Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ρε παιδιά, επειδή έχω αγχωθεί με τον ΑΕΠΠ..Πού βρίσκεστε στο φροντιστήριο;
Μπορείς να δεις πού βρίσκονται και άλλα παιδιά εδώ.
ΑΕΠΠ τώρα μπαίνω στα υποπρογράμματα και υπολογίζω να έχω βγάλει την ύλη μέχρι τέλη του μηνός (δεν πάω όμως φροντιστήριο, οπότε δεν ξέρω τι παίζει εκεί). Μην ανησυχείς, έχεις ακόμα χρόνο να το οργανώσεις. Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takanell

Νεοφερμένος

Ο Takanell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γνωρίζει κανεις αν δώσω με το 10% για τεφαα κ πέρσι δεν έδωσα αθλήματα,αν γινεται να τα δώσω φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
καλησπερα παιδια! ειμαι β λυκειου φετος (θεωρητικη) και θελω να περασω γερμανικη φιλολογια θεσ/νικκης! υπαρχει κανεις που να γνωριζει κατι για τη σχολη? και προς τ παιδια της θεωρητικης..τι πρεπει να προσεξω πολυ για του χρονου?? ευχαριστω!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Γνωρίζει κανεις αν δώσω με το 10% για τεφαα κ πέρσι δεν έδωσα αθλήματα,αν γινεται να τα δώσω φετος??

και εγω για τεφαα δινω και εχω την εντυπωση οτι μπορεις. Δεν ξερω ομως αν παιζει ρολο το οτι περσι δεν πηγες καν να δωσεις τα αθληματα, αφου ειναι υποχρεωτικο. Παντως γενικοτερα αφου δεν περασες περσι πιστευω εχεις το δικαιωμα με το 10% να ξαανδωσεις αλλα να δωσεις και τα αθληματα..αρχισε ομως γρηγορα προπονησεις δεν ειναι ευκολα, ειδικα για αγορια (αν ξερεις κολυμβηση ασε το τρεξιμο (οταν διαλεξεις τα 3 απ τα 4 αθληματα) γιατι στα ορια των αγοριων , πιστεψε με, ζητημα να παεις 10 μορια :Ρ )




Παιδια ξερει κανεις αν ανηκει καποιος σε ειδικη κατηγορια αν εχει χασει τον αδερφο/αδερφη του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γνωρίζει κανεις αν δώσω με το 10% για τεφαα κ πέρσι δεν έδωσα αθλήματα,αν γινεται να τα δώσω φετος??

Δεν είναι σίγουρο ότι μπορείς να λάβεις μέρος με την κατηγορία του 10% αφού δεν είχες δώσει πέρσι τα αθλήματα. Πάρε τηλέφωνο στο Υπουργείο 2103442702 - 3 να ενημερωθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόλις περιέγραψες την κατάσταση στη τάξη μου :P Την καθηγήτρια την έχουν όλοι εντελώς γραμμένη, κανένας μα κανένας δεν προσέχει και αυτή έχει πλέον συμβιβαστεί με την κατάσταση και...μιλάει μόνη της. Στα κείμενα, με την ίδια καθηγήτρια, είχαμε κανονίσει να γράψουμε διαγώνισμα και όταν ήρθε η μέρα να γράψουμε, άλλοι έλεγαν ότι βαριούνται, άλλοι ήθελαν να το γράψουν άλλη φορά και άλλοι ήθελαν να κάνουν βόλτες στο προαύλιο. Οπότε 5-6 άτομα γράψαμε και οι άλλοι έγραψαν την επόμενη φορά. Στεναχωριέμαι πραγματικά για το πως έχει καταντήσει το σχολείο.
Εμάς αυτή είναι και υποδιευθύντρια και δεν φιλοτιμείται καν να κάνει μάθημα :P .Κάθε Τρίτη ξέρω πως έχω κενό τουλάχιστον την μια από τις 2 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
καλησπερα παιδια! ειμαι β λυκειου φετος (θεωρητικη) και θελω να περασω γερμανικη φιλολογια θεσ/νικκης! υπαρχει κανεις που να γνωριζει κατι για τη σχολη? και προς τ παιδια της θεωρητικης..τι πρεπει να προσεξω πολυ για του χρονου?? ευχαριστω!!

