Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παρτο το ΑΟΘ.... Δεν θα το μετανιωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγω ειμαι θετικη κατευθυνση και στοχευω για ιατρικη αθηνας.Ο καθηγητης στο φροντιστηριο μου λεει να παρω και ΑΟΘ ως 7ο μαθημα γιατι γραφεται ευκολα το εικοσι και ανεβαζει τον βαθμο προσβασηςΕσεις πιστευετε πως αξιζει ναεπιβαρυνθω με ενα ακομη μαθημα στη δυκολη κατευθυνση της θετικης?Υπαρχει καποιος απο θετικη που το πηρε να μου πει τη γνωμη του?

Στο ειπε για να σου φαει παραπανω λεφτα. Ο χρονος που θα χαλας για να διαβασεις το ΑΟΘ θα μπορουσε να χρησιμοποιηθει καλυτερα για να λυνεις ασκησεις σε μαθ και φυσ κατ ,που ειναι και τα δυσκολα της υποθεσης .Οποτε αν δεν θες 5ο πεδιο , δεν αξιζει. Ασε που ρισκαρεις κιολας, μπορει πχ καταλαθος λογω ανχους βιασυνης κλπ να βαλεις μια λαθος απαντηση και να παρεις 17 , 18 ,και να σε ριξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Και ναι, έφτασε η μέρα που περίμενα. Μετά από ένα πλήρες 7ήμερο ε-ξο-ντω-τι-κού διαβάσματος για τις Πανελλαδικές, θεωρώ ότι έχω κερδίσει το δικαίωμα να κλείσω τα βιβλία για ένα απόγευμα. Από τις 17:00 σήμερα είναι διαθέσιμη η beta. Θα είμαι στον ουρανοξύστη. Αέραααααααααα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Και ναι, έφτασε η μέρα που περίμενα. Μετά από ένα πλήρες 7ήμερο ε-ξο-ντω-τι-κού διαβάσματος για τις Πανελλαδικές, θεωρώ ότι έχω κερδίσει το δικαίωμα να κλείσω τα βιβλία για ένα απόγευμα. Από τις 17:00 σήμερα είναι διαθέσιμη η beta. Θα είμαι στον ουρανοξύστη. Αέραααααααααα!


Πως μπηκες στην beta? :O Θελω και εγω, αλλα αν βαλω το bf στο μηχανημα μου θα εκραγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε jonas wtf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντως ξέρω αρκετά παιδιά που αν δεν έπαιρναν ΑΟΘ δεν θα πέρναγαν Ιατρική.
Όλα στη ζωή είναι ένα ρίσκο.
Ναι, μπορεί να πάρει ΑΟΘ και να τον ρίξει αλλά μπορεί να πάρει και να τον ανεβάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πιεστεί ακόμα. ;) Δηλαδή ναι μεν διαβάζω κανονικά κάθε μέρα αλλά π.χ σήμερα που είναι Σάββατο μου έμεινε χρόνος.
Εσείς αξιοποιείται όσο χρόνο μπορείτε;Δε ξέρω νιώθω τύψεις τώρα που κάθομαι στον υπολογιστή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πιεστεί ακόμα. ;) Δηλαδή ναι μεν διαβάζω κανονικά κάθε μέρα αλλά π.χ σήμερα που είναι Σάββατο μου έμεινε χρόνος.
Εσείς αξιοποιείται όσο χρόνο μπορείτε;Δε ξέρω νιώθω τύψεις τώρα που κάθομαι στον υπολογιστή :P

