Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Παιδες ειμαι σκαστος απο διωρο διαβασμα,σκοπευω να κατσω γυρω σε κανα τριωρο ακομα να κανω επαναληψη τα κυματα.Εως τωρα δεν διαβαζα πολυ,ζητημα αν διαβαζα 2 ωρες τη μερα,παρ ολα αυτα εγραφα καλα και γενικως δεν εχω κενα οσον αφορα το τυπολογιο!Πιστευετε οτι αν αρχισω εντατικα αυτο το τετραμηνο θα καταφερω να περασω φυσικο θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ενταξει αυτο αλλαζει απο ατομο σε ατομο, αν δεν εχεις οντως κενα σε ολα τα μαθηματα και αρχισεις εντατικο διαβασμα λογικα θα περασεις αφου δεν εχει και τρελα μορια το φυσικο...Εγω προσωπικα διαβαζα πριν τις "διακοπες" 4 ωρες περιπου και τωρα που "καθομαστε" κανα 5ωρακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παιδες ειμαι σκαστος απο διωρο διαβασμα,σκοπευω να κατσω γυρω σε κανα τριωρο ακομα να κανω επαναληψη τα κυματα.Εως τωρα δεν διαβαζα πολυ,ζητημα αν διαβαζα 2 ωρες τη μερα,παρ ολα αυτα εγραφα καλα και γενικως δεν εχω κενα οσον αφορα το τυπολογιο!Πιστευετε οτι αν αρχισω εντατικα αυτο το τετραμηνο θα καταφερω να περασω φυσικο θεσσαλονικης?

Χαλλλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ενταξει αυτο αλλαζει απο ατομο σε ατομο, αν δεν εχεις οντως κενα σε ολα τα μαθηματα και αρχισεις εντατικο διαβασμα λογικα θα περασεις αφου δεν εχει και τρελα μορια το φυσικο...Εγω προσωπικα διαβαζα πριν τις "διακοπες" 4 ωρες περιπου και τωρα που "καθομαστε" κανα 5ωρακι...

Το θεμα ειναι οτι ολες τις ασκησεις φυσικης τις λυνω σχεδον,δεν εχω δει ακομη τιποτα τραγικο,ουτε καν απαιτητικο θα ελεγα!Εσυ που θες να περασεις;Κοιτα γενικως οι 15000 μοναδες δεν ειναι λιγες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κοίτα αν έχεις την δυνατότητα και τύχει να μην πιάσεις ΑΠΘ, πάνε Κρήτη που χει πιο χαμηλή βάση και θεωρείται καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Κοίτα αν έχεις την δυνατότητα και τύχει να μην πιάσεις ΑΠΘ, πάνε Κρήτη που χει πιο χαμηλή βάση και θεωρείται καλό.

Μαλλον Ιωαννινα...Μενω Καβαλα οποτε Κρητη πεφτει μακρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ πριν τις διακοπές κανένα 3-4ωρο διάβαζα.Και τώρα λίγο παραπάνω.Μόνο χθες δεν διάβασα πολύ.Σήμερα θα επανορθώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γερά στο διάβασμα να μου γίνετε ΗΜΜΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Γερά στο διάβασμα να μου γίνετε ΗΜΜΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά! Άντε να δούμε πότε θα έρθει κι η δικιά μας σειρά να ξεσκάσω γιατί οι γονείς μου με έχουν πρήξει να πάω φροντιστήριο και μου 'ρχεται να πυροβολήσω τα ΑΦΤΙΑ μου να μην τους ακούω....
(ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΙ Η ΑΦΤΙ; )
Α και κάτι άλλο: άκουσα ότι σκοπεύουν να μας βάλουν δυσκολότερα τους 97ρηδες γιατί είμαστε οι τελευταίοι που δίνουμε με το παλιό σύστημα έτσι ώστε να προβάλλουν το νέο σύστημα ως καλύτερο.....τι έχετε ακούσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Α και κάτι άλλο: άκουσα ότι σκοπεύουν να μας βάλουν δυσκολότερα τους 97ρηδες γιατί είμαστε οι τελευταίοι που δίνουμε με το παλιό σύστημα έτσι ώστε να προβάλλουν το νέο σύστημα ως καλύτερο.....τι έχετε ακούσει;

Τις βαρέθηκα αυτές τις φήμες κάθε φορά που πάει να αλλάξει το σύστημα.
Όποιο σύστημα και αν διαδεχθεί το παλιό θα φανεί καλύτερο. Ακόμα κι αν σας βάλουν γελοία, θα υπάρχουν χρονιές δύσκολων θεμάτων (2011-20...14 (; ) ) που θα φαίνεται το... ποιόν του δικού μας συστήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
να γουσταρεις να γινεις ηθοποιος...να σε προοριζουν για γιατρο και τελικα να καταληγεις στη σχολη που ανταποκρινεται στα μορια σου ....

please god dont let me follow this shit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
να γουσταρεις να γινεις ηθοποιος...να σε προοριζουν για γιατρο και τελικα να καταληγεις στη σχολη που ανταποκρινεται στα μορια σου ....