:D

Για ξενογλωσσες σχολες εκτος αγγλικης φιλολογιας τα μορια ειναι πολυ χαμηλα... οσον αφορα το τι πρεπει να κανεις για του χρονου, προσεξε να μην αφησεις κενα! διαβασε συστηματικα και με προσοχη τη γραμματικη και το συντακτικο, και αρχαια και λατινικα, και συγκεκριμενα στα αρχαια να εξασκεισαι στο αγνωστο... του χρονου δεν θα υπαρχει πολυ χρονος να καλυψεις τετοιου ειδους κενα.Γενικα, προσπαθησε να συνηθισεις να κανεις συστηματικο διαβασμα και με προγραμμα, πολλα παιδια δεν διαχειριζονται σωστα το χρονο τους ακριβως γιατι δεν εχουν μαθει να μελετουν με σωστο τροπο ( συμβουλη καθηγητριας πολλη χρησιμη θα ελεγα, θα το δεις κι εσυ του χρονου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
καλησπερα...οι αποφοιτοι πρεπει να ξαναβγαλουν κωδικους για το μηχανογραφικο ή ισχυει ο περσινος? οποιος ξερει ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Στη χημεία κατεύθυνσης στο 5ο κεφαλαιο οι σελίδες 246-253 είναι στην ύλη η όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Να διαβάσω. Για να ακριβολογώ τώρα πήρα μπρος με το διάβασμα και έχω σαλτάρει. Ωχ, είπα τον πόνο μου και ησύχασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πάντως πάλι καλά που υπάρχει η Αργία των τριών ιεραρχών. Ανάσα γιατί τα είχα φτύσει.
Καληνύχτα!

Εχω να κάνω και καμιά επανάληψη Βιολογία γενικής, τώρα που το σκέφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πάντως πάλι καλά που υπάρχει η Αργία των τριών ιεραρχών. Ανάσα γιατί τα είχα φτύσει.
Καληνύχτα!

Εχω να κάνω και καμιά επανάληψη Βιολογία γενικής, τώρα που το σκέφτομαι
Εμάς μας έβαλαν ακριβώς την επόμενη μέρα διάγωνισμα :P .Για να καθίσουμε όλη μέρα να διάβασουμε.


Σήμερα πρέπει να στρωθώ να βγάλω τα της εβδομάδας γιατί χθες δεν άνοιξα βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εμάς μας έβαλαν ακριβώς την επόμενη μέρα διάγωνισμα :P .Για να καθίσουμε όλη μέρα να διάβασουμε.


Σήμερα πρέπει να στρωθώ να βγάλω τα της εβδομάδας γιατί χθες δεν άνοιξα βιβλίο.

εγω χθες ανοιξα αλλα με το ζορι και μετα απο λιγες ωρες διαβασμα μια βαρεμαρα.................... ελπιζω Απριλη-Μαη να μη σερνομαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Και γω σέρνομαι. Σαν το φίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εγω χθες ανοιξα αλλα με το ζορι και μετα απο λιγες ωρες διαβασμα μια βαρεμαρα.................... ελπιζω Απριλη-Μαη να μη σερνομαστε!
Σήμερα ψιλοέχω όρεξη. :P Θέλω να βγάλω εισαγωγή επανάληψη Ηθικά αλλά την βαριέμαι απίστευτα.Θα την αφήσω τελευταία :)

Και γω σέρνομαι. Σαν το φίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είμαι η άτιμη κομπρα πως να το κάνουμε τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aφήστε, και γω σέρνομαι.Έχω και κάτι δεκατάκια σήμερα...Και έλεγα να κάνω επανάληψη στη βιολογία.Τώρα θα κοιμηθώ.

Εγώ που δεν αρρώσταινα ποτέ στο διάστημα των πανελληνίων 10 φορές έχω αρρωστήσει σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άρχισαν να βάζουν βαθμούς.Αρχές Φλεβάρη αποκαλυπτήρια :P

Aφήστε, και γω σέρνομαι.Έχω και κάτι δεκατάκια σήμερα...Και έλεγα να κάνω επανάληψη στη βιολογία.Τώρα θα κοιμηθώ.

Εγώ που δεν αρρώσταινα ποτέ στο διάστημα των πανελληνίων 10 φορές έχω αρρωστήσει σίγουρα.
Καλό κάνει η ξεκούραση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top