Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ακριβως..! το σχολειο ειναι απλως η επαναληψη , σου ρχονται πιο ευκολα..
και να προσεχεις πολυ στο μαθημα στην κατευθυνση ακομη κ αν γνωριζεις οτι τα ξερεις πολυ καλα! στα γενικης προσεχετε;; εγω καθολου.. δεν κανω φασαρια βεβαια, καθομαι μονη μου για να μην αποσπουμε ( το ιδιο και στην κατευθυνση) και θα κανω καμια επαναληψη στα δικα μου ή καμια ασκηση που χω μετα για το σχολειο ή το φροντ... (εμιλουκο εσυ μ χεις ηδη απαντησει :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Θα είχα καταβάλλει ήδη περισσότερη προσπάθεια,αλλά (το έχω ξαναγράψει) λόγω ενός παλιού προβλήματος υγείας δικαιούμαι,αντί για πανελλήνιες να γράψω ενοδοσχολικά τις εξετάσεις,κάτι που κάνει την προσπάθεια μου αισθητά πιο εύκολη..Όμως,επειδή δε ξέρω τι θα συναντήσω(ειδικά τον φυσικό τον βλέπω να μου βάζει θέματα επιπέδου πανελληνίων) προετοιμάζομαι σα να δίνω πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ακριβως..! το σχολειο ειναι απλως η επαναληψη , σου ρχονται πιο ευκολα..
και να προσεχεις πολυ στο μαθημα στην κατευθυνση ακομη κ αν γνωριζεις οτι τα ξερεις πολυ καλα! στα γενικης προσεχετε;; εγω καθολου.. δεν κανω φασαρια βεβαια, καθομαι μονη μου για να μην αποσπουμε ( το ιδιο και στην κατευθυνση) και θα κανω καμια επαναληψη στα δικα μου ή καμια ασκηση που χω μετα για το σχολειο ή το φροντ... (εμιλουκο εσυ μ χεις ηδη απαντησει :Ρ )
Εγώ προσέχω γιατί τους λυπάμαι.Ειδικά τη φιλόλογο.Της κάνουν τη ζωή κόλαση :P
Δε μας αφήνουν να κάνουμε άλλα μαθήματα μερικοί...
Κατεύθυνση εννοείται πως προσέχω.Έχουμε και καλές καθηγήτριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
καλα κανεις.. και μια φιλη μου δινει ενδοσχολικα λογω διαβητη.. να τα χεις καλα με τους καθηγητες, το γλυψιμο ποτε δεν εβλαψε κανεναν ;) να μενεις στα διαλλειματα για δηθεν αποριες, και "φτου αυτο το συγκεκριμενο το διαβαζω το ξαναδιαβαζω μα δεν μπορω να το εμπεδωσω" και "δεν προλαβαινω να κανω το ταδε γιατι διαβαζω" :lol:

εγω φετος διεγραψα και το φβ, και εχω το κεφαλι μου ησυχο! ετσι μπαινω πολυ σπανια στον υπολογιστη.. νιωθω πολυ ελευθερη χωρις φβ..! στην αρχη μ ελειψε μετα απο απο λιγες μερες καταλαβα ποσο καλα εκανα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
καλα κανεις.. και μια φιλη μου δινει ενδοσχολικα λογω διαβητη.. να τα χεις καλα με τους καθηγητες, το γλυψιμο ποτε δεν εβλαψε κανεναν ;) να μενεις στα διαλλειματα για δηθεν αποριες, και "φτου αυτο το συγκεκριμενο το διαβαζω το ξαναδιαβαζω μα δεν μπορω να το εμπεδωσω" και "δεν προλαβαινω να κανω το ταδε γιατι διαβαζω" :lol:

