Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν πρεπει να αδιαφορειτε εντελως για τα μαθηματα γενικης παιδειας.Στο απολυτηριο λυκειου συνυπολογιζονται και οι βαθμοι των παννελαδικως εξεταζομενων μαθηματων αλλα και των μαθηματων γενικης παιδειας. :) Ενα καλο απολυτηριο εχει παντοτε αξια.
Εμάς οι καθηγητές καταλαβαίνουν και δεν έχουμε τίποτε σχεδόν για διάβασμα στα γενικής παιδείας.

Το θέμα είναι να διαβάζετε,αλλά να μην πήξετε κιόλας.Μια δυο εξόδοι τη βδομάδα χρειάζονται,μέχρι ένα σημείο τουλάχιστον.Και όχι προφανώς να ξενυχτάτε τα Σάββατα ...Πιστεύω πως είναι σημαντικό να έχετε πρόγραμμα για το διάβασμα σας,ακόμη και για το πότε θα βγαίνετε.
Απλά εγώ το Σ/Κ προσπαθώ να βγάζω τα μαθήματα της εβδομάδας για να μην πιεστώ.Αλλά δε μπορώ π.χ να σηκωθώ νωρίς το πρωι Κυριακής να διαβάσω.

Διαβάζω στο υπόλοιπο της μέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Χαχα μπάλα; :P
Καλά τα Χριστούγεννα κεφάλια μέσα..Ναι μας έχουν πει να κρατάμε απουσίες γιατί μετά στο σχολείο λείπουν όλοι.Δεν πηγαίνει κανένας Φλεβάρη-Μάρτη.Από την Γ Λυκείου.Καλύπτουν και οι καθηγητές απουσίες.

Πολύ θα το θελες. Και οι λίγοι που καλύπτουν, πρέπει πάλι να υπάρξει και ο/η κατάλληλος απουσιολόγος για να κρύβονται απουσίες, αλλιώς σκατά. Εμένα δεν μου χαρίστηκε καμία πάντως στην Γ λυκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ούτε σε εμάς μας χάριζαν απουσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σε μας χαρίζουν στα παιδιά που πάνε σε αυτούς φροντιστήριο οπότε καλύπτουν αναγκαστικά και σε κάποιους άλλους.Αλλά μόνο σ αυτούς που δεν έχουν απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Eμας μας χαρισαν στον καθενα απο 20 απουσιες στο τελος που λειπαμε ολοι συστηματικα....Εξαρταται απο τους καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Εμάς οι καθηγητές καταλαβαίνουν και δεν έχουμε τίποτε σχεδόν για διάβασμα στα γενικής παιδείας.


Απλά εγώ το Σ/Κ προσπαθώ να βγάζω τα μαθήματα της εβδομάδας για να μην πιεστώ.Αλλά δε μπορώ π.χ να σηκωθώ νωρίς το πρωι Κυριακής να διαβάσω.

Διαβάζω στο υπόλοιπο της μέρας.

Κυριακή καλό είναι να κοιμάσαι αρκετά,για να ξεκουράζεσαι.Οπότε δεν χρειάζεται να ξυπνάς νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πιεστεί ακόμα. ;) Δηλαδή ναι μεν διαβάζω κανονικά κάθε μέρα αλλά π.χ σήμερα που είναι Σάββατο μου έμεινε χρόνος.
Εσείς αξιοποιείται όσο χρόνο μπορείτε;Δε ξέρω νιώθω τύψεις τώρα που κάθομαι στον υπολογιστή :P
να σου πω την αληθεια κι εγω αγχωθηκα που δεν αγχωθηκα ακομα....(αλλα χρειαζεται και ξεκουραση, να ας πουμε εγω χθες βγηκα μετα απο τρεις βδομαδες διαβασμα :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δεν πρεπει να αδιαφορειτε εντελως για τα μαθηματα γενικης παιδειας.Στο απολυτηριο λυκειου συνυπολογιζονται και οι βαθμοι των παννελαδικως εξεταζομενων μαθηματων αλλα και των μαθηματων γενικης παιδειας. :) Ενα καλο απολυτηριο εχει παντοτε αξια.

