Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μπα...Ίσα-ίσα βλέπω ότι πλησιάζουμε στο τέλος και χαίρομαι!Τώρα μπορεί και να είμαι αναίσθητη...δεν ξέρω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ σκέφτομαι να μην πάω σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ σκέφτομαι να μην πάω σχολείο;

9 μερούλες ακόμα. Μετά σπίτι, με κλεισμένα παντζούρια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι εγω βαρέθηκα απίστευτα το σχολείο. Ξεκίνησαν και οι συμμαθήτριες στη κατεύθυνση να καυχιούνται για το ποοοσο καλές ειναι στα μαθήματα και ποοσο καλα θα γράψουν.Κάθε πρωί μου έρχεται να αυτοκτονήσω με τις μαλακιες τύπου "Τί είπα πάλι η θεά;". Η άλλη στην Ιστορία δεν αφήνει τον καθηγητή να παραδώσει το επόμενο μάθημα. Το λέει αυτη για να μας κανει επίδειξη. Νταξει κούκλα μου, και μεις το ξέρουμε το μάθημα αλλά δεν έχουμε κόμπλεξ ούτε γουστάρουμε να κάνουμε ψυχολογικό πόλεμο στον άλλον,αλλά φυσικά εσύ πας για 21.
Πραγματικά δε ξερω πως κρατιέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν έχω τέτοια περιστατικά ούτε στο σχολείο ούτε στο φροντιστήριο...Απλά αναφερόμουν στη μεγάλη κούραση. Εγώ θα το πάω μέχρι το πάσχα χωρίς άλλες απουσίες (έχω γύρω στις 50) και μετά θα κάτσω σπίτι. Μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Διαφωνώ καθέτως, οριζοντίως και παραπλεύρως. Σημερα δεν πήγα σχολειο και τρέλαθηκα. Ειναι τέλεια στο σχολειο, άμα έχεις καλη παρέα βέβαια. Να τρεχεις σα χαζό στους διαδρόμους, να συνάπτεις κάτι παραπανω απο φιλικές σχέσεις με τους καθηγητές και φυσικα θα μου λείψει. Εμείς δεν έχουμε τετοια παιδια σαν εσάς εμιλουκο. Είμαστε κουλ. Εκτός απο ενα βλακα που το παίζει ξερολας και θέλουν όλοι να τον σκοτώσουν. Κατα τα αλλα τους αγαπώ όλους εκει μέσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μωρέ εμάς 2-3 άτομα είναι. Αλλα είναι ΑΝΥΠΌΦΟΡΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Βρε αστους αυτούς. Πάντως παιδια, εμείς του Πανελλήνιες 2014 μη χάθουμε μετα τις εξετάσεις. Να βρεθούμε.. να κερασετε και κανά χυμό βρε αδέρφια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Κι εγω βαρέθηκα απίστευτα το σχολείο. Ξεκίνησαν και οι συμμαθήτριες στη κατεύθυνση να καυχιούνται για το ποοοσο καλές ειναι στα μαθήματα και ποοσο καλα θα γράψουν.Κάθε πρωί μου έρχεται να αυτοκτονήσω με τις μαλακιες τύπου "Τί είπα πάλι η θεά;". Η άλλη στην Ιστορία δεν αφήνει τον καθηγητή να παραδώσει το επόμενο μάθημα. Το λέει αυτη για να μας κανει επίδειξη. Νταξει κούκλα μου, και μεις το ξέρουμε το μάθημα αλλά δεν έχουμε κόμπλεξ ούτε γουστάρουμε να κάνουμε ψυχολογικό πόλεμο στον άλλον,αλλά φυσικά εσύ πας για 21.
Πραγματικά δε ξερω πως κρατιέμαι.

το ειχα και εγω περσι στη θετικη! εγω προσωπικα οταν ακουγα τετοιες π@@@ριες γελουσα επιδεικτικα!(ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΣΤΙΓΜΗ!) να ξες παντως αυτοι που καυχιουνται ετσι και οι πολυ σιγουροι ειναι αυτοι που στο τελος τρωνε τα μουτρα τους.ασε το εργο σου να μιλησει για σενα ;) μην ακουτε κανεναν παιδια κανουμε την προσπαθεια μας και παμε για το καλυτερο δυνατο.
ευτυχως φετος που δεν εχω το σχολειο δεν εχω τετοια τραγελαφικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρσι όταν σταμάτησα να πηγαίνω σχολείο καθημερινά και πήγαινα μια φορά τη βδομάδα ήμουν σε φάση λες και πάω για καφέ. Ωραίες εποχές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πέρσι όταν σταμάτησα να πηγαίνω σχολείο καθημερινά και πήγαινα μια φορά τη βδομάδα ήμουν σε φάση λες και πάω για καφέ. Ωραίες εποχές. :P

ισχυει αυτο! εγω πηγαινα μονο στο 7ωρο για να κερδισω 1-2 απουσιες.