please god dont let me follow this shit
Εσύ να επιμείνεις, δική σου ζωή είναι. Ποτέ δεν ξέρεις πώς θα στα φέρει πάντως:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ε, να πω και για το διάβασμα. Επειδή δεν πάω φρο, έχω το προνόμιο το πρόγραμμά μου να το φτιάχνω μόνος μου, όπως το θέλω και όπως με βολεύει. Εμένα λοιπόν μου τη σπάει αφάνταστα το λίγο έτσι, λίγο γιουβέτσι: 2 ωρίτσες διάβασμα, 2 ώρες βόλτα, δεν με ξεκουράζει, αλλά με αποσυντονίζει τελείως. Έδωσα λοιπόν τρεις μέρες φουλ άδεια στον εαυτό μου τα Χριστούγεννα και το φχαριστήθηκα, βγήκα για καφέ, για ποτό, ξενύχτησα, χόρεψα, είδα οικογένεια, φίλους, παρέες, έβαλα μουσική, DVD και έπαιξα από επιτραπέζια μέχρι ηλεκτρονικά. Και τέλος. Πάπαλα. Αυτές ήταν οι διακοπές, ωραία τα περάσαμε, αλλά τέρμα τώρα και τα κεφάλια μέσα. Βαράω ένα 10ωρο καθαρό διάβασμα την ημέρα, που μέσα στα χρόνια έχω συμπεράνει ότι είναι το μαχ για μένα, παραπάνω δεν τραβάω. Ε, με τα ενδιάμεσα διαλείμματα φεύγει όλη η μέρα. Θα το πάω έτσι τώρα, μέχρι τις 7 Ιαν, οπότε έχω πάλι μονοήμερη άδεια ενόψει σχολείου. Αυτά ρε παίδες, καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε αυτές τις μέρες.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,507 μηνύματα.
Τέτοια λέτε και μας βγαίνει η φήμη σε όσους δεν ξέρουν...-Τι πέρασες?-Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών.-Τι,ηλεκτρολόγος(μόνον αυτό συγκρατούν,damn it!)?Δηλαδή λάμπες θα αλλάζεις???!Έλεος,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτές τις μερες είμαι γενικά λιγο κάπως γιατι πέρα απο τη γρίπη που με τυραννα εδω και μιάμιση βδομάδα έχω συνειδητοποιήσει οτι δέν ειναι κάποια σχολη που να με ενδιαφέρει και να λέω: ναι αυτή θέλω και θα σκυλιασω για να περασω. Και τωρα κάθομαι και σκέφτομαι τι θα μπορούσε να μου αρέσει κοιτάζοντας το ταβάνι. Έχω απελπιστει κάπως δεν ξερω γιατι. Οσον αφορά το διάβασμα χαλαρά πραματα. Ανάγνωση λιγο την βιολογία, κανά κριτήριο στην εκθεση, και έχω κανει επανάληψη τάλαντωσεις. Θέλω κάποιος να με cheer up! Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σε παρόμοια κατάσταση Muxu su! Έχω κάνει κοιλίτσα αυτές τις μέρες διότι δεν μπορώ να διαβάσω με τίποτα...Ως προς τις σχολές βρίσκομαι στο τεράστιο δίλλημα ''βιολογία ή ιατρική'' και γενκά σκέφτομαι ότι από γενάρη και πέρα πρέπει να τα δώσω όλα, και τώρα πρέπει να γεμίσω μπαταρίες. Αισθάνομαι και τύψεις...αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Τέτοια λέτε και μας βγαίνει η φήμη σε όσους δεν ξέρουν...-Τι πέρασες?-Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών.-Τι,ηλεκτρολόγος(μόνον αυτό συγκρατούν,damn it!)?Δηλαδή λάμπες θα αλλάζεις???!Έλεος,

Mα αφου λαμπες θα αλλαζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αυτές τις μερες είμαι γενικά λιγο κάπως γιατι πέρα απο τη γρίπη που με τυραννα εδω και μιάμιση βδομάδα έχω συνειδητοποιήσει οτι δέν ειναι κάποια σχολη που να με ενδιαφέρει και να λέω: ναι αυτή θέλω και θα σκυλιασω για να περασω. Και τωρα κάθομαι και σκέφτομαι τι θα μπορούσε να μου αρέσει κοιτάζοντας το ταβάνι. Έχω απελπιστει κάπως δεν ξερω γιατι. Οσον αφορά το διάβασμα χαλαρά πραματα. Ανάγνωση λιγο την βιολογία, κανά κριτήριο στην εκθεση, και έχω κανει επανάληψη τάλαντωσεις. Θέλω κάποιος να με cheer up! Ευχαριστώ!

θα προσπαθησω να σε cheer-up-ίσω εγω...κοιτα οι περισσοτεροι λιγο πολυ στα χαμενα παμε...ενα θετικο ειναι οτι δεν εχουμε το αγχος που εχουν οσοι θελουν αποκλειστικα μια σχολη ..οπως και να χει το τελος πλησιαζει (απειλητικο ακουστηκε αυτο) και μεχρι το καλοκαιρι θα εχεις στο μυαλο σου 4-5 σχολες που σου αρεσουν πανω-κατω...κοιτα να γραψεις οσο καλυτερα μπορεις και μετα θα εχεις το χρονο να αποφασισεις και σχολη και πολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι ολες τις ασκησεις φυσικης τις λυνω σχεδον,δεν εχω δει ακομη τιποτα τραγικο,ουτε καν απαιτητικο θα ελεγα!Εσυ που θες να περασεις;Κοιτα γενικως οι 15000 μοναδες δεν ειναι λιγες!

ενταξει υπαρχουν και δυσκολες (που να μην λυνονται η να χρειαζεσαι κανα 2ωρο για την καθε μια) αναλογα ποιο βοηθημα κανεις και αν κανεις επαναληπτικες.Δεν θεωρω οτι τα 15000 μορια ειναι λιγα αλλα δεν ειναι και παρα πολλα... εγω προσωπικα στοχευω μαθηματικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top