Μονο των πανελλαδικως εξεταζομενων μετρανε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Kαλε διαβασμα δεν εχετε και ειστε Κυριακατικα στο pc? :P (αστειευομαι παιδες). Καλα κανετε και χαλαρωνετε,διοτι αν το παρετε σερι μεχρι το τελος, θα δειτε τον Χριστο φανταρο και τα ραδικια αναποδα. Εγω παλι εχω βαρεθει την χαλαρωση και περιμενω αυριο να αρχισει η σχολη μου μπας και αλλαξω λιγο σκηνικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μονο των πανελλαδικως εξεταζομενων μετρανε
Στο βαθμό απολυτηρίου μετράνε ΟΛΑ τα μαθήματα (πανελλαδικά και ενδοσχολικά).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Τωρα που αρχισαν τα σχολεια, προλαβενετε να διαβαζετε;; Οταν γυρνατε σπιτι αρχιζετε το διαβασμα μεχρι να πατε φροντ;; ή τα αφηνετε για τα σ/κ ή τις μερες που δεν εχετε φροντ;;;
και ποση ωρα διαβαζετε ;;

εγω μπορω να πω πως τις καθημερινες δεν προλαβαινω να διαβασω (δινω για τεφαα και κανω 4 φορες την εβδομαδα προπονησεις !) και γενικα νιωθω πολυ αδυναμη και καθε μεσημερι χρειαζομαι λιγο χρονο υπνου ( η μανα μου λεει οτι φταιει που χω αναιμια κτλ κτλ.. δεν ξερω ισως..) .. επιλεγω τα σ΄/κ να μην βγαινω και να καθομαι να διαβαζω με την ησυχια μου αλλα δεν βγαινει ρε γαμωτο.. αφαιρουμαι ΣΥ ΝΕ ΧΩΣ και μου περνει πολυ ωρα να μαθω κατι :/ ηδη κουραστηκα! ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τωρα που αρχισαν τα σχολεια, προλαβενετε να διαβαζετε;; Οταν γυρνατε σπιτι αρχιζετε το διαβασμα μεχρι να πατε φροντ;; ή τα αφηνετε για τα σ/κ ή τις μερες που δεν εχετε φροντ;;;
και ποση ωρα διαβαζετε ;;

εγω μπορω να πω πως τις καθημερινες δεν προλαβαινω να διαβασω (δινω για τεφαα και κανω 4 φορες την εβδομαδα προπονησεις !) και γενικα νιωθω πολυ αδυναμη και καθε μεσημερι χρειαζομαι λιγο χρονο υπνου ( η μανα μου λεει οτι φταιει που χω αναιμια κτλ κτλ.. δεν ξερω ισως..) .. επιλεγω τα σ΄/κ να μην βγαινω και να καθομαι να διαβαζω με την ησυχια μου αλλα δεν βγαινει ρε γαμωτο.. αφαιρουμαι ΣΥ ΝΕ ΧΩΣ και μου περνει πολυ ωρα να μαθω κατι :/ ηδη κουραστηκα! ...


Εγω προλάβαινω...ίσως ειναι νωρίς ακόμα.Απλα αυτα που μας βάζουν στο σχολείο τωρα τα έχω ήδη βγάλει από το καλοκαίρι. Και τα περισσότερα μαθήματα της εβδομάδας τα βγάζω το σαββατοκύριακο . Και ετσι τις καθημερινές ελάχιστα πραγματα ειναι καινούρια κ οχι επανάληψη.
Οταν γράφω διαγωνισμα στο φρο βέβαια πιέζομαι λίγο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
για το σχολειο διαβαζεις και τα γενικης παιδειας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
για το σχολειο διαβαζεις και τα γενικης παιδειας;;

