Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Διπλοποστάρισμα κατά λάθος.Ας διαγραφεί αν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μιλάμε δεν υπάρχετε ορισμένοι εδώ μέσα.Άλλο το ''τα θέματα ήταν βατά,για τους μέτρια-καλά διαβασμένους'' και άλλο το ''όποιος δεν έγραψε 90+ είναι ντουβάρι''.Προσέχετε τι γράφετε γιατί σας διαβάζουν και παιδιά που δίνουν και τους καταρρακώνετε την ψυχολογία.Και το κυριότερο: Κρατάτε μια πισινή όλοι εσείς του 95-100,γιατί θα σας έρθει κάνα 80αρι και θα κλαίτε με μαύρο δάκρυ.Πολύ περσινοί μου συνυποψήφιοι είχαν μεγάλο στόμα και τώρα είναι σε περιοχές και σχολές που ούτε φαντάζονταν ότι θα βρεθούν.

Όλα τα θέματα έχουν κάποια-ες δυσκολία-ες για να φανεί η διαφορά του κακού με τον μέτριο και του μέτριου με τον καλό.Και στην έκθεση υπήρχε (περίληψη-παραγωγή λόγου,καθώς για μη θεωρητικούς μαθητές ο λόγος του συγγραφέα και η θεματική του ήταν πολύ λογοτεχνικά δοσμένα) και στη βιολογία (Δ4 που έπιανε 10 μονάδες) και στα μαθηματικά γενικής υπήρχαν παγίδες στα κλασικά σημεία (Β και Δ θέμα).

Αφήστε λοιπόν τα μεγάλα λόγια και την ισοπέδωση μαθημάτων/θεμάτων και της προσπάθειας των συνυποψηφίων σας και διαβάστε για το επόμενο μάθημα.Οι ''προβλέψεις'' περί βάσεων στο Θεό είναι τόσο ακριβείς,όσο και η Λίτσα Πατέρα.Θα υπάρξει άνοδος στις υψηλόβαθμες σχολές και αυτή θα είναι της τάξεως των 100-400 μορίων.Στις σχολές κάτω των 17.000 τα πράγματα θα μείνουν ίδια,ή θα έχουν πτωτική πορεία λόγω της λιγότερης ζήτησης των τελευταίων ετών.

Εν ολίγοις:Αναμενόμενη δυσκολία στην Έκθεση,λίγο πιο βατή η Βιολογία και τα Μαθηματικά Γενικής ήταν στα επίπεδα δυσκολίας των προηγούμενων ετών,πλην της περσινής χρονιάς,δηλαδή ούτε γελοία όπως τα παρουσιάζετε εδώ,ούτε παλούκια.Δηλαδή το 14-15 μπορούσε να το γράψει ο μέτριος,αλλά 16+ έπρεπε να έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και όχι απλώς καλή,ή να υπάρχει μια έφεση στα μαθηματικά.

Επιτυχία εύχομαι σε όλους και ιδιαίτερα στους κοινούς θνητούς που δεν γράφουν 19-20 με 2 ώρες διάβασμα τη μέρα.
συμφωνω σε ολα μαζι σου πανω κατω.
τετοιες υπερβολες δεν μου αρεσουν. οπως δεν θα μου αρεσε καποιος να πηγαινε στα μουτρα του συμμαθητη του να του τριψει στην μουρη το 100 λεγοντας τον ταυτοχρονα και χαζο που δεν τα καταφερε, καπως ετσι το βλεπω και εδω μεσα. η ικανοποιηση για τον καθενα ας προερχεται καθαρα απο την προσωπικη του επιδοση.. τωρα να κατσω να χαλασω τον αλλον δεν βρισκω τον λογο.
η βλακεια με το δυσκολο θεμα της βιολογιας ηταν η εξης: παρα μα παρα πολλοι θα καταφεραν να αντιγραψουν επειδη δεν ηταν αναπτυξης.

