Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Που κολλάνε ρε παιδιά οι αριθμητικοί και οι γεωμετρικοί πρόοδοι? Αυτά ήταν στην ύλη της α. Θα ναι υπερβολή αν μπουν.
Για μαθ. γεν σε ποιους ορισμους/αποδείξεις εστιάζετε κυρίως? (Αν και δεν υπάρχει κάτι στανταρ)
Υπάρχουν ασκησεις που χρειάζονται..
Αχχ από τη θεωρία μόνο τις αποδείξεις ξέρω γιατι είναι εύκολες και τους ορισμούς από το πρωτο κεφάλαιο, πρέπει να μάθω και τα υπόλοιπα επειγόντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Απλά δεν το χε στις κουκκίδες κ λεω μην γράψω τίποτα άκυρο την Παρασκευή.
Το 2ο θέλει παραπάνω δουλειά από τα άλλα σαν κεφαλαιο. Τουλάχιστον για μένα.

Στη ροή ενέργειας έχετε μάθει απ'έξω τα παραδείγματα;:worry:

εννοεις στη σελιδα 76 κατω απ την τροφικη πυραμιδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εννοεις στη σελιδα 76 κατω απ την τροφικη πυραμιδα?

Ναι και σελ.75 με τα φίδια. Κ το κομμάτι κάτω από το τροφικο πλέγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ναι και σελ.75 με τα φίδια. Κ το κομμάτι κάτω από το τροφικο πλέγμα.


εμας αυτα με τα φιδια μας τα ειχε βαλει κανονικα ,αν κ εγω δεν τς πολυ εδωσα σημασια... στην 76 μας ειχε πει απ την αρχη να τα κανουμε μια αναγνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εμας αυτα με τα φιδια μας τα ειχε βαλει κανονικα ,αν κ εγω δεν τς πολυ εδωσα σημασια... στην 76 μας ειχε πει απ την αρχη να τα κανουμε μια αναγνωση...

Ανάγνωση τα έχω κάνει. Απλά τα θεωρώ ανούσια. Μόνο σε ασκήσεις μπορει να χρειαστεί να τα προσαρμόσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν 8 παρά τέταρτο να είμαστε εκεί γιατί παρά 10 θα χτυπήσει το κουδούνι για να μπούμε στις αίθουσες!Ωχ θα μας βγει η ψυχή μέχρι να πάρουμε στα χέρια μας τα θέματα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μια γνωστή μου που δίνει δεύτερη φορά φέτος μας είπε ότι στο σχολειο τους πέρσι καμια φορά έμπαιναν στις αίθουσες στις 8.30! Αν περιμένουμε εκεί από τις 7.30, μπούμε 8.30 και πάρουμε τα θέματα στις 9 δεν μας βλέπω καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πω μόλις πάρει ο πρώτος στην αίθουσα το θέμα θα σπάσει η καρδιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και γω απ οτι εχω ακουσει την πρωτη μερα αργουμε γενικα..τωρα αν ειναι και στις αλλεσ ετσι καλαααααααααα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μιας που λεμε για βιολογία μας νοιάζει η ζωή του φίλου μου του Δαρβίνου; :confused:
Πάντως ούτε εγώ εχω μάθει τα παραδείγματα αυτά στις τροφικές σχεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι φυσική άρχιζαν να μοιράζουν τα θέματα και πριν τσιμπήσω κι εγώ ένα τα πήραν πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μιας που λεμε για βιολογία μας νοιάζει η ζωή του φίλου μου του Δαρβίνου; :confused:
Πάντως ούτε εγώ εχω μάθει τα παραδείγματα αυτά στις τροφικές σχεσεις

Εγώ απλή ανάγνωση τα κανω κάθε φορά.

Εε αν μας βάλουν απ'όλο το βιβλίο για συγγράμματα κ φρεγάτες είναι μαλακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τετάρτη, 28 Μαΐου, ώρα 9 παρά κάτι (ότι ώρα αξιοθούν και μας μοιράσουν τα θέμετα), σκηνικό:



Αυτο βλέπω να γινεται σε όλα με αποκορύφωμα τη Δευτέρα και τα μαθηματικά κατεύθυνσης.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγώ απλή ανάγνωση τα κανω κάθε φορά.

Εε αν μας βάλουν απ'όλο το βιβλίο για συγγράμματα κ φρεγάτες είναι μαλακες.


Απορώ γιατι ειναι στην ύλη αυτό το πράγμα..
Πάντως το 3ο ειναι ελεεινό... Ποτέ δεν το λέω τέλεια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τετάρτη, 28 Μαΐου, ώρα 9 παρά κάτι (ότι ώρα αξιοθούν και μας μοιράσουν τα θέμετα), σκηνικό:



Αυτο βλέπω να γινεται σε όλα με αποκορύφωμα τη Δευτέρα και τα μαθηματικά κατεύθυνσης.


Πολύ αισιόδοξη σε βλέπω. :Ρ
Η ταλαιπωρία προσωποποιημενη σου προτείνει να πας με θετικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τετάρτη, 28 Μαΐου, ώρα 9 παρά κάτι (ότι ώρα αξιοθούν και μας μοιράσουν τα θέμετα), σκηνικό:



Αυτο βλέπω να γινεται σε όλα με αποκορύφωμα τη Δευτέρα και τα μαθηματικά κατεύθυνσης.



Χαχαχαχαχα τέλειο! :P:D:D
*οπου μαθ ΚΑΤ βάλε αρχαία ΚΑΤ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Απορώ γιατι ειναι στην ύλη αυτό το πράγμα..
Πάντως το 3ο ειναι ελεεινό... Ποτέ δεν το λέω τέλεια :/:

Εγω παρατηρήσεις - συμπέρασματα μπερδεύω. Πρέπει την προηγούμενη μέρα να τα βγάλω καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω παρατηρήσεις - συμπέρασματα μπερδεύω. Πρέπει την προηγούμενη μέρα να τα βγάλω καλα.

ναι κ γω τοτε θ τα κανω... αν και γενικα απορω τί θα γραψω βιολογια .. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πολύ αισιόδοξη σε βλέπω. :Ρ
Η ταλαιπωρία προσωποποιημενη σου προτείνει να πας με θετικότητα.

Ναι ρε ταλαιπωρια εσενα περίμενα! :P
Πάμε γερά! Θα τελειώσουν και οι πανελληνιες και δε θα εχουμε για τί να γκρινιάζουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για μαθ. γεν σε ποιους ορισμους/αποδείξεις εστιάζετε κυρίως? (Αν και δεν υπάρχει κάτι στανταρ)

Σε τι να εστιάσουμε δηλαδή; Πως αποδεικνύεται ότι (c)' = 0 ;
Είναι τόσο λίγη και απλή η θεωρία που σε 10-15 λεπτά την βγάζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top