Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν με χαλάει κι αυτό ας μπει :P Αυτά που δε διάβασα μη μπουν , και διεύθυνση :confused: ας μη μπει ούτε κι αυτή καλύτερα...

Ναι στη διεύθυνση κολλάω συνέχεια σ'αυτες τις βλακείες που λέει για την επικοινωνια :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μπορει για ξεκαρφωμα κανεναν ελεγκτη...αν θελουν να θαψουν προσφυγικους
δεν την εβγαλες την υλη;

Τώρα τελειώνω με τη μελαγχολία και άυριο το πρωί πάλι!
Εσύ πιο πάνω που ανέφερες τον ελεγκτή ελπίζω να μη συμβεί! Δεν μου αρέσει καθόλου! Χα!
10 λέξεις ποίημα και η κάθε μια κάτι συμβολίζει, να μην πω και για τις ιδεοπλαστικες εικόνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία αυριο παιδιά γιατι εμενα δεν με βλέπω πολυ καλά :hehe:
Να γράψετε τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Από τις 12 το πρωί τις τρίτης μέχρι τώρα διαβάζω αοδε Και μέχρι τις 7 μετά μπάνιο με Κρύο Νερό Και κατευθείαν στο σχολειό..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αμα ηθελες να πας πολυτεχνειο γιατι πηγες θετικη και σε πειραζει το αοδε και το αεππ;

Δηλαδη αν δεν γραψω τοσο καλα να παω ντε και καλα βιολογικο ή δεν ξερω που; Το πολυτεχνειο δινει μεγαλη γκαμα σχολων, μην λεμε τα αυτονοητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πάλι κρητικό θα βάλουν, λολ.

εσυ μη μας αγχωνεις και κατσε διαβασε Μαντιθεο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
οκ κι εγω μεταιχμιο εχω, ευχαριστω πολυ!

Ο τιτλος αναφερεται στο ιστορικο προσωπο κατι που αποδεικνυει οτι πισω απο το φερναζη κρυβεται ο καβαφης. Επισης ο τιτλος ταιριαζει με τη γενικοτερη ιδεα του ποιηματος την <υπεροψια και μεθη της εξουσιας>. Ο πλασματικος ποιητης με το ποιημα του γινεται το αλλοθι του Καβαφη για τη γραφη ενος ποιηματος που αναφερετσι στην κυοφορια και την τελικη επεξεργασια της ποιητικης ιδεας,η οποια προσαρμοζεται στις εκαστοτε ιστορικες συνθηκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
"Το αμάρτημα της μητρός μου" έχει πέσει μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
δε σου κανω τον αγιο...αααχ αμαρτησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
"Το αμάρτημα της μητρός μου" έχει πέσει μάλλον

Αναμενόμενο! Ωραίο κείμενο! Τα θέματα έχουν βγει; Γιατι ψάχνω και δε τα βρίσκω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πολύ ωραίο κείμενο. Οι ερωτήσεις λίγο που τις κοίταξα φαίνεται να είναι σε φυσιολογικά πλαίσια. Για το παράλληλο δεν ξέρω, βαριόμουν να το διαβασω:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οντως βατο κι αυτο αλλα ρε παιδια στη β2β ποσα να γραψεις πια που πιανει και 20 μοναδες???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πάει το Α.Ο.Δ.Ε yes yes yessssssssssssss !!!
Σειρά έχει το Α.Ε.Π.Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
19,5 εως 20 στο αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση: Το ΑΕΠΠ που κάνουν στην Κ2 με υπολογιστές έχει να κάνει; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
σημερα την ωρα που παλευα να γραψω λογοτεχνια μου ηρθε μια περιεργη καπνιλα :P:P να φανταστω εκαιγαν το αοδε :P
παντως ολα τα παιδια της αιθουσας μου απο τεχνολογικη εβγαιναν σχετικα γρηγορα και αρκετα χαρουμενοι. ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολους και να αποδωσουν οι κοποι της παπαγαλιας! ;)

καλα τωρα διαβαζω το στατους του μπουραντα κι εχω λιωσει, μερικοι εχουν ξεφυγει τελειως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ποιος διαβάζει θεωρία τώρα 80 ερωτήσεις στο Α.Ε.Π.Π ;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top