μην νοιωθεις καθολου τυψεις.εγω και στουν υπολογιστη καθομουν,και παναθηναικο εβλεπα τις καθημερινες στο basket,πηγαινα και για καμια μπυρα,αλλα τα σαββατοκυριακα οφειλω να πω πως το αργοτερο ημουν ξυπνιος απο τις 9,δηλαδη οι βραδινες εξοδοι ηταν κομμενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
μην νοιωθεις καθολου τυψεις.εγω και στουν υπολογιστη καθομουν,και παναθηναικο εβλεπα τις καθημερινες στο basket,πηγαινα και για καμια μπυρα,αλλα τα σαββατοκυριακα οφειλω να πω πως το αργοτερο ημουν ξυπνιος απο τις 9,δηλαδη οι βραδινες εξοδοι ηταν κομμενες
Mετά πιστεύω δε θα έχω χρόνο για αυτό όσο μου μένει θέλω να χαλαρώνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και ο υπολογιστής μέρος της μέρας είναι. Αλλιώς θα τα φτύσουμε μέχρι το Μάιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εννοείται πως επιβάλλεται λίγη χαλάρωση..Ο καθένας αξιοποιεί τον ελάχιστο χρόνο που'χουμε όπως νομίζει.Δεν είναι κακό να βγεις για ποτό όταν έχεις τελειώσει το διάβασμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
:DΕπιτέλους τελείωσα το διάβασμα (για σήμερα) και μου φαίνεται πολύ παράξενο που απλά κάθομαι ξερω γω χωρίς να κάνω τίποτα από τις 9μιση.
Μέχρι τώρα εδώ και μια εβδομάδα είμαι στην τσίτα σχολείο-φαγητό-διάβασμα-φροντιστήριο-διάβασμα-ύπνος κατά τη 1-ξύπνημα στις 7 για να διαβάσω του σχολείου-σχολείο κ.ο.κ.
Αν είναι ετσι ολη τη χρονια ευχαριστω δε θα παρω. :eek:
Αλλα οι υποχρεώσεις είναι πολλές και δεν μπορώ να αφήνω πίσω τίποτα, μου τη σπάει να έχω εκκρεμότητες..
Πως πατε εσείς με το διάβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Mετά πιστεύω δε θα έχω χρόνο για αυτό όσο μου μένει θέλω να χαλαρώνω :P

μπα δεν ισχυει αυτο,αλλα κανα σαββατο μπορεις να πας μια βολτιτσα 2 ωρες το απογευμα ή να δεις λιγο μπαλα και να κατσεις μεχρι αργα.εκει που θελει προσοχη ειναι λιγο πριν τα χριστουγεννα γιατι αρχιζει σιγα σιγα να γινεται κοιλια και κορυφωνεται μεχρι τελη γεναρη.απο τα χριστουγεννα και μετα αν ζοριζεσαι μην πηγαινεις σχολειο 2-3 φορες το μηνα.

:DΕπιτέλους τελείωσα το διάβασμα (για σήμερα) και μου φαίνεται πολύ παράξενο που απλά κάθομαι ξερω γω χωρίς να κάνω τίποτα από τις 9μιση.
Μέχρι τώρα εδώ και μια εβδομάδα είμαι στην τσίτα σχολείο-φαγητό-διάβασμα-φροντιστήριο-διάβασμα-ύπνος κατά τη 1-ξύπνημα στις 7 για να διαβάσω του σχολείου-σχολείο κ.ο.κ.
Αν είναι ετσι ολη τη χρονια ευχαριστω δε θα παρω. :eek:
Αλλα οι υποχρεώσεις είναι πολλές και δεν μπορώ να αφήνω πίσω τίποτα, μου τη σπάει να έχω εκκρεμότητες..
Πως πατε εσείς με το διάβασμα?

εγω φιλε πηγαινα ετσι τις καθημερινες οπως εσυ απο 15 σεπτεμβρη μεχρι τελη νοεμβρη.μετα αντι τις 1 κοιμομουν 12μιση συνηθως,ενω οταν σταματησα να πηγαινω σχολειο διαβαζα το πρωι απο τις 9 ενω το βραδυ μετα το φροντιστηριο καθομουν.εκεινη η εποχη που μπαινεις στο κλιμα των πανελληνιων για τα καλα,κατα εναν παραδοξο τροπο για μενα ηταν η καλυτερη.:clapup:κυριακες ειχα καθιερωσει να μη διαβαζω μετα καθολου μετα τις5 ολα και ολα.α,και του σχολειου χεστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Φαίνομαι σαν ψυχοπαθής όταν απαντάω στις ρητορικές ερωτήσεις της βιολογίας κατεύθυνσης :P Εκεί που διαβάζεις το οπερόνιο της λακτόζης σου πετάει και μία ερώτηση του τύπου ''πώς διαφέρουν τόσο πολύ;'' ή ''γεννιέται το ερώτημα'' και απαντάει μετά...! Τςςς μας κάνει και παιχνιδάκια το βιβλίο...Της θετικής με συμπονάτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εγω φιλε πηγαινα ετσι τις καθημερινες οπως εσυ απο 15 σεπτεμβρη μεχρι τελη νοεμβρη.μετα αντι τις 1 κοιμομουν 12μιση συνηθως,ενω οταν σταματησα να πηγαινω σχολειο διαβαζα το πρωι απο τις 9 ενω το βραδυ μετα το φροντιστηριο καθομουν.εκεινη η εποχη που μπαινεις στο κλιμα των πανελληνιων για τα καλα,κατα εναν παραδοξο τροπο για μενα ηταν η καλυτερη.:clapup:κυριακες ειχα καθιερωσει να μη διαβαζω μετα καθολου μετα τις5 ολα και ολα.α,και του σχολειου χεστα

