Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ιωάννου ή Δημουλά ή Αντικλείδια είναι οι ορθολογικές επιλογές.Όμως επειδή χθες έδειξαν διαστροφικές διαθέσεις οι Επιτροπές,έχετε το νου σας!

Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Uno!
Dos!
Tres!
Samba!
Di Janeiro!

Χαχαχα ντάξει, busted.
Αντί όμως να κάθεσαι και να ψάχνεις τα ποστ μου, δεν αρχίζεις το διάβασμα λέω γω;;

Έχω αλλάξει ριζικά απόψεις από τότε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το βλέπω εγώ... Μαθηματικα κατεύθυνσης 18+, ΑΟΔΕ 16. Θα ρίξω ένα γέλιο... (ή μαλλον κλάμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το βλέπω εγώ... Μαθηματικα κατεύθυνσης 18+, ΑΟΔΕ 16. Θα ρίξω ένα γέλιο... (ή μαλλον κλάμα)
AKΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ :P παλιοαοδε! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Το βλέπω εγώ... Μαθηματικα κατεύθυνσης 18+, ΑΟΔΕ 16. Θα ρίξω ένα γέλιο... (ή μαλλον κλάμα)
Και εγώ για εκεί το πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια, πως παει.. προβλεπεται μεγαλη αυυξηση των βασεων για γεωπονικο αθηνων?? το λεω μιας και ειδα οτι εχουμε magicians εδω μεσα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια, πως παει.. προβλεπεται μεγαλη αυυξηση των βασεων για γεωπονικο αθηνων?? το λεω μιας και ειδα οτι εχουμε magicians εδω μεσα... ;)

Εγώ πάντως σηκώνω τα χέρια ψηλά! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια, πως παει.. προβλεπεται μεγαλη αυυξηση των βασεων για γεωπονικο αθηνων?? το λεω μιας και ειδα οτι εχουμε magicians εδω μεσα... ;)

Θεοι, Θνητοί και Τρολλς. ischool has them all!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θεοι, Θνητοί και Τρολλς. ischool has them all!

^the truth has been spoken αλλά ό,τι και να είναι, τη δουλειά τους την κάνανε, μας μάμησαν τη ψυχολογία :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
"επισης προβλεπονται ευκολα θεματα βιολογια και πανδυσκολα στη χημεια και φυσικη..ειναι ενα καταχθονιο κολπο των ιθυνοντων ..θελουν να μας κανουν να χαρουμε, να παρουμε αερα και μετα να μας τσακισουν"

αιντε ρε σοβαρευτειτε, και η κουτση μαρια εκφερει αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
χαχα ηρεμηστε ρε παιδια...και εγω αγχωμενος ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Θα διαβάσει κανένας τα θέματα που έπεσαν στον Ο.Ε.Φ.Ε στο Α.Ο.Δ.Ε φέτος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Θα διαβάσει κανένας τα θέματα που έπεσαν στον Ο.Ε.Φ.Ε φέτος? :P

Έχεις κάνει τόσο κόπο και θα αφήσεις κάτι τόσο μικρό -συγκριτικά με την υπόλοιπη ύλη- απ'έξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα διαβάσει κανένας τα θέματα που έπεσαν στον Ο.Ε.Φ.Ε στο Α.Ο.Δ.Ε φέτος? :P

Εγώ ? Ο Καμένος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Θα διαβάσει κανένας τα θέματα που έπεσαν στον Ο.Ε.Φ.Ε στο Α.Ο.Δ.Ε φέτος? :P

Μια ανάγνωση για να έχω μια ιδέα τι λένε... από εκεί και πέρα αν τα βάλουν, θα γραψω τα βασικά σημεία αλλα θα βάλω και δικές μου σαλτσουλες. ΑΟΔΕ με κατέστρεψες, που λέει και το γνωστό άσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θα διαβάσει κανένας τα θέματα που έπεσαν στον Ο.Ε.Φ.Ε στο Α.Ο.Δ.Ε φέτος? :P
Εγώ θα τα κάνω μπόλικες αναγνώσεις για να μου μείνει κάτι, αλλά δεν θα τα αποστηθίσω!
Με λίγα λόγια άμα βάλουν κομμάτι ΟΕΦΕ την έκατσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εσείς με τι βιολογία πώς πάτε; μου έμειναν τα 2 τελευταία κεφάλαια..η ύλη δεν τελειώνει και νομίζω ότι δεν προλαβαίνω να δω και ασκήσεις.. :wacko: είμαι κάπως έτσι :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οι βαθμοι για τις πανελληνιες ποτε θα βγουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ρε φιλε είναι πολύ για τον πεοντα η κατάσταση. Το κεφάλαιο 3 που το έγραψα διαγώνισμα μέσα στον Απρίλιο και πήρα 19, τώρα δεν θυμάμαι ούτε τα μισά.

Παρεπιπτοντως εχω ένα φιλαράκι 21 χρονών που του έρχονται κομμάτια από το αοδε μετά από 3 χρόνια.

ΓΤΦ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε φιλε είναι πολύ για τον πεοντα η κατάσταση. Το κεφάλαιο 3 που το έγραψα διαγώνισμα μέσα στον Απρίλιο και πήρα 19, τώρα δεν θυμάμαι ούτε τα μισά.

Παρεπιπτοντως εχω ένα φιλαράκι 21 χρονών που του έρχονται κομμάτια από το αοδε μετά από 3 χρόνια.

ΓΤΦ?

χαχαχα και μια φίλη μου το ίδιο, συναντήθηκε πριν λίγο καιρό με φίλους της από το λύκειο και έλεγαν κομμάτια από το ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top