Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμένα όλα μια χαρά μου ακούγονται Tol6! Μάλλον αν πεις στους συμμαθητές σου ότι δεν κουράζεσαι και διαβάζεις κάποιες ώρες λιγότερο από αυτούς, εκείνοι θα αισθανθούν καημένοι!! Βοηθηματα νομίζω αρκετά έχεις ήδη, μην ανησυχείς, τον καιρό των επαναλήψεων τα φροντιστήρια πάνε και βρίσκουν κάτι ασκήσεις...Ποίημα!! Δεν χρειάζεται να ψάξεις από μόνος σου κι άλλες, αν εκείνες είναι απαιτητικές και τις καταφέρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω και γω κάτι; Τι κάνετε όταν ποτέ δε σας φαίνονται αρκετές οι ώρες που διαβάζετε; Είναι αυθυποβολή ή κάτι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
το ρήμα : ηνέσχετε τι τύπος είναι? Λίγη βοήθεια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
το ρήμα : ηνέσχετε τι τύπος είναι? Λίγη βοήθεια :redface:

β' πληθυντικο οριστικης αοριστου β' ενεργητικης φωνης του ρηματος "ανεχω"/"ανισχω" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δεν σε κουραζει που προσπαθεις..σε κουραζει που δεν ξερεις αν αξιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παντα αξιζει.Το διαβασμα μαζι με την γνωση που αυτο συνεπαγεται ΠΑΝΤΑ αξιζουν!

Θα μου πεις"Τι μας λες τωρα ρε νταλαρα?Πανελληνιες γραφω...Τεχνοκρατικη γνωση....Διαβαζω για να γραψω".Οταν με το καλο μπεις στην σχολη σου και αρχιζεις να διαβαζεις με σκοπο να εμβαθυνεις σε αυτο που μαθαινεις διοτι θα χρειαστει στο μελλον σου, θα δεις πως αξιζει το διαβασμα που ριχνεις τωρα.
Καλη συνεχεια και καλο κουραγιο,κοντευετε :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οι ώρες αναλογικά με τον όγκο των πραγμάτων που πρέπει να δει κανείς για να δώσει Πανελλήνιες είναι λίγες. Ποτέ δεν προλαβαίνεις να δεις όσα θες...Αυτό βέβαια δεν είναι ούτε λόγος παραίτησης ούτε λόγος να αρχίσουμε τα "ματαιοτης ματαιοτητων τα πάντα ματαιοτης". Και μόνο που υπερβαίνει κάποιος τα όρια των αντοχών του χαρη στο σύστημα αυτό, αξίζει να νιώθει περήφανος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κοντευετε παιδια....Καλη δυναμη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτο το κοντεύετε νομίζω με αγχωνει λιγο. Μα καλα που βρεθήκατε όλοι εσείς της οδοντιατρικης απο εκεί που δεν υπήρχε κανενας; Αν ολα πανε καλα η πρωτη επιλογή της διδυμης αδερφής μου θα ναι η οδοντιατρική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και γω το νιώθω αυτό ότι δε προλαβαίνω ποτέ αυτά που έχω προγραμματίσει...Και φτάνει 2 το βράδυ και αναρωτιέμαι που πήγαν όλες αυτές οι ώρες...Σήμερα για παράδειγμα διάβασα γύρω στο 9ωρο...Πάλι δε πρόλαβα...Η βαλίτσα πού θα πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Και γω το νιώθω αυτό ότι δε προλαβαίνω ποτέ αυτά που έχω προγραμματίσει...Και φτάνει 2 το βράδυ και αναρωτιέμαι που πήγαν όλες αυτές οι ώρες...Σήμερα για παράδειγμα διάβασα γύρω στο 9ωρο...Πάλι δε πρόλαβα...Η βαλίτσα πού θα πάει;

Ελπίζουμε όλοι η βαλίτσα να παει πανεπιστήμιο τον ερχόμενο Σεπτέμβρη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Mακάρι, μακάρι, αλλά δε το βλέπω...Με έχει πιάσει μια απαισιοδοξία...Αισθάνομαι ότι αυτό που κάνω δεν είναι αρκετό...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mακάρι, μακάρι, αλλά δε το βλέπω...Με έχει πιάσει μια απαισιοδοξία...Αισθάνομαι ότι αυτό που κάνω δεν είναι αρκετό...:/:

Δεν είμαι καλη στις συμβουλές, ούτως η άλλως και εγω με τις μερες μου είμαι. Ναι, αυτο.
View attachment 55906
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι Λυκείων από προηγούμενες χρονιές πότε θα έπρεπε να δηλώσουν για Πανελλήνιες ότι θέλουν να συμμετάσχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι Λυκείων από προηγούμενες χρονιές πότε θα έπρεπε να δηλώσουν για Πανελλήνιες ότι θέλουν να συμμετάσχουν;
Ναι. Πάνε στο σχολείο που θες να δώσεις και ρώτα τι χρειάζεται να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ρε παιδιά, επειδή έχω αγχωθεί με τον ΑΕΠΠ..Πού βρίσκεστε στο φροντιστήριο;
Νομίζω οτι είμαστε πίσω και είναι το μόνο μάθημα που με προβλημτίζει.. :confused:
Και δεν έχω καταλάβει ακόμα τη λογική των ασκήσεων..Μου φαίνονται όλα πολύ φλου..Όταν κάνω έναν αλγόριθμο,ας πούμε, δεν το κάνω ολόσωστο...Κάποια κομμάτια είναι σωστά και κάποια ότι να 'ναι!

