Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Παντως μαθ γενικης σαν ευκολο δεν ηταν του ΟΕΦΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Επιτέλους, έβγαλα την ύλη στο ΑΟΔΕ.:clapup:

Πάμε να βγάλουμε και την ΑΕΠΠ τώρα.:P
Σε ζηλευωωωωω :'(

[]

Παντως μαθ γενικης σαν ευκολο δεν ηταν του ΟΕΦΕ?

Αχ ταχεις να μου τα στειλεις?? Θα με βοηθουσες πολυ! Στειλε μου προσωπικο μηνυμα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Παντως μαθ γενικης σαν ευκολο δεν ηταν του ΟΕΦΕ?

Παύλο αν τα εχεις στείλτα και σε μενα. Σε ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο :) Μακάρι να τα πούμε εκεί το φετινό φθινόπωρο! ;)

Μακάρι!! :D

17 και σημερα!! (μαρεσει που το λεω και χαιρομαι...ακομα μενει 3ο κεφαλαιο ΑΟΔΕ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
84/100 (51 γνωστό, 33 άγνωστο)
Συγχαρητήρια . Εύχομαι στο τέλος να τα πας έτσι και καλύτερα.:D

Υ.Γ Μήπως έχεις τα θέματα;Τελικά έπεσε 1,2,3,4 Πρωταγόρας ή 3,4 ; Γιατί και τις δυο εκδοχές τις άκουσα :hmm:

Παιδιά εσείς κάνετε συστηματικά επαναλήψεις σε όλα τα μαθήματα;
Εγώ δηλαδη πιστεύω με την Ιστορία και το γνωστό είμαι οκ. Σποραδικά κάνω επαναλήψεις.
Έχω επικεντρωθεί Λατινικά,Λογοτεχνία, Γραμματική και Βιολογία Γενικής.
Δε παίζει να ξεχάσω την Ιστορία ,ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδιά βιολογία κατεύθυνσης πρέπει να τη ξέρουμε έτσι όπως τα λέει ακριβώς το βιβλίο γιατί εγώ τα ξέρω αλλά τα λέω όλα με δικά μου λόγια να τα μάθω ακριβώς ακριβώς? ?πιστεύετε θα μου κόψουν? ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Από όσο θυμάμαι , και εγώ από έξω τα μάθαινα γιατί αυτό είναι ουσιαστικά το point .... η παπαγαλία . Δεν είναι εύκολο να αλλάξεις ορισμούς , ορολογίες και λέξεις γι'αυτό και ο πιο σίγουρος τρόπος αλλά και ο πιο επίπονος είναι η παπαγαλία . Σίγουρα το να ξέρεις και να θυμάσαι το νόημα θα σε βοηθήσει πολύ αν κολλήσεις,
αλλαααά .... πανελλήνιες χρυσή μου ,πιο παπαγαλία πεθαίνεις.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Στο πρώτο διαγώνισμα στο φροντιστήριο είχα πάρει 85 γιατί δεν τα ήξερα παπαγαλία και τα έλεγα με δικά μου λόγια, οπότε μου έκοβε κάτι από κάθε ερώτημα. Πήρα το μήνυμα και από τότε όλα απέξω, μαζί με τις βλακείες περί μηχανικών και αυτοκινήτων. Δυστυχώς δεν ξέρεις σε ποιόν εξεταστή θα τύχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πιστεύω το πιο κορυφαίο στην παπαγαλία της βιολογίας είναι οι ερωτήσεις που απαντιούνται πιο κάτω. Πχ ''τι τα κάνει τότε να διαφέρουν τόσο πολυ; Μολονότι...''
Με πιάνουν τα γέλια κάθε φορά που ρωτάω και απαντάω μόνη μου...Αθάνατη βιολογία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Πώς επιτυγχάνεται η καταστολή? :P

Καταραμένη γονιδιακή ρύθμιση... Η πρώτη στήλη είναι θάνατος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ααα μου αρέσει πολύ για κάποιο λόγο. :) Και είναι και σοσ για φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Συγχαρητήρια . Εύχομαι στο τέλος να τα πας έτσι και καλύτερα.:D

Υ.Γ Μήπως έχεις τα θέματα;Τελικά έπεσε 1,2,3,4 Πρωταγόρας ή 3,4 ; Γιατί και τις δυο εκδοχές τις άκουσα :hmm:

Παιδιά εσείς κάνετε συστηματικά επαναλήψεις σε όλα τα μαθήματα;
Εγώ δηλαδη πιστεύω με την Ιστορία και το γνωστό είμαι οκ. Σποραδικά κάνω επαναλήψεις.
Έχω επικεντρωθεί Λατινικά,Λογοτεχνία, Γραμματική και Βιολογία Γενικής.
Δε παίζει να ξεχάσω την Ιστορία ,ετσι;

Eυχαριστω πολυ και σε σενα! Η αληθεια ειναι οτι εχασα 3 μοναδες επειδη δε προσεξα οτι στα ομοριζα ζητουσε συνθετες :wall:
Ναι, τα εχω! Εβαλαν τη 2η κ τη 3η και ως παραλληλο το τελευταιο κομματι της 1ης που λεει για το μυθο.

