Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εμάς στο σχολείο σε μερικά μας υπογράμμιζε τα μισά. Αλλά κ πάλι. Θα τα μπερδέψω στο τελος. Κ γω τον λόγο έχω μάθει κ λίγο την δίκη.

το σχολιο με το λογο δεν παλευεται!! η μπουρδα, της μπουρδας, ω μπουρδα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα διαφώνησω με τον σούπερ σκίουρο (SuperSquirrel). Περυσι το καλοκαιρι που συζητούσα με αποφοίτους μου έλεγαν: μην εισαι χάζη η χρονιά αυτη θα περάσει πολυ γρήγορα. Δεν το πίστευα στην αρχη, τωρα ομως αν με ρωτησει κάποιος αν κατάλαβες οτι πέρασαν απο πανω σου εννιά μηνες, θα του πω όχι. Σαφώς και υπήρχαν μερες οι οποίες πέρασαν πολυ δύσκολα, οπως και βραδια. Ομως εδώ ειμαστε...
9 μερες πριν. Και τωρα ειμαι σε φάση:

Next station: Panelladikes 2014.

ΠΑΜΕ, ΠΑΜΕ, ΠΑΜΕ!

Για τους θεωρητικούς μας, που τους αγαπω. :D


Χαχαχα.


Αφήστε. Συζητούσα με μια φίλη μου φοιτήτρια κ με έχω αγανάκτησειι
Θέλω κι εγώ :(

το σχολιο με το λογο δεν παλευεται!! η μπουρδα, της μπουρδας, ω μπουρδα!!

Τί κρίμα που δε μπορώ να τα σκίσω στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αφήστε. Συζητούσα με μια φίλη μου φοιτήτρια κ με έχω αγανάκτησειι
Θέλω κι εγώ :(



κι εγω μιλαω με μια φιλη μου που περασε οικονομικο Αθηνων και περιττο να σου πω οτι τωρα κανει ΤΗΝ ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιές είναι οι προβλέψεις σας για το ΑΟΔΕ;Τι πιστεύετε ότι θα πέσει; ;)

1 κεφάλαιο : Οι λειτουργικοί στόχοι της επιχείρησης και η κοινωνική ευθύνη της.
2 κεφάλαιο : Οργάνωση με διεύθυνση
3 κεφάλαιο : Πρότυπα ηγετικής συμπεριφοράς με κριτήριο τον συνολικό προσανατολισμό της συμπεριφοράς του ηγέτη,προβλήματα λειτουργίας των ομάδων και από τα κρίσιμα ζητήματα της επικοινωνίας η βελτίωση του μηνύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αφήστε. Συζητούσα με μια φίλη μου φοιτήτρια κ με έχω αγανάκτησειι
Θέλω κι εγώ :(



κι εγω μιλαω με μια φιλη μου που περασε οικονομικο Αθηνων και περιττο να σου πω οτι τωρα κανει ΤΗΝ ζωη

Κ εμένα μου έλεγε ότι είναι πολύ ωραία.
Σπουδάζει εκπαιδευτικής κ κοινωνικής πολιτικής ΠΑΜΑΚ. Κ αυτό το χω στα υπόψιν αν δεν πιάσω αυτό που θέλω.

Δεν μπορω να περιμενω άλλο. Βαρέθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κ εμένα μου έλεγε ότι είναι πολύ ωραία.
Σπουδάζει εκπαιδευτικής κ κοινωνικής πολιτικής ΠΑΜΑΚ. Κ αυτό το χω στα υπόψιν αν δεν πιάσω αυτό που θέλω.

Δεν μπορω να περιμενω άλλο. Βαρέθηκα.

χαχα εμενα το back-up plan μου ειναι οι πολιτικες επιστημες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιές είναι οι προβλέψεις σας για το ΑΟΔΕ;Τι πιστεύετε ότι θα πέσει; ;)

Κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης ή η επιχείρηση ως θεσμός ή κουλτουρα
Αόρατη διοικητική λειτουργία και ίσως κάποια από τις λειτουργίες, αν βάλουν σίγουρα θα βάλουν της πληροφόρησης
Οργάνωση
Προσανατολισμός προς τους ανθρώπους/καθήκοντα
Ωριμότητα των ατόμων
Και επίσης κάποιοι λένε για την αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομάδων και την σπουδαιότητα της επικοινωνιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
χαχα εμενα το back-up plan μου ειναι οι πολιτικες επιστημες :p

Ευτυχώς έχω πολλά back-up plan. :P Άλλη χάρη έχει όμως η πρώτη επιλογή :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης ή η επιχείρηση ως θεσμός ή κουλτουρα
Αόρατη διοικητική λειτουργία και ίσως κάποια από τις λειτουργίες, αν βάλουν σίγουρα θα βάλουν της πληροφόρησης
Οργάνωση
Προσανατολισμός προς τους ανθρώπους/καθήκοντα
Ωριμότητα των ατόμων
Και επίσης κάποιοι λένε για την αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομάδων και την σπουδαιότητα της επικοινωνιας

Αν μπει αναγκαιοτητα και σπουδαιοτητα των ομαδων αλλα και σπουδαιοτητα επικοινωνιας παω για αυτοκτονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ειμαστέ εδώ αγκαλιά, με το βιβλίο της Χημειας. Γυρνάει και μου λέει:

Σου λέω κοιτά με, μου λες δεν θέλω. Μα πως μπορείς να μην πιστεύεις πια στα θαύματα; Τις άλλες μέρες το καταλαβαίνω, μα πως μπορεις να μη θες να με διαβασεις παραμονή πανελληνιων;

Άντε αδέρφια, καλη συνεχεια! Τα λεμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Άμα δεν πέσει τίποτα από Επικοινωνία, θα κάνω πάρτυ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν μπει αναγκαιοτητα και σπουδαιοτητα των ομαδων αλλα και σπουδαιοτητα επικοινωνιας παω για αυτοκτονια..

