Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΑΟΔΕ... τα αλλα μαρεσουν, οταν κατι μου αρεσει δεν το φοβαμαι, αλλα το καταραμενο το ΑΟΔΕ το φοβαμαι! Οχι τις βασικες ερωτησεις που μπορει να πεσουν, αλλα κατι κομματια που μπορει να πεσουν και δεν ειναι τιποτα συγκεκριμενο και αυτα ειναι η αληθεια δεν ταχω μαθει ολα! πχ στου ΟΕΦΕ ζητουσε κατω απο εκει που λεει για τους r. Cyert και r. march , κατι που δε θεωρησα ποτε σημαντικο...με φοβιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
αρχαια.....
για το γνωστο ειμαι σιγουρος...για το αγνωστο, ομωςς...και θελω να βγαλω 17000 περιπου μορια οποτε δεν πρεπει να πεσω κατω απο 14 στα αρχαια

εν τω μεταξυ τον πρωταγορα εχω να τον κανω επαναληψη 1,5 μηνα
Κάνε τότε πολύ καλα το γνωστό . Ξεκινα επανάληψη σε όλα. Αν γραψεις 11,12 στο γνωστό κ πιάσεις κ 3 το λιγότερο μονάδες από το άγνωστο δε πέφτεις κάτω από 14.
Φυσική και προγραμματισμό. :(

Φυσική, αν και έχω αντιμετωπίσει τον φόβο μου κάπως. Γενικά φοβάμαι όλα τα μαθήματα, ειδικά μαθηματικα και φυσική, μήπως βάλουν τίποτα που ενώ το ξέρω, κολλήσει το μυαλό μου και δεν το γράψω. Αλλά θα είμαι συγκεντρωμένη και θα τα καταφέρω (ελπίζω!!) :D

ΑΟΔΕ... τα αλλα μαρεσουν, οταν κατι μου αρεσει δεν το φοβαμαι, αλλα το καταραμενο το ΑΟΔΕ το φοβαμαι! Οχι τις βασικες ερωτησεις που μπορει να πεσουν, αλλα κατι κομματια που μπορει να πεσουν και δεν ειναι τιποτα συγκεκριμενο και αυτα ειναι η αληθεια δεν ταχω μαθει ολα! πχ στου ΟΕΦΕ ζητουσε κατω απο εκει που λεει για τους r. Cyert και r. march , κατι που δε θεωρησα ποτε σημαντικο...με φοβιζει!
Για αυτη τη Φυσικη κ ειδικά για το Αοδε δεν έχω ακούσει καλό λόγο φέτος.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Που στοχευετε παιδια; εγω ιστορικο αρχαιολογικο απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ψυχολογία ΑΠΘ , Κρήτης ή Παντείου. Δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Εκκρεμεί ο βαθμός :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μακαρι να τα καταφερω, ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Κάνε τότε πολύ καλα το γνωστό . Ξεκινα επανάληψη σε όλα. Αν γραψεις 11,12 στο γνωστό κ πιάσεις κ 3 το λιγότερο μονάδες από το άγνωστο δε πέφτεις κάτω από 14.

ειναι ομως τοσο ευκολο να πιασουμε 11-12 στο γνωστο? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κάνε τότε πολύ καλα το γνωστό . Ξεκινα επανάληψη σε όλα. Αν γραψεις 11,12 στο γνωστό κ πιάσεις κ 3 το λιγότερο μονάδες από το άγνωστο δε πέφτεις κάτω από 14.

ειναι ομως τοσο ευκολο να πιασουμε 11-12 στο γνωστο? :/
Κοίτα,εύκολο δεν είναι.Αλλά με το διάβασμα που έχω κάνει στο γνωστό όλη τη χρονιά το απαιτώ από τον εαυτό μου.

Πρώτα ο βαθμός με το καλό :P
Άλλο ο στόχος κι άλλο που θα καταλήξουμε.. :P
Βοηθάει να έχεις ένα τμήμα στο μυαλό σου. Ίσως να απογοητευτούμε αν δεν το πιάσουμε αλλά δε θα συμβιβαζόμαστε και από πριν με χαμηλότερες προσδοκίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Κοίτα,εύκολο δεν είναι.Αλλά με το διάβασμα που έχω κάνει στο γνωστό όλη τη χρονιά το απαιτώ από τον εαυτό μου.


Άλλο ο στόχος κι άλλο που θα καταλήξουμε.. :P
Βοηθάει να έχεις ένα τμήμα στο μυαλό σου. Ίσως να απογοητευτούμε αν δεν το πιάσουμε αλλά δε θα συμβιβαζόμαστε και από πριν με χαμηλότερες προσδοκίες.

