Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Χθες με πήρε ο υπνος από τις 10+ :(
Σήμερα πρέπει να καθίσω ως αργά.

Μην αγχώνεσαι, και εγώ στις 10 και κάτι πέφτω για ύπνο αυτές τις μέρες... Δεν έχει νόημα να ξενυχτάμε τώρα,αν είσαι κουρασμένη δεν θα καταφέρεις και πολλά το βράδυ...!

Πάμε για μαθηματικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
καλο διαβασμα παιδια για το πρωτο μαθημα κατευθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι, και εγώ στις 10 και κάτι πέφτω για ύπνο αυτές τις μέρες... Δεν έχει νόημα να ξενυχτάμε τώρα,αν είσαι κουρασμένη δεν θα καταφέρεις και πολλά το βράδυ...!

Πάμε για μαθηματικά!!

Είχα σκοπό μόνο αύριο να κοιμηθώ νωρίς. Αλλά δεν άντεχα.

Καλή επιτυχία στα μαθηματικά.:)

Αρχαία να δούμε τί θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Είχα σκοπό μόνο αύριο να κοιμηθώ νωρίς. Αλλά δεν άντεχα.

Καλή επιτυχία στα μαθηματικά.:)

Αρχαία να δούμε τί θα δούμε.
φοβαμαι μην πεσει αγνωστο σαν το περσινο. το καναμε στο φροντ και ημουν ετσι:crazy:εσυ τι πιστευεις οτι θα πεσει γνωστο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
φοβαμαι μην πεσει αγνωστο σαν το περσινο. το καναμε στο φροντ και ημουν ετσι:crazy:εσυ τι πιστευεις οτι θα πεσει γνωστο ?

Δεν ξερω... Όλα τα θεωρώ πιθανά.
Μπορεί να βάλουν κ καμία από τις τελευταίες Πολιτικά. Μου εχει κάτσει η 20.
Ηθικά θα ήθελα να πέσουν 8,9,10 αλλά δεν νομίζω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Δεν ξερω... Όλα τα θεωρώ πιθανά.
Μπορεί να βάλουν κ καμία από τις τελευταίες Πολιτικά. Μου εχει κάτσει η 20.
Ηθικά θα ήθελα να πέσουν 8,9,10 αλλά δεν νομίζω :Ρ
η καθηγητρια μου εχει μας εχει πει για πιθανα 20 ενοτητα πολιτικα, 9 10 αλλα και 1 2 ηθικα, πρωταγορα ολο και πολιτεια την τελευταια αλλα μαζι με καποια αλλη. θα προτιμουσα αριστοτελη δεν ξερω μου φαινεται πιο ευκολος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εμας παλι μας ειπαν στο φροντι οτι πρωταγορας και πολιτικα ειναι ΣΟΣΑΡΕΣ,πολιτεια ειπαν οτι αν και επεσε το 11 να μη την υπονομευσουμε.....για ηθικα μας ειπαν οτι ειναι δυσκολο να πεσει εκτος και αν τραβανε ζορι αυτοι που βγαζουν τα θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
η καθηγητρια μου εχει μας εχει πει για πιθανα 20 ενοτητα πολιτικα, 9 10 αλλα και 1 2 ηθικα, πρωταγορα ολο και πολιτεια την τελευταια αλλα μαζι με καποια αλλη. θα προτιμουσα αριστοτελη δεν ξερω μου φαινεται πιο ευκολος :)

Και γω Αριστοτέλη προτιμώ. Ειδικά όσον αφορά την εισαγωγή.
Έχω την αίσθηση οτι όντως μπορεί να συνδυάσουν 2 βιβλία.
Θα δούμε :)

εμας παλι μας ειπαν στο φροντι οτι πρωταγορας και πολιτικα ειναι ΣΟΣΑΡΕΣ,πολιτεια ειπαν οτι αν και επεσε το 11 να μη την υπονομευσουμε.....για ηθικα μας ειπαν οτι ειναι δυσκολο να πεσει εκτος και αν τραβανε ζορι αυτοι που βγαζουν τα θεμα :P

Να τραβήξουν :Ρ
Εγώ σε όλα θα δώσω προσοχή.
Πρωταγόρα - πολιτικά 17-18-19-20 ίσως περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πάντως το λιγότερο διάβασμα από όλη την χρονιά το ρίχνω αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Και γω Αριστοτέλη προτιμώ. Ειδικά όσον αφορά την εισαγωγή.
Έχω την αίσθηση οτι όντως μπορεί να συνδυάσουν 2 βιβλία.
Θα δούμε :)



