Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ για κάποιο λόγο νιώθω πολύ άνετα με την φυσική και την χημεία και τρέμω την έκθεση και την βιολογία κατεύθυνσης... Φοβάμαι μην πέσει πολύ θεωρία και στα δύο και ξεχάσω τίποτα. Η φυσική είναι η καλύτερη, ούτε παπαγαλία, ούτε τίποτα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Kι εμάς μας έχουν πει ότι γενικά παίζουν θέματα σχετικά με την κοινωνική δικτύωση. Για τον τουρισμό τι λέτε;

Βασικά πιστεύω αν βάλουν τουρισμό παίζει να τον βάλουν σε συνδυασμό με τον εθελοντισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Μαθ & Φυσ ftw. Δεν έχω άγχος για τπτ. Είμαι φουλαρισμένος να γράψω, ανυπομονώ να ξεκινήσει (και να τελειώνουμε).
Για θεματικό εγώ βλέπω να πέφτει ό,τι έχει να κάνει με βία και πόλεμο. Πάω για ύπνο. Απ' το πρωί, τώρα έκλεισα.:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μαθ & Φυσ ftw. Δεν έχω άγχος για τπτ. Είμαι φουλαρισμένος να γράψω, ανυπομονώ να ξεκινήσει (και να τελειώνουμε).
Για θεματικό εγώ βλέπω να πέφτει ό,τι έχει να κάνει με βία και πόλεμο. Πάω για ύπνο. Απ' το πρωί, τώρα έκλεισα.:yawn:

Eγώ για Μαθ κατ είμαι πανέτοιμη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Είχα να μπω κάποιες μέρες στο θέμα και διάβασα απαντήσεις τώρα, ειδικά αυτό με το "Θα αρχίσω σε ένα εικοσάλεπτο, να χει πάει ακριβώς" ισχύει στο ακέραιο :P...
Οn topic, έχει νιώσει κανένας σας ότι δεν διάβασε όσο έπρεπε όλη τη χρονιά; Εγώ ομολογώ ότι δεν ξεσκίστηκα :p στο διάβασμα, αν και διάβαζα ικανοποιητικά.. Αλλά κάθε Παρασκευή-Σάββατο ήμουν έξω σχεδόν , δεν έκατσα καμία μέρα να ξενυχτήσω για να διαβάσω, και τώρα εκ των υστέρων σκέφτομαι μήπως θα έπρεπε γι αυτό τον γαμημένο χρόνο να κάνω κάποιες θυσίες παραπάνω, τις οποίες έκανα σε μικρό βαθμό... Αισθάνομαι δηλ, και τύψεις από πάνω μήπως δεν προετοιμάστηκα επαρκώς... (Παρόλο που αισθάνομαι ότι πατάω καλά, κάτι που σε κάποια διαγωνίσματα δεν μπορώ να δείξω , ίσως λόγω της ανασφάλειας που περιέγραψα πιο πάνω... Χμμ) Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αυτή τη περίοδο είναι απόλυτα λογικό να αναρωτιέστε αν διαβάσατε όσο έπρεπε ή όχι. Όλα θα πάνε καλά! Μην αγχώνεστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Από το στόμα σου...και στου εξεταστή το αυτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Είχα να μπω κάποιες μέρες στο θέμα και διάβασα απαντήσεις τώρα, ειδικά αυτό με το "Θα αρχίσω σε ένα εικοσάλεπτο, να χει πάει ακριβώς" ισχύει στο ακέραιο :P...
Οn topic, έχει νιώσει κανένας σας ότι δεν διάβασε όσο έπρεπε όλη τη χρονιά; Εγώ ομολογώ ότι δεν ξεσκίστηκα :p στο διάβασμα, αν και διάβαζα ικανοποιητικά.. Αλλά κάθε Παρασκευή-Σάββατο ήμουν έξω σχεδόν , δεν έκατσα καμία μέρα να ξενυχτήσω για να διαβάσω, και τώρα εκ των υστέρων σκέφτομαι μήπως θα έπρεπε γι αυτό τον γαμημένο χρόνο να κάνω κάποιες θυσίες παραπάνω, τις οποίες έκανα σε μικρό βαθμό... Αισθάνομαι δηλ, και τύψεις από πάνω μήπως δεν προετοιμάστηκα επαρκώς... (Παρόλο που αισθάνομαι ότι πατάω καλά, κάτι που σε κάποια διαγωνίσματα δεν μπορώ να δείξω , ίσως λόγω της ανασφάλειας που περιέγραψα πιο πάνω... Χμμ) Τι λέτε;

