Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χαίρομαι πάντως πoυ το συμπέρασμα απορρέει με λογική αναγκαιότητα απο τις προκειμένες.. Ήθελα να πω χαίρομαι που είστε καλα. Εγω δεν είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Εύχομαι να είναι καλύτερα μετά το αγγούρι της πρώτης επανάληψης.

Emilouko μου αρέσει η φωτογραφία προφίλ σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι η πρωτη επανάληψη δεν θα τελειώσει ποτε. Γιατι κανεις διακρίσεις ρε πις. Δεν την βρίσκεις με την μέλισσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλύτερα θα ειναι. Σε ορισμένα μαθηματα δηλαδή που το πέρασα είναι πολύ καλύτερα.
Αμαλία σε έκαψε η έκθεση;

Peace_
Μα δεν είναι φοβερός; Κόλλησα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μακαρι. Εγώ στη φυσική δυσκολεύομαι πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι η πρωτη επανάληψη δεν θα τελειώσει ποτε. Γιατι κανεις διακρίσεις ρε πις. Δεν την βρίσκεις με την μέλισσα;

Η Μάγια είναι; Εμένα μ ' αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desio40

Νεοφερμένος

Ο desio40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Οι μέρες για τις εξετάσεις ζυγώνουν παιδιά.
Ας δώσουμε μέχρι την τελευταία μέρα ότι δύναμη έχουμε και δεν έχουμε και πιστεύω όλα θα πάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχω στο τσεπάκι τα 19 800 μόρια... πάω να βρω τώρα τα άλλα 200 :P !!!! Μη σκάτε ρε ότι είναι να γράψουμε θα γράψουμε!!!
Καλοκαίρι σου έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μακαρι. Εγώ στη φυσική δυσκολεύομαι πολύ...

Kαι εγώ!!! Βλέπω τα βιβλία και δεν θέλω να τα ανοίξω,δεν μπορώ!! Άσε που κάνω και πολλά αριθμητικά λάθη στη φυσική, ενώ στα μαθηματικά δεν κάνω συχνά! Δεν με βλέπω καλά σ'αυτό το μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Μισώ τη βιολογία γενικής!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μισώ τη βιολογία γενικής!

Και γιατί πήρες βιολογία αφού τη μισείς; Ας έπαιρνες μαθηματικά ή φυσική! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι 4ο θέμα χημείας θα πέσει σκέτος πολυμερισμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ξαφνικά έχει αρχίσει να μου αρέσει το στερεό.Περίεργο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξαφνικά έχει αρχίσει να μου αρέσει το στερεό.Περίεργο!
Μόνο οι κρούσεις είναι ωραίο κεφάλαιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι 4ο θέμα χημείας θα πέσει σκέτος πολυμερισμός...

Ε; Ασε τις φήμες να λένε, και εγω λέω. Σκέτος πολυμερισμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ξαφνικά έχει αρχίσει να μου αρέσει το στερεό.Περίεργο!
Καθόλου περίεργο. Άσχετα με τον μαθητικό μύθο που κυκλοφορεί, πρόκειται για το πιο εύκολο και κατανοητό κεφάλαιο. Όλα όσα περιέχει είναι μέσα στην εμπειρία μας. Μέχρι το 2000 ήταν στην ύλη της Α λυκείου και οι ασκήσεις ήταν του ίδιου επιπέδου με αυτές του σημερινού βιβλίου της Γ. (Για να μη φωνάξετε, όχι δεν έμπαιναν στην Α λυκείου τα περιπεπλεγμένα μπερδεμενοθέματα που μπαίνουν τώρα στις πανελλήνιες).
Φήμες λένε ότι 4ο θέμα χημείας θα πέσει σκέτος πολυμερισμός...
Ναι. Από όταν ήμουνα μαθητής είχα διαπιστώσει ότι όλοι (σχεδόν) οι φροντιστές:
α) Γνώριζαν φήμες από ποια κεφάλαια θα πέσουν τα θέματα των εξετάσεων και
β) Είχαν πάντα γνωστό τους στην επιτροπή που θα έβαζε τα θέματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι 4ο θέμα χημείας θα πέσει σκέτος πολυμερισμός...

ο πολυμερισμος μονος του δεν μπορει να γεμισει τεταρτο θεμα...τουλαχιστον μεχρι το σημειο που διδασκεται στη Γ οχι!
και επισης τα θεματα βγαινουν ενα διαστημα πριν δωσουμε και αυτοι που τα κανουν διαλεγονται με κληρωση επομενως κανεις δεν ξερει αν θα ειναι καποιος που θα βαλει θεματα σιγουρα επομενως οι φημες ειναι να χαμε να λεγαμε...μην αγχωνεις τζαμπα τον κοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Με αφορμη το οτι αυριο γραφω και εκθεση σε οτι θεματα εχουμε κανει, ηθελα να ρωτησω , πως τα πατε στην εκθεση ; στο φροντιστηριο που πηγαινω εχω κανει πολυ καλη δουλεια αν και η καθηγητρια μας βαζει να μαθαινουμε τα θεματα απ'εξω. Για αυριο εχω να διαβασω 30 θεματα και ασχετως αν και ειναι παπαγαλια, βοηθαει αρκετα. Η δικια σας μεθοδολογια; επισης για το τελος ειναι πιστευω αν μου κατσει το θεμα. Τι λετε να βαλουν φετος; εγω ψηφιζω ή ελγινεια ή τουρισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel27

Νεοφερμένος

Ο Angel27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγω απλά όταν έγραφα έκθεση φανταζόμουν οτι απευθυνόμουν σε κάποιον εκείνη ακριβώς την στιγμή και με βοηθούσε πολύ αυτό....Τωρα να τα μαθαίνεις απ έξω δεν νομίζω να σε βοηθάει κάπου...απλή αναγνωση κάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top