Στο δικο μου φροντιστηριο μας εχουν φτιαξει ενα ενδεικτικο προγραμμα διαβασματος. Η αληθεια ειναι οτι δε το τηρω κατα γραμμα γιατι αυτες τις μερες μου βγαινει ολη η κουραση και γενικα βαριεμαι. Αλλα σε γενικες γραμμες επικεντρωνομαι σε αυτα που εγω θεωρω οτι δυσκολευομαι.
Εγω θα σου ελεγα την ιστορια να μην την αφησεις τελειως μεχρι να γραψουμε, για να εισαι πιο σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Συγχαρητήρια . Εύχομαι στο τέλος να τα πας έτσι και καλύτερα.:D

Υ.Γ Μήπως έχεις τα θέματα;Τελικά έπεσε 1,2,3,4 Πρωταγόρας ή 3,4 ; Γιατί και τις δυο εκδοχές τις άκουσα :hmm:

Παιδιά εσείς κάνετε συστηματικά επαναλήψεις σε όλα τα μαθήματα;
Εγώ δηλαδη πιστεύω με την Ιστορία και το γνωστό είμαι οκ. Σποραδικά κάνω επαναλήψεις.
Έχω επικεντρωθεί Λατινικά,Λογοτεχνία, Γραμματική και Βιολογία Γενικής.
Δε παίζει να ξεχάσω την Ιστορία ,ετσι;

Εγω εγραψα 95/100 στ'αρχαια οεφε και εχασα κυριως απο το γνωστο(2η ενοτητα πρωταγορας) πιστευω πως τουλαχιστο για το γνωστο ιστορια κ βιολογια θελει συνεχως επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω εγραψα 95/100 στ'αρχαια οεφε και εχασα κυριως απο το γνωστο(2η ενοτητα πρωταγορας) πιστευω πως τουλαχιστο για το γνωστο ιστορια κ βιολογια θελει συνεχως επαναληψεις
Μπράβο :) Για Αρχαία τα πηγες τέλεια.
Αν ειναι δε θα τα παραμελήσω.

Eυχαριστω πολυ και σε σενα! Η αληθεια ειναι οτι εχασα 3 μοναδες επειδη δε προσεξα οτι στα ομοριζα ζητουσε συνθετες :wall:
Ναι, τα εχω! Εβαλαν τη 2η κ τη 3η και ως παραλληλο το τελευταιο κομματι της 1ης που λεει για το μυθο.
Στο δικο μου φροντιστηριο μας εχουν φτιαξει ενα ενδεικτικο προγραμμα διαβασματος. Η αληθεια ειναι οτι δε το τηρω κατα γραμμα γιατι αυτες τις μερες μου βγαινει ολη η κουραση και γενικα βαριεμαι. Αλλα σε γενικες γραμμες επικεντρωνομαι σε αυτα που εγω θεωρω οτι δυσκολευομαι.
Εγω θα σου ελεγα την ιστορια να μην την αφησεις τελειως μεχρι να γραψουμε, για να εισαι πιο σιγουρη

Αν θες κ μπορείς στείλ'τα μου οποτε έχεις χρόνο.
Ιστορία θα προσπαθήσω να μην την αφήσω. Να διαβάζω τουλάχιστον ανά 2 μέρες.
Η όρεξη για διαβάσμα ομως λείπει. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αν θες κ μπορείς στείλ'τα μου οποτε έχεις χρόνο.
Ιστορία θα προσπαθήσω να μην την αφήσω. Να διαβάζω τουλάχιστον ανά 2 μέρες.
Η όρεξη για διαβάσμα ομως λείπει. :Ρ

Ναι,φυσικα και θα στα στειλω!αλλα λιγο αργοτερα
Εγω αυτες τις μερες θα διαβασω το 3ο(που το εχω ξεκινησει ηδη),το 4ο και το 5ο
Εμενα η ορεξη μου τις τελευταιες μερες ειναι κατω του μηδενος και ακουω αλλους που αυτο το διαστημα ξεσκιζονται στο διαβασμα και αγχωνομαι λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Θέλω να πάω διακοπές ΤΩΡΑ όμως :p Δυστυχώς ήρθε η ώρα να παπαγαλίσω τις βιολογίες μέχρι αρρώστιας... Μισώ τη ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι,φυσικα και θα στα στειλω!αλλα λιγο αργοτερα
Εγω αυτες τις μερες θα διαβασω το 3ο(που το εχω ξεκινησει ηδη),το 4ο και το 5ο
Εμενα η ορεξη μου τις τελευταιες μερες ειναι κατω του μηδενος και ακουω αλλους που αυτο το διαστημα ξεσκιζονται στο διαβασμα και αγχωνομαι λιγακι...

Μια από τα ίδια...Είμαι πολύ χαλαρά. Ελπίζω να αγχωθώ και να στρωθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μια από τα ίδια...Είμαι πολύ χαλαρά. Ελπίζω να αγχωθώ και να στρωθώ.

Εγώ λόγω των μαθημάτων που έχω και τα πρωινά μόνο χαλαρή δεν είμαι...! Δεν έχω αγχωθει απλά προσπαθώ να κάνω όσο πιο πολλές επαναλήψεις γίνεται σε ΑΟΔΕ, φυσική, κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
.
Εγώ λόγω των μαθημάτων που έχω και τα πρωινά μόνο χαλαρή δεν είμαι...! Δεν έχω αγχωθει απλά προσπαθώ να κάνω όσο πιο πολλές επαναλήψεις γίνεται σε ΑΟΔΕ, φυσική, κτλ
Εσείς στην τεχνολογικη-θετική έχετε πολλές ώρες μάθημα. :/ Πιστεύω θέλει κ πολύ χρόνο να αφομοιωθεί η ύλη σας . Καλό κουράγιο. Λίγος καιρός έμεινε.

Ευτυχως εγώ έχω ελαττώσει κατά πολύ τα μαθήματα. Κάθε μερα έχω 1μιση με 2 ώρες εκτός από Δευτέρα κ παρασκευή που εχω 3. Μου μένει όλη η μερα κ δεν την αξιοποιώ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top