Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μπα οχι δεν πιστευω οτι στεκει κατι τετοιο!:P αλλα οπως και να χει διαβασε οσο μπορεις γιατι κανεις δεν μας υποσχεται οτι και αυριο τα θεματα θα ναι βατα!:worry: τα ηθικα τα φοβαμαι και εγω οτι θα πεσουν αν και μπηκαν παλι σχετικα προσφατα!:hmm: παντως καλη σου επιτυχια αυριο!!;)

ευχαριστω και εσυ καλη επιτυχια!!! για αυτα π αγψωνομαι ειναι οι ερμηνευτικες νομιζω δεν θα μπορεσω να το αναπτξω τοοοοσο πολυ που θα μ κοψουν εε και στο σγνωστο κλασικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
ευχαριστω και εσυ καλη επιτυχια!!! για αυτα π αγψωνομαι ειναι οι ερμηνευτικες νομιζω δεν θα μπορεσω να το αναπτξω τοοοοσο πολυ που θα μ κοψουν εε και στο σγνωστο κλασικα!
οσον αφορα για τις ερμηνευτικες μαθε καλα τα σχολια του βιβλιου γιατι μια ερωτηση στανταρ θα στηριζεται σε αυτα!και δεν χρειαζεται και παντα πολλη αναπτυξη αναλογα βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οσον αφορα για τις ερμηνευτικες μαθε καλα τα σχολια του βιβλιου γιατι μια ερωτηση στανταρ θα στηριζεται σε αυτα!και δεν χρειαζεται και παντα πολλη αναπτυξη αναλογα βεβαια...

κοβουν πολλα μορια αν λειπει το σχολιο του βιβλιου? ακομα και αν ειναι καποιο γελοιο, μιση γραμμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ξέρω, είπα ότι δεν θα έμπαινα αλλά δεν άντεξα. :P

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι διαβάζω πάρα πολύ λίγο αυτές τις μέρες (ειδικά τώρα στα μαθηματικά, όλο βρίσκω ευκαιρία να σηκωθώ από την καρέκλα) και δεν θέλω να αγχωθώ για αύριο, γιατί μόνο κακό μπορεί να μου κάνει. Λέω να ξαναπεράσω μόνο τη θεωρία και τις βασικές μεθοδολογίες.Ελπίζω να μου βγει σε καλό.

Καλή συνέχεια σε όλους τους υποψήφιους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
κοβουν πολλα μορια αν λειπει το σχολιο του βιβλιου? ακομα και αν ειναι καποιο γελοιο, μιση γραμμη?
καλα ειναι να μη λειπει γιατι αυτο το θελουν σιγουρα!ναι και γελοιο να ναι νομιζω οτι μετραει!ποσο κοβουν δν μπορω να ξερω ακριβως γιατι εξαρταται και απο την απαντηση που θα χεις δωσει αλλα μισο ενα μοριο μπορει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καλα ειναι να μη λειπει γιατι αυτο το θελουν σιγουρα!ναι και γελοιο να ναι νομιζω οτι μετραει!ποσο κοβουν δν μπορω να ξερω ακριβως γιατι εξαρταται και απο την απαντηση που θα χεις δωσει αλλα μισο ενα μοριο μπορει..

οκ το'πιασα. εχω ακομα πολιτικα. χθες περασα ηθικα πρωταγορα και πολιτεια. αργοτερα θα κανακανω μια φορα την ειδαφωγη αρχικους λγ συντακτικο(κυριως πλ. λογο) χτυπητα ρηματα π.χ εις -μι και τελοςς..παμε γ αλλα.
μεχρι τωρα εσ πως εχεις γραψει/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
οκ το'πιασα. εχω ακομα πολιτικα. χθες περασα ηθικα πρωταγορα και πολιτεια. αργοτερα θα κανακανω μια φορα την ειδαφωγη αρχικους λγ συντακτικο(κυριως πλ. λογο) χτυπητα ρηματα π.χ εις -μι και τελοςς..παμε γ αλλα.
μεχρι τωρα εσ πως εχεις γραψει/?
εμενα μ εμεινε ακομα πρωταγορας πολιτεια και αγνωστο...για την εκθεση πιστευω καλα αλλα δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι σιγουρα θα χω χασει μοναδες απο περιληψη και ενα δυο λεξιλογικα!!εσυ πως τα πηγες? στη βιολογια νομιζω τα πηγα αρκετα καλα αν και δεν το περιμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
τα σχολια πως τα μαθαινετε? παπαγαλια? εγω ολη τη χρονια τα αποστηθιζα αλλα επειδη τωρα δεν υπαρχει ο χρονος τα κανω μια καλη αναγνωση αν και τα σχολια του βιβλια τα μθαινω παλι απεξω.Τι λετε? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
τα σχολια πως τα μαθαινετε? παπαγαλια? εγω ολη τη χρονια τα αποστηθιζα αλλα επειδη τωρα δεν υπαρχει ο χρονος τα κανω μια καλη αναγνωση αν και τα σχολια του βιβλια τα μθαινω παλι απεξω.Τι λετε? :/

και εγω ετσι τα μαθαινα!απ εξω ειπα τα ηθικα νικομαχεια ,τις ενοτητες απ τα Πολιτικα που δεν επεσαν περσι,πολιτεια και 5-6-7 ενοτητες πρωταγορα..αμα δεν τα πω απ εξω εγω μια φορα δε νομιζω οτι θα τα θυμαμαι αυριο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εμενα μ εμεινε ακομα πρωταγορας πολιτεια και αγνωστο...για την εκθεση πιστευω καλα αλλα δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι σιγουρα θα χω χασει μοναδες απο περιληψη και ενα δυο λεξιλογικα!!εσυ πως τα πηγες? στη βιολογια νομιζω τα πηγα αρκετα καλα αν και δεν το περιμενα!

