Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι επεσε σημερα αοθ οεφε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι επεσε σημερα αοθ οεφε?

Από θεωρεία ζητούσε παραγωγική διαδικασία,συντελεστές,εν δυνάμει συντελεστής παραγωγής,επιχειρηματικότητα και κύριο οικονομικό πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Από θεωρεία ζητούσε παραγωγική διαδικασία,συντελεστές,εν δυνάμει συντελεστής παραγωγής,επιχειρηματικότητα και κύριο οικονομικό πρόβλημα!
και ασκησεις; τι επεσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
και ασκησεις; τι επεσαν;

Το τρίτο θέμα ήταν 3ο κεφάλαιο.Έδινε έναν πίνακα με L,Q,MC,VC κλπ να τον συμπληρώσουμε και μετά έδινε έναν πίνακα προσφοράς κι έπρεπε να σχεδιάσουμε την συνάρτηση..Το 4ο θέμα ήταν κλασικό με σημείοισορροπίας,συνολικά έσοδα,νέο σημείο ισορροπίας,πλεόνασμα-έλλειμμα..τα γνωστά!Θα τα ανέβαζα τα θέματα αλλά δεν έχω την φωτοτυπία με τα θέματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilia t.x.

Νεοφερμένος

Η marilia t.x. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γειά σας
μήπως γνωρίσει κάποιος μέχρι πότε μπορεί να εκδοθεί το δελτίο εξεταζομενου και ο κωδικός για την ηλεκτρονική υποβολή του μηχανογραφικού, για τις πανελλήνιες 2014 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οκ ευχαριστω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όταν μπήκαμε στο ΘΜΤ, ο καθηγητής μας έλεγε ¨πριν επικαλεστείς τον θεό, επικαλέσου το ΘΜΤ". Τότε νόμιζα ότι ήταν υπερβολικός, τώρα έχω καταλάβει γιατί το έλεγε όμως :P

Η αλήθεια είναι ότι αυτό το θεώρημα είναι πολύ σημαντικό και στάνταρ. Κάθε χρόνο πέφτει στις πανελλήνιες οπότε... το νου μας !

Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια θέματα Ο.Ε.Φ.Ε που με ενδιαφέρουν ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angietrelaful15

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδια τι πιστευετε οτι θα πεσει 3ο - 40 θεμα φυσικη κατευθυνσης φετος?
Εχετε καμια προβλεψη??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδια τι πιστευετε οτι θα πεσει 3ο - 40 θεμα φυσικη κατευθυνσης φετος?
Εχετε καμια προβλεψη??? :P
Τι λες για την παρακάτω άσκηση;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Παιδια τι πιστευετε οτι θα πεσει 3ο - 40 θεμα φυσικη κατευθυνσης φετος?
Εχετε καμια προβλεψη??? :P
Ο φυσικός μας στο σχολείο λέει ότι τα στάσιμα είναι επικίνδυνα φέτος για 3ο θέμα(μακάρι)!Τώρα για τέταρτο ή κανένα στέρεο ή καμία ταλάντωση λογικά..(προτιμώ ταλάντωση) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Την καρτα για τις Πανελλήνιες πρέπει να την πάρω αυτές τις μέρες ή γίνεται και λίγες μέρες πριν κλείσουν τα σχολεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει... Ι={εφ^4 χ= ? ( αν καταλάβετε δηλαδή τι έγραψα...)

Τι λες για την παρακάτω άσκηση;


Χαχα τέλειο.... Δεν το βλέπω απίθανο έτσι όπως πάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά εσείς έχετε κανει άσκησεις με αναγωγικους τύπους? Γιατί εμάς μας κάνουν στο φροντιστήριο και μας είπαν ότι είναι και sos. Το βρίσκω περίεργο γιατί επισήμως το ορισμένο είναι εκτός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ο φυσικός μας στο σχολείο λέει ότι τα στάσιμα είναι επικίνδυνα φέτος για 3ο θέμα(μακάρι)!Τώρα για τέταρτο ή κανένα στέρεο ή καμία ταλάντωση λογικά..(προτιμώ ταλάντωση) :P

Ό,τι θέμα περίμενε ο φυσικός μου, το έβαλαν στον ΟΕΦΕ :mad: Πάντως περιμένει σίγουρα κύμα για 3ο ή 4ο θέμα (μακάρι 4ο!!!!) και εγώ πιστεύω ότι μπορεί να πέσει καμιά ταλάντωση. Έλεος με αυτά τα στερεά, γενικά, έλεος με τη φυσικηηηηη...
Παιδιά εσείς έχετε κανει άσκησεις με αναγωγικους τύπους? Γιατί εμάς μας κάνουν στο φροντιστήριο και μας είπαν ότι είναι και sos. Το βρίσκω περίεργο γιατί επισήμως το ορισμένο είναι εκτός....
Το αόριστο θες να πεις; Ναι, έχουμε κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
4ο για κυματα το κόβω χλωμό.
Πιστεύω 4ο θα πεσει στερεο με ταλαντωση.
Αλλα 3ο λογικα θα πεσει κυματα.
Προσωπικα εκανα απο Μαθιουδακη-Παναγιωτακοπουλο ασκησεις και δε μου φανηκαν τοσο δυσκολες.
Δε ξερω ποσο μπορουν να τραβηξουν ενα θεμα στα κυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
4ο για κυματα το κόβω χλωμό.
Πιστεύω 4ο θα πεσει στερεο με ταλαντωση.
Αλλα 3ο λογικα θα πεσει κυματα.
Προσωπικα εκανα απο Μαθιουδακη-Παναγιωτακοπουλο ασκησεις και δε μου φανηκαν τοσο δυσκολες.
Δε ξερω ποσο μπορουν να τραβηξουν ενα θεμα στα κυματα.

