Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κάθε χρόνο υπάρχουν παιδιά που περνάνε και χωρίς φροντιστήρια.

για τη συγκεκριμενη μην το πιστευετε... απο την Κεφαλονια ειμαι και ξερω... εκανε ιδιαιτερα χωρις ομως να πληρωνει και ειναι διασταυρωμενο.
(δεν το λεω με καμια κακια αλλα σε μικρο νησι ζουμε, αυτα μαθαινονται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
για τη συγκεκριμενη μην το πιστευετε... απο την Κεφαλονια ειμαι και ξερω... εκανε ιδιαιτερα χωρις ομως να πληρωνει και ειναι διασταυρωμενο.
Πάω πάσο. Δεν την ξέρω την κοπέλα, απλά ήταν η πρώτη που μου βγήκε στην αναζήτηση στο Γκουγκλ.
Montauk να ξέρεις ότι δεν πάει προσωπικά σε σένα αυτό, αλλά τη βλέπω τη δουλειά όσο πάει, ότι πρέπει
να περιμένω πως κι εμένα, άμα περάσω, όλο και κάποιος θα βρεθεί να πει ότι μου έκαναν ιδιαίτερα οι Ελ.
Διασταυρωμένο (από τους Νεφελίμ).:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πάω πάσο. Δεν την ξέρω την κοπέλα, απλά ήταν η πρώτη που μου βγήκε στην αναζήτηση στο Γκουγκλ.
Montauk να ξέρεις ότι δεν πάει προσωπικά σε σένα αυτό, αλλά τη βλέπω τη δουλειά όσο πάει, ότι πρέπει
να περιμένω πως κι εμένα, άμα περάσω, όλο και κάποιος θα βρεθεί να πει ότι μου έκαναν ιδιαίτερα οι Ελ.
Διασταυρωμένο (από τους Νεφελίμ).:confused:

οι Ελ. ?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Λατρεμένα αυτά τα Αντικλείδια.
Αν πέσουν να με θυμηθείτε. :Ρ

Εμένα μου έχουν μείνει ακόμη, λίγο Βιζυηνός μισός Παπαδιαμάντης και όλα τα υπόλοιπα-να μην καθομαι να τα αναφέρω-!:P
Και γω πιστεύω θα πέσουν τα αντικλείδια! ή ο Ιωάννου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
γενικα διαβαστε τον Κρητικο? :P I'm still in doubt!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
γενικα διαβαστε τον Κρητικο? :P I'm still in doubt!

Ούτε Κρητικό ούτε την Μελαγχολία,και τον Σαχτούρη θα τον αφήσω τελευταίο για να ειπώ <<δε βαριέσαι>>!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Έχουν κρυφό σχολειό στην κοίλη Γη για μας, τα παιδιά ίντιγκο. :eek:

μη μου λες για παιδια ιντιγκο και μεταφυσικες μπουρδες και τρομαζω ευκολα :P πες με χαζη ή ο,τι αλλο θες μα δεν καταλαβαινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
βαριεμαιιιιιι να διαβασω λογοτεχνια!! τα εχω τελειωσει ολα εκτος απο βιζυηνο και παπαδιαμαντη που εχω κοιταξει μονο τα γνωρισματα της γραφης, για το αφηγηματικο υλικο και τα συναφη :worry:

Η Πολυδούρη ειναι εκτός. :worry:



Εμένα μου εχει μείνει Ελεγκτής, Δημουλά , Ιωάννου.
Τελειώνω Βιζυηνό και τα 'χω παίξει :crazy: κι εγώ βοσκαρουδάκι έχω ακόμα αλλά θα τον περάσω στα πεταχτά γιατί ευτυχώς τον είχα κάνει πριν κλείσουμε... Πάντως όλοι λατρεύουμε λογοτεχνία :P Προσωπικά είναι το πιο μισητό μου μάθημα (σε θέμα εξέτασης βέβαια γιατί λατρεύω να διαβάζω λογοτεχνικά)
Λατρεμένα αυτά τα Αντικλείδια.
Αν πέσουν να με θυμηθείτε. :Ρ
Αχχ κι εγώ με καλό μάτι τα έχω πάρει.. Μακάρι να πέσουν.. Εγώ λέω ότι θα πέσει Ιωάννου ή Δημουλά..