Οχι :-P ουσιαστικά δε μας βάζουν τίποτα απλα προσέχω στο μάθημα. Και πχ κοινωνιολογία διαβάζω τον ορισμό πριν μπει η καθηγήτρια κ τον λέω . Αλλα σε όλα τα μαθήματα αν εξετάζουν λέμε οτι θυμόμαστε άπο την προηγούμενη φορά. Δεν έχουν απαιτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
πιεσηηηη και ειναι ακομα η αρχη! :/: Ελπιζω να τα καταφερουμε ολοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Μια συμβουλή: ΜΗΝ παραλείπετε να κοιμάστε ΚΑΛΑ και να βγαίνετε έξω 1-2 φορές τη βδομάδα, όσο σκληρή κι αν είναι η προετοιμασία που κάνετε. Με τόσο διάβασμα, ο εγκέφαλος χρειάζεται απαραιτήτως ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ για να αφομοιώσει αυτά που μάθατε. Δεν μπορείτε να τον δουλεύετε συνέχεια στο κόκκινο, γιατί απλά θα κλατάρει (μιλάω σοβαρά). Επιπλέον, τα μάτια μας είναι φτιαγμένα να βλέπουν ανοιχτά τοπία, πράγματα σε απόσταση, τον ορίζοντα. Αν κάθεστε 24/7 πίσω από ένα βιβλίο/μέσα σε τέσσερις τοίχους, θα τα παίξετε. Για να μην αναφέρουμε ότι είναι κάθε άλλο παρά φυσιολογικό το να αποξενωθείτε από τους φίλους σας και από την κοινωνία για χάρη της παπαγαλίας.

Συνοψίζοντας:

Οι πνευματικές εργασίες είναι μόνο το 50% της επιτυχίας:
- Διάβασμα/ασκήσεις
- Κριτική θεώρηση των πραγμάτων
- Οξύτητα σκέψης

Το άλλο 50% είναι η ψυχολογία:
- Αυτοπεποίθηση
- Ξεκούραση
- Ψυχραιμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μια συμβουλή: ΜΗΝ παραλείπετε να κοιμάστε ΚΑΛΑ και να βγαίνετε έξω 1-2 φορές τη βδομάδα, όσο σκληρή κι αν είναι η προετοιμασία που κάνετε. Με τόσο διάβασμα, ο εγκέφαλος χρειάζεται απαραιτήτως ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ για να αφομοιώσει αυτά που μάθατε. Δεν μπορείτε να τον δουλεύετε συνέχεια στο κόκκινο, γιατί απλά θα κλατάρει (μιλάω σοβαρά). Επιπλέον, τα μάτια μας είναι φτιαγμένα να βλέπουν ανοιχτά τοπία, πράγματα σε απόσταση, τον ορίζοντα. Αν κάθεστε 24/7 πίσω από ένα βιβλίο/μέσα σε τέσσερις τοίχους, θα τα παίξετε. Για να μην αναφέρουμε ότι είναι κάθε άλλο παρά φυσιολογικό το να αποξενωθείτε από τους φίλους σας και από την κοινωνία για χάρη της παπαγαλίας.

Συνοψίζοντας:

Οι πνευματικές εργασίες είναι μόνο το 50% της επιτυχίας:
- Διάβασμα/ασκήσεις
- Κριτική θεώρηση των πραγμάτων
- Οξύτητα σκέψης

