Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
κι αμα δεν αφηνουν κασετινα που θα τα εχουμε τα σοκολατακια? :stunned: :'(
χμμ αν σου πάρουν την κασετίνα, απείλησε τους οτι θα δημιουργησεις διπλωματικό επεισόδιο ή οτι θα ειδοποιησεις τον υπουργο παιδείας ή μπορείς και να κρατήσεις την αναπνοη σου μεχρι να λυγισουν :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,803 μηνύματα.
Είχα ακούσει αλλά παιδιά να λένε ότι θα σου ψάξουν την κασετίνα αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.. Εγώ λέω να τα πάρω όλα στο χέρι. Βασικά θα πάρω χαρακα με κύκλους αντί για διαβήτη.

Ο χάρακας με κύκλους εξοικονομεί χρόνο σε σχέση με τη συναρμολόγηση και χρήση του διαβήτη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:worship: :rofl: αχαχαχαχα :yes: that's what i'll do ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,803 μηνύματα.
κι αμα δεν αφηνουν κασετινα που θα τα εχουμε τα σοκολατακια? :stunned: :'(

ρολόχαρτο υγείας δεν θα πάρεις μαζί σου; χώστα εκεί μέσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιθανότητα να πάω. Τουλάχιστον έτσι λέω μέχρι τώρα. Άσε καλύτερα να μην έχω γράψει κάτι λάθος να το μάθω να αγχωθώ. Δεν θα πάω με καλή ψυχολογία στα άλλα. Εγώ και στους γονείς μου έχω πει να μην με ρωτήσουν καν πως έγραψα. Είμαι η μόνη? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιθανότητα να πάω. Τουλάχιστον έτσι λέω μέχρι τώρα. Άσε καλύτερα να μην έχω γράψει κάτι λάθος να το μάθω να αγχωθώ. Δεν θα πάω με καλή ψυχολογία στα άλλα. Εγώ και στους γονείς μου έχω πει να μην με ρωτήσουν καν πως έγραψα. Είμαι η μόνη? :Ρ

Φυσικά και όχι :P Κι εγώ το ίδιο έχω κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλημερα κ καλη επιτυχια σ ολους! Εδω κ μια βδομαδα ξυπνω μ τρομερο πονοκεφαλο κ δν ξερω τ ν κανω :/ σας εχει τυχει κτ παρομοιο; αν ναι πώς τ αντιμετωπισατε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
εθνικισμός, δημοκρατία.

Μακάρι άλλα όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,803 μηνύματα.
Καλημερα κ καλη επιτυχια σ ολους! Εδω κ μια βδομαδα ξυπνω μ τρομερο πονοκεφαλο κ δν ξερω τ ν κανω :/ σας εχει τυχει κτ παρομοιο; αν ναι πώς τ αντιμετωπισατε ;

Μήπως ξενυχτάς άσκοπα και κοιμάσαι λίγες ώρες; Φρόντιζε να τρως καλά και να ξεκουράζεσαι. Μην καταπονείσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ κατευθείαν θα πάω να πω στον καθηγητή μου τί έγραψα. Κ μετά θα τσεκάρω κ ο, τι βλέπω στο internet.Ετσι κάνω πάντα. Δεν μπορώ να το σταματήσω. Δεν με αγχώνει. Αν δεν με ελέγξω αγχώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω οταν εχω πονοκεφαλο κανω μασαζ στο κεφαλι μου και στον αυχενα (βοηθαει πολυ) ή παω καμια βολτα (περπατημα, τρεξιμο) να ξεφυγω λιγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σε εμας ο αεππατζης ειπε να μην ρωταμε για απαντησεις κτλ καλυτερα..χιλιες φορες να εχεις την εσφαλμενη εντυπωση οτι τα πηγες καλα και να εχει υψηλο ηθικο,παρα να γνωριζεις οτι δεν τα πηγες καλα και η ψυχολογια σου να πιασει πατο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλημερα κ καλη επιτυχια σ ολους! Εδω κ μια βδομαδα ξυπνω μ τρομερο πονοκεφαλο κ δν ξερω τ ν κανω :/ σας εχει τυχει κτ παρομοιο; αν ναι πώς τ αντιμετωπισατε ;

Να τελικά που δεν είμαι η μονη που το παθαίνει αυτό..! Και η πλάκα είναι ότι το παθαίνω ειδικά όταν ξυπνάω πιο αργά, μετα τις 10. Εγώ παίρνω ένα χάπι για τον πονοκέφαλο, πίνω καφέ, τρώω κατι και προσπαθώ να διαβάσω ήρεμα με λίγη μουσική (πραγματικά με χαλαρώνει). Στις εξετάσεις θα έχω μαζί μου και κατι για τον πονοκέφαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τι ωρα λετε να κοιμηθειτε σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εμενα η μαθηματικος μου μου ειπε 10 η ωρα να εχω πεσει στο κρεβατι μου :) κι ας μην κοιμηθω.. Οποτε νομιζω κατα τις 8 θα κλεισω τ βιβλια θα παω καμια βολτα και θα την πεσω νωρις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οχι ποτε δε κοιμαμαι αργα. Απλως εδω κ 3 μηνες διαβαζω 8-10 ωρες την ημερα. φοβαμαι μη παει τσαμπα ολη αυτη η προσπαθεια..ναι ισως βγω καμια βολτα τ απογευμα . ευχαριστω για τς απαντησεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Στις 9 τα κλεινω όλα. 10 , 10κ30 λεω να ξαπλωσω γτι ηδη τις τελευταίες μερες ξαπλωνω και κανω καμια ωρα να κοιμηθω. Οποτε ειδικα σημερα δεν ξερω ποση ωρα θα μου χρειαστει.!! το βραδυ ειδικα με πιανει αγχος. την ημερα οχι τοσο.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω λεω κατά τις 7-8 να τ'αφήσω. 10 παρά θα ξαπλώσω κ θα ακούω μουσική μεχρι να κοιμηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στις 7 θα πάω βόλτα, 9 θα ειμαι πίσω λογικα, θα κανω μια τελευταία ανάγνωση και μέχρι τις 11 ελπιζω να έχω κοιμηθεί, γιατι μερικές φορές δεν με παίρνει εύκολα ο ύπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στις 9 τα κλεινω όλα. 10 , 10κ30 λεω να ξαπλωσω γτι ηδη τις τελευταίες μερες ξαπλωνω και κανω καμια ωρα να κοιμηθω. Οποτε ειδικα σημερα δεν ξερω ποση ωρα θα μου χρειαστει.!! το βραδυ ειδικα με πιανει αγχος. την ημερα οχι τοσο.:/
και εγω το ιδιο παθαίνω τα βράδια και ειναι πολυ πολυ ενοχλητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top