Κάτι άσχετο, στο Βιζυηνό είναι παντού ο αφηγητής δραματοποιημένος/ομοδιηγητικός/εσωτερική οπτική? Γιατί εκεί που φεύγει στα ξενα και διηγείται όμως τα γεγονότα μου κάνει για παντογνώστη..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Προσοχή Έφη.Χθες πολλά παιδιά άφησαν τα Ηθικά και πόνεσαν εν τέλει.Διάβασε τα όλα,έστω και λιγότερο από όσο θεωρείς εσύ σημαντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κάτι άσχετο, στο Βιζυηνό είναι παντού ο αφηγητής δραματοποιημένος/ομοδιηγητικός/εσωτερική οπτική? Γιατί εκεί που φεύγει στα ξενα και διηγείται όμως τα γεγονότα μου κάνει για παντογνώστη..:hmm:

οχι απλα εκει εχουμε τη μοναδικη προδρομη αφηγηση του κειμενου και παλι ολα αυτα που ανεφερες ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα Κρητικό. Θα σας συμβούλευα καλού κακού να τον διαβάσετε. Ποτέ δεν ξέρεις μ' αυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Προσοχή Έφη.Χθες πολλά παιδιά άφησαν τα Ηθικά και πόνεσαν εν τέλει.Διάβασε τα όλα,έστω και λιγότερο από όσο θεωρείς εσύ σημαντικά.

τα Ηθικα ομως δεν ειχαν πεσει περυσι και ειναι κοινο μυστικο οτι η Επιτροπη εχει ενα ψιλοκολληματακι με τα Ηθικα.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Προσοχή Έφη.Χθες πολλά παιδιά άφησαν τα Ηθικά και πόνεσαν εν τέλει.Διάβασε τα όλα,έστω και λιγότερο από όσο θεωρείς εσύ σημαντικά.

Δε ξέρω...μου φαίνεται δύσκολο να πέσει ξανά η Μελαγχολία,ο Κρητικός ακατόρθωτο!
Εσείς διαβάζετε Κρητικό δλδ?
Άρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δε ξέρω...μου φαίνεται δύσκολο να πέσει ξανά η Μελαγχολία,ο Κρητικός ακατόρθωτο!
Εσείς διαβάζετε Κρητικό δλδ?
Άρης

Δεν είχα σκοπό αλλά έκανα μια ανάγνωση μέχρι και το 4.. Το 5 ούτε καν και ο Θεός βοηθός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ναι και πέρσι δεν έπεσε η 4η ενότητα του Κρητικού,ούτε ο Κεμάλ.Τίποτα μην αποκλείσετε,δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά.Θα πετάξετε στα σκουπίδια την προσπάθεια 2 ετών για το τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΟΛΟΙ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τελειώνω Βιζυηνό και τα 'χω παίξει :crazy: κι εγώ βοσκαρουδάκι έχω ακόμα αλλά θα τον περάσω στα πεταχτά γιατί ευτυχώς τον είχα κάνει πριν κλείσουμε... Πάντως όλοι λατρεύουμε λογοτεχνία :P Προσωπικά είναι το πιο μισητό μου μάθημα (σε θέμα εξέτασης βέβαια γιατί λατρεύω να διαβάζω λογοτεχνικά)

Αχχ κι εγώ με καλό μάτι τα έχω πάρει.. Μακάρι να πέσουν.. Εγώ λέω ότι θα πέσει Ιωάννου ή Δημουλά..


Κάτι άσχετο, στο Βιζυηνό είναι παντού ο αφηγητής δραματοποιημένος/ομοδιηγητικός/εσωτερική οπτική? Γιατί εκεί που φεύγει στα ξενα και διηγείται όμως τα γεγονότα μου κάνει για παντογνώστη..:hmm:

Εμένα μ' αρέσει να διαβάζω τώρα για τη λογοτεχνία. Σε σύγκριση με τα Αρχαία την προτιμώ :Ρ

Οχι δεν ειναι παντογνώστης. Απλά είναι εξ ακοής αφήγηση. Δεν ήταν παρόν. Απ' όσα του μετέφεραν ;)
Τουλάχιστον ετσι μας είπαν στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
μη μου λες για παιδια ιντιγκο και μεταφυσικες μπουρδες και τρομαζω ευκολα :P πες με χαζη ή ο,τι αλλο θες μα δεν καταλαβαινω :P
Καλά, ρε, είναι δυνατόν? Πλάκα κάνω, εννοείται!
Λοιπόν, την κάνω για τελευταία επανάληψη! Πάμε γερά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top