οσο για την εκθεση ειλικρινα απορω με οποιον μπορει να υπολογισει τι εγραψε. εδω ουτε οι βαθμολογητες δεν συμφωνουν μεταξυ τους. να χαρεις που επιασες τις ασκησεις ναι, να εχεις μια καλη αισθηση ναι, να μπορεις να υπολογισεις τι εγραψες πολυ αμφιβαλλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια το δευτερο θεωρημα στη σελ.251 αν ζητηθει θα πρεπει να αναφερουμε ονομαστικα οτι συμφωνα με το θεωρημα(το παραπανω) που λεει οτι αν f συνεχης στο Δ και f'(x)=0 για καθε εσωτερικο σημειο του δ, αποδεικνυεται οτι η f-g ειναι σταθερη στο Δ ή θα θελει 2 αποδειξεις ?

οχι το περνεις ως δεδομενο (γράφεις απο συμπερασμα ΘΜΤ), ακριβως οπως θα το κανεις και σε ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,500 μηνύματα.
Θυμαται να μου πει κανεις την μεθοδολογια σε ολοκληρωματα που ας πουμε ειναι κλασμα με πολυωνυμο πανω και κατω και αν ο βαθμος του αριθμητη ειναι μεγαλυτερος του παρονομαστη καναμε κατι κολπα με δυο κλασματα(νομιζω)
Χρειαζομαι λιγη βοηθεια!
Οταν ο βαθμός του αριθμητή είναι μεγαλύτερος τοτε κανεις πολυωνυμική διαίρεση και έχεις τελικά κι ενα κλάσμα με βαθμο παρονομαστή μεγαλύτερο. Όταν εχεις το βαθμο του παρονομαστή μεγαλυτερο για να υπολογίσεις το ολοκλήρωμα σπαζεις το αρχικό κλάσμα σε δυο απλα κλάσματα, ώστε με ολοκλήρωση να βγαίνει ln .Για την ύλη του λυκείου, ο παρονομαστής θα πρεπει να παραγοντοποιειται, π.χ. να έχει ρίζες χ1,χ2,χ3 χωρίς πολλαπλότητα. Τοτε κλάσμα = Α/(χ-χ1) + Β/(χ-χ2) + Γ/(χ-χ3),οπου Α,Β,Γ προσδιοριστεοι σταθεροι συντελεστές.Κανεις πράξεις και μέσω ισότητας πολυωνύμων, εξισώνεις συντελεστές των δυνάμεων του χ κατα μέλη και καταλήγεις σε συστημα απο οπου και βρίσκεις τους συντελεστές.Αν υπάρχει πολλαπλότητα π.χ. παρονομαστής με (χ-1)*(χ-2)^2 το σπας ως εξής: Α/(χ-1) + Β/(χ-2) + Γ/((χ-2)^2).Αλλά αυτό δεν παιζει να το έχετε όπως ουτε την περιπτωση που δεν παραγοντοποιειται ο παρονομαστής γιατί τοτε προσπαθείς να χτισεις μορφή για ολοκλήρωμα arctan(αντίστροφη εφαπτομένη) που δεν έχετε στην ύλη. Οπότε λογικά έχετε μόνο την πρώτη περιπτωση, απλα για λόγους πληρότητας ανέφερα και τις αλλες δυο,μην αγχώνεσαι!Καλη συνέχεια και καλη επιτυχία! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ο Στεργίου νομίζω έχει ασκήσεις με αντίστροφη εφαπτομένη αλλά δεν νομίζω να βάλουν τίποτα τέτοιο μεθαύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ο Στεργίου νομίζω έχει ασκήσεις με αντίστροφη εφαπτομένη αλλά δεν νομίζω να βάλουν τίποτα τέτοιο μεθαύριο.

εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι καν στην υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καν στο βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,500 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμηστε, δεν είπα ότι είναι στην ύλη.Δεν το έχετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Το ποσοστό στο ψιθύρισε ο θεός να φανταστώ; :p

χαχα εννοουσα το ποσοστο αφορουσε το να πεσουν γενικα βατα ή οχι. Δηλαδη μου ειπαν οτι υπαρχει πιθανοτητα 70% να πεσουν βατα.:P

Ετσι ακουγεται γενικα παντως τις τελευταιες μερες, μπορει να ειναι αποπροσανατολισμος για να μας τον χαιδεψουν καλυτερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά σαν τρίτος παρατηρητής βλέποντας τα φετινά θέματα γενικής ήταν πολύ πιο εύκολα από τα αντίστοιχα περσινά. Μιλάω για Μαθηματικά Γενικής και Φυσική Γενικής . Για παράδειγμα το περσινό 4ο θέμα στη Φυσική Γενικής είχε κάτι περίεργες γεωμετρίες κλπ και φέτος ήταν απλός περίπατος. Αυτό βέβαια δεν είναι απαραίτητα καλό μιας και αν βάλουν και στα κατεύθυνσης Μαθηματικά ή/και Φυσική οι βάσεις θα ανέβουν και θα κρίνεσαι στο παραμικρό λάθος (πχ αριθμητικό).

