Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Θελω να πω πως το ΑΟΔΕ το παπαγαλιζει η τεχνολογικη και τον αριστο βαθμο το εχει στο τσεπακι.
Το ΑΕΠΠ δε δίνει κάποια δυνατότητα να ξεχωρίσουν οι μαθητές;
Έχω ακούσει πως, ενώ γενικά θεωρείται ένα εύκολο μάθημα, μπορεί να δυσκολέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οι τις θετικής διαβάστε για αύριο καλά προγεννητικό έλεγχο. Ακόμα και τα εισαγωγικά που έχει.

Υ.Γ. Και ξεκολλήστε από το ischool . Ποιο πολύ άγχος σας προκαλεί αυτές τις μέρες παρά σας οφελεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ δε δίνει κάποια δυνατότητα να ξεχωρίσουν οι μαθητές;
Έχω ακούσει πως, ενώ γενικά θεωρείται ένα εύκολο μάθημα, μπορεί να δυσκολέψει.

Ισχύει αυτό, αν θέλουν μπορούν να βάλουν περίεργα ερωτήματα, ακόμα και στο πρώτο θεμα.
Το 20αρι στο ΑΟΔΕ μη το θεωρείτε και αυτονόητο, κάποιοι, ακόμα και άριστοι μαθητές, το παραμελούν εντελώς και θα βγάλουν σημερα την ύλη ή πηγαίνουν με τα σος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καλά δε γράφουν όλοι 20 ΑΕΠΠ μην τρελαθούμε. Δεν είναι βέβαια μαθηματικά και φυσική αλλά δεν είναι και της πλάκας... Μπορούν να βάλουν δύσκολα θέματα αν θέλουν (παρόλο που γενικά φέτος τρομπάρουν λιγάκι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ δε δίνει κάποια δυνατότητα να ξεχωρίσουν οι μαθητές;
Έχω ακούσει πως, ενώ γενικά θεωρείται ένα εύκολο μάθημα, μπορεί να δυσκολέψει.
Βασικά πάνω σε αυτά που ακούγονται για ΑΕΠΠ κυρίως (αλλά και ΑΟΔΕ) έχω να πώ ότι πιστεύω πως τα υψηλά ποσοστά "αποτυχίας" οφείλονται και στο επίπεδο των μαθητών... Το συνειδητοποίησα τη φετινή χρονιά, καθώς έχουμε 2 τμήματα τεχνολογικής στο σχολείο, και στο δικό μου τουλάχιστον, που είμαστε 20κάτι άτομα, ενδιαφέρονται μόνο τα 2 για το μάθημα ;) Αν το 90% του τμήματος με άλλα λόγια όλα τη χρονιά γράφει τα πάντα στα @@ του (ΑΝ πατήσει στο μάθημα), τι να πάει να γράψει στο τέλος? Δεν είναι και περίπατος! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Βασικά πάνω σε αυτά που ακούγονται για ΑΕΠΠ κυρίως (αλλά και ΑΟΔΕ) έχω να πώ ότι πιστεύω πως τα υψηλά ποσοστά "αποτυχίας" οφείλονται και στο επίπεδο των μαθητών... Το συνειδητοποίησα τη φετινή χρονιά, καθώς έχουμε 2 τμήματα τεχνολογικής στο σχολείο, και στο δικό μου τουλάχιστον, που είμαστε 20κάτι άτομα, ενδιαφέρονται μόνο τα 2 για το μάθημα ;) Αν το 90% του τμήματος με άλλα λόγια όλα τη χρονιά γράφει τα πάντα στα @@ του (ΑΝ πατήσει στο μάθημα), τι να πάει να γράψει στο τέλος? Δεν είναι και περίπατος! :/:

Είναι μια πρόχειρη δειγματοληψία για τον αριθμό των επιτυχόντων στις εξετάσεις. Ακόμη και για τις σπουδές στο Πανεπιστήμιο. Πάντα ελάχιστοι ενδιαφέρονται...εδώ και χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ δε δίνει κάποια δυνατότητα να ξεχωρίσουν οι μαθητές;
Έχω ακούσει πως, ενώ γενικά θεωρείται ένα εύκολο μάθημα, μπορεί να δυσκολέψει.

Στο ΑΕΠΠ με την προυπόθεση οτι δεν μπούν κουφά θέματα, μπορείς να χάσεις απο απροσεξίες πολύ εύκολα μονάδες χάνοντας ετσι το *αυτονόητο* 20. Κατά τ'αλλα στις ασκήσεις του αρκεί να έχεις δουλεψει τόσο ποιοτικά ολη τη χρονιά όσο και ποσοτικά για να σου βγαίνουν πολλά πράγματα "αυτόματα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πότε πήγε 12 καλέ?
Πρέπει να κάνω αμάρτημα, όνειρο, ιωάννου (και τα 2) και αααααν προλάβω κρητικό..
Βαριέμαι...........:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πότε πήγε 12 καλέ?
Πρέπει να κάνω αμάρτημα, όνειρο, ιωάννου (και τα 2) και αααααν προλάβω κρητικό..
Βαριέμαι...........:sick::sick:

