Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πιο 13 δεν γινεται. :P
Μετα απο μια πρόσφατη συζήτηση που ειχα με τους γονεις μου, (απο τις πάμπολλες αυτη τη χρονια) εχω αποβάλλει το άγχος μου να ειμαι ήρεμη. Πλέον δεν μπορω να κανω κατι άλλο, έδωσα αυτο που ειχα να δώσω και τωρα απλα περιμένω την Θεια δική. Στις 10 Ιουνίου, το πρώτο πραμα που θα κανω ειναι να έρθω σπίτι και να χωσω σε μια κούτα ολα τα βιβλια και τα τετράδια. Τους υποσχέθηκα οτι δεν θα ξαναδούν το φως της ημέρας! Θα τα φάει η μαρμαγκα στο υπόγειο.
:D :devil:

αντε να τελειωσει κι αυτη η χρονια να ηρεμισουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πιο 13 δεν γινεται. :P
Μετα απο μια πρόσφατη συζήτηση που ειχα με τους γονεις μου, (απο τις πάμπολλες αυτη τη χρονια) εχω αποβάλλει το άγχος μου να ειμαι ήρεμη. Πλέον δεν μπορω να κανω κατι άλλο, έδωσα αυτο που ειχα να δώσω και τωρα απλα περιμένω την Θεια δική. Στις 10 Ιουνίου, το πρώτο πραμα που θα κανω ειναι να έρθω σπίτι και να χωσω σε μια κούτα ολα τα βιβλια και τα τετράδια. Τους υποσχέθηκα οτι δεν θα ξαναδούν το φως της ημέρας! Θα τα φάει η μαρμαγκα στο υπόγειο.
:D :devil:

Ποιο υπόγειο... ΑΟΔΕ και Φυσικη στην πυρά!! :devil:
Ούτε εγώ πλέον μπορώ να κάνω κατι παραπάνω, ο,τι έμαθα έμαθα. Σημερα πήγα στο σχολείο και πήρα τα βιβλία που είχα κάτω από το θρανίο.. Απολογισμός: δυο χαμένα βιβλία, κοινωνιολογία και μαθηματικα γενικής... Πρέπει επειγόντως να βρω τα μαθηματικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, αλλα εγω ειμαι λιγο:

image.jpg

Αμήν και κυρίως, σώσον Κύριε τον λαόν σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Επιτελους...δεν μπορω αλλο!! Χρειαζομαι επειγοντως διακοπες!! Θελω να χαλαρωσω! Δεν εχω αγχος...απλα δε με νοιαζει αλλο αληθεια!Ουφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, αλλα εγω ειμαι λιγο:

View attachment 56771

Αμήν και κυρίως, σώσον Κύριε τον λαόν σου! :P

φοραω ενα ολοιδιο σε μαυρο..να σηκωσουμε ψηλα τα χερια ολοι μαζι σαν τις powerpuff girls μπας και μας ερθει επιφοιτηση:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, αλλα εγω ειμαι λιγο:

Συνημμένο Αρχείο 56771

Αμήν και κυρίως, σώσον Κύριε τον λαόν σου!

Xαχα, βλέπω βιολογία από πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους. είμαι καινουργιο μελος και θα σας πω πως εγω εχω μια διαφορετικη αποψη για την 3η λυκειου.
Εγω φετος δινω αλλα και εβγενα και ειχα ελευθερο χρονο καθε μερα και τα πηγαινω καλα στα μαθηματα. Στο φροντιστηριο που πηγαινω περναει πολυ ομορφα ο χρονος με την εννοια οτι υπαρχει χαρουμενη ατμοσφαιρα, οι καθηγητες ειναι φιλικοι.
Μέχρι και 1 εβδομάδα πριν δεν είχα καθόλου αγχος διαβαζα χαλαρα αλλα με σύστημα και τα καταφερνα μια χαρα. Στα διαγωνισματα του ΟΕΦΕ εβγαλα 15.500 μόρια. Η σχολή που θέλω έχει 16.300 (πληροφορική ΕΚΠΑ).

Εβγαινα καθε παρασκευη καθε σαββατο και καθε κυριακή. Δευτερα ως Πέμπτη μετά τις 10 το βράδυ είχα ελεύθερο χρόνο. Πολλά μεσημέρια κοιμόμουν. Αλλά όταν διάβαζα δίαβαζα 100% χωρίς διάλλειμα. Προλάβαινω να κανω ότι μας βάζουν στο φροντιστηριο και κάνω και πολλά παραπάνω (επαναλήψεις κτλπ).

