Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτι ειναι ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ο καλυτερος παλι θα περασει εκει που θελει

υσ : δε λεω οτι αμα δε γραψω μαθηματικα πχ δε θα γκρινιαζω/βριζω/φωναζω αλλα αντικειμενικα αυτο ειναι το σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
την παλευετε ή αρχισε η κοιλια?
Την παλεύουμε.Εγώ τώρα άρχισα να διαβάζω κανονικά και κυρίως να διαβάζω με όρεξη.Στην αρχή της χρονιάς βαριόμουνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί παίρνετε τα μαθηματικά με κακό μάτι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω φοβαμαι περισσοτερο φυσικη παρα μαθηματικα... Ισως γιατι στα μαθηματικα εχω καλυτερο υποβαθρο... Αλλα και παλι παιζει μεγαλο ρολο η ψυχολογια ( το αγχος), ισως και η τυχη , δηλ. σε ποιον βαθμολογητη θα πεσεις ( ειδικα στην εκθεση).. Απο κει και περα και δυσκολα να βαλουν θα μας επηρεασει ολους οποτε...keep calm ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλό μήνα και καλή μας επιτυχία! Πάντα με υγεία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί παίρνετε τα μαθηματικά με κακό μάτι. :(
Περίεργο ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί παίρνετε τα μαθηματικά με κακό μάτι. :(

Δεν τα παίρνω(παίρνω προσωπικά) με κακό μάτι απλά είναι τεράστια η ύλη....αυτό δεν σημαίνει ότι θα τα παρατήσω όμως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην απογοητευεστε προσπαθεια θελει ΜΟΝΟ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r!@n@

Νεοφερμένος

Η Μαριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
την παλευετε ή αρχισε η κοιλια?

δεν ξέρω για κοιλιά αλλά εχω αρχίσει να κουράζομαι λιγο ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρουφηξτε μιλιγκραμ καφείνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πραγματικά πιστεύω ότι με την καφεΐνη επιβίωσα πέρσι :hehe: (και φέτος τώρα που το σκέφτομαι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δεν είναι έτσι.Αν γράψεις 18 στο τέλος και στα τετράμηνα έχεις 19 στο ανεβάζει.Δε θυμάμαι ακριβώς πόσο.

Δες εδώ https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...anelladikes-ypologismos-baymou-prosbashs.html

Αν σου έχουν π.χ 15 θα μειωθεί.

Όχι.
Στη φυσική έγραψα 18 και ο να μην τον πω μου είχε 19 και στα 2 τετράμηνα. Υπολόγισα μόρια και στις δύο περιπτώσεις και αν μου είχε 19 θα είχα κάπου 50 μόρια παραπάνω αν θυμάμαι καλά. Ντάξει λίγη διαφορά που θα μπορούσε όμως να μου έχει κοστίσει αλλά όποτε το σκέφτομαι θυμώνω γιατί αδικήθηκα σε σύγκριση με κάποιους που τους έβαλε 20 επειδή τους συμπαθούσε και έγραψαν 6αρια... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Περίεργο ε; :P

Πραγματικά περίεργο...Απλώς πολλοί φοβούνται να τα προσεγγίσουν κι εν τέλει τα αφήνουν εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πραγματικά περίεργο...Απλώς πολλοί φοβούνται να τα προσεγγίσουν κι εν τέλει τα αφήνουν εντελώς.
Ντάξυ δεν είναι κακό το μάθημα γενικά αλλά προσωπικά με είχε κάνει τη ζωή δύσκολη και εν τέλει ναι το άφησα δυστυχώς γιατί με είχε σπάσει τα νεύρα. Και γενικά με αυτό το μάθημα δεν σε μένει υπομονή :P
Εσύ σουτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Ντάξυ δεν είναι κακό το μάθημα γενικά αλλά προσωπικά με είχε κάνει τη ζωή δύσκολη και εν τέλει ναι το άφησα δυστυχώς γιατί με είχε σπάσει τα νεύρα. Και γενικά με αυτό το μάθημα δεν σε μένει υπομονή :P

Αν διάβαζες βράδυ μαθηματικά θα είχες βρει την υγειά σου :Ρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν διάβαζες βράδυ μαθηματικά θα είχες βρει την υγειά σου :Ρ.
Είχα ξενυχτήσει πολλές φορές με τα μαθηματικά. Δεν είναι αυτό το θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
παιδια εγω βαρεθηκα παντως!!!!!!!!! δεν την παλευω αλλοοο ... αντε να φυγουν για 5ημερη να κατσω να κανω κ αμια επαναληψη γτ αφησα κενα :/ επισης εχω ενα αλλο θεμα.. ειναι ιδεα μ ή απο τοτε που μπηκα γ λυκειου εχει φυγειη αυτοπεποιηθηση μ νιωθω ασχημη κτλ κτλ το νιωθετε κ εσεις αυτο;; σας εχει πιασει κανα κομπλεξ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
παιδια εγω βαρεθηκα παντως!!!!!!!!! δεν την παλευω αλλοοο ... αντε να φυγουν για 5ημερη να κατσω να κανω κ αμια επαναληψη γτ αφησα κενα :/ επισης εχω ενα αλλο θεμα.. ειναι ιδεα μ ή απο τοτε που μπηκα γ λυκειου εχει φυγειη αυτοπεποιηθηση μ νιωθω ασχημη κτλ κτλ το νιωθετε κ εσεις αυτο;; σας εχει πιασει κανα κομπλεξ;;

Μπαα...Πάντως κάνε υπομονή.Ακόμα νωρίς είναι για να πεις ότι δεν αντέχεις άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top