Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πάρτε τραγούδι να χαλαρώσετε:



ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εντωμεταξύ με πήρε το απόγευμα μια φιλη φοιτήτρια να με ρωτήσει τι κάνω και δεν το άκουσα, επειδή διάβαζα, και την παιρνω τώρα τηλ και μου λέει: "έλα είμαι έξω, ναυαρίνου". Και εγώ η δόλια κάθομαι και διαβάζω λατινικά σαββατιάτικα. Αμάν δηλαδή πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εντωμεταξύ με πήρε το απόγευμα μια φιλη φοιτήτρια να με ρωτήσει τι κάνω και δεν το άκουσα, επειδή διάβαζα, και την παιρνω τώρα τηλ και μου λέει: "έλα είμαι έξω, ναυαρίνου". Και εγώ η δόλια κάθομαι και διαβάζω λατινικά σαββατιάτικα. Αμάν δηλαδή πια.



Καλό διάβασμα, παω για ποτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πάμε για ποτό :P ?
Χαχα να σου πω...Θα ήταν πολύ καλή ιδέα! :P Κι εσύ στα ίδια είσαι; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Keep calm..σε λιγοτερο απο δυο μηνες και κατι θα εχουμε ξεμπερδεψει και με το "σκοπελο" των πανελλαδικων κι επειτα τα μυαλα στα καγκελα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Keep calm..σε λιγοτερο απο δυο μηνες και κατι θα εχουμε ξεμπερδεψει και με το "σκοπελο" των πανελλαδικων κι επειτα τα μυαλα στα καγκελα ;)
Αχ ανυπομονώ για τη μέρα που θα γυρίσω σπίτι μου απ'το τελευταίο μάθημα και δε θα πρέπει να διαβάσω!Πάντως όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο πιο αργά περνάνε οι μέρες!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αχ ανυπομονώ για τη μέρα που θα γυρίσω σπίτι μου απ'το τελευταίο μάθημα και δε θα πρέπει να διαβάσω!
εγω παλι,οντας αποφοιτη,πιστευω πως παλι -όπως και την περσινη χρονια- θα γυρισω σπιτι μετα το τελευταιο μαθημα και θα νιώσω αδεια για καποιο ανεξηγητο λογο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Σκανε οι οεφεδες ...

Μαδερς λοκ απ γιορ ντοτερς
Ντοτερς λοκ απ γιορ μαδερς

Εμείς εδώ πάντως διαπιστευμένο φροντιστήριο της ΟΕΦΕ δεν διαθέτουμε. Μες στη μέρα, μπας και θα μπορούσε κάνας καλός να μας σφυρίξει, αν όχι τα θέματα, τουλάχιστον ποιον θεματικό κύκλο τους έβαλαν τελικά, για να ξέρουμε κι εμείς οι απέξω? Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σήμερα πάλι κεφάλια μέσα. Έχω βαρεθεί την Ιστορία. Θέλω να την κάνω χίλια κομμάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Η εκθεση στον ΟΕΦΕ μας Γ(^&*ε.... ευελσπιστω σε ενα 75-80 :/ κατα τα αλλα ωραιο κειμενακι, ευκολη αναπτυξη, μετρια περιληψουλα και τσιμπημενες ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
θέμα; τι ζητούσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗΣ ΤΟΥΣ. αντε γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
:eek: Νομίζω ότι έχω γράψει έκθεση πάνω σε αυτό το θέμα. Αυτό το θέμα, και άλλα θέματα που μπορείς να αναφερθείς στους ανθρώπους του πνεύματος κτλ, τα έχουμε κάνει πολλές φορές στο φροντιστήριο.

Εγώ γραψα ένα πολύ καλό διαγώνισμα μαθηματικών σήμερα, παραγώγους και ολοκληρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ε εντάξει ήθελε πολύ θεωρία σήμερα οεφε δν ξεπερνώ πιστεύω καλά τα πήγα όχι όσο θα ήθελα όμως. ..??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
:eek: Νομίζω ότι έχω γράψει έκθεση πάνω σε αυτό το θέμα. Αυτό το θέμα, και άλλα θέματα που μπορείς να αναφερθείς στους ανθρώπους του πνεύματος κτλ, τα έχουμε κάνει πολλές φορές στο φροντιστήριο.

Εγώ γραψα ένα πολύ καλό διαγώνισμα μαθηματικών σήμερα, παραγώγους και ολοκληρώματα!

Aλλο αναφορα, αλλο να πεις για τις αξιες των διανοουμενων, και αλλο αυτη η πιπα που μας βαλανε σημερα . το πρωτο σκελος βγαινει, αλλα το 2ο με τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Aλλο αναφορα, αλλο να πεις για τις αξιες των διανοουμενων, και αλλο αυτη η πιπα που μας βαλανε σημερα . το πρωτο σκελος βγαινει, αλλα το 2ο με τιποτα...

Κοίταξα λίγο και έχουμε γράψει έκθεση για ακριβώς αυτό το θέμα, για τις αξίες τους, κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κοίταξα λίγο και έχουμε γράψει έκθεση για ακριβώς αυτό το θέμα, για τις αξίες τους, κτλ.

εκτος απο ΜΜΕ και σχολειο πως αλλιως τους φερνουμε πισω? :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
η υλη στα πανεπιστημια ειναι πολυ μεγαλυτερη απλα θελει διαφορετικο διαβασμα.. η υλη της ιστοριας ειναι πολυ μικρη(αν βγαλεις εικονες κλπ 70 σελιδες μενουν) αλλα πρεπει να την παπαγαλισεις και να ξερεις λεπτομερειες και αυτο την κανει δυσκολη.
για να παρεις βαθμο στο πανεπιστημιο σιγουρα θες αρκετο διαβασμα. και επισης καθε σχολη εχει διαφορετικες απαιτησεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλησπέρα φιλαράκια, 50 μερούλες μείνανε, υπομονή..μην αγχώνετε κανένας, όποιος διαβάζει θα ανταμειφθεί σίγουρα. :) :) Keep calm and succeed in panellinies 2014 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ahab

Νεοφερμένος

Ο Ahab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Για τους κωδικους μάθαμε κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top