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι αν σου άρεσει αυτό που διαβάζεις είναι πολύ πιο εύκολο να το μάθεις. Τα Μαθηματικά και η Φυσική τα θεωρώ ενδιαφέρον μαθήματα. Το ΑΕΠΠ μου άρεσει πάρα πολύ (εξ΄ου και θέλω να πάω για πληροφορική) και η Βιολογία γενικής είναι ενα εύχαριστο μάθημα. Η έκθεση και το ΑΟΔΕ ειναι πιο βαρετά αλλά με έναν καλό frape όλα βγαίνουν.

Πέρυσι δεν πήγαινα φροντιστήριο και ούτε σκοτωνόμουν στο διάβασμα. Κρατούσα μια επάφη με τα μαθήματα αλλά δεν ειχα κατσει να ασχοληθω πολυ σοβαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους. είμαι καινουργιο μελος και θα σας πω πως εγω εχω μια διαφορετικη αποψη για την 3η λυκειου.
Εγω φετος δινω αλλα και εβγενα και ειχα ελευθερο χρονο καθε μερα και τα πηγαινω καλα στα μαθηματα. Στο φροντιστηριο που πηγαινω περναει πολυ ομορφα ο χρονος με την εννοια οτι υπαρχει χαρουμενη ατμοσφαιρα, οι καθηγητες ειναι φιλικοι.
Μέχρι και 1 εβδομάδα πριν δεν είχα καθόλου αγχος διαβαζα χαλαρα αλλα με σύστημα και τα καταφερνα μια χαρα. Στα διαγωνισματα του ΟΕΦΕ εβγαλα 15.500 μόρια. Η σχολή που θέλω έχει 16.300 (πληροφορική ΕΚΠΑ).

Εβγαινα καθε παρασκευη καθε σαββατο και καθε κυριακή. Δευτερα ως Πέμπτη μετά τις 10 το βράδυ είχα ελεύθερο χρόνο. Πολλά μεσημέρια κοιμόμουν. Αλλά όταν διάβαζα δίαβαζα 100% χωρίς διάλλειμα. Προλάβαινω να κανω ότι μας βάζουν στο φροντιστηριο και κάνω και πολλά παραπάνω (επαναλήψεις κτλπ).

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι αν σου άρεσει αυτό που διαβάζεις είναι πολύ πιο εύκολο να το μάθεις. Τα Μαθηματικά και η Φυσική τα θεωρώ ενδιαφέρον μαθήματα. Το ΑΕΠΠ μου άρεσει πάρα πολύ (εξ΄ου και θέλω να πάω για πληροφορική) και η Βιολογία γενικής είναι ενα εύχαριστο μάθημα. Η έκθεση και το ΑΟΔΕ ειναι πιο βαρετά αλλά με έναν καλό frape όλα βγαίνουν.

Πέρυσι δεν πήγαινα φροντιστήριο και ούτε σκοτωνόμουν στο διάβασμα. Κρατούσα μια επάφη με τα μαθήματα αλλά δεν ειχα κατσει να ασχοληθω πολυ σοβαρα.
μπραβο κερδισες μια φριτεζα :P


Καλως ηρθες...ειναι αναλογα με το ρυθμο του καθενος..οπως και να 'χει καλη επιτυχια σε ολους μας !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
φοραω ενα ολοιδιο σε μαυρο..να σηκωσουμε ψηλα τα χερια ολοι μαζι σαν τις powerpuff girls μπας και μας ερθει επιφοιτηση:clapup:

Nα πάμε και στην αγρυπνία που θα κάνει η εκκλησία, θα μοιράσουν και αγιασμένα στυλό :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ουφ κουράστηκα πια.. Πότε θα γράψουμε επιτέλους ;; Δεν τη παλεύω άλλο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Nα πάμε και στην αγρυπνία που θα κάνει η εκκλησία, θα μοιράσουν και αγιασμένα στυλό :hehe:
Εμάς έχει λειτουργία κάθε χρόνο.Δίνουν στυλό, εικονίτσα ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΟ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Εμάς έχει λειτουργία κάθε χρόνο.Δίνουν στυλό, εικονίτσα ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΟ :D

Χαρτί υγείας για ξαφνικά...σκονάκια μοιράζουν; :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλησπέρα..έχω αγχωθεί λίγο για το τι θα γράψω στη φυσική...Είναι το μόνο μάθημα που με δυσκολεύει τόσο πολύ που μέχρι και τα μαθηματικά φαίνονται πολύ εύκολα..Έτσι, το έχω παρατήσει το μάθημα..ασχολήθηκα και ελάχιστα κατά τη διάρκεια της χρονιάς..

