Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dimitra4

Νεοφερμένος

Η Dimitra4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ξεχασα μια λεξη στις αναγκες ασφαλειας ,συγκεκριμενα την "συνταξη" ...ποσο λετε να κοψουν;
οκ το ξερω ειμαι υπερβολικη :P :P καλα τα πηγα γενικα..παμε δυνατα σε ΑΕΠΠ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ποιος διαβάζει θεωρία τώρα 80 ερωτήσεις στο Α.Ε.Π.Π ;;;;;;;;;;;;;;;

Ελα σιγά, εδώ μάθαμε το ΑΟΔΕ... :P Στο ΑΕΠΠ δεν βάζουν τόση θεωρία, εγώ θα τα μάθω με δικά μου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ελα σιγά, εδώ μάθαμε το ΑΟΔΕ... :P Στο ΑΕΠΠ δεν βάζουν τόση θεωρία, εγώ θα τα μάθω με δικά μου λόγια.

Ναι βάζουν λίγα πράγματα και του στυλ 1,2,3 όπως πλεονεκτήματα γλωσσών προγραμματισμού κλπ..
Αλλά εγώ ακόμα και αυτά τα έχω μάθει παπαγαλία όπως τα έχει στο βοήθημα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angietrelaful15

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω μια μεγαλη απορια οσον αφορα το αεππ! Μονο εμενα μου φαινεται δυσκολο αυτο το μαθημα????? Δε λεω λογω μεγαλων ατυχιων που μου συνεβησαν φετος για ενα τριμηνο δεν μπορουσα να λυσω ασκησεις κτλ , πηγαινα μονο φροντηστηριο...ομως και μετα που αρχισα να λυνω απ την αρχη παλι δεν ειδα τεραστια βελτιωση! Ακουω που ολοι λενε οτι πανε για 20 στο αεππ και αναρωτιεμαι τι δεν παει καλα με εμενα!!!! :hmm::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Το Αμάρτημα της μητρός μου τελικά!
-Απο την μία, πάλι καλά...
-Από την άλλη, <<δε περιγράφω άλλο>>
Άρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω μια μεγαλη απορια οσον αφορα το αεππ! Μονο εμενα μου φαινεται δυσκολο αυτο το μαθημα????? Δε λεω λογω μεγαλων ατυχιων που μου συνεβησαν φετος για ενα τριμηνο δεν μπορουσα να λυσω ασκησεις κτλ , πηγαινα μονο φροντηστηριο...ομως και μετα που αρχισα να λυνω απ την αρχη παλι δεν ειδα τεραστια βελτιωση! Ακουω που ολοι λενε οτι πανε για 20 στο αεππ και αναρωτιεμαι τι δεν παει καλα με εμενα!!!! :hmm::/:

Όλα μια χαρά πάνε, μην ανησυχείς!! Υπάρχουν κι άλλα παιδιά που δυσκολεύονται με αυτό το μάθημα. Δεν είναι τόσο εύκολο όσο λένε και ακόμα και το 20άρι μπορεί να χαθεί εύκολα με απροσεξιες από'δω κι από εκεί. Δεν είμαι καθηγήτρια για να ξέρω, αλλά είσαι σίγουρη ότι έχεις καταλάβει τα βασικά, δηλαδή το αν, τις επαναλήψεις,κτλ; Τα πήρες σιγά σιγά ή έπεσες στα δύσκολα αμέσως; Μπορεί να έχεις κάποια κενά. Μπορεί σε κάποια παιδιά να φαίνεται εύκολο και να τους δυσκολεύει ένα άλλο μάθημα που να φαίνεται σ'εσένα εύκολο,μην απογοητεύεσαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Το Αμάρτημα της μητρός μου τελικά!
-Απο την μία, πάλι καλά...
-Από την άλλη, <<δε περιγράφω άλλο>>
Άρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άλλη μια ανακούφιση :D
Φύγαμε για Λατινικά με ανεβασμένο ηθικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ρε παιδιά απο θεωρία αεππ έχετε ερωτήσεις και απλα βρισκετε τις απαντησεις μέσα ή διαβάζετε όλο το βιβλιο ? Έχει παρα πολλες σελιδες και δεν ξερω τι να προσέξω και τι όχι... Help:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angietrelaful15