χαχα εγω μολις τελειωσα τον Ιωαννου (και τα 2) και μου εμεινε ο Βιζυηνος και το παπαδοπαιδι-βοσκος! για τον Κρητικο συμφωνω,αααααν προλαβωωω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πφφ εγω εχω ιωαννου και τα μικρα εκτος κρητικου π το κανα χτες μαζι μ τ 2 διηγηματα χθες η σημερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ο κρητικος θα μεινει τελευταιος και αααν προλαβω. αν τον βαλουν θα ξεσκιστω λατινικα και ιστορια :confused::confused: (και επισης θα βαλω ωραιοτατες σαλτσες :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπαρχει λυση..ψαξε μπ@@φο!! ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ 20!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Βλέπω η λογοτεχνία αρέσει σε όλους μας! Ελπίζω να μη βάλουν ποίημα αύριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ποια ειναι η λειτουργια της παρεκβασης στους προσφυγικους συνοικισμους ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
οντως σαν παραμυθακι ειναι αλλα βεβαια γραφεις πιο δυσκολα καλα. και λατινικα χαλαρα, ειναι ευκολα.λεω αμα μου μεινει χρονος να κανω λιγο ιστορια την πεμπτη.πως εγραψες? παλι αριστοτελης τελικα:P

Πολυ καλα θέλω να πιστεύω :) Θα δούμε.


Εγώ έκανα τα μεγάλα χθες.
Σήμερα τα υπόλοιπα. Με τις υγείες μου :Ρ Καλή ανάγνωση τα κάνω. Ευτυχώς τα είχα βγάλει επανάληψη πριν ξεκινήσουμε.
Όντως, κ λατινικά χαλαρά θα είναι.

Ελπίζω να δούμε διαβαθμισμενη δυσκολία αυριο. Ούτε εύκολα ούτε παλούκι.


Αν πέσουν τα Αντικλείδια που μου έχουν κάτσει από πρόπερσι θα πάω να παίξω Τζόκερ την Πέμπτη. :Ρ Αν κι χλωμό το κόβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ποια ειναι η λειτουργια της παρεκβασης στους προσφυγικους συνοικισμους ?

στο μεταιχμιο δεν λεει κατι για τη λειτουργια της παρεκβασης απλως την αναλυει και σχολιαζει πως ο συσχετισμος προσφυγιας μεταναστευσης του συγγραφεα, αν και εξαιρετικος, δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα γιατι το συγκεκριμενο μεταναστευτικο ρευμα (του 1960) οφειλοταν σε αλλα ιστορικα-πολιτικα γεγονοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
στο μεταιχμιο δεν λεει κατι για τη λειτουργια της παρεκβασης απλως την αναλυει και σχολιαζει πως ο συσχετισμος προσφυγιας μεταναστευσης του συγγραφεα, αν και εξαιρετικος, δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα γιατι το συγκεκριμενο μεταναστευτικο ρευμα (του 1960) οφειλοταν σε αλλα ιστορικα-πολιτικα γεγονοτα
οκ σε ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολυ καλα θέλω να πιστεύω :) Θα δούμε.


Εγώ έκανα τα μεγάλα χθες.
Σήμερα τα υπόλοιπα. Με τις υγείες μου :Ρ Καλή ανάγνωση τα κάνω. Ευτυχώς τα είχα βγάλει επανάληψη πριν ξεκινήσουμε.
Όντως, κ λατινικά χαλαρά θα είναι.

Ελπίζω να δούμε διαβαθμισμενη δυσκολία αυριο. Ούτε εύκολα ούτε παλούκι.


Αν πέσουν τα Αντικλείδια που μου έχουν κάτσει από πρόπερσι θα πάω να παίξω Τζόκερ την Πέμπτη. :Ρ Αν κι χλωμό το κόβω.

Λογω της επιθυμιας και της συναισθηματικης σταης του συγγραφεα ανεξαρτητα απο την ιστορικη αληθεια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Πολυ καλα θέλω να πιστεύω :) Θα δούμε.


Εγώ έκανα τα μεγάλα χθες.
Σήμερα τα υπόλοιπα. Με τις υγείες μου :Ρ Καλή ανάγνωση τα κάνω. Ευτυχώς τα είχα βγάλει επανάληψη πριν ξεκινήσουμε.
Όντως, κ λατινικά χαλαρά θα είναι.

Ελπίζω να δούμε διαβαθμισμενη δυσκολία αυριο. Ούτε εύκολα ούτε παλούκι.


Αν πέσουν τα Αντικλείδια που μου έχουν κάτσει από πρόπερσι θα πάω να παίξω Τζόκερ την Πέμπτη. :Ρ Αν κι χλωμό το κόβω.
ελπιζω να ειναι κατανοητες οι ερωτησεις . εγω δεν θελω να πεσει δημουλα.:mpliaks: την απεχθανομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάντως αν πέσει Κρητικός θα πάρω 3 (κυριολεκτικά και μεταφορικά:P )
Τον διάβασα τελευταία φορά...το καλοκαίρι-σεπτέμβριο :P αλλά τον είχα κάνει τότε θυμάμαι 2 φορές μαμάτη επανάληψη και από τότε όλο έλεγα ότι θα τον ξανακάνω κι όλο κάτι άλλο τύχαινε..
Αν μου μείνει κάτι από την ανάγνωση καλώς, αλλιώς θα βρω καράβι να φύγω!!
Επίσης να μην πέσει Σαχτούρης... Δεν έχει πολλά να γράψεις.. :whistle:

time for ioannou..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top