Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Πας στην σχολή που σου δίνει καλά επαγγελματικά δικαιώματα, όχι όπου γουστάρεις. Για ποιο λόγο να πάω ΤΕΙ αφού έπιανα ΑΕΙ που έχει καλύτερα δικαιώματα; :P

Σίγουρα αλλά ξέρεις κάτι, όλοι οι φοιτητές μιλούν για "εργασιακά δικαιώματα" αλλά ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα. Εργασιακά δικαιώματα πολλά, λίστες κατεβατές αλλά στο τέλος 1-2 μονοπωλούν για την μαζική πλειοψηφία των αποφοίτων σε κάθε επιστήμη και στη δική σου. Για μένα πιο εφαρμοσμένο χαρακτήρα έχουν τα ΤΕΙ λόγω διαφορετικής φιλοσοφίας σπουδών. Τα Πανεπιστήμια έχουν πιο θεωρητικό και ακαδημαϊκό χαρακτήρα, που σημαίνει ότι δεν ξέρω κατά πόσο έχουν βάση τα επαγγελματικά δικαιώματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
:P ΗΜΜΥ: η λέξη, το απλό άκουσμα της οποίας αρκεί, για να δαιμονιστεί το μισό ischool. Απίστευτο.

Οτι ακούγεται ειναι ράδιο αρβυλα. Απο την στιγμή που δεν εχει βγει ακόμη η επίσημη εγκύκλιος απο το υπουργείο ο καθένας λέει οτι του καπνίσει.

Το ότι οι εκλογές έχουν ανακοινωθεί επίσημα για 18 και 25 Μαϊου, δεν είναι καθόλου ράδιο αρβύλα. Do the math.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ενδεχομενο να γραψετε μετα τις εκλογες δεν παιζει ε; Γιατι το 2012 ειχαν ξεκινησει 21 νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Θέλουμε να το αποφύγουμε, γιατί υπάρχει περίπτωση επανάληψης των εκλογών...Μη βρεθούμε ξερω γω Ιούνιο να αρχίζουμε...Αυτό είναι χειρότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θέλουμε να το αποφύγουμε, γιατί υπάρχει περίπτωση επανάληψης των εκλογών...Μη βρεθούμε ξερω γω Ιούνιο να αρχίζουμε...Αυτό είναι χειρότερο...

Παίζει και αυτό δηλαδή; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Παίζει άσχημα, ειδικά για τις δημοτικές εκλογές να επαναληφθούν για 2η Κυριακή. Αυτό σημαίνει ότι θα γίνουν 1η Ιουνίου ή αργότερα. Δε θέλω να σκέφτομαι πότε θα αρχίσουμε πανελλήνιες (και πότε θα τελειώσουμε και τις ενδοσχολικές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παίζει άσχημα, ειδικά για τις δημοτικές εκλογές να επαναληφθούν για 2η Κυριακή. Αυτό σημαίνει ότι θα γίνουν 1η Ιουνίου ή αργότερα. Δε θέλω να σκέφτομαι πότε θα αρχίσουμε πανελλήνιες (και πότε θα τελειώσουμε και τις ενδοσχολικές).
Μπα δεν παίζει να γίνουν τόσο αργά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angietrelaful15

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πόσες είναι οι αποδήξεις των μαθηματικών κατεύθυνσης που πρέπει να ξέρω για τις εξετάσεις και που μπορώ να τις βρω όλες συγκεντωμένες? σε κανένα site ξερω γω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
:P ΗΜΜΥ: η λέξη, το απλό άκουσμα της οποίας αρκεί, για να δαιμονιστεί το μισό ischool. Απίστευτο.



Το ότι οι εκλογές έχουν ανακοινωθεί επίσημα για 18 και 25 Μαϊου, δεν είναι καθόλου ράδιο αρβύλα. Do the math.

