Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostastol

Νεοφερμένος

Ο kostastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια της θεωρητικης πως τα πατε??? τι εχετε βγαλει απο επαναληψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
παιδια της θεωρητικης πως τα πατε??? τι εχετε βγαλει απο επαναληψεις?

Ιστορία πιστεύω είμαι μια χαρά.Το έκανα όλο το βιβλίο και το έγραψα διαγώνισμα. Όμως συνεχίζω να χάνω λεπτομέρειες και πιστεύω στα 2 τελευταία μαθήματα του προσφυγικού θέλω δουλειά.
Λατινικά μου έχουν μείνει τα κείμενα από 20-30 .Τα άφησα γιατί είναι σχετικά βατά.Λογοτεχνία μου έχει μείνει ο Κρητικός. Γνωστό θέλω να κάνω καλά τα Ηθικά Νικομάχεια και όλη την εισαγωγή ξανά επανάληψη γιατί την φοβάμαι.
Βασικά θέλω να επικεντρωθώ στη γραμματική και το συντακτικό των αρχαίων αυτές τις μέρες.Θέλω να διαβάζω καμία ωρίτσα κάθε μέρα γραμματική και α.χ για επανάληψη αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το πετύχω..Γενικά πιστεύω θα είμαι εντάξει αν αξιοποιήσω σωστά το χρόνο που μου μένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Oυτε και εγώ διαβάζω πολύ αυτήν την περίοδο. Βλέπω το γραφείο και με πιάνει μια εμετίλα ένα πράγμα. Αλλά γράφω διαγωνίσματα προσομοίωσης στο φροντ και πρέπει οπωσδήποτε κάποια ύλη να βγει, οπότε στρώνομαι. Όχι όμως όσο θα μπορούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Oυτε και εγώ διαβάζω πολύ αυτήν την περίοδο. Βλέπω το γραφείο και με πιάνει μια εμετίλα ένα πράγμα. Αλλά γράφω διαγωνίσματα προσομοίωσης στο φροντ και πρέπει οπωσδήποτε κάποια ύλη να βγει, οπότε στρώνομαι. Όχι όμως όσο θα μπορούσα...

Μια από τα ίδια :P
Άσε που όταν διαβάζω έχω την κακή συνήθεια να έχω ανοιχτό το Ίντερνετ.Και όλη την ώρα το τσεκάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smile31

Νεοφερμένος

Η smile31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αντε να τελειώνουμε επιτέλους!!!!! Τι στόχους έχετε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostastol

Νεοφερμένος

Ο kostastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ιστορία πιστεύω είμαι μια χαρά.Το έκανα όλο το βιβλίο και το έγραψα διαγώνισμα. Όμως συνεχίζω να χάνω λεπτομέρειες και πιστεύω στα 2 τελευταία μαθήματα του προσφυγικού θέλω δουλειά.
Λατινικά μου έχουν μείνει τα κείμενα από 20-30 .Τα άφησα γιατί είναι σχετικά βατά.Λογοτεχνία μου έχει μείνει ο Κρητικός. Γνωστό θέλω να κάνω καλά τα Ηθικά Νικομάχεια και όλη την εισαγωγή ξανά επανάληψη γιατί την φοβάμαι.
Βασικά θέλω να επικεντρωθώ στη γραμματική και το συντακτικό των αρχαίων αυτές τις μέρες.Θέλω να διαβάζω καμία ωρίτσα κάθε μέρα γραμματική και α.χ για επανάληψη αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το πετύχω..Γενικά πιστεύω θα είμαι εντάξει αν αξιοποιήσω σωστά το χρόνο που μου μένει.

εγω εχω ακομα τον διχασμο σα κομματα και τελος η επαναληψη της ιστοριας. επισης γωστο το περναω 4η φορα κ ειμαι πολιτεια γραμματικη συντακτικο α.χ τα παντα κανονικα λατινικα κανω τα θεματα απο ολες τις χρονιες κ μετα ξανα ολα τα κειμενα ενα περασμα και λογοτεχνια αρχισα εναπαληψη 3η φορα κ εχω περασει κρητικο κ αμαρτημα.. αλλα τ κακο ειναι οτι δνε εχω διαθεση γ διαβασμα...... καθολου κ ουτε αγχος. καλο ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eγώ αρχίζω να ανησυχώ λιγάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το έχω πάρει απόφαση ότι το ΑΟΔΕ δεν θα μπορέσω να το μάθω ποτέ παπαγαλία, τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πεσμένο το ηθικό εδώ μέσα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το πόσοι θα εισαχθούν στα Πανεπιστήμια δεν έχει απολύτως καμία σχέση με τη δυσκολία των θεμάτων.Ο αριθμός είναι προκαθορισμένος.

