Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμένα μου εχει κολλήσει ο τουρισμός ή κατι σχετικό με τα μουσεία. Πάντως να ξέρετε ότι θα διαβάσω όσα προτείνετε :P
Εμενα απο την αρχη μου εχει κολλησει η κλωνοποιηση :P Πιστευω θα γινει το μπαμ και θα πεσει φετος :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ για τα εμβαδα! :D

Παιδιά, το προγραμμα αυτο ισχυει ετσι; Μην το αντιγραψω λαθος και παω αλλη μερα να δωσω :Ρ

ΤΕΤΑΡΤΗ​
28-5-2014​
-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ​
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ​
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ​
30-5-2014​
-ΒΙΟΛΟΓΙΑ​
-ΦΥΣΙΚΗ​
-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ​
-ΙΣΤΟΡΙΑ​
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ​
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ​
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ​
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ​
ΔΕΥΤΕΡΑ​
2-6-2014​
-ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ​
-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ​
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)​
ΤΕΤΑΡΤΗ​
4-6-2014​
-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ​
-ΒΙΟΛΟΓΙΑ​
-ΧΗΜΕΙΑ – ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ​
-ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ​
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
(ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
(ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)​
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ​
6-6-2014​
-ΛΑΤΙΝΙΚΑ​
-ΧΗΜΕΙΑ​
-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ​
-ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ​
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)​
ΤΡΙΤΗ​
10-6-2014​
-ΙΣΤΟΡΙΑ​
-ΦΥΣΙΚΗ​
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ​
ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ​
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδια την τελευταια επαναληψη στα μαθηματικα κατευθυνσης πως την κανατε? εννοω λυσατε δυσκολες ασκησεις? γιατι ηρθε στο σχολειο μας ενας συμβουλος μαθηματικων και ειπε τις τελευταιες μερες να δωσουμε εμφαση στις ασκησεις του σχολικου, καθως τις εχουμε παραμελησει.... τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πάντως γι' αυτό που λέτε για το πρόγραμμα, ποτέ δεν το τηρώ, και φταίει το άγχος. Αποφάσισα ότι ο,τι έκανα έκανα (πραγματικά) και τώρα ό,τι παραπάνω και να κάνω, όσο και να είναι, με ωφελεί. Δεν ξέρω αν σας βοηθά να σκεφτείτε και εσείς έτσι.

Μuxu, em, με συγκινίσατε! Πιστεύω και εγώ ωφελήθηκα από τις πανελλήνιες, αλλά θα το συνειδητοποιήσω περισσότερο όταν τελειώσω, που θα βλέπω πιο αποστασιοποιημένα τα πράγματα. Ευχαριστώ όλους τους συμφορουμίτες (καινούρια λέξη εε;) για τη στήριξη, αν και είχαμε κάποια παρατράγουδα, που πιστεύω είναι συνηθισμένα. Καλή επιτυχία σε όλους και..


Έχω αποφασίσει να μην ξαναμπώ μέχρι το τέλος των εξετάσεων, γιατί κάποιες συζητήσεις, υποσυνείδητα, με αγχώνουν. Φθάσαμε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ώρες ώρα θέλω να ξαναπάω σχολείο (το ξέρω ότι ότι επειδή τελειώνει θέλω πίσω τις όμορφες στιγμές του αλλά πλέον και τις άσχημες)δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν θα ξαναδώ μερικα παιδιά ακόμα και αυτά που δεν συμπαθουσα. ...αλλά όλα τα ωραία από την άλλη είναι μπροστά συνεχίζουμε να πράγματοποιησουμε τα όνειρα μας :-D καλή μας επιτυχία το χουμε :-))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια την τελευταια επαναληψη στα μαθηματικα κατευθυνσης πως την κανατε? εννοω λυσατε δυσκολες ασκησεις? γιατι ηρθε στο σχολειο μας ενας συμβουλος μαθηματικων και ειπε τις τελευταιες μερες να δωσουμε εμφαση στις ασκησεις του σχολικου, καθως τις εχουμε παραμελησει.... τι λετε?

Όσες δύσκολες ασκήσεις και να λύσεις τώρα δεν έχει νόημα παρά να κουραστείς!!! Διάβασε αυτές που έχεις ήδη λύσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πως ξυπνησα με ψυχολογια "lets rock these exercises" και πως κατεληξα να βλεπω "σ αγαπω-μ αγαπας" στο Youtube ενας θεος ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε για τον αθλητισμό για θέμα έκθεσης?Μάκαρι να μας βγει καλη η πρωτη κρυάδα για τις πανελλήνιες..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε για τον αθλητισμό για θέμα έκθεσης?Μάκαρι να μας βγει καλη η πρωτη κρυάδα για τις πανελλήνιες..!

