Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο πλεον γαμωωωωωω. Μας βαρεσε το καλοκαιρι ομαδικως μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εδώ.
Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή -Δευτέρα, δεν έκανα τίποτα άλλο παρα να μασουλάω. Και αυριο γράφω μαθηματικα κατευθυνσης σε όλη την ύλη. Δεν χωρούν περιγραφές στην κατασταση μου. Έξω ολα τα βραδια και αντί να ξεκούραστω, σέρνομαι πάλι. Δεν ξερω για εσάς, αλλα εγω έχω σημείωσει εξαιρετική μείωση στην απόδοση μου. Πλέον ούτε μπορω ούτε έχω την διάθεση να κάνω οσα έκανα στις αρχές που καθομουνα και ξενυχτουσα. Τωρα δεν χώραν ξενύχτια. Δεν τα αντέχω. 30κατι μερες και ο υψιστος βοηθός. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κι εγω στην ίδια μοίρα είμαι..Βασικά ανοίγω βιβλίο αλλά δεν διαβάζω όσο θα έπρεπε..Έχω και τη μάνα μου που μου λέει συνέχεια ότι δεν διαβάζω κι ότι τα άλλα παιδιά διαβάζουν περισσότερο!Βαρέθηκαα!36... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημέραα! :) Δεν πειράζει.Θα ξαναμπούμε σε φόρμα.
Τέλη Ιουνίου βγαίνουν οι βαθμολογίες .
Εν τω μεταξύ παίζει να είμαι εντελώς άσχετη αλλά δεν ήξερα ότι γίνεται να φτιάξουμε και τα μηχανογραφικά πριν την ανακοίνωση των βαθμολογιών. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
keep dreaming όλες οι (Ελληνίδες) μάνες λένε τα ίδια. Οπότε keep walking :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Συνημμένα

  • diabazere.dtjnkudnrq0cg484w408k48g8.6ylu316ao144c8c4woosog48w.th.jpeg
    diabazere.dtjnkudnrq0cg484w408k48g8.6ylu316ao144c8c4woosog48w.th.jpeg
    33.7 KB · Εμφανίσεις: 247

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Καλημέραα! :) Δεν πειράζει.Θα ξαναμπούμε σε φόρμα.
Τέλη Ιουνίου βγαίνουν οι βαθμολογίες .
Εν τω μεταξύ παίζει να είμαι εντελώς άσχετη αλλά δεν ήξερα ότι γίνεται να φτιάξουμε και τα μηχανογραφικά πριν την ανακοίνωση των βαθμολογιών. :redface:

το σωστο αυτο θα ηταν. να συμπληρωνεται πριν την ανακοινωση των βαθμων. το μηχανογραφικο πρεπει να συμπληρωνεται με βαση τις επιθυμιες του ατομου και οχι με βαση εχω τοσα μορια θα παρω τοσα κιλα σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από μάθημα φυσικής... περιττό να σας πω ότι όλοι κοιμόμασταν όρθιοι και γύρισα σπίτι με πονοκέφαλο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Someone is in love...!

Υ. Γ. ΑΟΔΕ εμεις οι δυο δεν θα αγαπηθουμε ποτε... ΠΟΤΕ ομως!

Πες το ψεματα!Δεν βρισκεσαι μονο εσυ στην ιδια κατασταση με το αοδε αλλα και εγω και πολλοι αλλοι.Να φαντασστεις ενας συμμαθητης μου το αρχισε τωρα στις διακοπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ από Βιολογία Γενικής γύρισα.Οπότε χαλαρά.
Πάω να συνεχίσω την επανάληψη για το απογευματινό διαγώνισμα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πες το ψεματα!Δεν βρισκεσαι μονο εσυ στην ιδια κατασταση με το αοδε αλλα και εγω και πολλοι αλλοι.Να φαντασστεις ενας συμμαθητης μου το αρχισε τωρα στις διακοπες.

Ξέρω παιδι που είχε αφήσει έρμαιο της τύχης το ΑΟΔΕ και ΑΟΘ και ασχολήθηκε μαζι τους σοβαρά μονο το τελευταίο μήνα. Στα διαγωνισματα πήγαινε και έγραφε 5 και 6 σε αυτα τα δυο τα μαθήματα. Ε, πέρυσι έβγαλε 19200 κάτι. Αλι σε μας που ασχολούμαστε κουτσά στραβά με ολα και... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ ξέρω παιδί που ασχολήθηκε μόνο το τελευταίο σαββατοκύριακο πριν δώσει με το ΑΟΔΕ, διάβασε μόνο τα sos και έγραψε 14..! Εντάξει, δεν το λες και πολύ, αλλά με διάβασμα δυο ημερών μόνο είναι και παραείναι πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τόσο χάλια είναι αυτό το ΑΟΔΕ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Τόσο χάλια είναι αυτό το ΑΟΔΕ; :confused:

