Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
μολις πριν λιγο γυρισα απο το φροντ και η καθηγητρια μας ειπε και για τη γλωσσομαθεια / ευρωπαικη διασταση παιδειας . ριξτε μια ματια !!! σας ευχομαι καλη επιτυχια για αυριο , πανε γερα και δυνατα να σκισουμε :D :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
500-600 λέξεις που ζητάει η έκθεση πόσες σελίδες βγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
περιπου μια μπρος πισω και αλλη μια μιση..αναλογα τα γραμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
πάτε καμιά βόλτα!!! αφήστε τον υπολογιστή και τα διαβάσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
περιπου μια μπρος πισω και αλλη μια μιση..αναλογα τα γραμματα.

Και μένα τόσο που τα γράμματα μου είναι σχετικά μικρά..εκεί μπορεί να μου πιάσει και λίγο λιγότερο γιατί το μέγεθος της σελίδας είναι λίγο μεγαλύτερο του τετραδίου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στην επιστολή στο τέλος γράφεις πχ με.εκτίμηση και από κάτω (ονοματεπώνυμο).
Ψεύτικο ονοματεπώνυμο ; :P


Και εγώ τώρα επέστρεψα από την βόλτα.Γέλασα,χαλάρωσα.Ελπίζω το πρωί να είναι μετριασμένο το άγχος.Καληνύχτα σε όλους και καλή ξεκούραση! :D Πάμε δυνατά το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεσκίστε τους αύριο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, αυριο πρεπει να ειμαστε στο εξεταστικο μεχρι τις 8 και 8.30 ξεκιναμε?

Κατα τις 9 ξεκινάτε :)

Ψεύτικο ονοματεπώνυμο ; :P

Ούτε και ψεύτικο, γιατί μπορεί ο διορθωτής να νομίζει οτι είναι το αληθινό σου.
Θα βάλεις, "Ονομα Επίθετο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σκυλοψαραααα σειρα μου να σας ευχηθω καλη επιτυχια. Δραστηριοποιηθηκα λιγο αργα στην κοινοτητα σας (απο τελη φεβρουαριου), αλλα ο χρονος απο τοτε περασε πολυ γρηγορα. Παντα ησασταν εκει για να με βοηθησετε και να μου υποδειξετε τις αποριες μου. Σας ευχαριστω για τις αποψεις που εχουμε ανταλλαξει. Αυριο βαλτε τα δυνατα σας και πιστεψτε στον εαυτο σας. Σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια.

Θα μιλησουμε και τις επομενες μερες βεβαια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Παιδια καλη επιτυχια σε ολους(οσες φορες κι αν το χουμε ακουσει μεσα στη χρονια). Απο δω περα εμεινε μονο να ξεκουραστουμε και να ξυπνησουμε καλα αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κατα τις 9 ξεκινάτε :)



Ούτε και ψεύτικο, γιατί μπορεί ο διορθωτής να νομίζει οτι είναι το αληθινό σου.
Θα βάλεις, "Ονομα Επίθετο"
Οκ.Ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ψεύτικο ονοματεπώνυμο ; :P


Και εγώ τώρα επέστρεψα από την βόλτα.Γέλασα,χαλάρωσα.Ελπίζω το πρωί να είναι μετριασμένο το άγχος.Καληνύχτα σε όλους και καλή ξεκούραση! :D Πάμε δυνατά το πρωί.
Όχι απλά γράφεις τη λέξη ονοματεπώνυμο. :)

Εγώ πήγα στην καθηγήτρια που είχα πέρσι να με συνεφέρει και τώρα ρίχνω μια ματιά στις θεματικές! Λίγο θεωρία και νάνι σχετικά νωρίς! Άντε καλή επιτυχία μα έχουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους! Και μην αγχώνεστε όλα θα πάνε μια χαρά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Όχι απλά γράφεις τη λέξη ονοματεπώνυμο. :)

Εγώ πήγα στην καθηγήτρια που είχα πέρσι να με συνεφέρει και τώρα ρίχνω μια ματιά στις θεματικές! Λίγο θεωρία και νάνι σχετικά νωρίς! Άντε καλή επιτυχία μα έχουμε!
Σοβαρά έτσι το γράφουμε..; Παιδιά, δεν θυμάμαι να έχω γράψει ποτέ επιστολή :worry: Δηλαδή πάνω δεξιά ημερομηνία, από κάτω πόλη και στο τέλος με σεβασμό;

