Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως το πρόγραμμα βοηθάει :)
Μόνο στην περίπτωση που μπορείς να το ακολουθήσεις. Εγώ οπότε έκανα πρόγραμμα δεν το τηρούσα δυστυχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν το ακολουθήσω θα είμαι μια χαρά.Στην ουσία έχω βάλει στόχο να κάνω επανάληψη όλη την ύλη που έχω βγάλει.Τα μισά έτσι και αλλιώς έπρεπε να τα βγάλω επειδή θα τα γράψω διαγώνισμα αλλά αν καταφέρω να τα βγάλω όλα θα χαρώ πολύ . :)

Και απο αυριο αγρινιο μεχρι τις 30 με 6 ωρες την ημερα... 9-12 και 2-5 -_-
Φροντιστήριο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η έκθεση είναι το πιο εύκολο μάθημα. Εσείς το δυσκολεύετε τόσο. Διάβασε θεωρία για να μπορέσεις να λύσεις τις ασκήσεις. Η περίληψη είναι εύκολη. Διαβάζεις 2-3 φορές το κείμενο που σου δίνεται, και γράφεις σε 100-120 λέξεις τα πιο σημαντικά απ'αυτό που διάβασες. Τόσο δύσκολο είναι δηλαδή να πεις με λίγα λόγια τι λέει ενα κείμενο;

Ναι, το πιο εύκολο μάθημα! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Και απο αυριο αγρινιο μεχρι τις 30 με 6 ωρες την ημερα... 9-12 και 2-5 -_-

:hmm: Νομίζω,ότι 6 ώρες για τις γιορτές είναι λίγες!Οκ,πρέπει να ξεκουραστείτε και τα λοιπά,αλλά ,καλώς ή κακώς, τώρα είναι η ευκαιρία σας να καλύψετε κενά,αδυναμίες ,να λύσετε ό,τι περισσότερο μπορείτε και να ανεβάσετε την αυτοπεποίθησή σας ,αφού θα νιώθετε οτί οι άλλοι κάθονται και εσείς ...προπορεύεστε!(λίγο εγωιστικό,αλλά έτσι είναι τα πράγματα :whistle:)Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να σας αγχώσω και να χαλάσω το όποιο πρόγραμμά σας(τί πιο σπαστικό από το να φτιάχνεις και να ξαναφτιάχνεις προγράμματα :P),αλλά η συμβουλή μου είναι να κλείνετε ενα 8ωράκι/ημέρα.Άλλωστε 2 εβδομάδες είναι,γιατί να χάσετε την...''φόρμα'' σας.Όπως και να έχει ,κάντε ό,τι καλύτερο μπορείτε και συνδιάστε την μαγεία των Χριστουγέννων με διάβασμα!Αποκτά άλλη διάσταση όταν το κάνεις κάτω απο το στολισμένο δέντρο,δίπλα στο τζάκι και στα μελομακάρονα...:wall::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,504 μηνύματα.
Πάντως σημασία δεν έχει πόσες ώρες διαβάζετε,αλλά πόσο ποιοτική επανάληψη κάνετε και πόσο κομμάτι της ύλης βγάζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Η έκθεση είναι το πιο εύκολο μάθημα. Εσείς το δυσκολεύετε τόσο. Διάβασε θεωρία για να μπορέσεις να λύσεις τις ασκήσεις. Η περίληψη είναι εύκολη. Διαβάζεις 2-3 φορές το κείμενο που σου δίνεται, και γράφεις σε 100-120 λέξεις τα πιο σημαντικά απ'αυτό που διάβασες. Τόσο δύσκολο είναι δηλαδή να πεις με λίγα λόγια τι λέει ενα κείμενο;

