Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ναι,αλλά για παιδιά της θεωρητικής είναι υπερβολικά παρατραβηγμένο..

Επίσης α λυκείου κάναμε προόδους..ποιος τους θυμάται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι,αλλά για παιδιά της θεωρητικής είναι υπερβολικά παρατραβηγμένο..

Επίσης α λυκείου κάναμε προόδους..ποιος τους θυμάται? :P

Δεν διαφωνώ! Γι'αυτό τα άτομα της θεωρητικής που επιλέγουν μαθηματικά γενικής είναι πλέον το 10% του συνόλου :/:
Και εγώ δεν τα θυμόμουν και τόσες ασκήσεις που έλυσα ακόμα τους τύπους δεν τους έμαθα χαχαχ :P Αλλά από την στιγμή που κυκλοφορούν και τέτοιες ασκήσεις δεν θα παραξενευτώ άμα δω τίποτα τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ναι,αλλά για παιδιά της θεωρητικής είναι υπερβολικά παρατραβηγμένο..

Επίσης α λυκείου κάναμε προόδους..ποιος τους θυμάται? :P

Το ίδιο υπερβολικά ήταν και τα περσινά θέματα, το 4ο βασικά, αλλά δεν δίστασαν να το βάλουν.. Δεν νομίζω να τους νοιάζει και πολυ για τη θεωρητική. Κάποιοι λένε ότι βάζουν επίτηδες δύσκολα για να μη γράφει η θεωρητική και να μην περνάνε παιδιά από εκεί σε οικονομικές σχολές. Βέβαια φέτος λένε ότι επειδή οι πιο πολλοί διαλέγουν βιολογία πλέον, τους συμφέρει να βάλουν εύκολα στα μαθηματικα για να τραβήξουν περισσότερους μαθητές και να έχουν κέρδος τα φροντιστήρια. Αλίμονο σε εμάς που δεν μας ενδιαφέρει το 5ο πεδίο και απλά πήραμε μαθηματικα για να μην διαβάζουμε βιολογία :P Δεν θα μου έκανε εντύπωση να βάλουν προόδους.. Ακούγονται πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Το ίδιο υπερβολικά ήταν και τα περσινά θέματα, το 4ο βασικά, αλλά δεν δίστασαν να το βάλουν.. Δεν νομίζω να τους νοιάζει και πολυ για τη θεωρητική. Κάποιοι λένε ότι βάζουν επίτηδες δύσκολα για να μη γράφει η θεωρητική και να μην περνάνε παιδιά από εκεί σε οικονομικές σχολές. Βέβαια φέτος λένε ότι επειδή οι πιο πολλοί διαλέγουν βιολογία πλέον, τους συμφέρει να βάλουν εύκολα στα μαθηματικα για να τραβήξουν περισσότερους μαθητές και να έχουν κέρδος τα φροντιστήρια. Αλίμονο σε εμάς που δεν μας ενδιαφέρει το 5ο πεδίο και απλά πήραμε μαθηματικα για να μην διαβάζουμε βιολογία :P Δεν θα μου έκανε εντύπωση να βάλουν προόδους.. Ακούγονται πολυ...

Στο σχολειο μου απ τα 3 λυκεια του αγρινιου μαθηματικα γενικης απο θεωρητικη ειμαστε ο εξωφρενικος αριθμος των 3 παιδιων. Η καθηγητρια μου στα μαθ γεν εχει προοδους στανταρ θεμα.. Οψομεθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στο σχολείο μου αλλά και στο φροντιστήριο μου δεν εχει διαλέξει κανένας θεωρητικός μαθηματικα γενικής.. Στο τμήμα μου στο σχολειο, από τα 20 παιδιά μόνο 5 έχουμε διαλέξει μαθηματικα, 4 από τεχνολογική και μια κοπέλα από θετική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Στο σχολείο μου αλλά και στο φροντιστήριο μου δεν εχει διαλέξει κανένας θεωρητικός μαθηματικα γενικής.. Στο τμήμα μου στο σχολειο, από τα 20 παιδιά μόνο 5 έχουμε διαλέξει μαθηματικα, 4 από τεχνολογική και μια κοπέλα από θετική :P