Εάν ασχοληθώ τώρα,διαβάζοντας όλη τη θεωρεία και μαθαίνοντας τους σχετικούς τύπους μπορώ να γράψω ένα 50+/100?
Εσείς τι λέτε..?

Είναι κρίμα να με ρίξει αυτό το μάθημα,αφού στα άλλα τα πάω πάρα πολύ καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμάς έχει λειτουργία κάθε χρόνο.Δίνουν στυλό, εικονίτσα ΚΑΙ ΠΑΓΩΤΟ :D

ΠΑΓΩΤΟ;;;;; Πού μένεις, έρχομαι :P

Καλησπέρα..έχω αγχωθεί λίγο για το τι θα γράψω στη φυσική...Είναι το μόνο μάθημα που με δυσκολεύει τόσο πολύ που μέχρι και τα μαθηματικά φαίνονται πολύ εύκολα..Έτσι, το έχω παρατήσει το μάθημα..ασχολήθηκα και ελάχιστα κατά τη διάρκεια της χρονιάς..

Εάν ασχοληθώ τώρα,διαβάζοντας όλη τη θεωρεία και μαθαίνοντας τους σχετικούς τύπους μπορώ να γράψω ένα 50+/100?
Εσείς τι λέτε..?

Είναι κρίμα να με ρίξει αυτό το μάθημα,αφού στα άλλα τα πάω πάρα πολύ καλά..
Και εγώ κάπως έτσι ένιωθα τον χειμώνα και σχεδόν το είχα παρατήσει γιατί πίστευα ότι θα γράψω χάλια ό,τι και να κάνω, αλλά τώρα έχει αλλάξει (λίγο...) η ψυχολογία μου... Και εμένα τα μαθηματικά πιο εύκολα μου φαίνονται. τέλος πάντων, πιστεύω ότι αν ασχοληθείς λίγο θα τα καταφέρεις. Άρχισε να διαβάζεις θεωρία και απλές ασκήσεις για να χρησιμοποιείς τουλάχιστον τους βασικούς τύπους. Αν έχεις χρόνο, σταδιακά άρχισε να δουλεύεις και πιο πολύπλοκες ασκήσεις, αν δεν μπορείς να λύσεις όλα τα ερωτήματα δεν πειράζει,τουλάχιστον να μπορείς να λύνεις κάποια από αυτά. Κρίμα είναι. Και αφού όλοι λένε ότι θα έχει κύματα φέτος, φρόντισε να μπορείς να λύνεις ασκήσεις κυμάτων (ιδιαίτερα στάσιμο/ηλεκτρομαγνητικό).

Πιθανά θέματα έκθεσης; Ναι,ρωτάω για άλλη μια φορά για να ακούσω κι άλλες γνώμες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εγώ νομίζω σημαντικά θέματα είναι τα ανθρώπινα δικαιώματα, ο καταναλωτισμός, η παγκοσμιοποίηση, ο λαικισμός και τα μέσα μαζικής ενημέρωσης..

Προσωπικά, σε αυτά θα δώσω μεγαλύτερο βάρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμάς στο φρο μας έκανε και την κοινωνική προσποίηση σε συνδυασμό με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Εμάς στο φρο μας έκανε και την κοινωνική προσποίηση σε συνδυασμό με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

για εξηγησε το αυτό. γιατι δεν το καταλαβαίνω:(:(:(
πέρα από αυτά. εσείς πως τα πάτε???γιατι εχω βλεπω μεγάλη βελτίωση ειδικά στην φυσική:clapup::clapup::clapup:

Εγώ νομίζω σημαντικά θέματα είναι τα ανθρώπινα δικαιώματα, ο καταναλωτισμός, η παγκοσμιοποίηση, ο λαικισμός και τα μέσα μαζικής ενημέρωσης..

