Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Καλά και το ΑΕΠΠ μην το θεωρείτε χαλαρό μάθημα..
Μόνο το 13% έγραψε πέρσι 18-20 και μόνο 181 μαθητές πήραν 20

Πώς γίνεται αυτό; Αφού όλη τη χρονιά μας ζαλίζουν τους όρχεις ότι είναι μάθημα της πλάκας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά και το ΑΕΠΠ μην το θεωρείτε χαλαρό μάθημα..
Μόνο το 13% έγραψε πέρσι 18-20 και μόνο 181 μαθητές πήραν 20
Πάντως δύο φίλες μου που ήταν τεχνολογική λέγαν πως είναι ωραίο μάθημα και βατό. Τώρα δεν ξέρω αν ισχύει για όλους αυτό που άκουσα λέω. Επίσης το συμπαθούσαν όλοι οι τεχνολογικοί πιο πολύ από το ΑΟΔΕ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Επίσης το συμπαθούσαν όλοι οι τεχνολογικοί πιο πολύ από το ΑΟΔΕ. :P
Γαμω το ΑΟΔΕ. Καλημερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Πάντως δύο φίλες μου που ήταν τεχνολογική λέγαν πως είναι ωραίο μάθημα και βατό. Τώρα δεν ξέρω αν ισχύει για όλους αυτό που άκουσα λέω. Επίσης το συμπαθούσαν όλοι οι τεχνολογικοί πιο πολύ από το ΑΟΔΕ. :P

Μήπως εννοούσαν τον ΟΑΕΔ; :P (με αναγραμματισμό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σήμερα θα κανω το πιο χαλαρό διαβασμα για Πανελλήνιες. Ωραία η λογοτεχνία.

Δε θέλω να έρθει η Παρασκευή να ξεκινήσω Ιστορία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλημέρα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλημέρα! Εσείς της θεωρητικής πως πατε με το διάβασμα στη λογοτεχνία; Εμένα δεν μου αρέσει πολυ αυτό το μάθημα και ο όγκος της ύλης είναι τεράστιος, δεν ξέρω πότε θα προλάβω να τη βγάλω! Χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Καλημέρα! Εσείς της θεωρητικής πως πατε με το διάβασμα στη λογοτεχνία; Εμένα δεν μου αρέσει πολυ αυτό το μάθημα και ο όγκος της ύλης είναι τεράστιος, δεν ξέρω πότε θα προλάβω να τη βγάλω! Χα!
μην ανησυχεις αν εχεις καταλαβει τα κειμενα μην σε αγχωνουν οι σημειωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Καλημέρα! Εσείς της θεωρητικής πως πατε με το διάβασμα στη λογοτεχνία; Εμένα δεν μου αρέσει πολυ αυτό το μάθημα και ο όγκος της ύλης είναι τεράστιος, δεν ξέρω πότε θα προλάβω να τη βγάλω! Χα!



Είδες τι κακοί άνθρωποι είναι στο Υπουργείο; Βάζουν τόση ύλη για εξετάσεις ενώ ξέρουν ότι δεν βγαίνει σε μια μέρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Lol την τρίτη δίνουμε φυσική και την πέμπτη έχουμε ενδοσχολικές χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Σήμερα θα κανω το πιο χαλαρό διαβασμα για Πανελλήνιες. Ωραία η λογοτεχνία.

Δε θέλω να έρθει η Παρασκευή να ξεκινήσω Ιστορία :(
οντως σαν παραμυθακι ειναι αλλα βεβαια γραφεις πιο δυσκολα καλα. και λατινικα χαλαρα, ειναι ευκολα.λεω αμα μου μεινει χρονος να κανω λιγο ιστορια την πεμπτη.πως εγραψες? παλι αριστοτελης τελικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Lol την τρίτη δίνουμε φυσική και την πέμπτη έχουμε ενδοσχολικές χαχαχαχα
...Την Πέμπτη εμείς δίνουμε ΑΟΘ κι εσείς γράφετε ενδοσχολικές...? :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Είδες τι κακοί άνθρωποι είναι στο Υπουργείο; Βάζουν τόση ύλη για εξετάσεις ενώ ξέρουν ότι δεν βγαίνει σε μια μέρα...:P

Ναι είναι πολύ κακοί! Και κάθε φορά με τρώει η αγωνία τι μπορεί να βάλουν! Όπως και τώρα ποιο έργο θα μπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Όσο σκέφτομαι ότι απο αύριο δεν θα ξαναγγίξω ΑΟΔΕ...:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Καλημέρα! Εσείς της θεωρητικής πως πατε με το διάβασμα στη λογοτεχνία; Εμένα δεν μου αρέσει πολυ αυτό το μάθημα και ο όγκος της ύλης είναι τεράστιος, δεν ξέρω πότε θα προλάβω να τη βγάλω! Χα!

κοιτα, αναγκαστικα μια αναγνωση θα κανεις στις σημειωσεις :p διαβασε με καθαρο μυαλο κι ολα καλα θα πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
...Την Πέμπτη εμείς δίνουμε ΑΟΘ κι εσείς γράφετε ενδοσχολικές...?
Λολ πέμπτη είπα; λάθος, Παρασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Γιατί θα ναι άδικο να ανταγωνιστείς τη τεχνολογική στο αεππ ή το ΑΟΔΕ;
Επειδή όλοι σχεδόν οι τεχνολογικοί το ρίχνετε στα μαθηματικά και στη φυσική όλη τη χρονιά και παρατάτε ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ;
Δεν είναι άδικο να ανταγωνίζομαι τη θετική σε ΟΛΑ τα μαθήματα(μαθηματικα,φυσικη,χημεια,βιολογια) επειδή τα 2 (μαθηματικά, φυσική) είναι κοινά (και βαρύτητας) με τη τεχνολογική;

Και να σου θυμίσω πως δε θα πάει όλη η τεχνολογική σε τμήματα φυσικης/μηχανολόγων κλπ.
Υπάρχουν πολλά (αν όχι περισσότερα) άτομα που θα πάνε σε σχολές προγραμματισμού, πληροφορικής, ηλεκτρονικών υπολογιστών , σε οικονομικές σχολές κ.α..

Θελω να πω πως το ΑΟΔΕ το παπαγαλιζει η τεχνολογικη και τον αριστο βαθμο το εχει στο τσεπακι. Εγω για να παρω το αντιστοιχο 20 στη βιολογια γιατι να πρεπει να μου φυγει ο πατος και αν τελικα τα καταφερω; Με δυσκολη βιολογια/χημεια ειναι πιο ευνοικο οι τεχνολογικοι να μπουν 4ο πεδιο. Αν και δεν πιστευω πως θα εχουμε εκπληξεις σε αυτα τα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top