οποία εκπληξις.. χαχα εχω την εντυπωση πως φετος δεν θα περασουν καλα οσοι πηραν βιολογια. οχ οτι εμεις θα γλιτωσουμε αλλα τελος παντων.. χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
οποία εκπληξις.. χαχα εχω την εντυπωση πως φετος δεν θα περασουν καλα οσοι πηραν βιολογια. οχ οτι εμεις θα γλιτωσουμε αλλα τελος παντων.. χαχα

Χαχα ναι,ελπίζω να μην τρομαζουμε κανέναν αλλά και εγώ αυτήν την εντύπωση έχω για τη βιολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Χαχα ναι,ελπίζω να μην τρομαζουμε κανέναν αλλά και εγώ αυτήν την εντύπωση έχω για τη βιολογία :P

χαχα προς θεου!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κουράγιο που μας δίνετε...:Ρ
Βιολογία διαβάζω αυτη τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Κουράγιο που μας δίνετε...:Ρ
Βιολογία διαβάζω αυτη τη στιγμή.

το κατα δυναμιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πάω να διαβάσω αριθμητικές προόδους :p
Κι ο δικός μας καθηγητής στο σχολείο το θεωρεί σος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ρε παιδια εκτος απο το καρτελακι και την ταυτοτητα χρειαζεται να παρουμε τιποτα αλλο?πχ το αντιγραφο τησ αιτησης που ειχαμε συμπληρωσει το φεβρουαριο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χρειάζεται ταυτότητα; Μόνο το καρτελάκι νόμιζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ρε παιδια εκτος απο το καρτελακι και την ταυτοτητα χρειαζεται να παρουμε τιποτα αλλο?πχ το αντιγραφο τησ αιτησης που ειχαμε συμπληρωσει το φεβρουαριο ?

Μόνο αυτα χρειάζονται νομίζω, το καρτελάκι και η ταυτότητα.
Τι ωρα σας έχουν πει να είστε εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμας μασ ειπαν και ταυτοτητα.. 8 παρα.. εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν να είμαστε εκεί 7:30, αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο για όσους δεν δίνουν προφορικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν μας είπαν. 7 μιση θα πάω :Ρ

Στη Βιολογία στον κύκλο του νερού όσον αφορά την ξηρά περιλαμβάνονται κ οι κατακρημνίσεις. Ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnamusic

Νεοφερμένος

Η kwnamusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν μας είπαν. 7 μιση θα πάω :Ρ

Στη Βιολογία στον κύκλο του νερού όσον αφορά την ξηρά περιλαμβάνονται κ οι κατακρημνίσεις. Ετσι;

νομιζω πωσ ναι... καλα πριν λιγο τα διαβασα και δεν ξερω αν τα ξερω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Που κολλάνε ρε παιδιά οι αριθμητικοί και οι γεωμετρικοί πρόοδοι? Αυτά ήταν στην ύλη της α. Θα ναι υπερβολή αν μπουν.
Για μαθ. γεν σε ποιους ορισμους/αποδείξεις εστιάζετε κυρίως? (Αν και δεν υπάρχει κάτι στανταρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
νομιζω πωσ ναι... καλα πριν λιγο τα διαβασα και δεν ξερω αν τα ξερω :worry:

Απλά δεν το χε στις κουκκίδες κ λεω μην γράψω τίποτα άκυρο την Παρασκευή.
Το 2ο θέλει παραπάνω δουλειά από τα άλλα σαν κεφαλαιο. Τουλάχιστον για μένα.

Στη ροή ενέργειας έχετε μάθει απ'έξω τα παραδείγματα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top