Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτή η ισορροπία - ποικιλότητα στη βιολογία γενικής δε παλεύεται με τίποτα. Κάθε φορά μου βγάζει τη πίστη.
Ούτε καν. Το κομμάτι με τον κύκλο του άνθρακα είναι η μεγαλύτερη μαλακία στη βιολογία γενικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ούτε καν. Το κομμάτι με τον κύκλο του άνθρακα είναι η μεγαλύτερη μαλακία στη βιολογία γενικής. :P

Εδω σε θέλω καβουρα!

Ο άνθρακας παλεύεται. Αυτό όχι.

Τί κάβουρα μου λες..Έτοιμη να το κλείσω είμαι. Ήθελα και επανάληψη 2ο κεφαλαιο τρομάρα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Το κομμάτι με τον κύκλο του άνθρακα είναι η μεγαλύτερη μαλακία στη βιολογία γενικής.
Οτι να ναι :P Μακραν το πιο ευκολο και αρκετα βασικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οτι να ναι :P Μακραν το πιο ευκολο και αρκετα βασικο
Δεν είναι εύκολο. Εγώ με ζωγραφιές το έμαθα απ' έξω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Δεν είναι εύκολο. Εγώ με ζωγραφιές το έμαθα απ' έξω.
Δηλαδη στον κύκλο του αζώτου την είδες πικάσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δηλαδη στον κύκλο του αζώτου την είδες πικάσο;
Τον κύκλο του αζώτου τον έμαθα εύκολα αλλά έκανα και εκεί διάγραμμα με σχεδιάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αν είναι αστεία τα λάθη και δεν έχεις λάθη στη μεθοδολογία, να αφήνεις λίγο χρόνο στο τέλος για να τα ξανακοιτάς. Βοηθάει πολύ. :)


Συμφωνώ για την ισορροπία-ποικιλότητα. Πολύ κακογραμμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή η ισορροπία - ποικιλότητα στη βιολογία γενικής δε παλεύεται με τίποτα. Κάθε φορά μου βγάζει τη πίστη.

Ούτε καν. Το κομμάτι με τον κύκλο του άνθρακα είναι η μεγαλύτερη μαλακία στη βιολογία γενικής. :P

Ψηφίζω και τα δύο! :giveup:

Γιατί να μην ήταν όλα τα κεφάλαια σαν το πρώτο; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τον κύκλο του αζώτου τον έμαθα εύκολα αλλά έκανα και εκεί διάγραμμα με σχεδιάκια :P

Δεύτερη φορά δίνεις,ακόμη δυσκολεύεσαι σε τέτοια σημεία?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεύτερη φορά δίνεις,ακόμη δυσκολεύεσαι σε τέτοια σημεία?:P
Δυσκολεύομαι μόνο στον κύκλο του άνθρακα. Τα άλλα τα θυμάμαι μια χαρά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Δυσκολεύομαι μόνο στον κύκλο του άνθρακα.
:p :p Απλά δεν παίζει :p Δηλαδή θεωρείς ποιο δύσκολο τον κύκλο του άνθρακα από τον κύκλο του αζώτου ή την ανοσοβιολογικη αποκριση;;; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:p :p Απλά δεν παίζει :p Δηλαδή θεωρείς ποιο δύσκολο τον κύκλο του άνθρακα από τον κύκλο του αζώτου ή την ανοσοβιολογικη αποκριση;;; :p
Εντελώς. :P Οκ ρε παιδιά δεν γίνεται να δυσκολευόμαστε όλοι στα ίδια πράγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
όλα αυτά και ειδικά η ισορροπία είναι ολίγον ΓΕ-ΛΟΙ-Α εαν ξεσκιστεις στις επαναληψεις!! Τα εχω βαρεθει πραγματικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
στη βιολογια γενικης οι διορθωτες περιμένουν να τους γραφουμε αυτολεξει την θεωρια ή τους αρκει μια απαντηση με δικα μας λογια αξιοποιώντας φυσικα την αντιστοιχη θεωρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο σχολείο όμως μας είπε οτι στην αιτιολόγηση των ασκήσεων δε θέλει αυτολεξεί. Τώρα,δε ξέρω κατά πόσο ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Στο σχολείο όμως μας είπε οτι στην αιτιολόγηση των ασκήσεων δε θέλει αυτολεξεί. Τώρα,δε ξέρω κατά πόσο ισχύει.
Ναι , στις ασκησεις μπορεις να τα γραφεις και με δικα σου λογια νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ηλίθια ερώτηση: στο ΑΟΔΕ, αν πέσει κομμάτι που έχει κανονικά και σχήμα, το κάνουμε και αυτό στην απάντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,507 μηνύματα.
Ηλίθια ερώτηση: στο ΑΟΔΕ, αν πέσει κομμάτι που έχει κανονικά και σχήμα, το κάνουμε και αυτό στην απάντηση?
Εμάς στο φροντιστήριο πέρυσι μας έλεγαν ότι πρέπει και το σχήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ηλίθια ερώτηση: στο ΑΟΔΕ, αν πέσει κομμάτι που έχει κανονικά και σχήμα, το κάνουμε και αυτό στην απάντηση?

Ερωτήσεις που αφορούν το ΑΟΔΕ δεν είναι ποτέ ηλίθιες.:D

Κάποια στιγμή, στην αρχή της χρονιάς, μας είχε αναφέρει ο καθηγητής κάτι σχετικό με τα διαγράμματα. Το Σχήμα 1.6 (σελ 37) νομίζω είχε ζητηθεί μια χρονιά.
Το σίγουρο πάντως είναι ότι αποτελούν εξεταστεά ύλη. Με την έννοια ότι, στο σχήμα 1.6, η λέξη Συνδικάτα ανήκει στο Ειδικό Περιβάλλον. Το κείμενο όμως δεν αναφέρει κάτι. Σε ερωτήσεις Σ-Λ, λοιπόν, τα Συνδικάτα ανήκουν στο Ειδικό Περιβάλλον της επιχείρησης?->Σωστό.
Αν δεν ξέρεις το διάγραμμα, δεν απαντάς.

Αν ζητάνε να σχεδιάσεις ακριβώς τα διαγράμματα στο τέλος, θα ρωτήσω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ηλίθια ερώτηση: στο ΑΟΔΕ, αν πέσει κομμάτι που έχει κανονικά και σχήμα, το κάνουμε και αυτό στην απάντηση?
Αν πεσει το συστημα ναι χρειαζεται... όπως και εκει που λεει για τον ελεγχο προγραμματισμο διευθυνση και ληψη αποφασεων !!! Για τα αλλα δε νομίζω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top