εγω φετος διεγραψα και το φβ, και εχω το κεφαλι μου ησυχο! ετσι μπαινω πολυ σπανια στον υπολογιστη.. νιωθω πολυ ελευθερη χωρις φβ..! στην αρχη μ ελειψε μετα απο απο λιγες μερες καταλαβα ποσο καλα εκανα..!
Εγώ το χα κλείσει αλλά το άνοιξα πάλι για να συνεννοούμαι με μερικά άτομα..Αλλά δε χαζεύω.Το βαριέμαι.Τώρα όποτε κάθομαι Pc παίζω κανένα game lol και μπαίνω εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά σκ διαβάζ. Σχεδόν όλη μέρα την Κυριακή και μέχρι της 7το Σάββατο αλλά τις καθημερινές δν μπορώ να πω ότι σκοτώνομαι κιόλας :-Pαλλά αφού προς το παρόν τα καταφέρνω και μια χαρά χαίρομαι:-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Κι εγω τα σκ διαβαζω πιο πολυ, τις καθημερινες δεν ξερω γιατι αλλα δεν προλαβαινω να κανω πολλα πραγματα. πιο πολυ με στεναχωρει τωρα που δεν εχω βαλει ενα προγραμμα και τρωω πολλες ωρες που, αν, ειχα οργανωσει καλυτερα τον χρονο μου, θα εκανα περισσοτερα μαθηματα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
2 με 5 ή 2 με 6?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!? δεν γινεται να το αλλαξεις;;; ειναι οι χειροτερες ωρες!!!! απαραδεκτο να σας βαζουν τοτε..(εχει υψηλες βασεις; )
αναλογως τον ανθρωπο ...και εγω μεσημερι εχω μαθηματα και με βολευει πολυ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
σιγουρα εξαρταται απ τον ανθρωπο αλλα οπως και να το κανεις εκεινες τις ωρες το μυαλο σου ειναι κουρασμενο, και γιατι ειναι μεσημερι και γιατι ειναι μετα απο 7 ωρες σχολειου! ειναι εξαντλημενο τουλαχιστον να ξεκουραστει λιγο, αμα δεν προλαβαινει ενα μισαωρο υπνο (και λεω λιγο) το χρειαζεται για τετοιο προγραμμα που εχει.. που να βρει ορεξη και ενεργεια για να διαβασει το βραδυ! ειναι απολυτα λογικο αυτο που νιωθει , ολοι αυτο θα ενιωθαν δεν φταιει αυτος, και δεν θα βρει λυση στις βιταμινες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ευχαριστώ Νάντια...Το Σ-Κ για να σου πω την αλήθεια το έχω για να χαλαρώνω..Διαβάζω 1-2 ωρίτσες το Σάββατος και άλλες τόσες την Κυριακή,εκτός και αν γράφω κανένα διαγώνισμα...Κάθε μέρα έχω 2-5 ή 2-6 φροντιστήριο και μέχρι να πάω σπίτι,να ξεκουραστώ κανένα μισάωρο,να τσιμπήσω κάτι πάει 7μιση.Οπότε,έχω 3 ώρες διάβασμα για την επόμενη μέρα και δεν προλαβαίνω.Όσο για τις βιταμίνες,το συζήτησα με τους καθηγητές μου και ήταν σύμφωνοι και μου είπαν να ρωτήσει έναν φαρμακολόγο.Τα της διατροφής θα τα ακολουθήσω όσο πιο πολύ μπορώ..Ευχαριστώ!! (HMMY EMΠ θέλω)

Με το καλό ΗΜΜΥτης! :redface::redface::redface: :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγραψα σημερα στο φροντ διαγωνισμα φυσικη κατευθυνσης στο 1ο κεφαλαιο... Απ'οτι καταλαβα δεν τα πηγα καλα και ενω διαβαζω, στη φυσικη το προβλημα μου ειναι οτι εχω κενα απο πρωτη και δευτερα λυκειου με αποτελεσμα να μην ξερω ποτε να χρησιμοποιησω αδο, αδμε, θμκε,.. κτλ. Γενικως τα μπερδευω αυτα και φοβαμαι μηπως χειροτερευσει το θεμα.. Εσεις πως τα πατε στη φυσικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαρίαΛ.

Νεοφερμένος

Η ΜαρίαΛ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
επειδή ξαναδίνω θεωρούσα οτι στο φροντ. θα πηγαίναμε πιο γρήγορα την ύλη αλλά είμαστε φοβερά πίσω.Εσείς που είστε?( θεωρητική πάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
επειδή ξαναδίνω θεωρούσα οτι στο φροντ. θα πηγαίναμε πιο γρήγορα την ύλη αλλά είμαστε φοβερά πίσω.Εσείς που είστε?( θεωρητική πάω)
Eμείς είμαστε αρκετά μπροστά.
Γνωστο είμαι Ηθικά.Ιστορία Προσφυγικό.(τώρα μπήκαμε).Λογοτεχνία Όνειρο στο κύμα. Και Λατινικά είμαι στο 37.
Βιολογία είμαι στο 1ο Κεφάλαιο στην μη ειδική άμυνα.
Επανάληψη έχω βγάλει Πρωταγόρα.Για διαγωνίσματα στο φρο και τώρα για το σχολείο...Λογοτεχνία επανάληψη μόνο Κρητικό και Ιστορία το 1ο κεφάλαιο..
Μην αγχώνεσαι με την ύλη.Ο καθενας πηγαίνει με τους ρυθμούς του...Να κάνεις καλές επαναλήψεις και ότι βγάζεις να το μαθαίνεις καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαρίαΛ.