Ο καθηγητής μου της έκθεσης,μας έχει πει να προσέξουμε πολύ το θέμα του χουλιγκανισμού.Είναι πολύ σος για φέτος.Τώρα για αθλητισμό καθ'αυτόν είναι λίγο δύσκολο να πέσει..αν πέσει,θα πέσει κάτι πιο συγκεκριμένο (όπως το θέμα που σου ανέφερα). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ισχυει..Ο χουλιγκανισμός ή η βια(στα σχολεία περισσότερο)ακούγονται αρκετά, αν και προσωπικά θα προτιμούσα το δεύτερο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Yep, πάντως και χουλιγκανισμός να πέσει, δεν το λες δύσκολο σαν θέμα.Μακάρι να γράψουμε καλά στην έκθεση, για να συνεχίσουμε με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση για τα υπόλοιπα μαθήματα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

Η Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν το συζητω!Αν δεν πονταρουμε σε έκθεση και βιολογία γενικής τοτε που?Μαθηματικά? Χαχα θα κλαψουνε μανουλες! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πήρα το καρτελάκι σήμερα. Πολύ μουντό :Ρ Δε μ' άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
επαγγελμα δεν ειναι ο ραδιοφωνικος παραγωγος?
παιδια σας παρακαλω απαντηστε και μου και στα εξης:
στην ιατρικη τι κανεις,και στον στρατο τι εννουνε οτι υπαρχουν διαφορες θεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Συνήθως στην έκθεση βάζουν επίκαιρα θέματα, ή θέματα που να σχετίζονται με τη μέρα που δίνετε έκθεση.
Πιστεύω θα πέσει κάτι για ευρωπαϊκή ένωση, δημοκρατία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σταύρο,εισαι ευχαριστημενος με το τμημα Ελληνικης φιλολογιας (μιας και σπουδαζεις,το ξερω μου εχεις ξανααπαντησει,απλα το σκεφτομαι ολο και περισσοτερο.Λογω μοριων δεν θα πιασω φιλολογια θεσσαλονικης πχ,προτεινεις να δηλωσω το τμημα ελληνικης φιλολογιας?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πήρα το καρτελάκι σήμερα. Πολύ μουντό :Ρ Δε μ' άρεσε.
Α μεγεια! :P
Εμάς μας το κράτησαν στο σχολείο και θα μας το δώσουν το πρωί της Τετάρτης πριν δώσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Α μεγεια! :P
Εμάς μας το κράτησαν στο σχολείο και θα μας το δώσουν το πρωί της Τετάρτης πριν δώσουμε..

Ευχαριστώ :P
Δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ότι δίνουμε. Δηλαδή το συζητάω κι όλα αυτα αλλά μου φαίνεται τόσο περίεργο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Όντως!Είναι τόσο απίστευτο..Απ'τη μια είμαι ενθουσιασμένη που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τελειώνουμε κι έρχεται καλοκαίρι αλλά απ'την άλλη φοβάμαι μήπως δεν καταφέρω να κάνω μια καλή επανάληψη γιατί νιώθω ότι το μυαλό μου έχει γίνει κιμάς!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω απαντηστε και μου και στα εξης:στην ιατρικη τι κανεις,και στον στρατο τι εννουνε οτι υπαρχουν διαφορες θεσεις?
Κανονικά δεν θα έμπαινα, γιατί έχω πολύ διάβασμα. Για σένα όμως, θα κάνω μια εξαίρεση, απλά και μόνο επειδή μου τη βαράνε άγρια αυτοί που τρολλάρουν, ειδικά σ' αυτό το thread και μάλιστα μία εβδομάδα πριν τις εξετάσεις. :mad:
Για να δούμε λοιπόν.
Λες ότι πας Α Λυκείου.
Λες ότι δεν είσαι καθόλου καλός Μαθ & Φυσ, αλλά θέλεις να ασχοληθείς με το θέατρο.
Παράλληλα ρωτάς για φιλολογία/νοσηλευτική (στο νήμα των Πανελλαδικών)
και για ανθρωπιστικές/νομικά (στο νήμα με τα προβλήματα Φυσικής!),
ενώ λες ότι θέλεις και να γίνεις νηπιαγωγός.
Όλα αυτά ανήκουν στο νήμα "επιλογή σχολής", αλλά εσύ κάθε φορά τα ποστάρεις όπου θες
και εξανίστασαι μάλιστα που δεν σου απαντούν και αμέσως.
Και τώρα ξαφνικά, ζητάς πληροφορίες για ραδιοφωνικό παραγωγό (?), Ιατρική (!) και Στρατό.
Θα θεωρήσω, αν και πολύ αμφιβάλλω, ότι ισχύουν όλα αυτά και θα σου πω ότι:
1. Εκτός από λάθος τόπο, είσαι και σε λάθος χρόνο. Τώρα προέχει να διαβάσεις για τις προαγωγικές εξετάσεις σου και μετά, το καλοκαίρι, κάτσε ήρεμα και βάλτα κάτω, να δεις τι στο καλό θέλεις απ' όλα αυτά και πώς θα μπορέσεις να το πετύχεις.
2. Το Google είναι φίλος σου. Μη ζητάς έτοιμη τροφή για κάτι που μπορείς να διερευνήσεις πολύ εύκολα και μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top