Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Μαθηματικά δίνετε τώρα ε?Προτείνω τις μέρες που έμειναν να διαβάσετε μόνο θεωρία.Και αν σας περισσεύει χρόνος,να τον αφιερώσετε σε άλλα μαθήματα,για τα οποία θεωρείτε πως δεν έχετε αρκετό χρόνο.Το να κοιτάξετε καινούργιες ασκήσεις ή να κάνετε επανάληψη σε όλες τις παλιές θεωρώ πως είναι άσκοπο.Μπορεί να υπάρξει 1 στις 1000 που όντως να έπεφτε κοντά σε αυτή των πανελληνίων,αλλά αυτό προυποθέτει σπατάλη ενέργειας και χρόνου με μικρή πιθανότητα επιτυχίας.Α και ό,τι και να γίνει σκεφτείτε πως με μια <<αποτυχία>> σχεδόν καμιά σχολή δε χάνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Έχω μάθει περιληπτικά κάποια πράγματα για τη μυθολογία από το study4exams . Λίγα ομως.
Δίνω περισσότερο βάση στο σημασιολογικο περιεχόμενο κ στην αξία.
και εγω εχω μαθει οτι ηταν κορη του δια και τετοια ε δεν νομιζω να πρεπει να γραψω οτι η αιδως ηταν συντροφος της δικης και αλλα τετοια ελεος :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Η απόδειξη του Fermat ποτε μπήκε τελευταία φορά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
και εγω εχω μαθει οτι ηταν κορη του δια και τετοια ε δεν νομιζω να πρεπει να γραψω οτι η αιδως ηταν συντροφος της δικης και αλλα τετοια ελεος :eek:

Οχι ρε. Δεν εχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Είμαι τόσο απογοητευμένη Φυσική γενικής έχασα το 100 από κάτι που είναι πιο βλακεία και από βλακεία και στον οεφε το είχα κάνει. ...!θέλω να τα παρατήσω ειλικρινά! !!!!από που θα πάρω μονάδες άμα γράφω λίγο πιο πάνω από 19 στο γενικής. ..εννοείται πως ο βαθμός γενικά είναι πολύ καλός αλλά αυτό με έριξε τελείως είναι το λάθος. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Είμαι τόσο απογοητευμένη Φυσική γενικής έχασα το 100 από κάτι που είναι πιο βλακεία και από βλακεία και στον οεφε το είχα κάνει. ...!θέλω να τα παρατήσω ειλικρινά! !!!!από που θα πάρω μονάδες άμα γράφω λίγο πιο πάνω από 19 στο γενικής. ..εννοείται πως ο βαθμός γενικά είναι πολύ καλός αλλά αυτό με έριξε τελείως είναι το λάθος. ..

Καλά κι εγώ έχασα στα Μαθ. το 100 από ηλιθιότητα αλλά χαίρομαι που έγραψα άριστα... Αν είναι να στενοχωριόμαστε και να λέμε ότι θα τα παρατήσουμε με 95+/100 τότε οι άλλοι που γράφουν 60 κι 70 τι να πουν;; :worry: Φιλικά πάντα, προσπάθησε να το ξεπεράσεις, το ξέρω ότι είναι σπαστικό αλλά είναι πολύ μικρή η ζημιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν με καίει τόσο το 19πχ απλά με έχει επηρεάσει στο ότι ο κάθε. ...εκεί έκανες λάθος και κρίμα το 100 και κρίμα το 100 !Ε και με ρίξανε γενικά όλοι φροντιστήριο κτλ τους έβλεπα δεν μου είπαν πολλά για να μην μου ρίξουν την ψυχολογία αλλά φάνηκε και Καλώς ή κακός στεναχωριέμαι όταν περιμένουν και αυτοί αλλά κυρίως εγώ τέτοια λάθη. Τελοσπαντον τον κλαίμε τον μακαρίτη μετά τις πανελλήνιες τώρα συνεχίζουμε γερά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Η απόδειξη του Fermat ποτε μπήκε τελευταία φορά; :P
στις επαναληπτικες του 13᾽ επεσε η διατυπωση του θεωρηματος , λιγο που χαζεψα τα θεματα απο 03-13 δεν εχει πεσει ποτε η αποδειξη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
προσοχη σε ορισμους που ειναι κρυμμενοι διοτι δεν εχουν βαλει κανεναν ποτε. Αναφερω μερικους:

-> ορισμος αντιστροφης συναρτησης
-> Τι ειναι το συνολο C των μιγαδικων
-> Τι ονομαζουμε ακολουθια και τι οριο ακολουθιας;
-> Αποδειξη οτι οι μιγαδικες ριζες μιας δευτεροβαθμιας εξισωσης δινονται απο τον τυπο -β +- i ριζα -Δ / 2α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είμαι τόσο απογοητευμένη Φυσική γενικής έχασα το 100 από κάτι που είναι πιο βλακεία και από βλακεία και στον οεφε το είχα κάνει. ...!θέλω να τα παρατήσω ειλικρινά! !!!!από που θα πάρω μονάδες άμα γράφω λίγο πιο πάνω από 19 στο γενικής. ..εννοείται πως ο βαθμός γενικά είναι πολύ καλός αλλά αυτό με έριξε τελείως είναι το λάθος. ..