Ο καθενας εχει το τροπο του και τους δικους του ρυθμους.
Ξερω ατομα που ξεσκιζονταν στο διαβασμα και συνεχως ξενυχτουσαν και δεν εγραψαν και αλλα,που απλα εχοντας ενα προγραμμα μεσα σε φυσιολογικα πλαισια που το τηρουσαν κατα γραμμα, εσκισαν.
Ειναι το αγχος των τελευταιων ημερων. Ουσιαστικα ο,τι εκανες, εκανες,δεν εχουμε και πολλα περιθωρια. Το βασικο τωρα ειναι η ψυχολογια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
βαλτε ολοι μαζι το χερι σας πανω στο cosmopolitan (τι αλλη μ@@@α θα πουμε :redface:) και ορκιστειτε μαζι μου
"δεν θα ριξω επιτηδες την ψυχολογια των συναγωνιστων μου λεγοντας ποσο καλος ειμαι σε ολα τα μαθηματα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nnikoleta

Νεοφερμένος

Η nnikoleta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εεε εχετε σημειωσει κ εσεις κ αλλα πραγματα στη βιολογια γενικης η τα μαθαινουμε τζαμπα εμεις εδω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
βαλτε ολοι μαζι το χερι σας πανω στο cosmopolitan (τι αλλη μ@@@α θα πουμε :redface:) και ορκιστειτε μαζι μου
"δεν θα ριξω επιτηδες την ψυχολογια των συναγωνιστων μου λεγοντας ποσο καλος ειμαι σε ολα τα μαθηματα"

Ας ορκιστούμε επίσης " Δε θα αφήσω κανένα /καμία μαλάκα/ισμενη να με αγχώσει λίγο πριν το πρώτο μάθημα."



Κ γω πιστεύω ότι ο καθένας εχει τους ρυθμούς του στο διαβασμα. Τώρα προσπαθω να μην νιώθω τύψεις αλλά αν δε γράψω όσο θέλω θα έχω. Το πήρα πολύ χαλαρά το όλο θέμα φέτος. Ναι μεν έχω βαρεθεί κ κουραστεί αλλά δεν μπορώ να πω ότι ξεσκιστηκα και στο διαβασμα .1 φορά τη βδομάδα έβγαινα κ δεν το μετανιώνω. Παρόλ' αυτα ευχαριστημένη ειμαι με την απόδοσή μου. Ελπίζω να μην μουτζώνομαι στο τέλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν εχει νόημα να έχετε τύψεις τώρα :P Αν νιώθετε ικανοποιημένοι με τον εαυτό σας, τότε καλά κάνατε και βρήκατε λίγο παραπάνω.
Η αλήθεια είναι ότι εγώ πάντως κάποια πράγματα τα στερήθηκα... Και σπίτι έμεινα επειδή έγραφα διαγωνίσματα και ο ύπνος μου έλειψε... Αν ακούω ότι αν αυτα που διαβάζεις σ´αρεσουν, τότε θα τα μαθαίνεις πιο γρήγορα και ξεκουραστα,ε, εντάξει.. Και εμένα μου άρεσε ο προγραμματισμός αλλά το ότι καθομουν στις 10 το βράδυ να λύσω ασκησεις ενώ κοιμόμουν όρθια,ε, δεν θα το έλεγα και εύκολο... Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ξεσκιστηκα εντελώς να διαβάζω, απλά ήταν το προγραμμα έτσι που δεν επέτρεπε και πολλά πολλά πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαι εγώ νομίζω ότι βρίσκω κενά παντού, αλλά είναι το άγχος μου. Ελπίζω ότι θα βοηθήσει να αποδεχτώ ότι έχω άγχος. Το να προσπαθώ να το διώξω δεν έχει νόημα. Θα υπάρχει. Πρέπει λοιπόν να το διαχειριστώ. Αρχίζω να λέω στον εαυτό μου ότι η μόνη αιτία να μη τα πάω καλά θα είναι το άγχος μου και μόνο, αφού έχω διαβάσει. Και για όλους ισχύει αυτό. Προσπαθήσαμε και θα πετύχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδιά λίγο έμεινε! Βάλτε τα δυνατά σας και θα τα πάτε περίφημα !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εεε εχετε σημειωσει κ εσεις κ αλλα πραγματα στη βιολογια γενικης η τα μαθαινουμε τζαμπα εμεις εδω????

