Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδιά εσείς πόσες ώρες θα διαβάζετε μέσα στις διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ελπίζω για 8-10 (καθαρές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Όσες με βγάλει. Θέλω να κάνω σίγουρα κάποια πράγματα, αλλά είμαι πολύ πιεσμένη και κουρασμένη και θέλω να εκμεταλλευτώ την ευκαιρία ξεκούρασης. Θέλω πραγματικά να τα δώσω όλα τις τελευταίες εβδομάδες, χωρίς τίποτα να με κρατάει πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ αυτές τις 2 μέρες με το ζόρι έκλεισα τετράωρο.Οπότε τις υπόλοιπες κ σήμερα πρέπει να στρωθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
O καθηγητής των μαθηματικών μου έχει τα θέματα του οεφε για το αοδε, θα τα ζητήσω και θα σας πω τα Σ/Λ

Το βρίσκω λίγο περίεργο να κανονίζουμε από τώρα πόσες ώρες θα διαβάσουμε :P Εγώ θα διαβάσω όσο...αντέξω. Αλλά προσωπικά, για 10ωρο δεν το βλέπω για να πω την αλήθεια...! Αύριο θα κοιμηθώ και το απόγευμα θα πάω για ψώνια, και να μην διαβάσω πολύ μια μέρα δεν θα με πειράξει,δεν αντέχω άλλο! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Καλή συνέχεια, Em! Πάντως, δεν είναι και εύκολο. Εγώ έχω την κουρτίνα μονίμως κλειστή, γιατί το έξω ... σε καλεί ... καλεί ... καλεί...
Απ' την άλλη όμως, μου τη βαράει μετά και πεισμώνω. Ε, δε θα πετάξω τόση προσπάθεια, τώρα, στην τελευταία στροφή. Και με τις ηρωικές αυτές δηλώσεις, πάω για 4α ΦΥΣ ΚΑΤ. Μπορεί να είναι παλούκια, αλλά είναι και τελευταίο task για σήμερα:). ΑΝΤΕ, Ν' ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ! ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σημερα τελείωσα με τα φροντιστήρια, και τωρα το απογεύματακι βγήκα για κανά καφε (χυμό :P) . Όλοι οι φοιτητές ειναι εδω, και φυσικά όποιον έβλεπα του έλεγα: να καεις στην κόλαση. Όλοι τοσο ανανεωμενοι και εγω ενα ματσο χαλί. Αλλα θα γυρίσει ο τροχός, και θα.. αυτο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Tη βδομαδα ποσες ωρες φροντ κανετε (γενικα);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Το γεγονός ότι τελειώνουμε στις πανελλήνιες εξετάσεις αργά σχετικά με τις άλλες χρονιές ( 12 ιουνίου εμείς που γράφουμε οικονομία ) συνεπάγεται ότι οι βάσεις μπορεί να ανακοινωθούν αρχές σεπτεμβρίου ή κανονικά όπως πάντα τον αύγουστο? Τι πιστεύετε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
image.jpg

Καλό Πάσχα να έχουμε! Τα φιλιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλό Πάσχα σε όλους! Και σε όλους τους πανελληνιομάχους: Πάμε να τους πάρουμε τα σώββββββρακα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χαίρομαι που βλέπω αισιοδοξία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης 2010- Εύκολα θέματα, ένας καλά διαβασμένος έγραφε 75-80. Τα θέματα Δ3 και Δ4 ήταν για καλά προετοιμασμένους μαθητές.

Μαθηματικά κατεύθυνσης 2013- Δύσκολα θέματα, το θέμα Β3 δεν ήταν για μαθητές γ λυκείου..Από εκεί και μετά μέτραγες στα δάχτυλα του ενός χεριού τα μόρια που μπορεί να έπαιρνες..

Μαθηματικά κατεύθυνσης 2014- Ο θεός να βάλει το χέρι του.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης 2010- Εύκολα θέματα, ένας καλά διαβασμένος έγραφε 75-80. Τα θέματα Δ3 και Δ4 ήταν για καλά προετοιμασμένους μαθητές.

Μαθηματικά κατεύθυνσης 2013- Δύσκολα θέματα, το θέμα Β3 δεν ήταν για μαθητές γ λυκείου..Από εκεί και μετά μέτραγες στα δάχτυλα του ενός χεριού τα μόρια που μπορεί να έπαιρνες..

Μαθηματικά κατεύθυνσης 2014- Ο θεός να βάλει το χέρι του.. :(

Αγρινιο ε? Αυριο ανεβαινω αγρινιο για πασχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Απο μαθηματικά κατ. τα θεματα του ημερησιου 2009 ηταν τα βατότερα. Δεν τα λεω ευκολα γιατι ειχαν 2 bolzano, fermat, θμτ και rolle, ορια παραγωγους, μιγαδικους, καλυπταν ολη την υλη δηλαδη! γενικα μονη δυσκολια στο 4γ και 4δ. εξαιρετικα θεματα
που εξεταζαν και την συνδυαστικη σκεψη! :book:

Ασχετο, στο ΑΟΔΕ του οεφε τι το βαλατε το πρωτο σ-λ??
Για οσους δεν το ειδαν ελεγε:
Η συναμη σχετίζεται με τις έννοιες της επιρροης και την εξουσιας.
Προσωπικα το εβαλα σωστο, γιατι δεν λεει ταυτιζεται, αλλα σχετιζεται :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Bλέπω του χρόνου την Muxu Su να γελάει με το άγχος που έχει φέτος για τις πανελλήνιες. Βασικά θα γελάει επειδή έδωσε πολύ μεγάλη βάση σε ένα ανούσιο ζήτημα.
Ενώ εμείς όταν δίναμε πανελλήνιες ήμασταν εντελώς cool και δεν είχαμε δώσει καθόλου βάση στο θέμα γιατί το θεωρούσαμε ανούσιο και ασήμαντο.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όσοι έχετε Παπαθανασίου στα λατινικά , ιδέα μου είναι ή σε κάποιες ασκήσεις κάνει λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Απο μαθηματικά κατ. τα θεματα του ημερησιου 2009 ηταν τα βατότερα. Δεν τα λεω ευκολα γιατι ειχαν 2 bolzano, fermat, θμτ και rolle, ορια παραγωγους, μιγαδικους, καλυπταν ολη την υλη δηλαδη! γενικα μονη δυσκολια στο 4γ και 4δ. εξαιρετικα θεματα
που εξεταζαν και την συνδυαστικη σκεψη! :book:

Ασχετο, στο ΑΟΔΕ του οεφε τι το βαλατε το πρωτο σ-λ??
Για οσους δεν το ειδαν ελεγε:
Η συναμη σχετίζεται με τις έννοιες της επιρροης και την εξουσιας.
Προσωπικα το εβαλα σωστο, γιατι δεν λεει ταυτιζεται, αλλα σχετιζεται :whistle:

Σωστό είναι!Εγώ έβαλα λάθος γιατί είχα στο μυαλό μου την ηγεσία αλλά ήταν ο καθηγητής μου εκεί και μου είπε ότι ήταν σωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top