Απλά ήθελα να παραθέσω τις σκέψεις μου (μη βαράτε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχα εννοουσα το ποσοστο αφορουσε το να πεσουν γενικα βατα ή οχι. Δηλαδη μου ειπαν οτι υπαρχει πιθανοτητα 70% να πεσουν βατα.:P

Ετσι ακουγεται γενικα παντως τις τελευταιες μερες, μπορει να ειναι αποπροσανατολισμος για να μας τον χαιδεψουν καλυτερα.:D
Ναι καλά μας έκαναν να χαρούμε με τα γενικής και τώρα να τα ωραία θέματα που θα έρθουν στα μαθηματικά. :hehe:
Γενικά νομίζω πως στα ίδια θα είναι περίπου.. Σιγά μη κάνουν καμιά καλοσύνη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι καλά μας έκαναν να χαρούμε με τα γενικής και τώρα να τα ωραία θέματα που θα έρθουν στα μαθηματικά. :hehe:
Γενικά νομίζω πως στα ίδια θα είναι περίπου.. Σιγά μη κάνουν καμιά καλοσύνη. :P

Διάβασε, ρίξτο στην πλάκα και την αναισθησία για να μην πάθεις κοκομπλοκο και θα λύσεις τα σιχαμερά σκουλήκια τους και τα λοιπά όμορφα σαν κορδόνια παπουτσιών :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παιδιά σαν τρίτος παρατηρητής βλέποντας τα φετινά θέματα γενικής ήταν πολύ πιο εύκολα από τα αντίστοιχα περσινά. Μιλάω για Μαθηματικά Γενικής και Φυσική Γενικής . Για παράδειγμα το περσινό 4ο θέμα στη Φυσική Γενικής είχε κάτι περίεργες γεωμετρίες κλπ και φέτος ήταν απλός περίπατος. Αυτό βέβαια δεν είναι απαραίτητα καλό μιας και αν βάλουν και στα κατεύθυνσης Μαθηματικά ή/και Φυσική οι βάσεις θα ανέβουν και θα κρίνεσαι στο παραμικρό λάθος (πχ αριθμητικό).

Απλά ήθελα να παραθέσω τις σκέψεις μου (μη βαράτε...)

Δεν συμφωνώ μαζί σου. Ναι μεν πέρσι μας έβαλαν γεωμετρικό σχήμα, αλλά οι γνώσεις γεωμετρίας που απαιτούταν ήταν γυμνασίου. Όπως και να χει φυσική γενικής δύσκολες ασκήσεις δεν υπάρχουν, οπότε κρίνοντας τα θέματα από την θεωρία, τα Σ-Λ φέτος μου φάνηκαν λίγο πιο στρυφνά από τα περσινά, αλλά ίσως να μ' έχει επηρεάσει η αποχή από το σπορ.
Όπως και να χει, καλή επιτυχία στα παιδιά που δίνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
χαχα εννοουσα το ποσοστο αφορουσε το να πεσουν γενικα βατα ή οχι. Δηλαδη μου ειπαν οτι υπαρχει πιθανοτητα 70% να πεσουν βατα.:P

Ετσι ακουγεται γενικα παντως τις τελευταιες μερες, μπορει να ειναι αποπροσανατολισμος για να μας τον χαιδεψουν καλυτερα.:D