Κι εγώ πήγα μια βόλτα στα μαγαζιά, και όπως γυρνούσα έπεσα πάνω σε μια πολύ καλή μου φίλη που θα δίνουμε μαζί αύριο και στην καθηγήτρια των μαθηματικών μου στο σχολείο :console: Νιώθω μια αγωνία, κάπως περίεργα αλλά πιστεύω ότι αύριο που θα δω και τους άλλους θα περάσει (ή θα γίνει χειρότερα... :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σοβαρά έτσι το γράφουμε..; Παιδιά, δεν θυμάμαι να έχω γράψει ποτέ επιστολή :worry: Δηλαδή πάνω δεξιά ημερομηνία, από κάτω πόλη και στο τέλος με σεβασμό;

Κι εγώ πήγα μια βόλτα στα μαγαζιά, και όπως γυρνούσα έπεσα πάνω σε μια πολύ καλή μου φίλη που θα δίνουμε μαζί αύριο και στην καθηγήτρια των μαθηματικών μου στο σχολείο :console: Νιώθω μια αγωνία, κάπως περίεργα αλλά πιστεύω ότι αύριο που θα δω και τους άλλους θα περάσει (ή θα γίνει χειρότερα... :hehe: )

ναι!! αν και νομιζω πως δεν ειναι απαραιτητο να βαλεις ημερομηνια-πολη, απλα μια προσφωνηση του τυπου "Αξιοτιμοι κυριοι/ αγαπητοι συμμαθητες" (αναλογα με το που απευθυνεσαι) και στο τελος " με εκτιμηση, ονοματεπωνυμο" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι στην αρχή πρέπει να γράψεις στην αρχή κύριε υπουργέ ή σε όποιον σε λέει ότι στέλνεις την επιστολή και στο τέλος με σεβασμό. Ντάξυ δεν είναι τίποτα.. Αν και πιστεύω θα βάλουν άρθρο άντε ομιλία αλλιώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σε επιστολές/ομιλίες μιλάτε στο δεύτερο πληθυντικό; Εγώ ό,τι είδος κειμενου και να μου πουν, κρατάω κάπως ουδέτερη στάση και μιλάω σε γ ή α πλυθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδια,αν και δεν ηρθε ακομα η σειρα μου για τις Πανελληνιες, θελω να ευχηθω σε ΟΛΟΥΣ σας καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου:thumbsup:!Πιστεύω ολοι σας εχετε περασει δυσκολιες αυτη τη χρονια και αυτες οι 2 εβδομαδες πρεπει να δειξετε το καλυτερο σας εαυτο!Μην φοβαστε την αποτυχια..σημασια εχει να ειστε καλα με τον εαυτο σας!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑ :clapup::clapup:
** Αντε και του χρονου ως φοιτητες και φοιτητριες πλεον να μας εμψυχωνετε και να μας δινετε κουραγιο!!
ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕΕΕ ;)
https://www.youtube.com/watch?v=bcXGlSbZhXk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε επιστολές/ομιλίες μιλάτε στο δεύτερο πληθυντικό; Εγώ ό,τι είδος κειμενου και να μου πουν, κρατάω κάπως ουδέτερη στάση και μιλάω σε γ ή α πλυθ.
Αν γράφεις άρθρο αυστηρά γ πρόσωπο! Στην επιστολή μπορείς να χρησιμοποιήσεις β πρόσωπο πχ "ξέρω ότι γνωρίζετε καλά το ζήτημα..." Κάπως έτσι ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν γράφεις άρθρο αυστηρά γ πρόσωπο! Στην επιστολή μπορείς να χρησιμοποιήσεις β πρόσωπο πχ "ξέρω ότι γνωρίζετε καλά το ζήτημα..." Κάπως έτσι ας πούμε.

ακριβως και μπορεις να χρησιμοποιησεις μια στο τοσο α' προσωπο αν και προσπαθω να το αποφευγω... δεν ξερεις τι κομπλεξ μπορει να εχει ο εξεταστης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top