Τι εννοείς; Κομματάκια ολόκληρα ή συμπληρωματικά λέξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Kαι εγώ νομίζω ότι βρίσκω κενά παντού, αλλά είναι το άγχος μου. Ελπίζω ότι θα βοηθήσει να αποδεχτώ ότι έχω άγχος. Το να προσπαθώ να το διώξω δεν έχει νόημα. Θα υπάρχει. Πρέπει λοιπόν να το διαχειριστώ. Αρχίζω να λέω στον εαυτό μου ότι η μόνη αιτία να μη τα πάω καλά θα είναι το άγχος μου και μόνο, αφού έχω διαβάσει. Και για όλους ισχύει αυτό. Προσπαθήσαμε και θα πετύχουμε.

Ναι συμφωνώ, και εγώ νομίζω ότι έχω αρχίσει να έχω λίγο άγχος αλλά έχεις δίκιο. Η μονη αιτία να μην τα πάμε καλά είναι το άγχος. Εμείς την προσπάθεια την κάναμε, αν βάλουν δύσκολα θέματα, θα είναι δύσκολα για όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ πιο πολύ φοβάμαι τον εαυτό μου και όχι τα θέματα που θα πέσουν, όποια και αν είναι αυτά...
Πέραν του άγχους φοβάμαι τα πιθανά λάθη και τις απροσεξίες που μπορεί να κάνω και αυτό είναι που με τρελαίνει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VieQui

Νεοφερμένος

Η VieQui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η συμβουλή μου ειναι να κάτσεις όλο το 3ωρο (ή σχεδόν) ακόμη κ αν έχεις τελειώσει στις 2 πρώτες ωρες κ με ηρεμία να τα ελεγχεις ξανά κ ξανά ίσως κ να τα ξαναλυνεις αν έχεις χρόνο. Εγω κ 6 φορές να το δω πάλι μπορει να διόρθωσω κάτι κ ετσι έχω σώσει απίστευτα λάθη. Κ απ την ώρα που σου δίνουν το γραπτό ψυχραιμία. Δεν μπορείς να μάθεις κάτι παραπάνω ;)

Λοιπόν παιδια, αυτο που συνειδητοποίησα πρόσφατα χαρη σε καποιους φιλουσ μου απ το εξωτερικο ειναι ότι όλοι οι συνομηλικοι μας(στην Ευρώπη τουλάχιστον) "στα ίδια σκατα με μας ειναι" μπορει να μην έζησαν την εξαθλίωση μας όλη τη χρονια ( xD ) αλλα όλοι σκοτώνονται στο διάβασμα τωρα κ έχουν τα ίδια αγχη. Οπότε ας πάρουμε κουράγιο κ... ας διαβάσουμε λιγο ακόμα! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
στο να διατηρησεις την ψυχραιμια σου βοηθαει το να μην δεις ολα τα θεματα με την πρωτη. δεν βοηθαει, μονο να αγχωθεις παραπανω θα καταφερεις.
τα πιανεις ενα ενα και τα λυνεις. οτι σου φαινεται οτι θα σε δυσκολεψει αρκετα το αφηνεις και συνεχιζεις και επανερχεσαι μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Σε λιγο μπαινει η τελευταια βδομαδα πριν τις πανελληνιες! Μην αγχωνεστε, μην παθαινετε πανικο, επιτελους θα ξεκουραστουμε και θα ανταμειφθουμε απο τις προσπαθειες μας! Οσο γραψουμε γραψαμε! Ευχομαι σε ολους μας καλη επιτυχια απο τωρα γιατι δεν ξερω αν θα ξαναμπω πριν τις πανελληνιες, και οσο και να γραψουμε, ευχομαι να περασουμε εκει που θελουμε και να τα λεμε και ως φοιτητες :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top