Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως είμαι η μόνη που έχει κάνει απλή ανάγνωση μαθηματικά γενικής και ΑΕΠΠ θεωρία..και αγχώνομαι. Εντωμεταξύ δυο μέρες τώρα διαβάζω έκθεση.. αλλά την είχα ψιλοπαρατήσει όλη τη χρονιά και δεν αισθάνομαι καθόλου σίγουρη. Φοβάμαι μήπως κολλήσω και δε μου έρχονται ιδέες.. :/:

μαθηματικα γενικης ευκολη θεωρια,και ας μην την εχεις διαβασει ποτε ολη τη χρονια,αν κατσεις καμια ωρα και κατι εχει βγει πανευκολα;)
θεωρια αεππ...επιεικως ο,τι χειροτερο υπαρχει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:yes: κι εγώ αυτό έκανα, αντί για αντιμετάθεσε έβαλα εντολή εκχώρησης ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ αυτόν τον καιρό είμαι αποκλειστικά αφιερωμένη την εκθεση και άντε λιγο στα μαθηματικα γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ουφ οκ τώρα ξαλάφρωσα κάπως... το μόνο που σκέφτομαι ακόμα είναι η έκθεση.. νιώθω ότι μπορεί να κομπλάρω και να μην έχω ιδέες για σχεδιάγραμμα ή να μη μπορώ να αναπτύξω αρκετά τις ιδέες μου..:worry: Εσείς με την ανάπτυξη του θέματος πώς τα πάτε??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
για γλωσσα ή ανεργια τι λετε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ουφ οκ τώρα ξαλάφρωσα κάπως... το μόνο που σκέφτομαι ακόμα είναι η έκθεση.. νιώθω ότι μπορεί να κομπλάρω και να μην έχω ιδέες για σχεδιάγραμμα ή να μη μπορώ να αναπτύξω αρκετά τις ιδέες μου..:worry: Εσείς με την ανάπτυξη του θέματος πώς τα πάτε??? :)

και εγω το ιδιο φοβαμαι,μηπως δεν εχω ορεξη κτλ και δεν μου ερθουν ιδεες :/ παρολ'αυτα ενα σχεδιαγραμμα σιγουρα θα βοηθησει,ωστε οποια ιδεα ερθει να αξιοποιηθει :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ναι σίγουρα, πάντα βοηθάει.. πιστεύω κι ελπίζω πως εκείνη την ώρα και έμπνευση θα έχουμε κι απ'όλα.. απλώς πιστεύω θα βοηθούσε αν είχα εξασκηθεί λίγο παραπάνω γράφοντας περισσότερες εκθέσεις (και σχεδιαγράμματα) όλη τη χρονιά. ίσως είναι κι η κούραση τώρα ή το άγχος που με κάνει και νιώθω πως δεν ξέρω τίποτα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ναι σίγουρα, πάντα βοηθάει.. πιστεύω κι ελπίζω πως εκείνη την ώρα και έμπνευση θα έχουμε κι απ'όλα.. απλώς πιστεύω θα βοηθούσε αν είχα εξασκηθεί λίγο παραπάνω γράφοντας περισσότερες εκθέσεις (και σχεδιαγράμματα) όλη τη χρονιά. ίσως είναι κι η κούραση τώρα ή το άγχος που με κάνει και νιώθω πως δεν ξέρω τίποτα.. :confused:

μια απ τα ιδια :hmm: ας μην εχουμε αγχος και ολα καλα θα πανε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εγω αν γραψω γυρω στις 17.000 και ελπιζω σε ενα καλο βαθμο λατινικα και ιστορια οσο μπορω θα ειμαι ευχαριστημενη αν και δεν εβαλα τα δυνατα μου οπως επρεπε τον μαιο ... σε ποια σχολη στοχευεται :)?