Προσωπικά, σε αυτά θα δώσω μεγαλύτερο βάρος..

φίλε νότη μην στενοχωριέσαι, αυτό που θα σου πω είναι να σκίσεισ μεταφορικά το λέω αυτό στα υπολοιπα μαθήματα, δηλαδή μαθ.γεν, αοθ, αεππ, αοδε να γράψεις καλά έκθεση κανένα 15,16,17, μαθ.κατ να προσπαθήσεις να πάρεις πάνω από 16 και φυσική από 10 και πάνω:):), αφού βλέπεις ότι δεν το έχεις με την φυσική τουλάχιστον προσπάθησε να πιάσεις θεωρία, κάνοντας πολλές επαναλήψεις θεωρία και κάνοντας θεματα 1,2 με αιτιολόγηση(θα σε βοηθήσουν αρκετά, εγώ αυτό έκανα)
υ.γ εάν κυμανθείς περιπου σε αυτούς τους βαθμούς πιστεύω ότι θα γράψεις πολύ καλά ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ:):):)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
για εξηγησε το αυτό. γιατι δεν το καταλαβαίνω:(:(:(
πέρα από αυτά. εσείς πως τα πάτε???γιατι εχω βλεπω μεγάλη βελτίωση ειδικά στην φυσική:clapup::clapup::clapup:



φίλε νότη μην στενοχωριέσαι, αυτό που θα σου πω είναι να σκίσεισ μεταφορικά το λέω αυτό στα υπολοιπα μαθήματα, δηλαδή μαθ.γεν, αοθ, αεππ, αοδε να γράψεις καλά έκθεση κανένα 15,16,17, μαθ.κατ να προσπαθήσεις να πάρεις πάνω από 16 και φυσική από 10 και πάνω:):), αφού βλέπεις ότι δεν το έχεις με την φυσική τουλάχιστον προσπάθησε να πιάσεις θεωρία, κάνοντας πολλές επαναλήψεις θεωρία και κάνοντας θεματα 1,2 με αιτιολόγηση(θα σε βοηθήσουν αρκετά, εγώ αυτό έκανα)
υ.γ εάν κυμανθείς περιπου σε αυτούς τους βαθμούς πιστεύω ότι θα γράψεις πολύ καλά ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ:):):)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..δεν ξέρω τι να πω..:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
για εξηγησε το αυτό. γιατι δεν το καταλαβαίνω:(:(:(
πέρα από αυτά. εσείς πως τα πάτε???γιατι εχω βλεπω μεγάλη βελτίωση ειδικά στην φυσική:clapup::clapup::clapup:

Και καλα πως οι άνθρωποι προσποιούνται πως ειναι κατι άλλο για να γίνουν αποδεκτοί στο κοινωνικό σύνολο, οιοκοινωνικές σχεσεις βασίζονται στην υποκρισία . Το κλασσικό οτι τους νοιάζει πόσους φίλους έχουν στο facebook κ οχι στην πραγματικότητα. Προσπαθούν μόνο για το φαίνεσθαι κ οχι για το ειναι κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Kι εμάς μας έχουν πει ότι γενικά παίζουν θέματα σχετικά με την κοινωνική δικτύωση. Για τον τουρισμό τι λέτε;
για εξηγησε το αυτό. γιατι δεν το καταλαβαίνω:(:(:(
πέρα από αυτά. εσείς πως τα πάτε???γιατι εχω βλεπω μεγάλη βελτίωση ειδικά στην φυσική:clapup::clapup::clapup:

Και εγώ είδα βελτίωση στη φυσική, επειδή τώρα προλαβαίνω να τη διαβάζω περισσότερο αλλά κυρίως επειδή κάνουμε μάθημα κάθε μέρα :hehe: είναι λίγο κουραστικό, αλλά μπορώ να πω ότι βοήθησε. Στα μαθ. κατ & γεν διαβάζω κυρίως θεωρία και σημειώσεις, δηλ. λυμένες ασκήσεις, κτλ (έχω τουλάχιστον 8 φακέλους με σημειώσεις), και ΑΟΔΕ επαναλήψεις. Την έκθεση την έχω λίγο παρατημένη και σήμερα με έπιασε ένας φόβος μήπως στις εξετάσεις δεν προλάβω να γράψω την έκθεση όσο καλά όσο θέλω :confused: ελπίζω να μου περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top