Ναι για αυτό ένα 1.5% των μαθητών γράφει 18-20 και το 34% 12-14.9. Ας μην λέμε ό,τι θέλουμε. Η έκθεση είναι ένα από τα δυσκολότερα μαθήματα -αυτό το αποδεικνύουν τα στατιστικά βαθμολογιών- για πολλούς λόγους. Οι μισοί βγαίνουν έξω πανευτυχείς "Ναι ναι το έπιασα το θέμα. Εύκολο ήταν" και ύστερα στους βαθμούς βλέπουν 10 και 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
:hmm: Νομίζω,ότι 6 ώρες για τις γιορτές είναι λίγες!Οκ,πρέπει να ξεκουραστείτε και τα λοιπά,αλλά ,καλώς ή κακώς, τώρα είναι η ευκαιρία σας να καλύψετε κενά,αδυναμίες ,να λύσετε ό,τι περισσότερο μπορείτε και να ανεβάσετε την αυτοπεποίθησή σας ,αφού θα νιώθετε οτί οι άλλοι κάθονται και εσείς ...προπορεύεστε!(λίγο εγωιστικό,αλλά έτσι είναι τα πράγματα :whistle:)Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να σας αγχώσω και να χαλάσω το όποιο πρόγραμμά σας(τί πιο σπαστικό από το να φτιάχνεις και να ξαναφτιάχνεις προγράμματα :P),αλλά η συμβουλή μου είναι να κλείνετε ενα 8ωράκι/ημέρα.Άλλωστε 2 εβδομάδες είναι,γιατί να χάσετε την...''φόρμα'' σας.Όπως και να έχει ,κάντε ό,τι καλύτερο μπορείτε και συνδιάστε την μαγεία των Χριστουγέννων με διάβασμα!Αποκτά άλλη διάσταση όταν το κάνεις κάτω απο το στολισμένο δέντρο,δίπλα στο τζάκι και στα μελομακάρονα...:wall::fool:
Στην αρχη λεμε 6 για πιο χαλαρα, ετσι και αλλιως θα μαι με συγγενεις τους οποιους βλεπω καθε χριστουγεννα και πασχα και θελω αρκετο χρονο και βολτες μαζι τους :p μετα την αλλαγη του χρονου θα αυξηθει η ποσοτητα και η ποιοτητα..
Ναι για αυτό ένα 1.5% των μαθητών γράφει 18-20 και το 34% 12-14.9. Ας μην λέμε ό,τι θέλουμε. Η έκθεση είναι ένα από τα δυσκολότερα μαθήματα -αυτό το αποδεικνύουν τα στατιστικά βαθμολογιών- για πολλούς λόγους. Οι μισοί βγαίνουν έξω πανευτυχείς "Ναι ναι το έπιασα το θέμα. Εύκολο ήταν" και ύστερα στους βαθμούς βλέπουν 10 και 11.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Όσο βγεί και όσο κρίνει ο καθένας ότι χρειάζεται για τον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δν πιστευω να διαβαζετε σμρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τέτοια μέρα διάβαζα βιολογία. Φρίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Καλά Χριστούγεννα Παίδες!
Καλή μας επιτυχία :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τέτοια μέρα διάβαζα βιολογία. Φρίκη.
Δεν γουστάρεις βιολογία; :eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν γουστάρεις βιολογία; :eek::eek::eek:
Δεν γούσταρα που διάβαζα χριστουγεννιάτικα :P Για αυτό διάβασα βιολογία να μην είναι πολύ χάλια η κατάσταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαι γω τα ίδια Gate4! Aν και καταμπερδεύτηκα και τα παράτησα...Άντε καλά χριστούγεννα παίδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Kαι γω τα ίδια Gate4! Aν και καταμπερδεύτηκα και τα παράτησα...Άντε καλά χριστούγεννα παίδες!
Με τι μπερδεύτηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ναι για αυτό ένα 1.5% των μαθητών γράφει 18-20 και το 34% 12-14.9. Ας μην λέμε ό,τι θέλουμε. Η έκθεση είναι ένα από τα δυσκολότερα μαθήματα -αυτό το αποδεικνύουν τα στατιστικά βαθμολογιών- για πολλούς λόγους. Οι μισοί βγαίνουν έξω πανευτυχείς "Ναι ναι το έπιασα το θέμα. Εύκολο ήταν" και ύστερα στους βαθμούς βλέπουν 10 και 11.

Προφανως αν σκοπευεις να γραψεις 18-20,ναι ειναι δυσκολο.Για να γραψεις ομως 15-17 δεν χρειαζεται καποια τρομερη προσπαθεια.Η εκθεση δεν ειναι ενα μαθημα που καθοριζει σε μεγαλο βαθμο το αποτελεσμα, γι αυτο και σχεδον κανεις δεν επιδιωκει να γραψει οπωσδηποτε αριστα.
Το οτι οι μισοι βγαινουν εξω πανευτυχεις,δε σημαινει κατι.Ειναι τοσο ηλιθιοι που ακριβως το ιδιο κανουν και στα υπολοιπα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Με τι μπερδεύτηκες;
Είμαστε στις μεταλλάξεις, εκεί που λέει για την α- και τη β- θαλασσαιμια και τον αλφισμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαστε στις μεταλλάξεις, εκεί που λέει για την α- και τη β- θαλασσαιμια και τον αλφισμό!
Αχα.. Εγώ γενικά στις μεταλλάξεις δεν είχα καθόλου θέμα. Το 4o κεφάλαιο πάλι ακόμα να το μάθω καλά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλησπερα παιδες για πειτε μου και εσεις ποσες ωρες διαβαζετε η σκοπευετε να διαβασετε αυτες τις μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Καμιά μέρα δεν έχω κάτσει. Διαβάζω 3-4 ώρες μέχρι να δω ότι δεν τραβάει άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top