Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά. Είμαι υποψήφιος στις στρατιωτικές σχολές-αστυνομικές, βγήκε η προκήρυξη και θέλω να μάθω εάν όταν δίνουμε στις προκαταρκτικές εξετάσεις,δίνουν ξεχωριστά οι άνδρες και ξεχωριστά οι γυναίκες.
εαν γνωρίζει κανείς ας μου απαντήσει.
Φιλούδια πολλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ποιο καλο παιδακι μπορει να μου πει τι επεσε μαθ.γενικης;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
ποιο καλο παιδακι μπορει να μου πει τι επεσε μαθ.γενικης;;;;;;;;

Βάσω καλησπέρα:):) στην θεωρία έπεσε ορισμός στην συνέχεια, P(A-B)=P(A)-P(ATOMHB) και ιστόγραμμα συχνοτήτων;)
σε ασκήσεις όχι κάτι σημαντικό πίνακες συμπλήρωσης συχνοτήτων, ασκήσεις με συναρτήσεις και πιθανότητες και με 2 εργοστάσια α και β που έχουν διαφορετικές μέσες τιμές και διακυμάνσεις.
υ.γ μπορώ να πω πως εμένα μου φάνηκαν αρκετά βατά:clapup::clapup: μακάρι να είναι έτσι και στις πανελλαδικές:D:D
πάμε γερά μέχρι τις 28 μαϊου !!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostastol

Νεοφερμένος

Ο kostastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βάσω καλησπέρα:):) στην θεωρία έπεσε ορισμός στην συνέχεια, P(A-B)=P(A)-P(ATOMHB) και ιστόγραμμα συχνοτήτων;)
σε ασκήσεις όχι κάτι σημαντικό πίνακες συμπλήρωσης συχνοτήτων, ασκήσεις με συναρτήσεις και πιθανότητες και με 2 εργοστάσια α και β που έχουν διαφορετικές μέσες τιμές και διακυμάνσεις.
υ.γ μπορώ να πω πως εμένα μου φάνηκαν αρκετά βατά:clapup::clapup: μακάρι να είναι έτσι και στις πανελλαδικές:D:D
πάμε γερά μέχρι τις 28 μαϊου !!!!!!:clapup::clapup::clapup:

ειμαι θεωρητικη κ μπορω να πω οτι δυσκολευτηκα στο ερωτημα π ζητουσε την μεση τιμη του εργοστασιου της πολης Β επειδη ηταν κανονικη κατανομη. κατα τ΄αλλα καλα. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ μαθηματικα γενικης εφ'ολης της υλης διαγωνισμα 79%?? αρκετα συνδυαστικα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
οποιος θελει τα θεματα του οεφε για το αεππ μπορει να μου στειλει π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βάσω καλησπέρα:):) στην θεωρία έπεσε ορισμός στην συνέχεια, P(A-B)=P(A)-P(ATOMHB) και ιστόγραμμα συχνοτήτων;)
σε ασκήσεις όχι κάτι σημαντικό πίνακες συμπλήρωσης συχνοτήτων, ασκήσεις με συναρτήσεις και πιθανότητες και με 2 εργοστάσια α και β που έχουν διαφορετικές μέσες τιμές και διακυμάνσεις.
υ.γ μπορώ να πω πως εμένα μου φάνηκαν αρκετά βατά:clapup::clapup: μακάρι να είναι έτσι και στις πανελλαδικές:D:D
πάμε γερά μέχρι τις 28 μαϊου !!!!!!:clapup::clapup::clapup:

α ωραια! δινεις και αοθ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδιά, στα Λατινικά ποια αποσπάσματα μπήκαν από τα κείμενα 27 και 43; Όποιος ξέρει, ας πει σας παρακαλώ, διότι δίνει ο αδερφός μου φέτος και δεν κάνει φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Έγραφε κανείς αρχαία σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

smile31

Νεοφερμένος

Η smile31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
30 μερες και σημερα. Ψυχραιμιαααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Σήμερα έδιναν;

Νομίζω Κυριακή έδιναν,δηλαδή σήμερα

Εγώ γράφω αύριο!!!!!


Περιμένουμε ενημερωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ο ΟΕΦΕ σήμερα μας τρόλλαρε στα Μαθηματικά.Το τέταρτο ήταν από άλλο πλανήτη.Εν τω μεταξύ πήγα με μια ψυχολογία σήμερα ότι θα γράψω εικοσάρι και μόλις τα είδα κουφάθηκα.Τελικά κατάφερα να φτάσω με πολύ κόπο στο 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πάρτε το 4ο
Η συνάρτηση g είναι δυο φορές παραγωγίσιμη στο R με
για κάθε x στο R
και

Δ1.Να αποδείξετε ότι η g' είναι γνησίως αύξουσα
Δ2.Να αποδείξετε ότι υπάρχει ρ στο (0,1) τέτοιο ώστε g(ρ)=-2 και να αποδείξετε ότι g'(ρ)<0<g'(2)
Δ3.Να υπολογίσετε το όριο
Δ4.Να λύσετε την εξίσωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Πάρτε το 4ο
Η συνάρτηση g είναι δυο φορές παραγωγίσιμη στο R με
για κάθε x στο R
και

Δ1.Να αποδείξετε ότι η g' είναι γνησίως αύξουσα
Δ2.Να αποδείξετε ότι υπάρχει ρ στο (0,1) τέτοιο ώστε g(ρ)=-2 και να αποδείξετε ότι g'(ρ)<0<g'(2)
Δ3.Να υπολογίσετε το όριο
Δ4.Να λύσετε την εξίσωση

φίλε θεωρία τι έπεσε???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τα θέματα του ΟΕΦΕ στα αρχαία ήταν αρκετά εύκολα,τοσο στο άγνωστο όσο και στο γνωστό. Έπεσε η 2η κ η 3η ενότητα Πρωταγόρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
κανεις για μαθ.κατ οεφε θεωρία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Η απόδειξη της παραγώγου της f(x)=x^ν,ορισμός της πλάγιας ασύμπτωτης και διατύπωση του κριτήριου παρεμβολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Η απόδειξη της παραγώγου της f(x)=x^ν,ορισμός της πλάγιας ασύμπτωτης και διατύπωση του κριτήριου παρεμβολής.

υπόδειξη του 4ου θέματος??και γενικά τι άλλα θέματα έπεσαν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Τα θέματα του ΟΕΦΕ στα αρχαία ήταν αρκετά εύκολα,τοσο στο άγνωστο όσο και στο γνωστό. Έπεσε η 2η κ η 3η ενότητα Πρωταγόρα

απο εισαγωγή τι εβαλαν??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top