μαντεψε ποιο απο τα 2 συμβαινει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλημερες! Αυριο και οι 3 κατευθυνσεις δινουν το πιο γερό τους μάθημα, καλη επιτυχια σε όλους μας λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια της θεωρτικης τι νομιζετε οτι θα πεσει αυριο?? πολλοι λενε πολιτικα και πρωταγορα. εγω θελω πολιτεια. τι σοσ σας εχουν δωσει εσας?? διαβασατε τα περσινα που επεσαν στα πολιτικα? στο αγνωστο πως διαβασατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
παιδια της θεωρτικης τι νομιζετε οτι θα πεσει αυριο?? πολλοι λενε πολιτικα και πρωταγορα. εγω θελω πολιτεια. τι σοσ σας εχουν δωσει εσας?? διαβασατε τα περσινα που επεσαν στα πολιτικα? στο αγνωστο πως διαβασατε?
οτι θελουν μπορει να βαλουν...παντως και εγω πολιτεια θελω ή πρωταγορα!!σος κυριως στο φρο μ εδωσαν τη πολιτεια και την 20η ενοτητα στα Πολιτικα!αυτα που επεσαν περσι τα εκανα απλα μια καλη αναγνωση. στο αγνωστο θα κανω επαναληψη στη γραμματικη(ρηματα,κλισεις,ουσιαστικα,μετοχες,αριθμητικα κλπ) και συντακτικο!!απορω τι μας περιμενει αυριο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
παιδια της θεωρτικης τι νομιζετε οτι θα πεσει αυριο?? πολλοι λενε πολιτικα και πρωταγορα. εγω θελω πολιτεια. τι σοσ σας εχουν δωσει εσας?? διαβασατε τα περσινα που επεσαν στα πολιτικα? στο αγνωστο πως διαβασατε?

κατ' αρχην ηρεμησε :P κανε το διαβασμα σου και μην κοιτας τι λενε οι αλλοι, ο καθενας εχει τους ρυθμους του. Διαβασε τα ολα για να εισαι σιγουρος. Οσον αφορα το αγνωστο, δε νομιζω να προλαβαινει κανεις να κανει καμια σοβαρη επαναληψη. Εγω ειχα κανει σε γραμματικη- συντακτικο την τελευταια εβδομαδα πριν αρχισουμε και καποια παραπανω αγνωστα για να ειμαι σιγουρη... Καλο διαβασμα, καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οτι θελουν μπορει να βαλουν...παντως και εγω πολιτεια θελω ή πρωταγορα!!σος κυριως στο φρο μ εδωσαν τη πολιτεια και την 20η ενοτητα στα Πολιτικα!αυτα που επεσαν περσι τα εκανα απλα μια καλη αναγνωση. στο αγνωστο θα κανω επαναληψη στη γραμματικη(ρηματα,κλισεις,ουσιαστικα,μετοχες,αριθμητικα κλπ) και συντακτικο!!απορω τι μας περιμενει αυριο... :/:

εχω ακουσει πολλες εξηγησεις γιατι ηταν ψιλοβατα τα μεχρι τωρα θεμετα με αποκορυφωμα τα μαθηματικα γενικης που εγραφα και εγω κ επιασα 16! η πιο τρελη ηταν οτι εχει δοθει εντολη για βατα θεματα. διοτι δεν εχει τελειωσει η καταμετρηση των ψηφων για τις ευρωεκλογες... πιστευεις στεκει? εμενα η καθηγητρια μου μ εδωσε και σοσ 3-4 ηθικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εχω ακουσει πολλες εξηγησεις γιατι ηταν ψιλοβατα τα μεχρι τωρα θεμετα με αποκορυφωμα τα μαθηματικα γενικης που εγραφα και εγω κ επιασα 16! η πιο τρελη ηταν οτι εχει δοθει εντολη για βατα θεματα. διοτι δεν εχει τελειωσει η καταμετρηση των ψηφων για τις ευρωεκλογες... πιστευεις στεκει? εμενα η καθηγητρια μου μ εδωσε και σοσ 3-4 ηθικα
μπα οχι δεν πιστευω οτι στεκει κατι τετοιο!:P αλλα οπως και να χει διαβασε οσο μπορεις γιατι κανεις δεν μας υποσχεται οτι και αυριο τα θεματα θα ναι βατα!:worry: τα ηθικα τα φοβαμαι και εγω οτι θα πεσουν αν και μπηκαν παλι σχετικα προσφατα!:hmm: παντως καλη σου επιτυχια αυριο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top