Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stacy_pizza

Νεοφερμένος

Η Souki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μόνο μαθηματικά δεν έχω βγάλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
εσεις που απο φεβρουαριο θεωρειτε πως εχετε κατανοησει τα παντα στα μαθηματικα, προσγειωθειτε γιατι η νεμεσις θα ερθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εσεις που απο φεβρουαριο θεωρειτε πως εχετε κατανοησει τα παντα στα μαθηματικα, προσγειωθειτε γιατι η νεμεσις θα ερθει.

Προσωπικά, όταν λέω ότι έχω κατανοήσει τα πάντα, εννοώ ότι ξέρω (αρκετά καλά τουλάχιστον) τη θεωρία, τον τρόπο που λύνονται η ασκήσεις, κτλ. Δεν έχω κενά, γνωρίζω πολύ καλά ότι υπάρχουν και πράγματα που ίσως να μην μπορώ να λύσω ακόμη, αλλά έχουμε 3 μήνες ακόμα, ξέρεις τι επαναλήψεις θα κάνουμε; Και εξάλλου, μην κρίνεις από αυτά που γράφουμε εδώ, δεν μας γνωρίζεις στην πραγματικότητα και δεν ξέρεις τι δυνατότητες έχουμε,αν διαβάζουμε πολύ ή όχι και αν θα τα πάμε καλά ή όχι,no offense.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Πότε αρχίζουνε οι Πανελλήνιες παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια προλαβαινω να διαβασω τα 6 μαθηματα τεχνολογικης και να βγαλω 12000 μορια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
χαλαρα.
Σκισε ΑΟΔΕ, Βιολογια, Εκθεση(Μπορείς άνετα να βελτιωθείς περιληψεις,συνωνυμα-αντωνυμα κτλ) , Αεππ( 60 μοναδες είναι η θεωρία κι οι εφαρμογές της)
Διαβασα παρα πολυ καλα θεωρια στα ΜΑΘ ΚΑΤ και ΦΥΣ ΚΑΤ ( ειδικα φυσικη)
Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
μας ειπε ο μαθηματικος στο σχολειο οτι στις σχολες 2 3 4 πεδιο οι θεσεις θα αυξηθουν φετος:D στου 5 θα μεινουν ιδιες και στου πρωτου θα μειωθουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
μας ειπε ο μαθηματικος στο σχολειο οτι στις σχολες 2 3 4 πεδιο οι θεσεις θα αυξηθουν φετος:D στου 5 θα μεινουν ιδιες και στου πρωτου θα μειωθουν ...

Μια σχετική ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
μας ειπε ο μαθηματικος στο σχολειο οτι στις σχολες 2 3 4 πεδιο οι θεσεις θα αυξηθουν φετος:D στου 5 θα μεινουν ιδιες και στου πρωτου θα μειωθουν ...

Πριν καν δώσετε πανελλήνιες, πριν καν βγει ο αριθμός εισακτέων και αυτος ξέρει απο τωρα τι θα γινει σε καθε πεδίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έχω σκυλιάσει.
Βαριεμαι και νυστάζω, και έχω και μάθημα καπάκι μετα το σχολειο. Θέλω και να περάσω. Ποιος πάει να διαβάσει τωρα; Ναι ξερω, εγώ. Τα λέμε αδέρφια, υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχω σκυλιάσει.
Βαριεμαι και νυστάζω, και έχω και μάθημα καπάκι μετα το σχολειο. Θέλω και να περάσω. Ποιος πάει να διαβάσει τωρα; Ναι ξερω, εγώ. Τα λέμε αδέρφια, υπομονή.
Το χειρότερο είναι όταν έρχεται η άνοιξη και έχει τέλειο καιρό και πρέπει να κάτσεις σπίτι να διαβάσεις. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά οι αποδείξεις για την παράγωγο του ημίτονου και του συνημίτονου είναι εντός ύλης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eagle09

Νεοφερμένος

Ο eagle09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Νομίζω όχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ευτυχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Παιδιά οι αποδείξεις για την παράγωγο του ημίτονου και του συνημίτονου είναι εντός ύλης;
του συνημιτόνου ναι του ημιτόνου όχι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
του συνημιτόνου ναι του ημιτόνου όχι:clapup::clapup:

Κανονικα δεν πρεπει να ειναι γιατι εχουν μεσα μια ταυτοτητα που ηταν εκτος υλης περσυ για εμας, απλα μας ειπε στο φροντιστηριο οτι δεν υπαρχει σαφης οδηγια που να λεει οτι ειναι εκτος.. τωρα δεν ξερω... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Προφανώς και είναι εκτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οσον αφορα την θεωτητικη κατευθυνση, κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται πολλες ωρες φροντιστηριο...διαβαστε οσο περισσοτερο μπορειτε μονοι σας...και επισης δεν εχει σημασια αν διαβαζετε 10 ωρες ή 4...αρκει να διαβαζετε οργανωμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν επιβαρυνει τν συνολικο βαθμο μου στ τελος απ τς πανελληνιες αν δν παω να δωσω τ αγγλικα?τα χω δηλωσει αλλα δν ξερω αν σγρ θα αποφασισω να παω και ουτε αν θα δηλωσω αγγλικη φιλολογια! ( :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οχι καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top