Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ μάλλον κατα τις 6.30 θα ξυπνήσω.. Μέχρι να σηκωθώ, να προετοιμαστω ψυχολογικά, να φάω κατι (αν και δεν μπορω να τρώω το πρωί αλλά όλοι λένε ότι δεν πρέπει να πάμε με άδειο στομάχι) και να κανω μια ανάγνωση, θα περάσει η ωρα :P
Και εγώ θα πάρω ρολόι, σημερα του έβαλα καινουρια μπαταρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγώ πάλι με τη γενναία συμβολή της μαμάς μου θα ξυπνήσω 7:30 ελπίζω....εε το σχολείο είναι 7 λεπτά μακριά οπότε χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
και εγώ κατά τις 7 παρά θα σηκωθώ θα ρίξω μια γρήγορη ματιά στη θεωρία και σε κάτι λέξεις και φράσεις που θέλω να χρησιμοποιήσω στην έκθεση και έτοιμη :D

Όσο για το ρολόι εννοείται πώς θα πάρω γιατί τα μισά ρολόγια στο σχολείο μου είναι σταματημένα και δεν νομίζω να αξιώθηκαν να τα βάλουν καμιά μπαταρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε καν ρολόι στην τάξη. :Ρ
Σε ελληνικό σχολείο πηγαίνετε ,είπαμε;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ρε παιδιά αφού ρολόι έχει στις αίθουσες γιατί να πάρετε μαζί σας; ;ρ

α το 2003 δεν ειχαμε :redface:, ε δεν θα το ρισκαρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αύριο τι ώρα πάμε σχολείο παιδιά ;;
Επίσης πρέπει να έχουμε και ταυτότητα ή αρκεί το καρτελάκι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ρολόι;τάξη; ....έχω να δω μαζί αυτές τι λέξεις από το δημοτικό.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ταυτότητα και καρτελάκι μας είπαν εμάς και να είμαστε εκεί 7:45
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLS

Νεοφερμένος

Η BLS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Έστω ότι κάποιος δεν θα έχει ρολόι..θα τον αφήνουν οι επιτηρητές να ρωτάει λογικά...?
(και εγώ θα πάρω για καλό και για κακό...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι να σας πω εμάς μας έβαλαν ρολόγια στις τάξεις πριν τις πανελλήνιες. Μπορούμε να ρωτάμε πόση ώρα έχουμε οκ αλλά όχι τρις και λίγο. ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ε εντάξει...μην γίνεις και ο μ@λ@κ@ς που ρωταει κάθε 3 λεπτά :p xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εμείς έχουμε πάρει το ρολόι του κυλικείου και το έχουμε καρφιτσώσει στην τάξη που γράφουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μπορούν να βάλουν θέμα από θεματικό κύκλο κάθε τάξης του λυκείου, όχι μόνο της γ'.

δεν ειπε κανεις οτι η υλη περιοριζεται στους θεματικους κυκλους της γ' :P μη σου πω οτι ειναι και του γυμνασιου μεσα π.χ. πολεμος- ειρηνη, τουρισμος κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και είναι λογικό.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
nobody cares anymore...good luck !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • nobody.jpg
    nobody.jpg
    33.2 KB · Εμφανίσεις: 122

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Break a leg ρε σεις!!
Καλή σας επιτυχία, να τα πάτε θαυμάσια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δυο εβδομάδες είναι ακόμα και τέλος! Αλλά αυτό το ξέρετε καλύτερα από μένα :) Τελειώνουν τα βάσανα!!!
Πάρτε κανά μπουκαλάκι νερό, όχι ότι θα διψάσετε αναγκαστικά αλλά πάρτε εκεί ένα να το 'χετε :)
Καλή επιτυχία παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Λοιπόν, θα σας ευχηθώ κι εγω καλή επιτυχία συμπάσχοντες και συνοδοιπόροι μου! :D
Άγχος να μην υπάρχει κι όλα θα πάνε τέλεια!Με τη νίκη.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Διαβασμένοι κι αδιάβαστοι, αγχωμένοι και Βούδες, θεωρητι- θετι- και τεχνολογι- κάριοι,
ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΧΙΜΟΙ!!! ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ!!! :clapup::clapup: ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Να σας ευχηθω και εγω λοιπον ολοψυχα καλη επιτυχια και θα σκισετε!!!!:). Σαν σημερα περσυ (27 μαιου 2013) θυμαμαι τον εαυτο μου να δινει μαθηματικα κατευθυνσης και για ποτε περασε ενας χρονος δεν καταλαβα.Σας εγγυωμαι οτι με το που δωσετε το τελευταιο σας μαθημα θα σας εχει φυγει ενα βαρος τεραστιο διοτι δωσατε μια μαχη που απαιτει κουραγιο στερησεις και αντοχες.Το καλοκαιρι που ερχεται θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!
Παμε δυνατα λοιπον και με την νικη παιδια :) :) :) :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top