Να τραβήξουν :Ρ
Εγώ σε όλα θα δώσω προσοχή.
Πρωταγόρα - πολιτικά 17-18-19-20 ίσως περισσότερο.
οντως τοσα χρονια κολλημα ας εχουν και φετος :P πολιτικα πρωταγορας θα ηταν ωραιος συνδυασμος πχ τι πιστευουν για την δημιουργια της πολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πάντως το λιγότερο διάβασμα από όλη την χρονιά το ρίχνω αυτές τις μέρες.
Χαχα ισχύει... Με τόσες ασκησεις όλη τη χρονια, πλέον έχουμε αποκτήσει κάποια άνεση... Εγώ πιο πολυ θεωρία διαβάζω τώρα και λυμένες ασκησεις, ειδικά τις πιο δύσκολες ή πιθανα -σύμφωνα με τον μαθηματικό μου- θέματα.. Επίσης κοιμάμαι πιο νωρίς απ'οτι κοιμόμουν μέσα στη χρονια :P σε καλό να μας βγει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
οντως τοσα χρονια κολλημα ας εχουν και φετος :P πολιτικα πρωταγορας θα ηταν ωραιος συνδυασμος πχ τι πιστευουν για την δημιουργια της πολης.

Για την Παιδεία θα προτιμούσα ή πολιτεία 13- Πρωταγόρας 6 για τους νόμους κ την τιμωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Για την Παιδεία θα προτιμούσα ή πολιτεία 13- Πρωταγόρας 6 για τους νόμους κ την τιμωρία.
θα δουμε την δευτερα .ελπιζω να μην δυσκολεψουν πολυ :/: καλη σου επιτυχια :) τι θελεις να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
θα δουμε την δευτερα .ελπιζω να μην δυσκολεψουν πολυ :/: καλη σου επιτυχια :) τι θελεις να περασεις?
Και σε σένα :)
Ψυχολογία θέλω. Ελπίζω να την πιάσω.
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τι αποδειξη πιστευετε οτι θα πεσει ; :D εγω λεω ή φερμα ή εκεινη με την παραγωγο που ειναι μηδεν αλλα δεν ειναι ακροτατο ( γιατι δεν επεσε ποτε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
τι αποδειξη πιστευετε οτι θα πεσει ; :D εγω λεω ή φερμα ή εκεινη με την παραγωγο που ειναι μηδεν αλλα δεν ειναι ακροτατο ( γιατι δεν επεσε ποτε )

Και οι δυο χάλια είναι αλλά ναι, μπορει να τις βάλουν :P
Μπορει και εκείνη που λέει ότι αν μια συνάρτηση είναι παραγωγισιμη, νδο είναι και συνεχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Και σε σένα :)
Ψυχολογία θέλω. Ελπίζω να την πιάσω.
Εσύ;
παιδαγωγικο η δημοσιογραφια η εργοθεραπεια:) θα δειξει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Και οι δυο χάλια είναι αλλά ναι, μπορει να τις βάλουν :P
Μπορει και εκείνη που λέει ότι αν μια συνάρτηση είναι παραγωγισιμη, νδο είναι και συνεχης

Την τελευταια την εχουν λιωσει.. Απο αποδειξεις ας βαλουν οτι θελουν, θεμα κατανοησεις ειναι κι ολες βγαινουν αρκετα ευκολα... Ορισμο να δουμε τι θα βαλουν :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα σας συμβούλευα να δώσετε μεγάλη προσοχή στην τρίτη απόδειξη στην σελίδα 262.
Δεν έχει πέσει ποτέ αν θυμάμαι καλά, τουλάχιστον στις κανονικές..

Εγώ πάντως αυτό το διήμερο θα διαβάσω μόνο θεωρία αλλά θα λύσω και τα θέματα του οεφε 2014 σήμερα ή αύριο που δεν τα έχω δει καν ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Θα σας συμβούλευα να δώσετε μεγάλη προσοχή στην τρίτη απόδειξη στην σελίδα 262.
Δεν έχει πέσει ποτέ αν θυμάμαι καλά, τουλάχιστον στις κανονικές..

Εγώ πάντως αυτό το διήμερο θα διαβάσω μόνο θεωρία αλλά θα λύσω και τα θέματα του οεφε 2014 σήμερα ή αύριο που δεν τα έχω δει καν ακόμα...

Κι εγώ μόνο θεωρία που είναι σίγουρες μονάδες..και κάτι ασκήσεις που σημείωσα να δω για το τέλος..δεν έχει νόημα πλέον να λύσεις παραπάνω ασκήσεις ότι έγινε έγινε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top