Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

Εγώ γιατί δεν βρίσκω καμία πηγή πλην αυτής που ανάρτησες;Ελπίζω να είναι μούφα γιατί τελευταίο μάθημα Φυσική Κατ και μάλιστα 10 Ιουνίου δεν παλεύεται.
EDIT: Τώρα το είδα στο Minedu. Έλεος αυτοί στο Υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης-13-

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
χαλια το προγραμμα φυσικη τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
μπορει να ειναι τελευταιο αλλα λογω πνευματος εχετε μια μερα παραπανω, καλο δεν ειναι αυτο? τα μαθηματα αυξημενης πρεπει να μπαινουν μετα τα μεγαλυτερα κενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
οριστε https://www.palladion.edu.gr/images/stories/O.E.F.E./Efwniseis/bio_g_lykeioy_ekf.pdf
αν και δεν δινω βιολογια γενικης αλλα μαθηματικα εκει που εψαχνα βρηκα την βιολογια.Οριστε και οι λυσεις https://www.palladion.edu.gr/images/stories/O.E.F.E./Apantiseis/bio_g_lykeioy_apant.pdf

βασικα αυτα ειναι του 13 ή τουλαχιστον ετσι γραφουν:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
φυσική τελευταίο μάθημα;;;; πάω να πέσω από κανένα γκρεμό τώρα :bye: :bye: βασικά τώρα που το σκέφτομαι, είναι καλύτερα από την άποψη ότι αν γράψω όσο χάλια περιμένω δεν θα μου πέσει το ηθικό :hehe: και 27,28 τα σχέδια... τουλάχιστον δεν θα μας πάει μέχρι Ιούλιο! Και μόλις τελειώσω με το σχέδιο...διακοπές!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γιατί Ιστορία τελευταίο μάθημα; :worry: Συνήθως τα Λατινικά δεν είναι;
Έχω βαρεθεί να λέω το όνομα Βενιζέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
3o μαθημα μαθηματικα κατ ρε γυφτοιιι?!?!??!??...επικοινωνουμε??..να μην γραψουμε..και να κλαιγομαστε στα αλλα..μπραβο..ηθελα να ξερα ποιος !)(@*#!&*#@ το σκεφτηκε...να δω με τι ηθικο θα παω να γραψω βιολ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ρε παιδια συγγνωμη κιολας αλλα λογικο ειναι μετα τα μεγαλα κενα (3 και 4 μερες αντι για 2) να πεφτουν μαθηματα πιο απαιτητικα και ακομα καλυτερα αυξημενης. για θεωρητικη συγκεκριμενα λογικο ειναι μετα το μεγαλο κενο να βαλουν ιστορια αντι για λατινικα, εγω καταχαρηκα οταν ειδα ποσες μερες εχω για ιστορια.
οσο για το ηθικο, πας σε καθε μαθημα ξεχωριστα. μια στραβη μπορει να τυχει σε καθε μαθημα. τι σημαινει αυτο? πως δεν θα γραψεις στα υπολοιπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ρε παιδια συγγνωμη κιολας αλλα λογικο ειναι μετα τα μεγαλα κενα (3 και 4 μερες αντι για 2) να πεφτουν μαθηματα πιο απαιτητικα και ακομα καλυτερα αυξημενης. για θεωρητικη συγκεκριμενα λογικο ειναι μετα το μεγαλο κενο να βαλουν ιστορια αντι για λατινικα, εγω καταχαρηκα οταν ειδα ποσες μερες εχω για ιστορια.
οσο για το ηθικο, πας σε καθε μαθημα ξεχωριστα. μια στραβη μπορει να τυχει σε καθε μαθημα. τι σημαινει αυτο? πως δεν θα γραψεις στα υπολοιπα?
Έχω πρόβλημα που είναι τελευταία επειδή την έχω βαρεθεί. :P


Αφού οι Πανελλαδικές τελειώνουν 10, πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.!! Ανακοινώθηκε επιτέλους το πρόγραμμα των πανελλαδικών εξετάσεων ( τελικά πριν τις εξετάσεις το 'έβγαλαν' :P :P ). Ορίστε παίδες -->> https://www.tanea.gr/news/greece/article/5109449/to-programma-twn-panelladikwn-eksetasewn-toy-2014/