αλλα μην το αφησετε τοσο πολυ το σχολειο! θα αρχισετε τις απουσιες και θα ειστε ολο σπιτι-φροντιστηριο και διαβασμα.το σχολειο καποιες φορες θα ειναι ενα ευχαριστο διαλειμμα.τουλαχιστον για μενα ηταν...μετα τις διακοπες του πασχα που καναμε 2-3 μερες πηγαινα σχολειο! δεν αντεξα αλλο κλεισμενος μεσα.και αυτες τις μερες γινεται το καλυτερο μαθημα :P εγω οταν ειχα παει μερικες φορες ημασταν 6-7 ατομα γενικη παιδεια και 2-3 κατευθυνση οποτε καναμε κατι σαν ιδιαιτερα στο σχολειο! εξαρταται και απο τον καθηγητη βεβαια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι αυτό είναι το θέμα. Όταν σταματάς το σχολείο βγαίνεις μόνο για να πας φροντ.. Ε όταν πας σχολείο που μάθημα δεν γίνεται είναι σαν βόλτα. Έχει και αυτό τη φάση του. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς παίζαμε UNO τις τελευταίες μέρες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμείς παίζαμε UNO τις τελευταίες μέρες. :P

Εμείς ακόμα και τα χαρτιά λέμε τώρα, που ακόμα δεν έχει αρχίσει κανείς τις απουσίες :P Μόνο στα μαθηματικά κατ. γίνεται μάθημα και στο ΑΟΔΕ...
Εγώ θα φεύγω στο 5ωρο την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου γιατί θα έχω μαθηματικά γενικής στις 12. Τον υπόλοιπο καιρό θα πηγαίνω κανονικά και πριν το Πάσχα, και μετά το Πάσχα μάλλον (γιατί έχω ήδη 40 απουσίες) ώστε να έχω περιθώριο να λείψω ολόκληρο τον Μάιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εμείς ακόμα και τα χαρτιά λέμε τώρα, που ακόμα δεν έχει αρχίσει κανείς τις απουσίες :P Μόνο στα μαθηματικά κατ. γίνεται μάθημα και στο ΑΟΔΕ...
Εγώ θα φεύγω στο 5ωρο την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου γιατί θα έχω μαθηματικά γενικής στις 12. Τον υπόλοιπο καιρό θα πηγαίνω κανονικά και πριν το Πάσχα, και μετά το Πάσχα μάλλον (γιατί έχω ήδη 40 απουσίες) ώστε να έχω περιθώριο να λείψω ολόκληρο τον Μάιο

χα! γατακια! 2 συμμαθητριες μου ειχαν ζωγραφισει ταβλι πανω στο θρανιο και επαιζαν! :P
κανεις δεν κανει ακομα απουσιες?! εμας ενας (αντε να μην πω) ειχε φερει χαρτι απο το γιατρο οτι και καλα εχει πνευμονια για να παρει 50 απουσιες ακομα! ελειπε απο τα τελη φεβρουαριου. τελικα ηταν ο πατος της θετικης,λογικα κλαταρε.αφου οσο ερχοταν λεει διαβαζε ολο το βραδυ και κοιμοταν στο σχολειο...ειχε γινει ασπρος το τελευταιο διαστημα! αυτα παιδια μην τα κανετε! να κοιμαστε ειναι παρα πολυ σημαντικο! δεν θα πεθανουμε κιολας! ουτε περσι εχανα τον υπνο μου και δεν τον χανω ουτε φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανάλογα πόσο κοιμάσαι.. Πχ εγώ πέρσι κοιμόμουν 6 ώρες το πολύ το βράδυ αλλά εριχνα και έναν υπνάκο τις 2 πρώτες ώρες στο σχολείο. Οκ μας είχαν πολύ χαλαρά σε άλλα σχολεία κάνουν παρατήρηση ούτε αφήνουν να διαβάζεις άλλα μαθήματα στα γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ανάλογα πόσο κοιμάσαι.. Πχ εγώ πέρσι κοιμόμουν 6 ώρες το πολύ το βράδυ αλλά εριχνα και έναν υπνάκο τις 2 πρώτες ώρες στο σχολείο. Οκ μας είχαν πολύ χαλαρά σε άλλα σχολεία κάνουν παρατήρηση ούτε αφήνουν να διαβάζεις άλλα μαθήματα στα γενικής.

