Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εδω παρεα με την πορκια και το βρουτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλημέρα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καλημέρα..
Σε 1h και 7' γράφω Α.Ο.Δ.Ε και βαριέμαι..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ποιος ειναι ο συντροφος του συνολου Τιμων??



το συνολο Pumba :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή είμαι σε Internet Cafe .
Το Internet Cafe η οικογένεια μου το έχει οπότε δεν επιβαρύνομαι με έξοδα.:P

Τι ήθελε να πει πραγματικα η εμιλουκο με αυτο της το ποστ:

Εχω και Ίντερνετ καφέ, θα μου στείλεις προσωπικό μήνυμα;
:laugh: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τι ήθελε να πει πραγματικα η εμιλουκο με αυτο της το ποστ:

Εχω και Ίντερνετ καφέ, θα μου στείλεις προσωπικό μήνυμα;
:laugh: :P

Χαχαχα , Τί λες παιδί μου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Bιολογια γενικης τι πιστευετε οτι θα πεσει φετος? :hmm:

ποιος ειναι ο συντροφος του συνολου Τιμων??



το συνολο Pumba :P
αχααααααααχα μ'αρεσε :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Να πω ενα ακομα για τους θετικους? :D

Ο Χάιζενμπεργκ έχει βγει για βόλτα με το αυτοκίνητό του, μέχρι που πέφτει σε ένα μπλόκο. Ρωτάει ο αστυνομικός, "Γνωρίζετε με τι ταχύτητα πηγαίνατε;". "Όχι", απαντάει ο Χάιζενμπεργκ, "αλλά ξέρω πoύ ακριβώς βρίσκομαι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Bιολογια γενικης τι πιστευετε οτι θα πεσει φετος? :hmm:

Έχω μια αίσθηση για βιοσυσσώρευση σε άσκηση. :P
Από θεωρία πιστεύω θα πέσουν αυτά που με δυσκόλεψαν: Διαφορές μικροοργανισμών,στάδια του AIDS,ποικιλότητα, τι απαιτείται για τη διατήρηση ενός οικοσυστήματος ( τα κομμάτια που έλεγε για την τροφοδοσία και τη διανομή της ενέργειας και την ανακύκλωση των χημικών ουσιών) , κύκλος νερού, θεωρία Λαμάρκ.
Επίσης μου έκανε κλικ ότι μπορεί να βάλουν το παράδειγμα του ομοιοστατικού μηχανισμού της θερμοκρασίας να το γράψουμε στην αντίθετη περίπτωση.Και καλά όταν βρισκόμαστε σε μειωμένες θερμοκρασίες.
Αν πέσει κρίσεως πιστεύω θα βάλλουν καμια μαλακία για να μας δυσκολέψουν και θα το σκεφτόμαστε πόση ώρα..
Βέβαια, όλα αυτά είναι δικές μου υποθέσεις. :P
Γενικά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη στη Βιολογία Γενικής αλλά νομίζω ότι φέτος θα έχει δύσκολα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Παιδια,ακουσα οτι για να γινει καποιος ραδιοφωνικος παραγωγος πρεπει να τελιωσει δημοσιογραφια....
Αληθευει αυτο?..θεωρειται οτι ειναι καλο επαγγελμα?
η να προτιμησω καποιο τμημα φιλολογιας (και αν ποιο) η τμημα θεατρου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Να πω ενα ακομα για τους θετικους? :D

Ο Χάιζενμπεργκ έχει βγει για βόλτα με το αυτοκίνητό του, μέχρι που πέφτει σε ένα μπλόκο. Ρωτάει ο αστυνομικός, "Γνωρίζετε με τι ταχύτητα πηγαίνατε;". "Όχι", απαντάει ο Χάιζενμπεργκ, "αλλά ξέρω πoύ ακριβώς βρίσκομαι"

Παλιό, σε λίγο θα λέμε ξανά για νετρόνια σε bar! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
δεν μπορωωω να διαβασω!!!! σημερα ηταν μετριο το διαβασμα μου σε σχεση με τις αλλες φορες :( ας μου δωσει καποιος αφεση αμαρτιων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδια,ακουσα οτι για να γινει καποιος ραδιοφωνικος παραγωγος πρεπει να τελιωσει δημοσιογραφια....
Αληθευει αυτο?..θεωρειται οτι ειναι καλο επαγγελμα?
η να προτιμησω καποιο τμημα φιλολογιας (και αν ποιο) η τμημα θεατρου?

Σοβαρά ραδιοφωνικός παραγωγός θεωρείται επάγγελμα? Νόμιζα χόμπυ είναι που γίνεται για χαρτζιλίκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
δεν μπορωωω να διαβασω!!!! σημερα ηταν μετριο το διαβασμα μου σε σχεση με τις αλλες φορες :( ας μου δωσει καποιος αφεση αμαρτιων!
Συγχωρέθηκες τέκνον μου.Σου δίνω άφεση.
Μην ανησυχείς ρε.Δεν έγινε τίποτα.Όλοι για όρεξη χαροπαλεύουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Συγχωρέθηκες τέκνον μου.Σου δίνω άφεση.
Μην ανησυχείς ρε.Δεν έγινε τίποτα.Όλοι για όρεξη χαροπαλεύουμε.

Σοβαρά τώρα..Κάπου έχει κρυφτεί εδώ και καιρό η όρεξη μου για διάβασμα και δεν μπορώ να την βρω!Έχω όρεξη για οτιδήποτε άλλο εκτός από διάβασμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα..Κάπου έχει κρυφτεί εδώ και καιρό η όρεξη μου για διάβασμα και δεν μπορώ να την βρω!Έχω όρεξη για οτιδήποτε άλλο εκτός από διάβασμα...:P
Αλααα.Με τα χίλια ζόρια προσπαθώ να μην ξεφύγω από το πρόγραμμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αλααα.Με τα χίλια ζόρια προσπαθώ να μην ξεφύγω από το πρόγραμμα. :P

Και τα καταφέρνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιές είναι οι προβλέψεις σας για το ΑΟΔΕ;Τι πιστεύετε ότι θα πέσει; ;)

Δεν ξερω γιατι, μου χει κολλησει οτι θα πεσει ο προσανατολισμος προς τον ανθρωπο και τα καθηκοντα! Και κατι απο τις λειτουργιες του management! αχ ναι οντως μη πεσουν πολλα απο το τριτο....το πρωτο ειναι πολυ ευκολο!
Παιδια.......Σχεδον μια βδομαδα!!!! Τοσο υπεροχα, τοσο φανταστικα!!

Και τα καταφέρνεις; :P

πφφ και γω βγαινω λιγο απο το προγραμμα...πρεπει τωρα πχ να διαβασω ΑΟΔΕ και δε μου παει η καρδια :P

οπως λεει εδω για τα εστιατορια, αυτο κανω και εγω για το ΑΟΔΕ.... :P
https://www.youtube.com/watch?v=hOSKKZffOM4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top