Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
19 και σημερα!!! :D Όλα καλά θα πανε, δεν πρέπει να αγχωνομαστε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Το πόσα σαιτ έχω αφήσει στο περίμενε εν μέσω πανελληνίων, χωρίς να τα ψάξω, δε λέγεται.
Ευχαριτούμε mirto.dr...:)


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Χωρίς λόγια ....

φωτογραφία 1
τερμα λογικο!

φωτογραφια 2

Ωραία πράγματα στα ελληνικά βιβλία! Η μέση τιμή σε όλο το κόσμο συμβολίζεται με "μ" ακομα και στο βιβλιο του ΑΕΠΠ εκτος απο το βιβλιο των μαθηματικων γενικής που συμβολίζεται με , ομοίως η διακύμανση σε όλο το κόσμο με οπως και στο βιβλιο του ΑΕΠΠ εκτος βεβαια απο που αλλου? Το βιβλίο των μαθηματικών γενικής που συμβολίζεται με .
Και το πιο κορυφαίο ? Ο τύπος υπάρχει σε όλα τα βιβλία που ασχολούνται με στατιστική ακομα και στο βιβλίο του ΑΕΠΠ και φυσικα για να χρησιμοποιηθει στη στατιστικη των μαθηματικων γενικης απαιτει απόδειξη μιας και δεν υπάρχει στο σχολικό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό μας λέει και ο καθηγητής μας!! Είναι απίστευτα αυτά τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
οεεε οεεε γ@μω το αοδε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΩΡΑ!!! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι θα ήταν η ζωή μου χωρίς το Α.Ο.Δ.Ε.. :huglove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.

στασιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δεν μπορώ να τη μάθω αυτή την καριόλα την επικοινωνία, δεν μπορώ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ekate7

Νεοφερμένος

Ο ekate7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

ZiggyMan

Νεοφερμένος

Ο ZiggyMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χωρίς λόγια ....

φωτογραφία 1
τερμα λογικο!

Είναι απόλυτα λογικό να ξεκινάς με κάτι πιο εύκολο (static) πριν πιάσεις πράγματα λίγο πιο advanced (dynamic programming) και θα το καταλάβεις όταν ασχοληθείς με μια πραγματική γλώσσα προγραμματισμού σε η/υ αντί να γράφεις αλγόριθμους σε χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παιδιά είδα εχτές πως έδινα πανελλαδικές όνειρο. Ευτυχώς για μένα ξύπνησα γρήγορα και κοιμήθηκα μετά με την ησυχία μου...

Καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδιά είδα εχτές πως έδινα πανελλαδικές όνειρο. Ευτυχώς για μένα ξύπνησα γρήγορα και κοιμήθηκα μετά με την ησυχία μου...

Καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες...

εγω ειδα οτι εγραφα πανελληνιες στο σαλονι μας...και ειχα τρεις ωρες για να γραψω και τα 6 μαθηματα..και προλαβα μονο βιολογια κατευθυνσης!! :P

god ουτε στον υπνο μας δεν ξεκουραζομαστε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εγω ειδα οτι εγραφα πανελληνιες στο σαλονι μας...και ειχα τρεις ωρες για να γραψω και τα 6 μαθηματα..και προλαβα μονο βιολογια κατευθυνσης!! :P

god ουτε στον υπνο μας δεν ξεκουραζομαστε:mad:

κι εγω ειδα οτι εδινα στο σαλονι μου.. 2-3 μαθηματα μαζι. με επιτηρουσε ενας καθηγητης που ειχα στο λυκειο.
κι ενω δεν εχω κανενα αγχος για τις πανελληνιες, το ονειρο ηταν πολυ αγχωτικο.. δεν ειχα διαβασει τιποτα και τα πηγα χαλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγώ έχω δει ότι έδινα στο σαλόνι μου! Έδινα έκθεση και καθομουν στον καναπέ και έλυνα τα θέματα εκεί ενώ η μαμα μου έβλεπε τηλεόραση. Κάποια στιγμή με ρωτάει πώς είναι τα θέματα και της λέω εύκολα, αλλά να χαμηλώσει λίγο την τηλεοραση, γιατι παραείναι δυνατά! Ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω πριν λιγες μερες ειδα οτι δειναμε λεει τοτε πανελληνιες εκτακτα μεσω υπολογιστη , και μπηκα και νυσταζα τοσο που τα εκανα ολα χαλια! :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω δει τίποτα, το ζώον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top