Δεν εννοώ ότι θα μπουν μαζί, μπορεί να μπει ένα από αυτα, μακάρι όμως να μην τα βάλουν!!!
Αν μπει κατι από το 3ο θέλω να είναι από την ηγεσία ή τις ομάδες. Μακάρι όμως τα πιο πολλά να είναι από το πρώτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σοβαρά το πρώτο κεφάλαιο είναι το πιο εύκολο!Μακάρι να πέσει απ'αυτό μπας και σωθεί λίγο η κατάσταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιές είναι οι προβλέψεις σας για το ΑΟΔΕ;Τι πιστεύετε ότι θα πέσει; ;)
Στο ΑΟΔΕ πιστευω θα πεσει απο το 1ο κεφαλειο-->Λειτουργειες της επιχειρησης, 2ο κεφαλαιο--> Ιστορικη εξελιξη(μπορει.. :confused:) ή νομιζω πιο sos προγραμματισμος,οργανωση,διευθυνση,ελεγχος (νομιζω μου ειπαν οτι αυτες οι σελιδες δεν εχουν ξαναπεσει..) 3ο κεφαλαιο--> βασικα εμποδια επικοινωνιας (που ακομα δεν τα εχω διαβασει..αστα να πανε... :()-παρακινηση & ηγετης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eιλικρινά πιστεύω ότι αυτές οι μέρες είναι οι ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ όλης της χρονιάς. Θα αρχίσω να μετράω ώρες σε λίγο από την απελπισία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αν μπει κατι από το 3ο θέλω να είναι από την ηγεσία ή τις ομάδες.

Ομάδες ;; Ούτε καν. Δεν ξέρω, γενικά δεν έχω πρόβλημα ότι και να πέσει αλλά το συγκεκριμένο κεφάλαιο με δυσκόλεψε πιο πολύ στο να το μάθω...
Ηγεσία πάλι μακάρι να πέσει είναι αρκετά εύκολη. Μπορεί και παρακίνηση όμως, δεν έχει πέσει ποτέ τίποτα από κει οπότε παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης ή η επιχείρηση ως θεσμός ή κουλτουρα
Αόρατη διοικητική λειτουργία και ίσως κάποια από τις λειτουργίες, αν βάλουν σίγουρα θα βάλουν της πληροφόρησης
Οργάνωση
Προσανατολισμός προς τους ανθρώπους/καθήκοντα
Ωριμότητα των ατόμων
Και επίσης κάποιοι λένε για την αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομάδων και την σπουδαιότητα της επικοινωνιας

Όντως ακού σχεδόν τα ιδια , συν τις τρεις χρησιμες θεωρίες του Μασλοου , παίζουν αρκετα ... Οσο για αναγκαιότητα και σπουδαιότητα των ομαδων και σπουδαιοτητα της επικοινωνιας , δεν το πιστεύω .. Μέρος της σπουδαιότητας των ομάδων μπήκε και οεφε...

Εγώ πιστεύω ακόμα και σε Βελτίωση του μηνύματος , κοινωνική ευθύνη και σίγουρα 1 εμπόδιο για μερικής ανάπτυξης ...

Σοβαρά το πρώτο κεφάλαιο είναι το πιο εύκολο!Μακάρι να πέσει απ'αυτό μπας και σωθεί λίγο η κατάσταση..

Έλυσα τις περσινές επαναληπτικές , τραγικό ... Πάρα πολλά από το πρώτο ,μόνο η διεύθυνση απο το δευτερο και απο τριτο μονο κωδικοποίηση , μηνυμα , αποκωδικοποίηση , feedbag (αν θυμάμαι καλά), δηλαδή γύρω στις 6 γραμμές απο το 3ο και 8-10 απο το δευτερο.. τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ειναι λογικό να βάζουν από το πρώτο κεφάλαιο στο ΑΟΔΕ διότι μόνο το πρώτο κεφάλαιο έχει άμεση σχέση με τις επιχειρήσεις. Το 2ο κεφάλαιο είναι πάρα πολύ μικρό οπότε δεν έχουν μεγάλη ποικιλία. Τώρα ντάξι υποτίθεται ότι εξετάζεσαι στις αρχες οργανωσης επιχειρήσεων, τι σχέση έχει η επικοινωνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αν μου λεγανε διαλεξε μια σοκολατινα ή 2 ωρες επιπλεον υπνου θα διαλεγα το δευτερο


(keep in mind λατρευω τα γλυκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
AAAAA, εδώ θα τα χαλάσουμε. Σοκολατίνα for ever. Bοηθάει και το μυαλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top