Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κι εγώ βαριέμαι πάρα πολύ να διαβάσω λογοτεχνία. Δύο μέρες τα λιβανίζω και δεν τελειώνουν πφφφφ :/:
Τι λέτε να μας βάλουν αύριο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σπουδαιότητα ομάδων και σπουδαιότητα επικοινωνίας δεν παλεύονται μετά από τόσες ώρες αποστήθισης. Σκέφτομαι σοβαρά να τα αφήσω και άμα τα προλάβω το πρωί. Θεωρούνται καθόλου σος?

Το δεύτερο ναι , το πρώτο δεν έχω ακούσει κάτι (ευτυχώς γιατί αν πέσει δεν θα είμαι και πολύ χαρούμενος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κι εγώ βαριέμαι πάρα πολύ να διαβάσω λογοτεχνία. Δύο μέρες τα λιβανίζω και δεν τελειώνουν πφφφφ :/:
Τι λέτε να μας βάλουν αύριο;;

μπορει για ξεκαρφωμα κανεναν ελεγκτη...αν θελουν να θαψουν προσφυγικους
δεν την εβγαλες την υλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πάλι κρητικό θα βάλουν, λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τέτοιο διάβασμα πριν πάω να γραψω δεν έχω ρίξει για κανένα μάθημα ως τώρα... Και φανταστείτε ότι έχω ασχοληθεί με το ΑΟΔΕ μέσα στη χρονια αλλα νιώθω ότι τα ξεχναω. Άχρηστες πληροφορίες, εντελώς άχρηστες, μόλις δω τις ερωτήσεις αυριο θα πατησω delete σ'ολα τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τελικά είμαι ο μόνος που δίνω Χημεία-Βιοχημεία αύριο ή υπάρχει κανένας συνάδελφος εδώ μέσα; :P

Μακάρι να δίναμε το ίδιο μάθημα αδερφέ, αλλά ας όψεται το σχολείο μου που δεν μας έκαναν την τιμή να κάνουν τμήμα για τεχνολογική-1... :mad: Ευτυχώς αύριο ξεμπερδεύουμε με αυτή την αηδία το ΑΟΔΕ. Ααααααν ξαναδώσω πανελλαδικές θα πάω τεχνολογική-1 στάνταρ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Καληνυχτα παιδια και καλη μας επιτυχια..παω να τελειωσω τη δημουλαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Μεγαλο λαθος, τα δυσκολα πρεπει να ειναι στη φυσικη για να ειναι δικαια τα πραγματα. Αν δηλαδη θελησω να παω πολυτεχνειο, θα ειναι αδικο να ανταγωνιστω την τεχνολογικη με το αοδε και το αεππ...

Αμα ηθελες να πας πολυτεχνειο γιατι πηγες θετικη και σε πειραζει το αοδε και το αεππ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ο τιτλος του δαρειου αναφερεται στον ιδιο τον δαρειο η στο ποιημα? διαβαζω διαφορετικες απαντησεις.:/:
απο την μια δεν εχει εισαγωγικα αλλα απο την αλλη δεν μου κολλαει να αναφερεται στον ιδιο τον δαρειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μπορει για ξεκαρφωμα κανεναν ελεγκτη...αν θελουν να θαψουν προσφυγικους
δεν την εβγαλες την υλη;
Ωραιος ο ελεγκτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Τελικά είμαι ο μόνος που δίνω Χημεία-Βιοχημεία αύριο ή υπάρχει κανένας συνάδελφος εδώ μέσα; :P

Δυστυχώς ( :P ) δίνω και εγώ.Το μισώ πολύ αυτό το μάθημα.άντε να ξεμπερδεύουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Α να ρωτήσω ρε παιδιά.. Τα μόνα που δεν άντεξα να διαβάσω ήταν αυτά που μπήκαν πέρυσι και συγκεκριμένα Fayol-Weber. Λέτε να μπουν ΠΑΛΙ αυτά;; Ελπίζω όχι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Α να ρωτήσω ρε παιδιά.. Τα μόνα που δεν άντεξα να διαβάσω ήταν αυτά που μπήκαν πέρυσι και συγκεκριμένα Fayol-Weber. Λέτε να μπουν ΠΑΛΙ αυτά;; Ελπίζω όχι :/:

Δεν νομίζω να μπουν, ειδικά ο fayol, αλλα να έχεις μια ιδέα μήπως βάλουν κανένα Σ/Λ.
Μακάρι να βάλουν το κίνημα των ανθρωπίνων σχέσεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ο τιτλος του δαρειου αναφερεται στον ιδιο τον δαρειο η στο ποιημα? διαβαζω διαφορετικες απαντησεις.:/:
απο την μια δεν εχει εισαγωγικα αλλα απο την αλλη δεν μου κολλαει να αναφερεται στον ιδιο τον δαρειο.
ο τιτλος του ποιηματος του καβαφη αναφερεται στο βασιλια δαρριο και οχι στο ποιημα του φερναζη...τοθλαχιστον αυτο λρρι στο μεταιχμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Και που να βαλουν παλι κρητικο......θα πρεπει να εχουν πολλα θεματα και το αποδειξανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν νομίζω να μπουν, ειδικά ο fayol, αλλα να έχεις μια ιδέα μήπως βάλουν κανένα Σ/Λ.
Μακάρι να βάλουν το κίνημα των ανθρωπίνων σχέσεων :P

Δεν με χαλάει κι αυτό ας μπει :P Αυτά που δε διάβασα μη μπουν , και διεύθυνση :confused: ας μη μπει ούτε κι αυτή καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
8/20... Αμα πεσει και καμια ασκηση τσιμπησεις αλλα 2/20... Γενικα βαση πιανεις ευκολα. Τωρα 4-5 μοναδες μπορεις να τις τσιμπησεις και παλι αμα γραψεις το κεντρικο νοημα στα αναπτυξης.

Μαλιστα...ευχαριστω πολυ φιλε μου...καλη επιτυχια να χουμε αυριο μουτρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ο τιτλος του ποιηματος του καβαφη αναφερεται στο βασιλια δαρριο και οχι στο ποιημα του φερναζη...τοθλαχιστον αυτο λρρι στο μεταιχμιο

οκ κι εγω μεταιχμιο εχω, ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top