Κατσίκα επαναληπτικα έχεις διαβάσει καθόλου; :P
Κοίτα, θα μπορούσαν άνετα να το τραβήξουν πολυ αλλά μετά μπορεί κάποιοι να έλεγαν ότι παρά-ήταν τραβηγμένο. Επισης, οι περισσότεροι δεν θα περίμεναν κύμα για 4ο, οπότε μπορεί να το έβαζαν για να προκαλέσουν μια έκπληξη. Τι να πω, το μόνο που ξέρω είναι ότι θα προτιμούσα οποιοδήποτε κύμα παρά στερεό :P

Επίσης, σας έχουν πει κανένα πιθανό θεμα για την έκθεση; Καλά μην αρχίσετε ότι όλα πρέπει να τα διαβάσουμε κτλ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, αλλά όλοι οι καθηγητές θεωρούν ότι κάποια θέματα είναι πιθανά για τις εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις τα δικαιολογητικα που πρεπει ναεχω γ τριτεκνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κατσίκα επαναληπτικα έχεις διαβάσει καθόλου; :P
Κοίτα, θα μπορούσαν άνετα να το τραβήξουν πολυ αλλά μετά μπορεί κάποιοι να έλεγαν ότι παρά-ήταν τραβηγμένο. Επισης, οι περισσότεροι δεν θα περίμεναν κύμα για 4ο, οπότε μπορεί να το έβαζαν για να προκαλέσουν μια έκπληξη. Τι να πω, το μόνο που ξέρω είναι ότι θα προτιμούσα οποιοδήποτε κύμα παρά στερεό :P

Επίσης, σας έχουν πει κανένα πιθανό θεμα για την έκθεση; Καλά μην αρχίσετε ότι όλα πρέπει να τα διαβάσουμε κτλ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, αλλά όλοι οι καθηγητές θεωρούν ότι κάποια θέματα είναι πιθανά για τις εξετασεις

Εθελοντισμό, ιδιωτικό απόρρητο,ποιότητα ζωης, σωφρονιστικό σύστημα.

Χθες στον ύπνο μου είδα οτι δίναμε έκθεση κ γράφαμε κατι για το κοινοβούλιο κ έλεγε τί μπορεί να κάνουν οι νέοι για να συμμετέχουν ενεργοτερα στη πολιτική ζωή. Και τελικά ονειρευόμουν κ ξύπνησα κ γράφαμε έκθεση ,άργησα και το θέμα ήταν ο εθελοντισμός :Ρ
Άρχισαν οι εφιάλτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εθελοντισμό, ιδιωτικό απόρρητο,ποιότητα ζωης, σωφρονιστικό σύστημα.

Χθες στον ύπνο μου είδα οτι δίναμε έκθεση κ γράφαμε κατι για το κοινοβούλιο κ έλεγε τί μπορεί να κάνουν οι νέοι για να συμμετέχουν ενεργοτερα στη πολιτική ζωή. Και τελικά ονειρευόμουν κ ξύπνησα κ γράφαμε έκθεση ,άργησα και το θέμα ήταν ο εθελοντισμός :Ρ
Άρχισαν οι εφιάλτες.

:lol: εγώ προς το παρόν βλέπω μόνο ότι έχω μάθημα στο φροντιστήριο και αργω να πάω ή βλέπω γραφικές παραστάσεις μαθηματικών και φυσικής :P τα όνειρα για τις πανελλήνιες δεν έχουν αρχίσει ακόμα..!
Και για ευρωπαϊκή ένωση έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
:lol: εγώ προς το παρόν βλέπω μόνο ότι έχω μάθημα στο φροντιστήριο και αργω να πάω ή βλέπω γραφικές παραστάσεις μαθηματικών και φυσικής :P τα όνειρα για τις πανελλήνιες δεν έχουν αρχίσει ακόμα..!
Και για ευρωπαϊκή ένωση έχω ακούσει.

Άσε είδα κι ότι έγραφα λατινικά κ έπρεπε να μεταφράζω τί λένε στο Greys Anatomy κ δεν προλάβαινα. :worry:

Δε μ 'αρέσει η Ευρωπαϊκή Ένωση. :Ρ
Τι στυλ θέλετε να πέσει; Εγώ επιστολή ή ομιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top