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οι απόφοιτοι Λυκείων από προηγούμενες χρονιές πότε θα έπρεπε να δηλώσουν για Πανελλήνιες ότι θέλουν να συμμετάσχουν;

Συνήθως γίνεται μέσα στο Φεβρουάριο, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, ρώτα στο σχολείο σου και θα σου πουν. Πάντως αποκλείεται να πέρασε η προθεσμία για δήλωση συμμετοχής.

Αυτο το κοντεύετε νομίζω με αγχωνει λιγο. Μα καλα που βρεθήκατε όλοι εσείς της οδοντιατρικης απο εκεί που δεν υπήρχε κανενας; Αν ολα πανε καλα η πρωτη επιλογή της διδυμης αδερφής μου θα ναι η οδοντιατρική. :)

Αν το θέλει πραγματικά η αδερφή σου της εύχομαι ολόψυχα να περάσει!!!:D Ποιο τμήμα στοχεύει, Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή και τα δύο? Δν είμαστε και πολλοί οι οδοντίατροι, μη νομίζεις...Είμαστε ένας μικρός αλλά υπολογίσιμος πυρήνας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αν το θέλει πραγματικά η αδερφή σου της εύχομαι ολόψυχα να περάσει!!!:D Ποιο τμήμα στοχεύει, Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή και τα δύο? Δν είμαστε και πολλοί οι οδοντίατροι, μη νομίζεις...Είμαστε ένας μικρός αλλά υπολογίσιμος πυρήνας:P
Ήθελα να ξερα τι της βρίσκεται! :P Θεσσαλονίκη θα ήθελε. Άμα πέρασει να περιμένεις προσωπικό μήνυμα το Σεπτέμβρη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
'Εκθεση ρε παιδιά στο σχολείο εσάς σας κάνουν κανένα θέμα;Εμάς έτσι για δείγμα μας πέταξε κάτι φωτοτυπίες για τη θανατική ποινή και μάθημα δεν κάνουμε καθόλου.Γράψαμε ένα "διαγώνισμα" (ο θεός να το κάνει) όπου η μισή τάξη φώναζε και 3-4 άτομα γράφαμε και η καθηγήτρια δεν έλεγε τίποτα.Τα εν λόγω γραπτά δεν νομίζω καν να τα έχει διορθώσει.Και απορώ: Πώς -μιας και πλησιάζουν οι βαθμοί τετραμήνου- ακριβώς θα μας βαθμολογήσει; :hmm: Και είναι και παιδιά που μπορεί να μην πηγαίνουν φροντιστήριο.Είναι βλακεία η άλλη να μην κάνει μάθημα.
Αν και εγώ το προτιμώ γιατί όποτε ανοίγει το στόμα της πετάει βατράχια :)

Υ.Γ Εσείς της θεωρητικής που βρίσκεστε στην ύλη στο σχολείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
'Εκθεση ρε παιδιά στο σχολείο εσάς σας κάνουν κανένα θέμα;Εμάς έτσι για δείγμα μας πέταξε κάτι φωτοτυπίες για τη θανατική ποινή και μάθημα δεν κάνουμε καθόλου.Γράψαμε ένα "διαγώνισμα" (ο θεός να το κάνει) όπου η μισή τάξη φώναζε και 3-4 άτομα γράφαμε και η καθηγήτρια δεν έλεγε τίποτα.Τα εν λόγω γραπτά δεν νομίζω καν να τα έχει διορθώσει.Και απορώ: Πώς -μιας και πλησιάζουν οι βαθμοί τετραμήνου- ακριβώς θα μας βαθμολογήσει; :hmm: Και είναι και παιδιά που μπορεί να μην πηγαίνουν φροντιστήριο.Είναι βλακεία η άλλη να μην κάνει μάθημα.
Αν και εγώ το προτιμώ γιατί όποτε ανοίγει το στόμα της πετάει βατράχια :)

Υ.Γ Εσείς της θεωρητικής που βρίσκεστε στην ύλη στο σχολείο;
Μόλις περιέγραψες την κατάσταση στη τάξη μου :P Την καθηγήτρια την έχουν όλοι εντελώς γραμμένη, κανένας μα κανένας δεν προσέχει και αυτή έχει πλέον συμβιβαστεί με την κατάσταση και...μιλάει μόνη της. Στα κείμενα, με την ίδια καθηγήτρια, είχαμε κανονίσει να γράψουμε διαγώνισμα και όταν ήρθε η μέρα να γράψουμε, άλλοι έλεγαν ότι βαριούνται, άλλοι ήθελαν να το γράψουν άλλη φορά και άλλοι ήθελαν να κάνουν βόλτες στο προαύλιο. Οπότε 5-6 άτομα γράψαμε και οι άλλοι έγραψαν την επόμενη φορά. Στεναχωριέμαι πραγματικά για το πως έχει καταντήσει το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top