Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
okeyy thank you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι... Τουλάχιστον η ύλη του υπουργείου έτσι έλεγε... Σιγά ρε παιδιά πως κάνετε έτσι για μία απόδειξη; :P

Και μία απόδειξη λιγότερη είναι κέρδος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
η απόδειξη σελ 230 είναι εκτός... να κάνω μία ερώτηση στη σελίδα 334 πάνω απο το θεμελιώδες θεωρ ολοκληρωτικού λογισμού η πρώτη τελίτσα στα σχόλια είναι εντός ως απόδειξη του παραπάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
η απόδειξη σελ 230 είναι εκτός... να κάνω μία ερώτηση στη σελίδα 334 πάνω απο το θεμελιώδες θεωρ ολοκληρωτικού λογισμού η πρώτη τελίτσα στα σχόλια είναι εντός ως απόδειξη του παραπάνω?

νομίζω όχι αφού λέει ότι προκύπτει και από το παραπάνω αλλά δεν είμαι και σίγουρη..:worry:
είναι και σε σχόλιο τι να πω..ας πει κάποιος που ξέρει με σιγουριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πάω να κανω ένα τελευταία πέρασμα εισαγωγή κ μετά άγνωστο.
Το πρωί θα ρίξω μια ματια στα σχόλια.
Πολιτικά κ γω θα ξενερωσω αν πέσουν. Έχω μια αίσθηση οτι θα μας την κάνουν ομως :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
νομίζω όχι αφού λέει ότι προκύπτει και από το παραπάνω αλλά δεν είμαι και σίγουρη..:worry:

δεν μας το είπε στο φρο αλλά έτσι όπως το δα τώρα...λογικά είναι εκτός γτ κάνει κ προσέγγιση....(αλλά να μ πεις ποια λογική βλέπεις στα μαθηματικά :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
η απόδειξη σελ 230 είναι εκτός... να κάνω μία ερώτηση στη σελίδα 334 πάνω απο το θεμελιώδες θεωρ ολοκληρωτικού λογισμού η πρώτη τελίτσα στα σχόλια είναι εντός ως απόδειξη του παραπάνω?

δεν το λες αποδειξη,πιο πολυ γεωμετρικη ερμηνεια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδια αποδειξεις για παραγωγο ημχ και συνχ ειναι εκτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ωχχχ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αποδείξεις για παραγώγους είναι οι απλές του c,x,x^ν,Τ_Ρ(χ)
και από τις "πιο σύνθετες" : χ^-ν,εφχ,χ^α,α^χ, ln|x|. ή τουλάχιστον εγώ μόνο αυτές έμαθα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
λετε να πεσει πολιτεια οπως ειπε και καποιος πριν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
λετε να πεσει πολιτεια οπως ειπε και καποιος πριν ?

μακαρι αλλιως δεν τα βλεπω καλα τα πραγματααααααα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
μακαρι αλλιως δεν τα βλεπω καλα τα πραγματααααααα :/:
ουτε εγω .εχω κακο προαισθημα για αυριο γενικα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ουτε εγω .εχω κακο προαισθημα για αυριο γενικα:/:

εγω προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα δεν μπορειιι...καπου ερχεται και το παλουκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι ότι θα φάμε παλούκι αύριο. :Ρ
Θα θέλει δουλειά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Είδα στον ύπνο μου ότι έπεσε ορισμός συνάρτησης.Να το λάβετε σοβαρά υπ όψιν σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
εγω προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα δεν μπορειιι...καπου ερχεται και το παλουκι...
ειναι που ειναι δυσκολα τα αρχαια.στα προηγουμενα πως εγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Είδα στον ύπνο μου ότι έπεσε ορισμός συνάρτησης.Να το λάβετε σοβαρά υπ όψιν σας.

Εγω ειδα για τον κυκλο του αζωτου. Το πρωι το διαβασα 2-3 φορες ακομα. Και επεσε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ειναι που ειναι δυσκολα τα αρχαια.στα προηγουμενα πως εγραψες?

νομιζω αρκετα καλα..εχω κανει κατι βλακειουλες αλλα δν πιανουν πολυ... εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top