Το άλλο 50% είναι η ψυχολογία:
- Αυτοπεποίθηση
- Ξεκούραση
- Ψυχραιμία

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Ούτε κι εγώ προλαβαίνω . Έχουμε 22 ώρες φροντ και τελειώνω 10.30 κάθε μέρα , μετά πρέπει να διαβάσω για το σχολείο και για τα Γενικης γιατι σχεδόν όλοι έχουν απαιτήσεις και βάζουν και ασκήσεις (συνήθως με παίρνει ο ύπνος πάνω στα βιβλία:redface:)και το πρωί κάνω όσα δεν πρόλαβα. Κανεις δεν ανέχεται άλλα βιβλία στο μάθημά του και κοντεύει να με πάρει ο ύπνος . Τα σαββατοκύρια έχουν διαγραφει κυριολεκτικά αφου το πρωί έχω μάθημα και το αόγευμα σχέδιο τα Σάββατα και τις Κυριακές διαβάζω για το διαγώνισμα και γυρνάω στις 8.30 για να διαβάσω για τη βδομάδα που έρχεται.Χρόνος για εξόδους και υπολογιστή δεν υπάρχει και πολύ φοβάμαι ότι δε θα αντέξω μέχρι το τέλος.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ούτε κι εγώ προλαβαίνω . Έχουμε 22 ώρες φροντ και τελειώνω 10.30 κάθε μέρα , μετά πρέπει να διαβάσω για το σχολείο και για τα Γενικης γιατι σχεδόν όλοι έχουν απαιτήσεις και βάζουν και ασκήσεις (συνήθως με παίρνει ο ύπνος πάνω στα βιβλία:redface:)και το πρωί κάνω όσα δεν πρόλαβα. Κανεις δεν ανέχεται άλλα βιβλία στο μάθημά του και κοντεύει να με πάρει ο ύπνος . Τα σαββατοκύρια έχουν διαγραφει κυριολεκτικά αφου το πρωί έχω μάθημα και το αόγευμα σχέδιο τα Σάββατα και τις Κυριακές διαβάζω για το διαγώνισμα και γυρνάω στις 8.30 για να διαβάσω για τη βδομάδα που έρχεται.Χρόνος για εξόδους και υπολογιστή δεν υπάρχει και πολύ φοβάμαι ότι δε θα αντέξω μέχρι το τέλος.:/:
Παναγια μου!Καλο κουραγιο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
και με την κατε μην σκας,αντε μια δυο ασκησεις.αν επιτρεπεται τι σχολη στοχευεις?

Δεν έχω καταλήξει ακόμα.. το ψάχνω αν και έχω βρει το δρόμο μου νομίζω..:hmm:

Δεν πρεπει να αδιαφορειτε εντελως για τα μαθηματα γενικης παιδειας.Στο απολυτηριο λυκειου συνυπολογιζονται και οι βαθμοι των παννελαδικως εξεταζομενων μαθηματων αλλα και των μαθηματων γενικης παιδειας. :) Ενα καλο απολυτηριο εχει παντοτε αξια.

Μωρε να διαβάσω, δε σνομπάρω τα γενικής.
Αλλά π.χ. προχθες έγραφα διαγώνισμα στο φρο, μετά είχα μάθημα, στο σπίτι έπρεπε να διαβάσω του σχολείου την κατεύθυνση και να κάνω και προετοιμασία στο φρο για την επομένη.. ε πήγε 1! Προκειμένου να είμαι ζόμπι παράτησα τα γενικής γιατί εξάλλου έπρεπε να σηκωθώ και το πρωί να τελειώσω κάτι ασκησεις ανάπτυξης..:confused:
Νομίζω ότι μας παραφορτώνουν στο σχολείο.. Είναι δυνατόν να έχουμε π.χ. για την επομένη στη λογοτεχνία 6 ερωτήσεις ανάπτυξης? δεν ξέρω για σας αλλά εμένα μου παίρνουν αρκετή ώρα γιατί είμαι και σε άλλο κείμενο στο φρο και χάνομαι λίγο.
Τώρα στα γενικής, μαθηματικά ευτυχώς έχω καλές βάσεις από πέρυσι και μπορώ να ανταπεξέρχομαι χωρίς διάβασμα (στις επαναλήψεις που κάνουμε τουλάχιστον), ιστορία μας βάζει συνήθως μόνο ορισμούς οπότε τους μαθαίνω στο διάλειμμα ε και όλα τα άλλα σε κανένα κενό κλπ κλπ.
Πάντως μια έξοδος είναι απαραίτητη γιατί το μυαλό θα τα παίξει.. Ακόμα και έναν περίπατο, μια βόλτα στο σουπερμάρκετ βρε αδερφέ θα κάνει καλό.
Και προπαντός: ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ FACEBOOK!! Οχι τίποτα άλλο δηλαδή αλλά όλοι οι πρωτοετείς μου έχουν σπάσει τα νεύρα με τα σπίτι τους, τις μπύρες τους, την καλοπέρασή τους ε μα α στα διάλα. :P
ε τα είπα, εκτονώθηκα.. ας πάω να διαβάσω γνωστό :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top