγαλία. Σοβαρά, πώς μπορείτε και μαθαίνετε παπαγαλία στο ΑΕΠΠ μετά το ΑΟΔΕ; :P

Σοβαρά, ποιος σου πε ότι μπορούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ παπαγαλία την μαθαίνω...
Αλλά υπάρχει μια διαφορά..
Στο αοδε τα μαθαίνω παπαγαλία χωρίς να καταλαβαίνω τι λέει και στο αεππ τα μαθαίνω παπαγαλία αλλά ξέρω τι θέλει να πεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top