πως σου φανηκαν σε γενικες γραμμες τα θεματα;;;;;;κ εγω φυσικη γενικης εδινα αλλα δεν τα πηγα τοσο καλα...πως σου φανηκαν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά; Πως και άλλαξαν γραμματοσειρά στα θέματα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.

Κάθε χρόνο τα ίδια. Τα ίδια και τα ίδια. Να φανταστώ ότι μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες, θα ξεχαστεί το θέμα και από την ίδια...και θα επισκεφτεί την Μύκονο για να λανσάρει το νέο topless μαγιώ; Τόσα greek kamakia περιμένουν τις τουρίστριες...:hmm: :popcorn: Όχι άλλο Νίκο Ξανθόπουλο και Μάρθα Βούρτση. Λευτεριά στη Λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Παιδιά, για μια ακόμα φορά θέλουμε να σας ζητήσουμε να μην σχολιάζετε τα θέματα που έπεσαν και να μην ρωτάτε απορίες για τα επόμενα μαθήματα σε αυτό εδώ το νήμα. Για το σκοπό αυτό υπάρχουν ήδη κατάλληλα θέματα οπότε δεν υπάρχει λόγος να υπερφορτώνετε αυτό εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α παιδιά, επειδή είδα διάφορα τρελά αυτές τις μέρες σε αυτό και σε παρόμοια νήματα: άμα είναι να νευριάζετε ξέρω 'γω, να 'στε ευαίσθητοι και τα σχετικά, μην μπαίνετε στο ischool τις 2 αυτές βδομάδες. Σε κάποιους δεν κάνει καλό. Νευριάζουν με άλλους, έχουν τα νεύρα τους επειδή δεν έγραψαν όσο θα ήθελαν κτλ. Βλέπουν άλλους να λένε αλήθεια είτε να τρολλάρουν ότι έγραψαν 18-20 και τους διαολοστέλνουν. Και μετά στεναχωριούνται ακόμα περισσότερο. Άμα δεν σας πάει, μην μπαίνετε. Και μη μου πείτε ότι μπαίνετε για να μάθετε λύσεις για τα θέματα γιατί πολύ απλά μπορείς να μάθεις με άλλους χίλιους δυο τρόπους τέτοιες πληροφορίες. Εξάλλου, μην εμπιστεύστε ότι σας πει ο κάθε ένας εδώ μέσα που μπορεί να' ναι και άσχετος. Ή απλά να κάνει λάθος. Πέρασα κι εγώ από πανελλήνιες και ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ωω θεε μου..μεχρι και στην οδοντοκρεμα που ειναι για λευκανση , καντιντα η λευκαζουσα διαβασα.!!
μας εχουν καψει τον εγκεφαλο

H πλάκα είναι στα μαθηματικά κατεύθυνσης ....Όταν βλέπω σε φόρουμ πότε ολοκληρώσατε για πρώτη φορά κι σκέφτομαι στο 2ο τετράμηνο της 3ης λυκείου.Η το άλλο το κορυφαίο.Όταν βλέπω το βιολί και κατευθείαν σκέφτομαι ολοκλήρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
<p>
στις επαναληπτικες του 13᾽ επεσε η διατυπωση του θεωρηματος , λιγο που χαζεψα τα θεματα απο 03-13 δεν εχει πεσει ποτε η αποδειξη του
</p><p> Πανελλαδικές 2011 θαρρώ πως έπεσε η απόδειξη </p>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χθες με πήρε ο υπνος από τις 10+ :(
Σήμερα πρέπει να καθίσω ως αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Παντως οσον αφορα τις βασεις, και περυσι στα πρωτα 2 μαθηματα γενικης, τοσο στην εκθεση με το περιβαλλον οσο και στην βιολογια γενικης(μαθηματικα ηταν εξαιρεση λογω των θεωρητικων), τα θεματα ηταν αναλογης δυσκολιας με τα φετινα. Επομενως οι κατευθυνσεις θα κρινουν τις βασεις. Για το αοδε και το αεππ που ειναι και της κατευθυνσης μου,το αοδε ασχολιαστο :whistle: , και στο αεππ γενικα δεν βαζουν κουφα...διαβαθμισμενα θεματα μετριας δυσκολιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top