προτιμώ να είμαι της λογικής ότι όσο καλύτερα γράψω τόσες περισσότερες επιλογές και καλύτερα τμήματα θα έχω στη διάθεση μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δεν ειναι κακο να εχεις καποιο τμημα σαν στοχο. προσωπικα και στα νιατα μου μονο ενα τμημα ειχα σαν στοχο και αυτο εβαλα στο μηχανογραφικο και τωρα ενα τμημα εχω σαν στοχο και αυτο θα βαλω.
οχι πως θεωρω κακο καποιος να εχει περισσοτερες επιλογες αλλα δεν θεωρω και κακο καποιος να βαζει εναν στοχο και να προσπαθει να τον επιτυχει (χωρις βεβαια να θεωρει πως ειναι το τελος του κοσμου μια ενδεχομενη αποτυχια να μπει σε αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Αξιωματικών αστυνομίας θέλω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πρώτα ο βαθμός με το καλό :P

Όχι βέβαια. Αν δεν έχεις κάποιο στόχο ώστε να προσπαθείς για να τον κατακτησεις, δεν υπάρχει κανένα νόημα. Δεν συμφωνώ με τη λογική "ας δω πρώτα τους βαθμούς και μετα θα δω ποιες σχολές θα δηλώσω". Δηλώνουμε αυτό που μας αρέσει και θα παλέψουμε για αυτό από την αρχή. Αν δεν τα καταφέρουμε, τι να κάνουμε. Αλλά πρέπει να υπάρχει στόχος για να δίνει νόημα σε όλον αυτόν τον αγώνα.
Εγώ στοχεύω για αρχιτεκτονική Βόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Από τα κορυφαία site που υπάρχουν στο διαδίκτυο.Θα πάθετε την πλάκα σας,
ειδικά οι της τεχνολογικής-θετικής!!!

https://www.wolframalpha.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Από τα κορυφαία site που υπάρχουν στο διαδίκτυο.Θα πάθετε την πλάκα σας,
ειδικά οι της τεχνολογικής-θετικής!!!

https://www.wolframalpha.com/

Είναι μια επιστημονική μηχανή αναζήτησης. Παρέχει δυνατότητες χειρισμού μαθηματικών εργαλείων από το Σύστημα Αλγεβρικών Υπολογισμών Mathematica: απλές εκτελέσεις υπολογισμού ολοκληρωμάτων μέχρι και σχεδιασμό ...επιφανειών σε 3 διαστάσεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
τη μια στιγμη εχω ψυχολογια "THIS IS SPAARTAAA" και την αλλη "please dont cry, please dont cry"

something's terribly wrong
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Όχι βέβαια. Αν δεν έχεις κάποιο στόχο ώστε να προσπαθείς για να τον κατακτησεις, δεν υπάρχει κανένα νόημα. Δεν συμφωνώ με τη λογική "ας δω πρώτα τους βαθμούς και μετα θα δω ποιες σχολές θα δηλώσω". Δηλώνουμε αυτό που μας αρέσει και θα παλέψουμε για αυτό από την αρχή. Αν δεν τα καταφέρουμε, τι να κάνουμε. Αλλά πρέπει να υπάρχει στόχος για να δίνει νόημα σε όλον αυτόν τον αγώνα.
Εγώ στοχεύω για αρχιτεκτονική Βόλου.

Φυσικα κι εχω δυο σχολες στο μυαλο μου κι γνωριζω πολυ καλα τι τμηματα θα δηλωσω, απλα προτιμω να εχω στο μυαλο μου οτι πρπει να γραψω. Αν γραψω θα μπω κι εκει που θελω :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Το πόσα σαιτ έχω αφήσει στο περίμενε εν μέσω πανελληνίων, χωρίς να τα ψάξω, δε λέγεται.
Ευχαριτούμε mirto.dr...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημέρα :)
Από αύριο θα μετράμε αντίστροφα με τον άσσο μπροστα. Δεν αργεί ο μονοψήφιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πραγματικά ο καιρός περνάει τρομερά γρήγορα..
Σήμερα είναι μέρα που διαβάζω φυσική οπότεεκεί που διάβαζα θυμήθηκα αυτό το τραγουδάκι https://m.youtube.com/watch?v=lD2JdiRtga8
Εξαιρετικά αφιερωμένο στους θετικό-τεχνολογικούς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
20 μερες; Τώρα σοβαρά;

image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top