Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κοίτα...όλα αυτά είναι λεπτομέρειες...μην τα σκέφτεσαι καθόλου.
Πιστεύω ότι έχεις βάλει στόχο..Ε λοιπόν να σκέφτεσαι μόνο αυτό όπως και πως θα τον πετύχεις.
Διάβασμα και πάλι διάβασμα. Αυτό πρέπει να κάνεις και είναι ο μόνος τρόπος να πετύχεις τον στόχο σου.
Επικεντρώσου σε αυτό και άσε τα άλλα.
Δεν θα σε βοηθήσει στην επίδοση σου..πότε ξεκινούν οι πανελλήνιες...τι και αν αρχίζουν νωρίς είτε αργά.
Αυτό που σε ενδιαφέρει είναι το διάβασμα...

Γιατί πιστεύω πως αν είσαι διαβασμένη η ημερομηνία δεν α σε βοηθήσει...μπορεί όμως να σε αγχώσει.

Καλή επιτυχία

Συμφωνώ σε όλα όσα είπες και φυσικά προσπαθώ να πετύχω τον στόχο μου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Απλά ήθελα να βεβαιωθώ αν ισχύει ή όχι.. Το διάβασμά μου δεν θα εξαρτηθεί από αυτό... Σ'ευχαριστώ πάντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Παιδια ακουσα οτι φετος θα ξεκινησουν οι πανελληνιες 7 Μαίου!! Το εχει ακουσει καποιος αλλος;;; :/
Πολύ πιθανό. Δες κι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλύτερα πάντως 7 Μαΐου..:-P θα χαρούμε ολόκληρο το καλοκαίρι που έρχεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλύτερα πάντως 7 Μαΐου..:-P θα χαρούμε ολόκληρο το καλοκαίρι που έρχεται.
Αν ξεκινούσαν τόσο νωρίς πέρσι οι πανελλήνιες θα είχα πάθει σοκ πάντως :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν ξεκινούσαν τόσο νωρίς πέρσι οι πανελλήνιες θα είχα πάθει σοκ πάντως :hehe:

Ευχαριστουμε που μας δινεις ελπιδες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
φετος δινω κ εγω πανελληνιες, και ηθελα να ρωτησω. Αν καποιος εχει χασει καποιο μελος της οικογενειας του παιρνει καποια μορια; Μου το ειπε μια κοπελα και δεν ξερω αν ισχυει...γνωριζετε τιποτα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
φετος δινω κ εγω πανελληνιες, και ηθελα να ρωτησω. Αν καποιος εχει χασει καποιο μελος της οικογενειας του παιρνει καποια μορια; Μου το ειπε μια κοπελα και δεν ξερω αν ισχυει...γνωριζετε τιποτα;;;
Αυτό θα το ρωτήσεις στο σχολείο για να ξες σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν ξεκινούσαν τόσο νωρίς πέρσι οι πανελλήνιες θα είχα πάθει σοκ πάντως :hehe:

Οχι ρε.Δε μασάμε :-P
Κοίτα τωρα δεν έχω αγχωθεί καθόλου. Εκείνες τις μέρες να δω τί θα κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οχι ρε.Δε μασάμε :-P
Κοίτα τωρα δεν έχω αγχωθεί καθόλου. Εκείνες τις μέρες να δω τί θα κανω.
Ε καλά και εγώ πέρσι μονίμως σε νιρβάνα ήμουν αν και σε 2 μαθήματα πήγαινα κατά διαόλου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ε καλά και εγώ πέρσι μονίμως σε νιρβάνα ήμουν αν και σε 2 μαθήματα πήγαινα κατά διαόλου :hehe:

Κοίτα δεν ειμαι εντελώς αναίσθητη :-P διαβάζω κανονικά απλα δεν έχω πιεστεί ακόμα. Άκουγα από όλους ότι από την αρχή είναι πιεστικά κ φοβόμουν για το τί θα έρθει. Εντάξει σε κάποια φάση θα κουραστούμε υπερβολικά αλλα ως ώρας καλά είμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κοίτα δεν ειμαι εντελώς αναίσθητη :-P διαβάζω κανονικά απλα δεν έχω πιεστεί ακόμα. Άκουγα από όλους ότι από την αρχή είναι πιεστικά κ φοβόμουν για το τί θα έρθει. Εντάξει σε κάποια φάση θα κουραστούμε υπερβολικά αλλα ως ώρας καλά είμαστε..
Ε άλλο η κούραση.. Εγώ λέω για την ψυχολογία.. Δηλαδή πήγαινε κατά διαόλου η χρονιά και εγώ ήμουν στον κόσμο μου (εκτός λίγων εξαιρέσεων προς το τέλος) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ε άλλο η κούραση.. Εγώ λέω για την ψυχολογία.. Δηλαδή πήγαινε κατά διαόλου η χρονιά και εγώ ήμουν στον κόσμο μου (εκτός λίγων εξαιρέσεων προς το τέλος) :P

Ε ειναι όπως το βλέπει ο καθένας. :-P
Έγνοια θέλει. Οχι άγχος. Ούτε αναισθησία. Παμε χαλαρά.
Βλέπω παιδιά να αγχώνονται από τωρα. Να κοιμούνται ξημερώματα κ σκέφτομαι πως θα αντέξουν μεχρι το τέλος ... Εγω θα τα χα φτύσει ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος αν γίνεται να δώσει κανείς παννελήνιες (όχι πρώτη φορά) από εσπερινά, ενώ έχει τελειώσει ημερήσιο λύκειο; Το λέω γιατί στα εσπερινά οι βάσεις είναι χαμηλότερες.

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα #694-696 προήθαν από συγχώνευση θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
'Οταν έχεις αποφοιτήσει ήδη από το λύκειο δεν γίνεται να ξανά πας. Καλό το κόλπο αλλά άμα το έκαναν όλοι αυτό που λες οι βάσεις των εσπερινών θα ήταν υψηλότερες από αυτές των γενικών. Και ο νοών νοείτω. Η βάση έχει να κάνει με τον αριθμό των εισακτέων που διατίθενται, με την ζήτηση του τμήματος, με τις βάσεις της εκάστοτε χρονιάς, με την επαγγελματική μελλοντική καταξίωση (αφορά κυρίως τις σχολές που δίνουν δουλειά ή οδηγούν στην ανεργία) και φυσικά με τις προτιμήσεις των μαθητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
σε ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianna55

Νεοφερμένος

Η gianna55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ακουσα οτι φετος και του χρονου τα θεματα θα ειναι πολυ δυσκολα επειδη ειναι οι 2 τελευταιες χρονιες που θα ισχυει το παλιο συστημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Και εγώ άκουσα ότι μόλις τελειώσουν οι Πανελλήνιες δεν θα έχει περάσει κανένας σε καμιά σχολή.

Αμάν αυτά τα «άκουσα», «μου είπαν» κ.λπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
ακουσα οτι φετος και του χρονου τα θεματα θα ειναι πολυ δυσκολα επειδη ειναι οι 2 τελευταιες χρονιες που θα ισχυει το παλιο συστημα :P

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω ότι θα βάλουν πιο δύσκολα από φέτος.

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top