Νεοφερμένος

Η ΜαρίαΛ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eμείς είμαστε αρκετά μπροστά.
Γνωστο είμαι Ηθικά.Ιστορία Προσφυγικό.(τώρα μπήκαμε).Λογοτεχνία Όνειρο στο κύμα. Και Λατινικά είμαι στο 37.
Βιολογία είμαι στο 1ο Κεφάλαιο στην μη ειδική άμυνα.
Επανάληψη έχω βγάλει Πρωταγόρα.Για διαγωνίσματα στο φρο και τώρα για το σχολείο...Λογοτεχνία επανάληψη μόνο Κρητικό και Ιστορία το 1ο κεφάλαιο..
Μην αγχώνεσαι με την ύλη.Ο καθενας πηγαίνει με τους ρυθμούς του...Να κάνεις καλές επαναλήψεις και ότι βγάζεις να το μαθαίνεις καλά.

Παναγιά μου πόσο μπροστά είστε!
Εγώ είμαι πρωταγόρα στην 5,ιστορία ακόμα στις μεγάλες επενδύσεις,λατινικά στο 27,βιολογία στο aids,λογοτεχνία στο αμάρτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παναγιά μου πόσο μπροστά είστε!
Εγώ είμαι πρωταγόρα στην 5,ιστορία ακόμα στις μεγάλες επενδύσεις,λατινικά στο 27,βιολογία στο aids,λογοτεχνία στο αμάρτημα.
Από τον Ιούλιο εγώ έχω ξεκινήσει και μας πηγαίνει αρκετά γρήγορα για να βγάζουμε συνέχεια επαναλήψεις και διαγωνίσματα μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγραψα σημερα στο φροντ διαγωνισμα φυσικη κατευθυνσης στο 1ο κεφαλαιο... Απ'οτι καταλαβα δεν τα πηγα καλα και ενω διαβαζω, στη φυσικη το προβλημα μου ειναι οτι εχω κενα απο πρωτη και δευτερα λυκειου με αποτελεσμα να μην ξερω ποτε να χρησιμοποιησω αδο, αδμε, θμκε,.. κτλ. Γενικως τα μπερδευω αυτα και φοβαμαι μηπως χειροτερευσει το θεμα.. Εσεις πως τα πατε στη φυσικη?

το θμκε ισχυει παντα.η αδο οταν εχεις κρουση κυριως ή εκρηξη.η αδετ και το θμκε βολευουν παρα πολυ οταν δεν εχεις να κανεις με χρονους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία , απο βάθη καρδιάς! :) Ας μην αγχωνομαστε και θεοποιουμε τις πανελλήνιες. Υπάρχουν δυσκολότερα και πολυ χειρότερα στη ζωη. Την υγεία μας να χουμε και όλα τα αλλά έρχονται και παρέχονται! Καλή μας επιτυχία!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Ας μην αγχωνομαστε και θεοποιουμε τις πανελλήνιες. Υπάρχουν δυσκολότερα και πολυ χειρότερα στη ζωη.

Οντως, το πανεπιστήμιο!! 6 μαθήματα για πανελλήνιες και προετοιμάζεσαι 9 μήνες στις πανελλήνιες.
6 μαθήματα (και σε κάποιες σχολές ως 10), και προετοιμάζεσαι 5 μήνες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μπορώ να γράψω με μπλε ή μαύρο στυλό σε στυλ μαρκαδορακι stabilo που με βολεύει ?:-/ η πρέπει να συνηθίσω με τα άλλα ?:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
νομιζω πως πρεπει να συνηθισεις με τα αλλα.για σιγουρια πηγαινε σε καποιο περσινο μαθημα πανελληνιων και διαβασε τις σημειωσεις κατω κατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top