για κτηνιατρική ένα 17.500 το θέλω σίγουρα..ελπίζω να πέσουν κιόλας οι βάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ναι σίγουρα, πάντα βοηθάει.. πιστεύω κι ελπίζω πως εκείνη την ώρα και έμπνευση θα έχουμε κι απ'όλα.. απλώς πιστεύω θα βοηθούσε αν είχα εξασκηθεί λίγο παραπάνω γράφοντας περισσότερες εκθέσεις (και σχεδιαγράμματα) όλη τη χρονιά. ίσως είναι κι η κούραση τώρα ή το άγχος που με κάνει και νιώθω πως δεν ξέρω τίποτα.. :confused:

Όλοι έτσι νιώθουμε... Ειδικά στην Έκθεση... Μην αγχώνεσαι λοιπόν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγώ αρχιτεκτονική.. αλλά θέλω Αθήνα οπότε με 18000+ μόρια και 3.500 (3000+) στο σχέδιο είμαι κομπλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=9LhLjpsstPY χαχα καπως ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως είμαι η μόνη που έχει κάνει απλή ανάγνωση μαθηματικά γενικής και ΑΕΠΠ θεωρία..και αγχώνομαι. Εντωμεταξύ δυο μέρες τώρα διαβάζω έκθεση.. αλλά την είχα ψιλοπαρατήσει όλη τη χρονιά και δεν αισθάνομαι καθόλου σίγουρη. Φοβάμαι μήπως κολλήσω και δε μου έρχονται ιδέες.. :/:
Για αεππ και μαθηματικά γεν μόλις περιέγραψες ακριβώς την κατάσταση που βρίσκομαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ορεστης2396

Νεοφερμένος

Ο ορεστης2396 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για έκθεση παιδια τι πιστευετε πως μπορεί να πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afro5

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τα κοιτάς καθόλου παράλληλα με την έκθεση? γιατί εγώ θέλω να επικεντρώνομαι μόνο σ ένα μάθημα κάθε φορά οπότε αναγκαστικά θα πάνε τελευταία στιγμή...:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Καλή επιτυχια παιδιαα!!! ;) και να θυμαστε οτι την τετάρτη θα γραψετε την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗ,ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ και εν τέλει ΕΚΘΕΣΗ της ζωης σας (οι περισσότεροι τουλαχιστον :P ) γιαυτο δώστε τα ολα!
Αντε για να παιρνουμε σειρα και οι του 97’ που έχουμε κουραστει πριν καν αρχίσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki4you

Νεοφερμένος

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους. Ωχ άμα πάρουν σειρά οι του 97 πλησιάζει και η δικια μας η σειρά του 98. Κάποτε θεωρούσα τις πανελλήνιες κάτι πολύ μακρινό που θα γίνει μεν αλλά πολύ αργότερα. Τέλος πάντων έχουμε καιρό ακόμα... Άντε όλοι με θετική ενέργεια και κότσια (όχι των ποδιών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω ότι αύριο δίνουμε. Ξύπνησα με κόμπο στο στομάχι. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elegian

Νεοφερμένος

Η Elegian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια και απο εμενα ;) εχω αγχωθει λιγάκι για αυριο παρόλο που στην αρχη ημουν χαλαρή..ενιγουει :P τι λέτε να πεσει αυριο εκθεση
μου εχουν καρφωθεί στο νου ανθρώπινα δικαιώματα και ευρωπαικη ενωση.. Δε ξερω :hmm: Οπως και να χει καλη μας επιτυχία!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί τι καλά που ξυπνησα! :D
Είπε ο μπαμπάς στα 2 μικρότερα: Σήμερα θα πρέπει να αφήσουμε τα κορίτσια να ηρεμήσουν, ακόμη και να σας βαρέσουν δεν θα πείτε τίποτα.
Thanks dad!! :yahoo:
Ε μα πια, όλο το χρονο με αυτα τα δυό εδώ μέσα ήμουνα σε φάση:



Αν και σήμερα θα πάρω το αίμα μου πίσω. :crazy:
Εχω κανονίσει αύριο με τη φίλη μου απο τη στιγμή που θα πατήσουμε τα ποδια μας στο σχολειο να τραγουδάμε το ωρα μηδέν! :D
Για να δούμε αν θα εχουμε κλάματα και λιποθυμίες αυριο, γιατι ένα τέτοιο έθιμο το έχουμε γενικά εμείς εδω! Οι επιτηρητές κάθε χρονο αγανακτούν και λένε τι κακομαθημένα που ειναι αυτά. Για να δούμε αυριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top