Σαν την Φιλοσοφία δεν υπάρχει χειρότερο. Να έχεις ένα βιβλίο 48κάτι σελίδων με μικρή γραμματοσειρά και να προσπαθείς να καταλάβεις τον Ρασιοναλισμό, τα Παίγνια Hilbert, την Διαίσθηση του Kant,..κ.α. Συν τις παραπομπές για άλλη βιβλιογραφία που εμφανίζονται μέσα στο πυκνογραμμένο κείμενο. Κάπως έτσι είναι τα κλασικά Πανεπιστημιακά συγγράμματα...θεωρητικών επιστημών. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σαν την Φιλοσοφία δεν υπάρχει χειρότερο. Να έχεις ένα βιβλίο 48κάτι σελίδων με μικρή γραμματοσειρά και να προσπαθείς να καταλάβεις τον Ρασιοναλισμό, τα Παίγνια Hilbert, την Διαίσθηση του Kant,..κ.α. Συν τις παραπομπές για άλλη βιβλιογραφία που εμφανίζονται μέσα στο πυκνογραμμένο κείμενο. Κάπως έτσι είναι τα κλασικά Πανεπιστημιακά συγγράμματα...θεωρητικών επιστημών. :D
Και μόνο από την περιγραφή το λάτρεψα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κοίτα σαν μάθημα είναι ενδιαφέρον(μπορεί και να είμαι η μόνη που το πιστεύει :P) αλλά είναι πολύ κακογραμμένο το βιβλίο και πρέπει να το ξέρεις ακριβώς όπως τα λέει!Αν ξεχάσεις κάτι θα σου στοιχίσει μοριακια.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κοίτα σαν μάθημα είναι ενδιαφέρον(μπορεί και να είμαι η μόνη που το πιστεύει :P) αλλά είναι πολύ κακογραμμένο το βιβλίο και πρέπει να το ξέρεις ακριβώς όπως τα λέει!Αν ξεχάσεις κάτι θα σου στοιχίσει μοριακια.. :/
Μάλιστα.Να είμαι ευχαριστημένη δηλαδή στη Θεωρητική; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν νομίζω να συγκρίνεται με την ιστορία κατεύθυνσης όμως..! Αν ασχοληθείς και κατανοήσεις κάποιες έννοιες, μαθαίνεται εύκολα το ΑΟΔΕ. Εκτός κι αν δεν το έχεις καθόλου με την παπαγαλία. Εξάλλου σ'αυτο βασιζομαστε για να εξασφαλίσουμε κανένα σίγουρο βαθμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Η μαλακία σε ΑΟΔΕ, Βιολογίες, Παπαρολογίες,...και άλλα θεωρητικά μαθήματα Ελληνικού σχολείου, είναι ότι πρέπει να αποστηθίζεις και το σημείο στίξης. Αυτό να το προτιμάτε έναντι της ελεύθερης απόδοσης διότι δεν ξέρω κατά πόσο έχετε καλό επίπεδο Ελληνομάθειας γραπτού λόγου ώστε να κάνετε ελεύθερη συνώνυμη μεταφορά του κειμένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
και εγω επνιξα τις τυψεις μου σε 6 επεισοδια Big Bang Theory :D:D:D
:P:D:P
:P:D:P
ΑΟΔΕ εμεις οι δυο δεν θα αγαπηθουμε ποτε... ΠΟΤΕ ομως!
Same here!
ενας συμμαθητης μου το αρχισε τωρα στις διακοπες.
Ξέρω παιδι που είχε αφήσει έρμαιο της τύχης το ΑΟΔΕ και ΑΟΘ και ασχολήθηκε μαζι τους σοβαρά μονο το τελευταίο μήνα. Στα διαγωνισματα πήγαινε και έγραφε 5 και 6 σε αυτα τα δυο τα μαθήματα. Ε, πέρυσι έβγαλε 19200 κάτι. Αλι σε μας που ασχολούμαστε κουτσά στραβά με ολα και... :whistle:
Sorry, βέβαια δεν τα ξέρω κιόλας τα παιδιά, αλλά δεν το χάφτω με ΤΙΠΟΤΑ, ότι μπορεί κάποιος να ασχοληθεί και μέσα σε 2 βδομάδες να βγάλει ΟΛΟ το ΑΟΔΕ τέλεια. 1ον, επειδή είναι αναβλητικός τύπος και πάει χωρίς πρόγραμμα, μου κάνει εντύπωση να κάνει τέτοιο γύρισμα χαρακτήρα και να στρωθεί την τελευταία στιγμή, 2ον επειδή το Πάσχα ούτως ή άλλως μπαίνουν σε τελική ευθεία και "πήζουν" άλλα μαθήματα πιο σοβαρά, άρα λογικά δεν μπορεί να παράτησε ΜΑΘ & ΦΥΣ ΚΑΤ για να κάνει ΑΟΔΕ 24/7 και 3ον επειδή το ίδιο το βιβλίο έτσι όπως είναι γραμμένο απλά δεν μαθαίνεται σε 14 μέρες, εκτός πια κι αν είσαι Η περίπτωση παπαγάλου. Υποκειμενική άποψη πάντα, έτσι?

Πάντως βλέπω και από συμμαθητές μου ότι είναι πολλοί που δουλεύουν κόσμο αυτό τον καιρό, τύπου ότι και καλά την πέφτουν όλη μέρα, ενώ στην πραγματικότητα πρέπει να ξεσκίζονται. Θα φανεί σύντομα: 19200 δε βγαίνουν με "κάνα δίωρο μωρέ, έτσι τις τελευταίες εβδομάδες που ψιλοαγχώθηκα". Τσου ρε Αϊνστάιν, σου ήρθε το 100άρι με έμπνευση της τελευταίας στιγμής, νταξ, ας κόψουμε όλοι τις φλέβες μας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top