Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδες. Αυριο δικαιωνονται οι κοποι μας :strong::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά με έχει φάει η αγωνία για το τι μπορεί να βάλουν αύριο στα αρχαία τι πιστεύετε εσείς;; Εγώ νομίζω θα βάλουν Αριστοτέλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΠα

Νεοφερμένος

Ο ΝικοςΠα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλη μας επιτυχια!θα ερθω αυριο να σας πω πως τα πηγα :)(εδω βεβαια δεν λεω απο τωρα βαθμους γιατι ενας θεος ξερει τι θα βαλουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Και γω θα την κοιταξω

Συμφωνω,ριξτε μια γρηγορη ματια για να δειτε ποσοτικα(αριθμος ερμηνευτικων ερωτησεων) και ποιοτικα(βαθμος δυσκολιας αγνωστου και παρατηρησεων)τι σας δινεται γιατι περσυ επαιξε συνδυασμος των δυο και οσοι δεν διαχειριστηκαν καλα το χρονο,την πατησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
εγω παντα γραφω μεταφραση εισαγωγη (παντα εχω αγχος για την εισαγωγη ) και λεξιλολγικεσ και μετα τισ ερμηνευτικες . πιθανες ειναι η 5 / 4 πρωταγορα 12 /13 πολιτεια 9 10 ηθικα και τελευταιες πολιτικων αλλα και 13 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Την κάνω και εγώ. Με τσαμπουκά αύριο στο εξεταστικό κέντρο και όλα καλά θα πάνε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κι εγώ αυτές πιστεύω, αλλά ο Πρωταγόρας και ο Πλάτωνας παίζουν πολύ στο ίντερνετ και και γενικά τα θεωρούν πολύ σος και συνήθως οτι θεωρείται σος δεν το βάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Κι εγώ αυτές πιστεύω, αλλά ο Πρωταγόρας και ο Πλάτωνας παίζουν πολύ στο ίντερνετ και και γενικά τα θεωρούν πολύ σος και συνήθως οτι θεωρείται σος δεν το βάζουν!

ο πρωταγορας εχει να πεσει απο το 2002 αν θυμαμαι καλα. ειναι λογικο πως κατι που εχει να πεσει τοσα χρονια θεωρειται σος. καθε χρονια που περναει θα θεωρειται πιο σος, αρα ταυτοχρονα και αντισος. αλλα καποια χρονια θα πρεπει να πεσει. ισως να ειναι φετος ισως και οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Κι εγώ αυτές πιστεύω, αλλά ο Πρωταγόρας και ο Πλάτωνας παίζουν πολύ στο ίντερνετ και και γενικά τα θεωρούν πολύ σος και συνήθως οτι θεωρείται σος δεν το βάζουν!
ελπιζω να πεσουν αυτες γιατι τα αλλα τα εβγαλα πολυ γρηγορα και εδωσα βαση σε αυτα που μου ειπε η καθηγητρια.οντως ο πλατωνας ειναι παντα σος ειδικα πρωταγορας.πολιτεια τουλαχιστον επεσε προσφατα ενω πρωταγορας απο το 2002.εχουν αγαπη με τον αριστοτελη παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ελπιζω να πεσουν αυτες γιατι τα αλλα τα εβγαλα πολυ γρηγορα και εδωσα βαση σε αυτα που μου ειπε η καθηγητρια.οντως ο πλατωνας ειναι παντα σος ειδικα πρωταγορας.πολιτεια τουλαχιστον επεσε προσφατα ενω πρωταγορας απο το 2002.εχουν αγαπη με τον αριστοτελη παντως:P

Θα δουμε αυριο το πρωι οτι και να λεμε ειναι θεωριες, πιστευω επειδη ειναι πολυ σος καθε χρονο και αναμενομενα ισως να μη τα βαλουν ποτε!

Θα δουμε αυριο το πρωι οτι και να λεμε ειναι θεωριες, πιστευω επειδη ειναι πολυ σος καθε χρονο και αναμενομενα ισως να μη τα βαλουν ποτε!

Και τη 12 ενότητα απο την πολιτεία την έβαλαν μισή και δεν έκαναν ερωτήσεις για τας βελτιστας φυσεις και για το αγαθο παντως, οποτε δεν ξερω! Ειμαι πολυ αγχωμενη αυτο μονο ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Θα δουμε αυριο το πρωι οτι και να λεμε ειναι θεωριες, πιστευω επειδη ειναι πολυ σος καθε χρονο και αναμενομενα ισως να μη τα βαλουν ποτε!



Και τη 12 ενότητα απο την πολιτεία την έβαλαν μισή και δεν έκαναν ερωτήσεις για τας βελτιστας φυσεις και για το αγαθο παντως, οποτε δεν ξερω! Ειμαι πολυ αγχωμενη αυτο μονο ξερω!
η 13 δεν εχει πεσει ποτε ουτε ημερησιες ουτε επανληπτικες !! καλη επιτυχια για αυριο μην εχεις αγχος !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
παντως η πιο ευχαριστη εκπληξη οταν ειδα την υλη ολων των μαθηματων ηταν η καταργηση του επιταφιου :sick:
η πιο δυσαρεστη αφου περασα την υλη ηταν το ποντιακο :sick: και ο κρητικος (που ομως οκ ελπιζω πως δεν θα πεσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σκίστε αύριο. Ο πρώτος μεγάλος αγώνας εκτός έδρας.

Καλή δύναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και από μένα!
Και σκεφτείτε ότι οι περισσότεροι από εμάς δεν πρόκειται να τα ξαναδούμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παίδες! Να σκίσετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Καλή σας επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να πέσουν μεταφρασμένες ενότητες στα Πολιτικά,ήδη το περσινό ήταν τραβηγμένο,πόσο ακόμα να ρίξουν τις βάσεις;

-4 Πρωταγόρας (δε χωράει στο χαρτί και άλλη ενότητα μαζί)
-13 Πολιτεία,δεν έχει πέσει ποτέ.
-20 Πολιτικά

Τα Ηθικά έχουν εξαντληθεί,μόνο αν είναι κομπλεξικοί θα τα βάλουν και θα έχει καθαρά τιμωρητικό χαρακτήρα η επιλογή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
καλη μας επιτυχια παιδια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδες !!! Αν και αρρωστος, πρεπει να ειμαι συγκεντρωμενος...ατυχια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πρεπει να πεσε αριστοτελης..απο διαφορα που κοιταω στο ιντερνετ!κ η αδερφη μου δεν ηθελε με τιποτα να πεσουνε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top