Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στο βιζυηνο στις πρωτες δυο ενοτητες εχετε μαθει απεξω τα εξωπραγματοκα και μαγικα στοιχεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο βιζυηνο στις πρωτες δυο ενοτητες εχετε μαθει απεξω τα εξωπραγματοκα και μαγικα στοιχεια;

Οχι :Ρ Ξερω να τα εντοπίζω οταν τα διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Στην εγκιβωτισμενη αφηγηση στο αμαρτημα η μανα ειναι ενδοδιηγητικος αφηγητης ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εσείς με τι βιολογία πώς πάτε; μου έμειναν τα 2 τελευταία κεφάλαια..η ύλη δεν τελειώνει και νομίζω ότι δεν προλαβαίνω να δω και ασκήσεις.. :wacko: είμαι κάπως έτσι :knife:

και γω έχω τα δύο κεφάλαια τα οποία τα κάνω τώρα να μν αργώ...μν αγχώνεσαι για ασκήσεις κοίτα τα πολύ κάποιες τις οποίες δν τις έχεις σίγουρες και αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ θα τα κάνω μπόλικες αναγνώσεις για να μου μείνει κάτι, αλλά δεν θα τα αποστηθίσω!
Με λίγα λόγια άμα βάλουν κομμάτι ΟΕΦΕ την έκατσα :P
Nαι αυτα που λεει αποτελουν μετα-αφηγηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ΠΑιδια ποσο πιανουν Πολλαπλης και ΣΛ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
και γω έχω τα δύο κεφάλαια τα οποία τα κάνω τώρα να μν αργώ...μν αγχώνεσαι για ασκήσεις κοίτα τα πολύ κάποιες τις οποίες δν τις έχεις σίγουρες και αυτό...

Eντάξει :) ελπίζω μόνο μην μπει άσκηση καθαρή από μεταλλάξεις..που δεν δίνει την κωδική και πρέπει να την βρεις εσύ από τις μεταλλαγμένες..πωω τις μισώ αυτές :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
ΠΑιδια ποσο πιανουν Πολλαπλης και ΣΛ;;

8/20... Αμα πεσει και καμια ασκηση τσιμπησεις αλλα 2/20... Γενικα βαση πιανεις ευκολα. Τωρα 4-5 μοναδες μπορεις να τις τσιμπησεις και παλι αμα γραψεις το κεντρικο νοημα στα αναπτυξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Να σας πώ ρε παίδες. Για αυριο στην Βιολογια πρεπει να μαθουμε ΟΛΟΝ τον κωδικα των αμινοξεων ή θα μας δινουν οτι χρειαζομαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Λοιπον παιδια εγω ετοιμαζομαι να καληνυχτισω, παω να αρχισω το διαβασμα στο αοδε το τελικο. Θα το παω μεχρι 4 κι απο κει και περα ελπιζω να ξυπνησω στην ωρα μου και να μη με πιασει ο υπνος στο γραψιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Να σας πώ ρε παίδες. Για αυριο στην Βιολογια πρεπει να μαθουμε ΟΛΟΝ τον κωδικα των αμινοξεων ή θα μας δινουν οτι χρειαζομαστε;
Μόνο κωδικόνια έναρξης και λήξης πρέπει να ξέρεις.
Άντε να μάθεις και κάποια κωδικόνια π τα λέει μετά στη θεωρία (π.χ. το GAG που το λέει στις μεταλλάξεις και κωδικοποιεί το γλουταμινικό οξύ)
Ό,τι άλλο είναι θα στο δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Λοιπον παιδια εγω ετοιμαζομαι να καληνυχτισω, παω να αρχισω το διαβασμα στο αοδε το τελικο. Θα το παω μεχρι 4 κι απο κει και περα ελπιζω να ξυπνησω στην ωρα μου και να μη με πιασει ο υπνος στο γραψιμο...

Μην κάνεις υπερβολές, θα είσαι πολύ κουρασμένος το πρωί και δεν θα μπορείς να αποδώσεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
hqdefault.jpg

50 σελίδες παπαγαλία,ατελείωτες ώρες διάβασμα για να αποστηθίσω ένα κακογραμμένο μονότονο βιβλίο..Αύριο,θα είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου..Μετά το διαγώνισμα, θα ακολουθήσει η τελετή..

1 χρόνο περίμενα αυτή τη στιγμή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μην κάνεις υπερβολές, θα είσαι πολύ κουρασμένος το πρωί και δεν θα μπορείς να αποδώσεις :/:
Μπορει και χεις δικιο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πυρομανεις θα γινουμε για ενα μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
View attachment 56957

50 σελίδες παπαγαλία,ατελείωτες ώρες διάβασμα για να αποστηθίσω ένα κακογραμμένο μονότονο βιβλίο..Αύριο,θα είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου..Μετά το διαγώνισμα, θα ακολουθήσει η τελετή..

1 χρόνο περίμενα αυτή τη στιγμή..
Αυτές τις μέρες έχω μισήσει το ΑΟΔΕ όσο ποτέ άλλοτε... Θα πάρω και εγώ μέρος στην τελετή :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
χαχαχα και μια φίλη μου το ίδιο, συναντήθηκε πριν λίγο καιρό με φίλους της από το λύκειο και έλεγαν κομμάτια από το ΑΟΔΕ.

Τελικά αυτό είναι το πιο σοκαριστηκό, να το μάθεις να το δώσεις για να ξεμπερδέψεις και μετά να σε "στοιχειώνει"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimVerr

Νεοφερμένος

Ο JimVerr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τελικά είμαι ο μόνος που δίνω Χημεία-Βιοχημεία αύριο ή υπάρχει κανένας συνάδελφος εδώ μέσα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τελικά είμαι ο μόνος που δίνω Χημεία-Βιοχημεία αύριο ή υπάρχει κανένας συνάδελφος εδώ μέσα; :P

Εσύ και οι γλάστρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimVerr

Νεοφερμένος

Ο JimVerr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top