Γνωρίζω πως εχουν ανακοινωθεί επίσημα οι εκλογές. Εγω μίλησα για την έναρξη των πανελλαδικών. Αν μπερδεύτηκες με το τι έχω πει στο ποστ ριξτο ξανά μια ματια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Οι εκλογές του Μαϊου είναι άμεσα συνδεδεμένες με τη διεξαγωγή των Πανελλαδικών εξετάσεων. Οι άνθρωποι που κάνουν διάφορες εκτιμήσεις για το θέμα αυτό δεν είναι άσχετοι περαστικοί, που λένε "ό,τι τους καπνίσει", αλλά άμεσα ενδιαφερόμενοι, είτε μαθητές (που καίγεται η γούνα τους άμα κάτσει στραβή), είτε καθηγητές (που μπορεί και να έχουν κάποια άκρη για πληροφορίες).

Εκτιμήσεις για ημερομηνίες Πανελλαδικών 2014:
- γενική συζήτηση στο ischool
- κουβέντα για τις 9 στο ylikonet
- εκτίμηση του Χατζητέγα για τις 14 ή 16 και σχετικό πινακάκι

Προσωπικά, έχω κανονίσει το πρόγραμμά μου με βάση το χειρότερο δυνατό σενάριο, υπολογίζοντας έναρξη εξετάσεων στις 2 Μαϊου κι ας είναι από δύσκολο έως απίθανο, γιατί αφενός τους έχω ικανούς ακόμα και για τη μεγαλύτερη παπάρα και αφετέρου διότι δεν γουστάρω γενικώς να με πιάνουν στον ύπνο. Από κει και πέρα, άμα κάτσει το καλύτερο, έκατσε. Έτσι το βλέπω.
https://chem4exams.blogspot.gr/2013/12/2014.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΓΕΝΙΚΑ πότε θα ανακοινωθεί επίσημα από το υπουργείο Παιδείας η ημερομηνία έναρξης των πανελλαδικών εξετάσεων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ΓΕΝΙΚΑ πότε θα ανακοινωθεί επίσημα από το υπουργείο Παιδείας η ημερομηνία έναρξης των πανελλαδικών εξετάσεων; :P
Μη βιάζεσαι με το πάσο τους πάνε οι άνθρωποι :P Όταν βρουν χρόνο θα μας πουν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Γι αυτούς τίποτα δεν ειναι δύσκολο ούτε απίθανο. Και τι τους πειράζει να βάλουν τις πανελλήνιες στις 2 Μαΐου; Ειναι δυνατόν να ξεκινήσουν η καο να διεξαγονται οι πανελλήνιες άναμεσα στις 2 εκλογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόλις ξύπνησα μετά από 4 ώρες ύπνο!:worry: wtf .
Δε ξαναδιαβάζω στο κρεβάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μόλις ξύπνησα μετά από 4 ώρες ύπνο!:worry: wtf .
Δε ξαναδιαβάζω στο κρεβάτι.

Χαχαχα πάντα έτσι καταλήγει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χαχαχα πάντα έτσι καταλήγει!!!

Είπα να κλείσω τα μάτια μου για πέντε λεπτά. Να δω τώρα τί ώρα θα με πάρει ύπνος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Είπα να κλείσω τα μάτια μου για πέντε λεπτά. Να δω τώρα τί ώρα θα με πάρει ύπνος.:P

Ποτέ δεν διαβάζουμε στο κρεβάτι μαθήματα. Η σωστή μελέτη δεν είναι διάβασμα cosmopolitan...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μόλις ξύπνησα μετά από 4 ώρες ύπνο!:worry: wtf .
Δε ξαναδιαβάζω στο κρεβάτι.

και εγω διαβαζω τωρα βιολογια στο κρεβατι ...αν καταληξει αλλιως η κατασταση δεν ξερω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το 70% του διαβασματος μου ανεκαθεν γινετα στο κρεβατι μου:P Πιανομαι στην καρεκλα του γραφειου και δεν βολευονται τα ποδια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μια ζωή στο κρεβάτι διαβάζω . Σπάνια σε γραφείο . Δε νιώθω άνετα. Αν και έχω παρατηρήσει οτι τότε είναι κάπως καλύτερης ποιότητας το διαβάσμα που κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top