εγω εκθεση καλα πιστευω. για περιληψη αναπτυξη και εκθεση δεν μπορω να μιλησω γτ ο θεος κ η ψυζη των βαθμολογητων χαχα ξερω απ τις υπολοιπες ακησεις οτι εχω χασει το αναλισκεται στα συνωνυμα. μετα τα υπολοια οκ.
σττα μαθηματικα γενικης ειπα κ πριν. ημουν προετοιμασμενος να γραψω ενα μεγαλο τιποτα γιατι ολοι περιμεναν θεματα σαν του 2013. τελικα εκαναν ευχαριστη εκπληξη και εγραψα και γουσταρα γιατι προσπαθησα ολη τη χρονια και οπως ελεγε κ ο καθηγητης μαθηματικων στο σχολειο "ο ηρωας της θεωρητικης κατευθυνσης" χαχα το 16 που μ ειπαν στο φροντιστηριο ειναι τελειο και για θεωρητικη!!:clapup: ελπιζω να συνεχισουμε ετσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εγω εκθεση καλα πιστευω. για περιληψη αναπτυξη και εκθεση δεν μπορω να μιλησω γτ ο θεος κ η ψυζη των βαθμολογητων χαχα ξερω απ τις υπολοιπες ακησεις οτι εχω χασει το αναλισκεται στα συνωνυμα. μετα τα υπολοια οκ.
σττα μαθηματικα γενικης ειπα κ πριν. ημουν προετοιμασμενος να γραψω ενα μεγαλο τιποτα γιατι ολοι περιμεναν θεματα σαν του 2013. τελικα εκαναν ευχαριστη εκπληξη και εγραψα και γουσταρα γιατι προσπαθησα ολη τη χρονια και οπως ελεγε κ ο καθηγητης μαθηματικων στο σχολειο "ο ηρωας της θεωρητικης κατευθυνσης" χαχα το 16 που μ ειπαν στο φροντιστηριο ειναι τελειο και για θεωρητικη!!:clapup: ελπιζω να συνεχισουμε ετσι!!!

συγχαρητηρια!!!:D καλη συνεχεια!!!;) και ελπιζω να μην μας πετσοκοψουν πολυ αυριο στο αγνωστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!!:D καλη συνεχεια!!!;) και ελπιζω να μην μας πετσοκοψουν πολυ αυριο στο αγνωστο...

τα μικρα γραμματα ηταν το καλυτερο χαχαχαχα
Σημειο Αναγνωρισεως [SIZE="2"
]αγαλμα γυναικας με δεμενα χερια.[/SIZE]:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
τα μικρα γραμματα ηταν το καλυτερο χαχαχαχα
Σημειο Αναγνωρισεως [SIZE="2"
]αγαλμα γυναικας με δεμενα χερια.[/SIZE]:D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω τωρα καλη ανάγνωση τα κάνω τα σχόλια.
Μου έχουν μείνει Πολιτικά. Θα ξαναπεράσω μεταφράσεις-εισάγωγη κ τέλος με το γνωστό... Ίσως κάνω κ όποια ενότητα μου κάνει κλικ.
Πολιτικά ποιες έπεσαν πέρσι ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Εγω τωρα καλη ανάγνωση τα κάνω τα σχόλια.
Μου έχουν μείνει Πολιτικά. Θα ξαναπεράσω μεταφράσεις-εισάγωγη κ τέλος με το γνωστό... Ίσως κάνω κ όποια ενότητα μου κάνει κλικ.
Πολιτικά ποιες έπεσαν πέρσι ακριβώς;

11,15,16 και μεταφρασμενο απο την 12!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω Πρωταγόρα 4,ή Πολιτεία 13,ή Πολιτικά 20,αλλά ποτέ δεν ξέρεις με αυτούς.

Λογοτεχνία παίζουν πολύ οι Προσφυγικοί Συνοικισμοί που δεν έχουν πέσει ποτέ και το Σημείο Αναγνωρίσεως γιατί είναι απαιτητικό κείμενο.

Καλό διάβασμα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

vasilispolitop9

Νεοφερμένος

Ο vasilispolitop9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως ακριβώς υπολογίζεται ο βαθμός με το συντελεστή (1,3) στα μαθηματικά κατεύθυνσης; Δηλαδή αν αυριο για παράδειγμα γράψω 10 τότε πόσο γίνεται ο βαθμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cray9

Νεοφερμένος

Ο cray9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πολιτικα δε υπαρχει καμια περτωση να πεσει...μονο το 20 μπορει να πεσει αλλ δυσκολο να βαλου παλι πολιτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
πολιτικα δε υπαρχει καμια περτωση να πεσει...μονο το 20 μπορει να πεσει αλλ δυσκολο να βαλου παλι πολιτικα

Καλά νταξει. Ποτέ δεν ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top