Τελικά 28 Μαίου δίνουμε και όχι 27.!! Ότι να'ναι .! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια εχει βρει κανεις τα θεματα οεφε μαθηματικα γενικης 2014;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τελευταιομαθημα Φυσική και τρίτο μαθηματικά οκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι μεγαλη βλακεια...!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ρε παιδες ενας φιλος δεν τα παει τοσο καλα στο αεππ περιπου 10-13 στα διαγωνισματα αλλα εχει παρει και κατω απο τη βαση.Αλλα θελει σχολες πληροφορικης αν δεν γραψει πολυ καλα στο αεππ να δηλωσει σχολες πληροφορικης ναι η οχι? αν γραψει πχ 10 η δεν παιζει ρολο τοσο πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Ρε παιδες ενας φιλος δεν τα παει τοσο καλα στο αεππ περιπου 10-13 στα διαγωνισματα αλλα εχει παρει και κατω απο τη βαση.Αλλα θελει σχολες πληροφορικης αν δεν γραψει πολυ καλα στο αεππ να δηλωσει σχολες πληροφορικης ναι η οχι? αν γραψει πχ 10 η δεν παιζει ρολο τοσο πολυ?

μπα δεν μετράει τόσο το τι βαθμό έχει στο αεππ

εγώ πέρασα πληροφορική ενώ ήμουν θετική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ρε παιδες ενας φιλος δεν τα παει τοσο καλα στο αεππ περιπου 10-13 στα διαγωνισματα αλλα εχει παρει και κατω απο τη βαση.Αλλα θελει σχολες πληροφορικης αν δεν γραψει πολυ καλα στο αεππ να δηλωσει σχολες πληροφορικης ναι η οχι? αν γραψει πχ 10 η δεν παιζει ρολο τοσο πολυ?

Γιατί γράφει τόσο χαμηλά Αεππ? Δεν είναι καλός ή δεν του αρεσει σαν μαθημα?
Γιατι θελει να δηλωσει σχολες πληροφορικης?
Είμαι της αποψης πως αν του αρεσει το αντικείμενο, να στρώσει τον κ*λο του και να διαβασει. Το ΑΕΠΠ είναι από τα εύκολα μαθήματα αν ασχοληθείς μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε παιδες ενας φιλος δεν τα παει τοσο καλα στο αεππ περιπου 10-13 στα διαγωνισματα αλλα εχει παρει και κατω απο τη βαση.Αλλα θελει σχολες πληροφορικης αν δεν γραψει πολυ καλα στο αεππ να δηλωσει σχολες πληροφορικης ναι η οχι? αν γραψει πχ 10 η δεν παιζει ρολο τοσο πολυ?

να σου πω....εγω ειμαι θεωρητικη δεν ξερω απο αυτα αλλα η γνωμη μου ειναι να προσπαθησει οσο μπορει να δωσει τον καλυτερο του εαυτο αλλα σοβαρα οχι ξεπεταγματα και βλακειες να ασχοληθει με το μαθημα....και οτι και να γινει να τις δηλωσει γιατι 1)ποτε δεν ξερεις 2)αφου αυτο θελει δεν εχει νοημα να βαλει ολα τα ακυρα και να αφησει αδηλωτες τις σχολες που τον ενδιαφερουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Είμαι θετική αλλά από όσο έχω δει το αεππ δεν είναι κάτι το πάρα πολύ δύσκολο. ..απλά άμα δεν τα καταφέρνει με ένα μάθημα σχολικό το οποίο δεν έχει καμία σχέση με τα δεκάδες φορές δυσκολότερα παν επ ι στημιακα μαθήματα τι να πω δεν νομίζω να βγάλει τη σχολή ....αλλά εννοείται ότι εφόσον το επιθυμεί και πιστεύει ότι μέσα στη σχολή θα τα καταφέρει πρέπει να συγκεντρωθεί στο στόχο του και να δείξει πόσο πραγματικά θέλει την σχολή

Παιδάκια ξερει κανεις πως μπορω να ανοιξω θεμα στο ischool?? (συγνώμη για το ακυρο της ερώτησής ) :-Ρ

Πήγαινε σε μια κατηγορία που θες να ανοίξεις το θέμα πχ πανελλήνιες ή β λυκείου και εκεί που έχει τον τίτλο δεξιά έχει ένα φάκελο πάτα (+)και θα δεις☺
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

captain elena

Νεοφερμένος

Η κάπτεν ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτα τα κομματα στην ιστορια κατευθυνσης ειναι απαισιαααα :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ποιο έκαψαν λογοτεχνία; (πείτε μου δαρειο να χαρώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top