περσι μετα τις 11 εκλεινα τα παντα και κοιμομουν κατα τις 12 μεχρι τις 7:30 και ενα μισαωρο το μεσημερι οταν μπορουσα 7:30 - 8 ωρες τη μερα. το εκανα αυτο γιατι το βραδυ δεν λειτουργουσα.και ακομα το ιδιο! τα πρωινα και τα μεσημερια διαβαζω καλυτερα και αφομοιωνω καλυτερα οτι διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
χα! γατακια! 2 συμμαθητριες μου ειχαν ζωγραφισει ταβλι πανω στο θρανιο και επαιζαν! :P
κανεις δεν κανει ακομα απουσιες?! εμας ενας (αντε να μην πω) ειχε φερει χαρτι απο το γιατρο οτι και καλα εχει πνευμονια για να παρει 50 απουσιες ακομα! ελειπε απο τα τελη φεβρουαριου. τελικα ηταν ο πατος της θετικης,λογικα κλαταρε.αφου οσο ερχοταν λεει διαβαζε ολο το βραδυ και κοιμοταν στο σχολειο...ειχε γινει ασπρος το τελευταιο διαστημα! αυτα παιδια μην τα κανετε! να κοιμαστε ειναι παρα πολυ σημαντικο! δεν θα πεθανουμε κιολας! ουτε περσι εχανα τον υπνο μου και δεν τον χανω ουτε φετος!
Οι περισσότεροι θα αρχίσουν να λείπουν μετά την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου..!

Και εγώ μετά τις 11 έχω κλείσει τα πάντα! Μόνο που κάθε Δευτέρα και Τρίτη συνήθως δουλεύω και στο σπίτι πάνω στο γραμμικό σχέδιο και καμιά φορά μου παίρνει αρκετή ώρα... χθες για παράδειγμα μέχρι να τελειώσω ένα σχέδιο πήγε 12 και κοιμήθηκα στις 1. Ούτε πολύ νωρίς το πρωί μπορώ να διαβάσω, κάποιοι φίλοι μου ξυπνάνε στις 5 ή στις 6 το πρωί για να διαβάσουν :worry: Ένας συμμαθητής μου που πάει θετική, κοιμάται κατά τις 8 το απόγευμα, ξυπνάει στις 1 το βράδυ, διαβάζει ως τις 6, κοιμάται για μια ώρα και μετά πάει σχολείο :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Οι περισσότεροι θα αρχίσουν να λείπουν μετά την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου..!

Και εγώ μετά τις 11 έχω κλείσει τα πάντα! Μόνο που κάθε Δευτέρα και Τρίτη συνήθως δουλεύω και στο σπίτι πάνω στο γραμμικό σχέδιο και καμιά φορά μου παίρνει αρκετή ώρα... χθες για παράδειγμα μέχρι να τελειώσω ένα σχέδιο πήγε 12 και κοιμήθηκα στις 1. Ούτε πολύ νωρίς το πρωί μπορώ να διαβάσω, κάποιοι φίλοι μου ξυπνάνε στις 5 ή στις 6 το πρωί για να διαβάσουν :worry: Ένας συμμαθητής μου που πάει θετική, κοιμάται κατά τις 8 το απόγευμα, ξυπνάει στις 1 το βράδυ, διαβάζει ως τις 6, κοιμάται για μια ώρα και μετά πάει σχολείο :eek:

ναι δεν σε κατακρινω απλα να προσεχετε τον υπνο σας.οι πανελληνιες ειναι συναρτηση οργανωσης,ξεουρασης,ψυχολογιας και διαβασματος.χωρις ξεκουραση δεν μπορεις να οργανωθεις χωρις οργανωση δεν κανεις καλο διαβασμα χωρις καλο διαβασμα δεν πας καλα αρα πεφτει η ψυχολογια σου!

μηπως μιλαμε για το ιδιο ατομο που ανεφερα και γω?! :P (πλακα κανω δεν γινεται) γιατι ακριβως το ιδιο πραγμα εκανε και εχροταν κομματια στο σχολειο...ισως να κοιμοτανε κατα τις 10 και οχι στις 8...αλλα ειχε το ιδιο ωραριο! θεε μου τι ειναι αυτα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Γ μεταγραφες / ειδκες κατηγοριες ξερουμε τι παιζει φετος ? αμα ισχυσει παλι το συστημα των μεταγραφων για πολυτεκνους / τριτεκνους κλπ κλπ οπως ισχυει το 2010 και πριν , οι σχολεςπληροφορικης ΠΑΠΕΙ και της ΑΣΟΕΕ ειχαν αντιστοιχες στην περιφερεια ? ή οχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top