αυτο ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Στις εκλογές ψηφίζουν όλοι οι 96άρηδες ή μόνο αυτοί που θα έχουν κλείσει τα 18 μέχρι εκείνη την ημέρα; (Εδώ καίγεται ο τέτοιος μας με τις πανελλήνιες, θα μου πείτε, αλλά αυτό με το δικαίωμα ψήφου δεν το έχω ξεκαθαρίσει ακόμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Στις εκλογές ψηφίζουν όλοι οι 96άρηδες ή μόνο αυτοί που θα έχουν κλείσει τα 18 μέχρι εκείνη την ημέρα; (Εδώ καίγεται ο τέτοιος μας με τις πανελλήνιες, θα μου πείτε, αλλά αυτό με το δικαίωμα ψήφου δεν το έχω ξεκαθαρίσει ακόμη)
εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Στον εκλογικό κατάλογο που λέει γραφόμαστε αυτόματα ή πρέπει να κάνουμε κάτι εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αυτόματα (ΕΚΤΟΣ αν υπάρχει ειδική προτίμηση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μπορώ να βρω οποιαδήποτε δικαιολογία για να μην ανοίξω βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-20-

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Να ΄σαι καλά Jonas! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Μπορώ να βρω οποιαδήποτε δικαιολογία για να μην ανοίξω βιβλίο.
:P Α, ισί έχς ξιφύγ!!! Φοβάμαι ότι χρειάζεσαι καινούριο poster boy. Τέρμα ο Gosling! :P


Να ΄σαι καλά Jonas! :D
Τίποτα ρε συ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μπορώ να βρω οποιαδήποτε δικαιολογία για να μην ανοίξω βιβλίο.

Μην καταστρέφεις την προσπάθεια που έκανες όλη την χρονιά (εσύ και όλοι μας). Τώρα είναι που πρέπει να διαβάσεις..Να σκέφτεσαι το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι δικό σου, μακρυά από διαβάσματα, μακρυά από τα πάντα.Σχεδόν ένας μήνας είναι,τα δύσκολα τα έχεις περάσει, μην τα παρατάς..

Αυτό πάει για όλους μας, και αν πάμε να δώσουμε πανελλήνιες με αυτή την ψυχολογία που παρατηρώ εδώ μέσατότε δεν θα έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα..Δεν θέλω να το παίξω μάγκας,ούτε τπτ..απλά είναι κρίμα να πετάξουμε στα σκουπίδια την δουλεία που κάναμε ολόκληρη χρονιά..θα δείτε στο τέλος ότι θα πετύχουμε τους στόχους μας και θα είμαστε όλη μέρα με ένα μεγάλο :) στο πρόσωπο.!

Come on.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
:P Α, ισί έχς ξιφύγ!!! Φοβάμαι ότι χρειάζεσαι καινούριο poster boy. Τέρμα ο Gosling! :P

χαχα Obama ; Σοβαρά; Τώρα αυτός θα με κάνει να διαβάσω; :P

Μην καταστρέφεις την προσπάθεια που έκανες όλη την χρονιά (εσύ και όλοι μας). Τώρα είναι που πρέπει να διαβάσεις..Να σκέφτεσαι το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι δικό σου, μακρυά από διαβάσματα, μακρυά από τα πάντα.Σχεδόν ένας μήνας είναι,τα δύσκολα τα έχεις περάσει, μην τα παρατάς..

Αυτό πάει για όλους μας, και αν πάμε να δώσουμε πανελλήνιες με αυτή την ψυχολογία που παρατηρώ εδώ μέσατότε δεν θα έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα..Δεν θέλω να το παίξω μάγκας,ούτε τπτ..απλά είναι κρίμα να πετάξουμε στα σκουπίδια την δουλεία που κάναμε ολόκληρη χρονιά..θα δείτε στο τέλος ότι θα πετύχουμε τους στόχους μας και θα είμαστε όλη μέρα με ένα μεγάλο :) στο πρόσωπο.!

Come on.!!
Δίκιο έχεις. Απλά εγώ βαριέμαι την επανάληψη . Ανοίγω το βιβλίο κ λέω "έλα μωρέ το ξέρω αυτό."
Αναγκαστικά ομως πρέπει να στρωθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πόση ταύτιση βρε Emilouko πια! :P

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Στις εκλογές ψηφίζουν όλοι οι 96άρηδες ή μόνο αυτοί που θα έχουν κλείσει τα 18 μέχρι εκείνη την ημέρα; (Εδώ καίγεται ο τέτοιος μας με τις πανελλήνιες, θα μου πείτε, αλλά αυτό με το δικαίωμα ψήφου δεν το έχω ξεκαθαρίσει ακόμη)

Αν είσαι εδώ, ψηφίζεις.
https://www.ypes.gr/services/eea/eeagr/eea.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top