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όλα μια χαρά πάνε, μην ανησυχείς!! Υπάρχουν κι άλλα παιδιά που δυσκολεύονται με αυτό το μάθημα. Δεν είναι τόσο εύκολο όσο λένε και ακόμα και το 20άρι μπορεί να χαθεί εύκολα με απροσεξιες από'δω κι από εκεί. Δεν είμαι καθηγήτρια για να ξέρω, αλλά είσαι σίγουρη ότι έχεις καταλάβει τα βασικά, δηλαδή το αν, τις επαναλήψεις,κτλ; Τα πήρες σιγά σιγά ή έπεσες στα δύσκολα αμέσως; Μπορεί να έχεις κάποια κενά. Μπορεί σε κάποια παιδιά να φαίνεται εύκολο και να τους δυσκολεύει ένα άλλο μάθημα που να φαίνεται σ'εσένα εύκολο,μην απογοητεύεσαι ;)
Με παρηγορει το γεγονος οτι φαινεται και σε αλλους δυσκολο!!!
Η αληθεια ειναι πως προσπαθησα να λυσω ασκησεις που ελυναν και οι υπολοιποι και αυτο με πηγε αρκετα πισω γιατι το επιπεδο μου ηταν αρκετα χαμηλοτερο!Παρ ολα αυτα εχω φτασει σε ενα σημειο που ξερω αρκετα πραγματα, ομως το κυριοτερο προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να κατανοησω τις εκφωνησεις καλα και ετσι ακομα κι αν ξερω τα βασικα δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως μου ζηταει! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε παιδιά απο θεωρία αεππ έχετε ερωτήσεις και απλα βρισκετε τις απαντησεις μέσα ή διαβάζετε όλο το βιβλιο ? Έχει παρα πολλες σελιδες και δεν ξερω τι να προσέξω και τι όχι... Help:worry:

Μας εχει πει ο καθηγητής τι να προσέξουμε. Αν τα κανεις μια ανάγνωση θα δεις ότι εχει πολλά παραδείγματα, μάθε αυτα που λένε για πλεονεκτήματα, αυτα που είναι αριθμημενα, κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μας εχει πει ο καθηγητής τι να προσέξουμε. Αν τα κανεις μια ανάγνωση θα δεις ότι εχει πολλά παραδείγματα, μάθε αυτα που λένε για πλεονεκτήματα, αυτα που είναι αριθμημενα, κτλ
Πιο δύσκολη η θεωρία μου φαίνεται του αεππ παρα του αοδε...Anyway thx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ρε παιδια για αμαρτημα της μητρος μου ο αλλος εγραψε 14 σελιδες....τι μπορει να πει σε 14 σελιδες; :P παντως οι περισσοτεροι που ειδα γιατι καθομαι μπροστα απο την εδρα 5 με 8 σελιδες εγραψαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ρε παιδιά απο θεωρία αεππ έχετε ερωτήσεις και απλα βρισκετε τις απαντησεις μέσα ή διαβάζετε όλο το βιβλιο ? Έχει παρα πολλες σελιδες και δεν ξερω τι να προσέξω και τι όχι... Help:worry:

Εγώ έχω ένα τετράδιο με όλες τις πιθανές ερωτήσεις του Α.Ε.Π.Π και κοιτάζω την ερώτηση και απαντάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια για αμαρτημα της μητρος μου ο αλλος εγραψε 14 σελιδες....τι μπορει να πει σε 14 σελιδες; :P παντως οι περισσοτεροι που ειδα γιατι καθομαι μπροστα απο την εδρα 5 με 8 σελιδες εγραψαν

Να δεις πόσο θα του κοψουν όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ γύρω στις 5-6 σελιδες έγραψα...
14;ο.Ο
Λατινικά πως θα οργανώσετε το διαβασμα σας; Λεω να κάνω κάθε κείμενο μεταφραση , λεξιλόγιο συντακτικό κ αύριο το απόγευμα να κάνω σύνθετο συντακτικό και ένα replay την γραμματική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Να δεις πόσο θα του κοψουν όμως

εννοειται ειμα υπερ του λιγα και καλα παρα πολλα και αερολογιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ γύρω στις 5-6 σελιδες έγραψα...
14;ο.Ο
Λατινικά πως θα οργανώσετε το διαβασμα σας; Λεω να κάνω κάθε κείμενο μεταφραση , λεξιλόγιο συντακτικό κ αύριο το απόγευμα να κάνω σύνθετο συντακτικό και ένα replay την γραμματική.

Εγώ εκανα αυτό που λες περσι αλλά τη δευτερη μερα μονο δευτερευουσες (αναλυση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ εκανα αυτό που λες περσι αλλά τη δευτερη μερα μονο δευτερευουσες (αναλυση)

Όλη τη μερα;:worry: Εγώ σκέφτηκα να κάνω απλα μια επαναληψουλα πλάγιο λόγο, ανάλυση , γερουνδιακη έλξη κλπ.Σε θεωρητικό επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλη τη μερα;:worry: Εγώ σκέφτηκα να κάνω απλα μια επαναληψουλα πλάγιο λόγο, ανάλυση , γερουνδιακη έλξη κλπ.Σε θεωρητικό επίπεδο.

Ναι + τη συνταξη. Για καλή μου τυχη αυτό που διάβασα το πρωί πριν πάω να γράψω έπεσε :D 20 στρογγυλό έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top