Δε νομίζω κι εγώ φίλε:P να αντέξω έτσι.. Θα τα φτύσω μέχρι το Μάη γιατί άκουσα κιόλας πως μια κοπέλα το πήγαινε σερί όλη τη νύχτα και μετά πήγαινε σχολείο με αποτέλεσμα να μην περάσει εκεί που θέλει.. Η εξάντληση κάνει κακό..
Μάλλον θα παρατήσω τα του σχολείου -γενικής εννοώ- διότι μου τρώνε χρόνο.. Κι ας γκρινιάζουν οι μαθηματικοφυσικοί που μας κάνουν γενική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Δε νομίζω κι εγώ φίλε:P να αντέξω έτσι.. Θα τα φτύσω μέχρι το Μάη γιατί άκουσα κιόλας πως μια κοπέλα το πήγαινε σερί όλη τη νύχτα και μετά πήγαινε σχολείο με αποτέλεσμα να μην περάσει εκεί που θέλει.. Η εξάντληση κάνει κακό..
Μάλλον θα παρατήσω τα του σχολείου -γενικής εννοώ- διότι μου τρώνε χρόνο.. Κι ας γκρινιάζουν οι μαθηματικοφυσικοί που μας κάνουν γενική. :D

και με την κατε μην σκας,αντε μια δυο ασκησεις.αν επιτρεπεται τι σχολη στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δε νομίζω κι εγώ φίλε:P να αντέξω έτσι.. Θα τα φτύσω μέχρι το Μάη γιατί άκουσα κιόλας πως μια κοπέλα το πήγαινε σερί όλη τη νύχτα και μετά πήγαινε σχολείο με αποτέλεσμα να μην περάσει εκεί που θέλει.. Η εξάντληση κάνει κακό..
Μάλλον θα παρατήσω τα του σχολείου -γενικής εννοώ- διότι μου τρώνε χρόνο.. Κι ας γκρινιάζουν οι μαθηματικοφυσικοί που μας κάνουν γενική. :D
Δεν πρεπει να αδιαφορειτε εντελως για τα μαθηματα γενικης παιδειας.Στο απολυτηριο λυκειου συνυπολογιζονται και οι βαθμοι των παννελαδικως εξεταζομενων μαθηματων αλλα και των μαθηματων γενικης παιδειας. :) Ενα καλο απολυτηριο εχει παντοτε αξια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τωρα κανω sweet love στην φυσικη κατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
μπα δεν ισχυει αυτο,αλλα κανα σαββατο μπορεις να πας μια βολτιτσα 2 ωρες το απογευμα ή να δεις λιγο μπαλα και να κατσεις μεχρι αργα.εκει που θελει προσοχη ειναι λιγο πριν τα χριστουγεννα γιατι αρχιζει σιγα σιγα να γινεται κοιλια και κορυφωνεται μεχρι τελη γεναρη.απο τα χριστουγεννα και μετα αν ζοριζεσαι μην πηγαινεις σχολειο 2-3 φορες το μηνα.
Χαχα μπάλα; :P
Καλά τα Χριστούγεννα κεφάλια μέσα..Ναι μας έχουν πει να κρατάμε απουσίες γιατί μετά στο σχολείο λείπουν όλοι.Δεν πηγαίνει κανένας Φλεβάρη-Μάρτη.Από την Γ Λυκείου.Καλύπτουν και οι καθηγητές απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Το θέμα είναι να διαβάζετε,αλλά να μην πήξετε κιόλας.Μια δυο εξόδοι τη βδομάδα χρειάζονται,μέχρι ένα σημείο τουλάχιστον.Και όχι προφανώς να ξενυχτάτε τα Σάββατα ...Πιστεύω πως είναι σημαντικό να έχετε πρόγραμμα για το διάβασμα σας,ακόμη και για το πότε θα βγαίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top